Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Harry Brokking: Najgorsze co można robić, to żałować
Fot.: Anna Jabłczyk

Zwiedził w swoim życiu wiele różnych zakątków świata. Poznał różne kultury i ludzi, z którymi tworzył monolity. Konfrontował się z wyzwaniami i oczekiwaniami swoich przełożonych. Dostał wiele szans, które wykorzystał w pełni, ale i wiele takich, z których wyciągał cenne lekcje. Kieruje się zasadą, aby niczego w życiu nie żałować i żyć z dnia na dzień. Jego charakter to mieszanka, ale czy wybuchowa? Zapraszamy do lektury wywiadu z pierwszym szkoleniowcem BBTS Bielsko-Biała – Harrym Brokkingiem.[I Liga Mężczyzn]»

Plany sparingowe KKS Mickiewicz Kluczbork
Fot.: Anna Jabłczyk

KKS Mickiewicz Kluczbork 26 lipca rozpoczął przygotowania do sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Znamy plany sparingowe kluczborczan w tegorocznym okresie przygotowawczym.[I Liga Mężczyzn]»

Tomasz Piotrowski: Skupimy się na dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym
Fot.: Anna Jabłczyk

Kolejny sezon BBTS-u Bielsko-Biała w TAURON 1. Lidze i jednocześnie kolejny rok Tomasza Piotrowskiego w ekipie Harrego Brokkinga. Przyjmujący zdecydował się ponownie reprezentować barwy drużyny z Podbeskidzia. Dla 24-latka będzie to już szósty rok pod Dębowcem. Bielski przyjmujący w specjalnej rozmowie opowiedział, o zaletach klubu, nie do końca przyjemnych wspomnieniach z ubiegłorocznego sezonu i planach na nadchodzący rok.[I Liga Mężczyzn]»

Michał Kozłowski dołącza do AZS AGH Kraków
Fot.: Anna Jabłczyk

Michał Kozłowski dołącza do drużyny AZS AGH Kraków i będzie występował na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Młody środkowy zamyka skład krakowskich Akademików. O miejsce w wyjściowej szóstce rywalizować będzie z Piotrem Januszem, Adamem Miniakiem i Hubertem Piwowarczykiem.[I Liga Mężczyzn]»

Estończyk i czterech Polaków. Sztab szkoleniowy Gwardii Wrocław 2021/22
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Po prezentacji składu Gwardii Wrocław na sezon 2021/22 przyszedł czas na sztab szkoleniowy, który w nadchodzących rozgrywkach będzie składał się z pięciu osób. Funkcję pierwszego trenera zespołu objął Rainer Vassiljev.[I Liga Mężczyzn]»

Gracjan Maćkowiak dołącza do ZAKSY
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Gracjan Maćkowiak dołącza do drużyny ZAKSA Strzelce Opolskie rywalizującej na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Młody zawodnik będzie występował na pozycji przyjmującego.[I Liga Mężczyzn]»

[2021-08-05 10:32:52]
Jakub Nowak dołącza do Lechii
Fot.: Anna Jabłczyk

Do drużyny Lechii Tomaszów Mazowiecki, która będzi rywalizować na parkietach TAURON 1. Ligi Mężczyzn dołączył młody środkowy Jakub Nowak.[I Liga Mężczyzn]»

[2021-08-05 10:24:48]
Tim Grozer w Gwardii
Fot.: Anna Jabłczyk

Nowym zawodnikiem Gwardii Wrocław został Tim Grozer – brat słynnego Georga Grozera. – To wschodzący talent niemieckiej siatkówki! – tak ten transfer zapowiada prezes klubu, Łukasz Tobys.[I Liga Mężczyzn]»

Bartosz Fijałek: Jeśli każdy z nas da z siebie 200%, to awansujemy
Fot.: Anna Jabłczyk

Pochodzi z siatkarskiej rodziny, ale nie twierdzi, że został na nią skazany. Mimo młodego wieku wie, czego chce i sumiennie do tego dąży. Jest zmotywowany, lubi wyzwania i pierwsza liga jest jednym z nich. Jest gotów walczyć o miejsce w pierwszej szóstce, a z zespołem zmierza wyłącznie po najwyższe cele. Wkrótce 17-letni Bartosz Fijałek rozpocznie swoje przygotowania z BBTS-em Bielsko-Biała, z którym jak jasno określił – zmierza po awans.[I Liga Mężczyzn]»

KPS Siedlce rozpoczął przygotowania
Fot.: Anna Jabłczyk

21 lipca treningi rozpoczęli siatkarze KPS Siedlce. Drużyna prowadzona przez trenera Mateusza Grabdę przygotowuje się do kolejnego sezonu w TAURON 1. Lidze.[I Liga Mężczyzn]»

Polski Cukier Avia Świdnik rozpoczął przygotowania
Fot.: Anna Jabłczyk

Polski Cukier Avia Świdnik rozpoczął przygotowania do nowego sezonu 2021/22 TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Drużyna trenuje w komplecie.[I Liga Mężczyzn]»

[2021-07-20 16:15:55]
Radosław Gil: Dam z siebie wszystko
Fot.: Anna Jabłczyk

Radosław Gil to nowy rozgrywający BBTS Bielsko-Biała, który po latach spędzonych na „obczyźnie” wraca w rodzinne strony. Na parkiecie o miejsce w podstawowym składzie będzie rywalizował z Jarosławem Macionczykiem. Jak się widzi w tej konfrontacji?[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane