Najnowsze newsy

Żużel - Wywiady

[2015-06-20 23:24:08]
SEC: Pedersen zwycięża w Toruniu
Zwycięstwem Nickiego Pedersena zakończyła się pierwsza runda Indywidualnych Mistrzostw Europy w Toruniu. Za Duńczykiem na drugim stopniu podium uplasował się Paweł Przedpełski, który startował w tych zawodach z dziką kartą. Trzecie miejsce przypadło Emilowi Sajfutdinowowi, który był niepokonany po rundzie zasadniczej. Druga runda SEC odbędzie się 11 lipca w niemieckim Landshut.[Wywiady]»

Kacper Gomólski: Chcę dawać z siebie wszystko
Fot.: Danuta Albrecht

17 sierpnia w Ostrowie rozegrany został drugi turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Polskę reprezentował w nim m.in. Kacper Gomólski, który zajął ostatecznie drugą lokatę. - W każdych zawodach staram się jechać jak najlepiej. Tak naprawdę nie ma dla mnie znaczenia, czy to są mecze "okręgówki", liga, czy mistrzostwa - wyjaśnia Gomólski.[Wywiady]»

Adam Strzelec:
Fot.: Danuta Albrecht

Ostrowscy kibice spragnieni żużla w piątkowe popołudnie w końcu mogli poczuć, że sezon zbliża się wielkimi krokami. Miejscowa Ostrovia podejmowała u siebie SPAR Falubaz Zieloną Górę. Goście zwyciężyli 52:38, a jednym z liderów aktualnych Mistrzów Polski był Adam Strzelec.[Wywiady]»

Mariusz Puszakowski: Chcę być wzmocnieniem dla Rawicza
Fot.: Lech Ćmielewski

Mariusz Puszakowski to niewątpliwie duże wzmocnienie w szeregach Kolejarza Rawicz. Mimo, że beniaminek I ligi skazywany jest na porażkę, wychowanek Apatora Toruń jest optymistą. - Myślę, że niejednemu faworytowi utrzemy nosa - mówi popularny "Puzon".[Wywiady]»

[2012-12-17 19:57:38]
7 pytań do... Norberta Kościucha
Fot.: Lech Ćmielewski

Co o minionym sezonie sądzi Norbert Kościuch? Czy chciałby startować w ekstralidze? Na te i kilka innych pytań odpowiadał nam urodzony w Lesznie zawodnik.[Wywiady]»

[2012-12-09 11:34:19]
7 pytań do... Jakuba Jamroga
W sezonie 2012 Jakub Jamróg wraz z Azotami Tauron Tarnów zdobył DMP. Co sądzi na temat swoich indywidualnych wyników i jak zamierza się przygotować do kolejnej walki o najwyższe laury?[Wywiady]»

[2012-12-02 14:49:07]
7 pytań do... braci Pulczyńskich
Kolejna odsłona cyklu "7 pytań do...", to tym razem wywiad z braćmi Pulczyńskimi. Jak podsumowują sezon 2012 w swoim wykonaniu? Co sądzą o speedway'u?[Wywiady]»

7 pytań do... Mirosława Jabłońskiego
Mirosław Jabłoński niedawno przedłużył kontrakt z Włókniarzem Częstochowa. Co myśli o swoim poprzednim sezonie, jak ocenia współpracę z klubem, a także, jakie cele stawia sobie na przyszłość?[Wywiady]»

Tobiasz Musielak dla PrzegladLigowy.com: Są dwa mecze, które można wygrać za trzy punkty
Tylko pięć punktów w trzech startach zdobył Tobiasz Musielak we wtorkowych zawodach Ligi Juniorów w Częstochowie. Zawodnik Unii Leszno rozpoczął zmagania od "wpadki", gdyż nie zdobył żadnego punktu. Kolejne dwa starty były nieco lepsze w wykonaniu młodszego z braci Musielaków.[Wywiady]»

Ernest Koza dla PrzegladLigowy.com: Wszystko zaczęło się od Janusza Kołodzieja
Ernest Koza jest jak na razie anonimowym żużlowcem w naszym kraju. Młody zawodnik jest u progu swojej kariery, a sporo pomaga mu były Indywidualny Mistrz Polski - Janusz Kołodziej. Pomimo braku doświadczenia, zawodnik Azotów Tauron Tarnów potrafi się ścigać co pokazał dziś w Częstochowie.[Wywiady]»

Jakub Jamróg dla Przegladligowy.com: Jestem zaskoczony, że dało się na takim torze pojechać
Ostatnie trzy dni Jakub Jamróg spędził w Częstochowie. W niedzielę miał wziąć udział w meczu ligowym, lecz ostatecznie to spotkanie odwołano i rozegrano w poniedziałek, a we wtorek startował w turnieju Ligi Juniorów. Sympatyczny "Ambrek" był szybki na częstochowskim owalu o czym świadczą jego dorobki punktowe.[Wywiady]»

Patryk Dudek dla PrzegladLigowy.com: Brakuje pewności siebie
Fot.: Lech Ćmielewski

Patryk Dudek miesiąc temu brał udział w groźnej kolizji na torze we Wrocławiu, później przechodził rehabilitację kontuzjowanej ręki. Dziś w Częstochowie wziął udział w pierwszych oficjalnych zawodach po czterotygodniowej przerwie i w czterech startach wywalczył jedenaście punktów. Po turnieju udało nam się chwile porozmawiać z juniorem Stelmet Falubazu Zielona Góra.[Wywiady]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane