Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

#GWRteam – Arkadiusz Olczyk zostaje!
Rusza #GWRteam. Prezentację zespołu na sezon 2019/20 rozpoczęła się od przedłużenia umowy z Arkadiuszem Olczykiem. Środkowy, który wielokrotnie udowadniał, że świetnie zna się na swoim fachu. A dodatkowo z „Projektem Gwardia” związał swoją przyszłość, podobnie jak z samym Wrocławiem.[I Liga Mężczyzn]»

Jakub Grzegolec na kolejny sezon w MCKiS Jaworzno
Jakub Grzegolec przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy drużyny MCKiS Jaworzno. Klub poinformował o przedłużeniu współpracy z zawodnikiem.[I Liga Mężczyzn]»

Kamil Dembiec i Łukasz Łapszyński zasili szeregi Stali Nysa
Kamil Dembiec i Łukasz Łapszyński w nadchodzącym sezonie 2019/20 będą bronić barw Stali Nysa. Zawodnicy ostatni sezon ligowy spędzili w zespole Exact Systems Norwid Częstochowa.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-05-24 17:30:59]
Libero w komplecie
Fot.: Anna Jabłczyk

Drugim zawodnikiem, który będzie występował w przyszłym sezonie na pozycji libero został Klaudiusz Englart, siedemnastolatek z drugoligowych rezerw. Nowy siatkarz BBTS urodził się 25 sierpnia 2001 roku w Bielsku-Białej. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w klubie z Bestwiny.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-05-24 10:48:22]
Czas pożegnań w Gwardii Wrocław
Nowy trener, nowy sezon oraz kierunek „Projektu Gwardia”. To wszystko na horyzoncie powoduje, że nadchodzi czas rozstań, które tradycyjnie – nie są łatwe – ale muszą mieć miejsce.[I Liga Mężczyzn]»

Mariusz Syguła trenerem MCKiS Jaworzno
Od nowego sezonu zespół MCKiS Jaworzno poprowadzi Mariusz Syguła. Przez wiele lat szkoleniowiec pełnił funkcję drugiego trenera. Zastąpił on na tym stanowisku Mariusza Łozińskiego, który od nowego sezonu będzie odpowiedzialny za szkolenie młodzieży.[I Liga Mężczyzn]»

Mariusz Schamlewski dołączył do Stali Nysa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Mariusz Schamlewski w nowym sezonie 2019/20 będzie bronił barw Stali Nysa. Środkowy ostatni sezon ligowy spędził w barwach Exact Systems Norwid Częstochowa.[I Liga Mężczyzn]»

Tomasz Wasilkowski trenerem Exact Systems Norwid Częstochowa
Fot.: Anna Jabłczyk

Tomasz Wasilkowski został nowym trenerem Exact Systems Norwid Częstochowa. Zastąpił na tym stanowisku Radosława Panasa, który prowadził zespół w 1. Lidze przez pięć sezonów.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-05-23 17:33:52]
Czas pożegnań
Fot.: Anna Jabłczyk

W czwartek zespół BBTS-u zakończy sezon 2018/2019 meczem z Klubem Kibica. Dla niektórych siatkarzy będzie to ostatni występ w bielskich barwach.[I Liga Mężczyzn]»

Łukasz Owczarz zawodnikiem UKS Mickiewicz Kluczbork
Fot.: Anna Gumowska

Łukasz Owczarz zmienia barwy klubowe. Atakujący opuszcza Stal Nysę i w nachodzącym sezonie 2019/2020 będzie bronił barw UKS Mickiewicz Kluczbork.[I Liga Mężczyzn]»

Szymon Seliga i Kamil Szaniawski zostaje w LUK Politechnice Lublin
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Szymon Seliga przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy LUK Politechniki Lubin. Lubelski klub za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o przedłużenia umowy.[I Liga Mężczyzn]»

Artur Pasiński zostaje w UKS Mickiewicz Kluczbork
Fot.: Anna Gumowska

Artur Pasiński przedłużył umowę na kolejny sezon z UKS Mickiewicz Kluczbork. To już trzeci zawodnik, którego przedstawił klub z Kluczborka. Wcześniej kontrakty podpisał Konrad Mucha oraz Łukasz Szablewski.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane