Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

Wygrać i zbudować we Wrocławiu twierdzę
Fot.: Anna Jabłczyk

Przed drużyną KFC Gwardia Wrocław drugi mecz w roli gospodarza. Tym razem przeciwnikiem wrocławian będzie ZAKSA Strzelce Opolskie. Początek siatkarskich emocji już dzisiaj o 19.00 w hali Orbita.[I Liga Mężczyzn]»

Dymisja trenerów BBTS Bielsko-Biała
Fot.: Anna Jabłczyk

Po dzisiejszym przegranym meczu trener Paweł Gradowski podał się do dymisji. Zarząd BBTS S.A. Bielsko-Biała dymisję przyjął.[I Liga Mężczyzn]»

Wyjątkowa oprawa meczów SPS Chrobry Głogów
Fot.: Anna Jabłczyk

Już dzisiaj siatkarze SPS-u Chrobrego Głogów zainaugurują ligowy sezon w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn. Zawodnicy mogą liczyć na gorący doping swoich fanów, bo pewnie hala wypełni się po brzegi. Ale także pięknych cheerleaderek Chrobrego, które będą im towarzyszyły w każdym ligowym meczu rozgrywanym przed własną publicznością.[I Liga Mężczyzn]»

BBTS powalczy o przełamanie we Wrześni
Fot.: Anna Jabłczyk

Po dwóch przegranych meczach w Bielsku-Białej, bielscy siatkarze w 5. kolejce KRISPOL 1. ligi zagrają z ubiegłorocznym brązowym medalistą rozgrywek - APP Krispolem Września.[I Liga Mężczyzn]»

KRISPOL 1. Liga Mężczyzn startuje z nowym impetem
Fot.: Anna Szłapa

KRISPOL 1. Liga Mężczyzn w tym tygodniu zainauguruje sezon 2019/2020. Wchodzi w niego z nowym Sponsorem Tytularnym, bezpośrednim sportowym awansem do Ligi Mistrzów Świata oraz szeregiem nowości.[I Liga Mężczyzn]»

Memoriał im. Ryszarda Tuszyńskiego: APP Krispol najlepszy. UKS Mickiewicz na trzecim miejscu
Fot.: Anna Jabłczyk

W niedzielę we Wrześni zakończył się IV Memoriał im. Ryszarda Tuszyńskiego z udziałem czterech drużyn KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. W meczu o trzeci miejsce UKS Mickiewicz Kluczbork pokonał Gwardię Wrocław 3:2 (24:26, 25:16, 22:25, 25:17, 15:7). O pierwsze miejsce rywalizował APP Krispol Września i KPS Siedlce. Wrześnianie zwyciężyli 3:1 (25:19, 25:23, 16:25, 25:22), tym samym wygrywając cały turniej.[I Liga Mężczyzn]»

Bartłomiej Rebzda: Mamy w tym sezonie bardzo wyrównany zespół
Fot.: Piotr Wolankiewicz

KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki wygrała I Memoriał im. Janusza Sikorskiego w Częstochowie. Tomaszowianie w piątek pokonali Stal Nysę 3:0, a w sobotę wygrali z LUK Politechniką Lublin 3:2. - W piątek na pewno rozegraliśmy nasze najlepsze spotkanie w okresie przygotowawczym. Cieszę się z tego, bo wiadomo, że każdy jeszcze spędza ciężki okres na sali i w siłowni, a mimo wszystko chłopaki w tej grze potrafią odzyskać oraz wykrzesać z siebie trochę świeżości. Na pewno zaczyna się też rywalizacja o pozycję. Mamy w tym sezonie bardzo wyrównany zespół i każdy chce pokazać się z dobrej strony. Myślę, że to determinuje ich do dobrej gry - powiedział Bartłomiej Rebzda, trener czwartej ekipy poprzedniego sezonu.[I Liga Mężczyzn]»

Turniej o Puchar Burmistrza Andrychowa: zwycięstwo MCKiS Jaworzno
Fot.: FIVB

W piątek i sobotę drużyna MCKiS Jaworzno wzięła udział w Turnieju o Puchar Burmistrza Andrychowa. Jaworznianie rozegrali dwa dobre spotkania i udział w turnieju zakończyli na pierwszym miejscu.[I Liga Mężczyzn]»

Patryk Łaba kapitanem AZS AGH Kraków
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Patryk Łaba w nadchodzącym sezonie2019/20 KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn będzie pełnił funkcję kapitana zespołu AZS AGH Kraków. W sobotę klub z Krakowa ogłosił, że funkcję kapitana drużyny w nadchodzącym sezonie pełnić będzie Patryk Łaba.[I Liga Mężczyzn]»

KRISPOL sponsorem tytularnym 1. Ligi Mężczyzn
Fot.: FIVB

W sezonie 2019/2020 zaplecze Ligi Mistrzów Świata zyskało znakomitego partnera – firmę KRISPOL, która została sponsorem tytularnym rozgrywek.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-07-28 15:25:14]
Tydzień przygotowań tomaszowian
Fot.: Anna Jabłczyk

Zawodnicy KS Lechii Tomaszów Mazowiecki mają za sobą tydzień przygotowań do sezonu 2019/20 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Za LUK Politechniką Lublin pierwsze treningi
Fot.: Anna Jabłczyk

LUK Politechnika Lublin, beniaminek 1. Ligi Mężczyzn ma za sobą pierwsze treningi przygotowujące do sezonu 2019/20.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane