Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

KRISPOL sponsorem tytularnym 1. Ligi Mężczyzn
Fot.: FIVB

W sezonie 2019/2020 zaplecze Ligi Mistrzów Świata zyskało znakomitego partnera – firmę KRISPOL, która została sponsorem tytularnym rozgrywek.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-07-28 15:25:14]
Tydzień przygotowań tomaszowian
Fot.: Anna Jabłczyk

Zawodnicy KS Lechii Tomaszów Mazowiecki mają za sobą tydzień przygotowań do sezonu 2019/20 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Za LUK Politechniką Lublin pierwsze treningi
Fot.: Anna Jabłczyk

LUK Politechnika Lublin, beniaminek 1. Ligi Mężczyzn ma za sobą pierwsze treningi przygotowujące do sezonu 2019/20.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-07-26 19:37:12]
Plan przygotowań KPS Siedlce
Fot.: Anna Jabłczyk

Drużyna KPS Siedlce w czwartek rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu 2019/20. Podczas pierwszych zajęć zabrakło trenera Mateusza Grabdy, który przebywa aktualnie z reprezentacją Polski na mistrzostwach świata juniorów U21 w Bahrajnie. Wśród zawodników zabrakło jedynie Sebastiana Adamczyka oraz Wiktora Nowaka.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-07-26 14:44:13]
Nowy gracz na pozycji libero
Fot.: Anna Gumowska

Maciej Czyrek w nadchodzącym sezonie 2019/20 będzie bronił barw AZS AGH Kraków. Siatkarz zaczął grać w 4 klasie. Co ciekawe, impulsem do zapisania się na siatkówkę była ulotka, którą przyniosła jego mama po wywiadówce. Mimo młodego wieku zdążył już trenować z pierwszym zespołem Asseco Resovii Rzeszów.[I Liga Mężczyzn]»

#GWRteam – Arkadiusz Olczyk zostaje!
Rusza #GWRteam. Prezentację zespołu na sezon 2019/20 rozpoczęła się od przedłużenia umowy z Arkadiuszem Olczykiem. Środkowy, który wielokrotnie udowadniał, że świetnie zna się na swoim fachu. A dodatkowo z „Projektem Gwardia” związał swoją przyszłość, podobnie jak z samym Wrocławiem.[I Liga Mężczyzn]»

Jakub Grzegolec na kolejny sezon w MCKiS Jaworzno
Jakub Grzegolec przez kolejny sezon będzie reprezentował barwy drużyny MCKiS Jaworzno. Klub poinformował o przedłużeniu współpracy z zawodnikiem.[I Liga Mężczyzn]»

Kamil Dembiec i Łukasz Łapszyński zasili szeregi Stali Nysa
Kamil Dembiec i Łukasz Łapszyński w nadchodzącym sezonie 2019/20 będą bronić barw Stali Nysa. Zawodnicy ostatni sezon ligowy spędzili w zespole Exact Systems Norwid Częstochowa.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-05-24 17:30:59]
Libero w komplecie
Fot.: Anna Jabłczyk

Drugim zawodnikiem, który będzie występował w przyszłym sezonie na pozycji libero został Klaudiusz Englart, siedemnastolatek z drugoligowych rezerw. Nowy siatkarz BBTS urodził się 25 sierpnia 2001 roku w Bielsku-Białej. Swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w klubie z Bestwiny.[I Liga Mężczyzn]»

[2019-05-24 10:48:22]
Czas pożegnań w Gwardii Wrocław
Nowy trener, nowy sezon oraz kierunek „Projektu Gwardia”. To wszystko na horyzoncie powoduje, że nadchodzi czas rozstań, które tradycyjnie – nie są łatwe – ale muszą mieć miejsce.[I Liga Mężczyzn]»

Mariusz Syguła trenerem MCKiS Jaworzno
Od nowego sezonu zespół MCKiS Jaworzno poprowadzi Mariusz Syguła. Przez wiele lat szkoleniowiec pełnił funkcję drugiego trenera. Zastąpił on na tym stanowisku Mariusza Łozińskiego, który od nowego sezonu będzie odpowiedzialny za szkolenie młodzieży.[I Liga Mężczyzn]»

Mariusz Schamlewski dołączył do Stali Nysa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Mariusz Schamlewski w nowym sezonie 2019/20 będzie bronił barw Stali Nysa. Środkowy ostatni sezon ligowy spędził w barwach Exact Systems Norwid Częstochowa.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane