Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

[2020-03-28 13:07:12]
Komunikat BKS Visły Bydgoszcz
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Decyzją Polskiej Ligi Siatkówki drużyna BKS Visła Bydgoszcz, która zajęła ostatnie miejsce w PlusLidze opuszcza najwyższą klasę rozgrywek. W nowym sezonie zespół będzie występował w KRISPOL 1. Lidze Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Michał Róg: Teraz z niecierpliwością będziemy czekać na audyt
Fot.: Anna Jabłczyk

Stal Nysa S.A. zakończyła rozgrywki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn na pierwszym miejscu. Teraz klub przejdzie audyt, czyli procedurę pozwalającą ocenić, czy drużyna może od przyszłego sezonu występować w najwżyszej klasie rozrywkowej. - Teraz z niecierpliwością będziemy czekać na audyt - powiedział Michał Róg, statystyk nyskiego zespołu.[I Liga Mężczyzn]»

Maciej Zajder: W tej beczce miodu jest łyżka dziegciu
Fot.: Magdalena Kudzia

Stal Nysa S.A. zajęła pierwsze miejsce na koniec sezonu 2019/20, który został zakończny już w marcu z powodu rozpowszechniania się epidemii koronawirusa. Nyska drużyna teraz przejdzie audyt, który potwierdzi, czy zespół w kolejnym sezonie będzie mógł grać w PlusLidze. - Bardzo się cieszymy, że mamy taką możliwość i jeśli ten audyt przejdziemy, a wiele na to wskazuje, że jego wynik będzie pozytywny, to ten awans do PlusLigi będziemy mieli. W tej beczce miodu jest łyżka dziegciu, bo tego awansu nie mogliśmy wywalczyć sobie w play offach, przy pełnej hali, przy kibicach, a wtedy smakowałby jeszcze lepiej - powiedział Maciej Zajder, środkowy Stali.[I Liga Mężczyzn]»

Maciej Kołodziejczyk: Zabrakło kilka dni, żeby dokończyć rundę zasadniczą
Fot.: Anna Jabłczyk

LUK Politechnika Lublin jest w gronie ośmiu drużyn KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn, które nie rozegrały spotkania 26. kolejki, które miało zakończyć drugą część rozgrywek. - Możemy żałować, że zabrakło kilku dni, aby dokończyć rundę zasadniczą - powiedział Maciej Kołodziejczyk, trener lublinan.[I Liga Mężczyzn]»

Michał Gierżot: To był udany sezon, a nasza drużyna zrobiła krok do przodu
Fot.: Piotr Wolankiewicz

- Na pewno można było z tego sezonu wyciągnąć jeszcze więcej. Mam na myśli, między innymi wygranie kilka meczów więcej. Doceniamy to, że mieliśmy możliwość brania udziału w tych rozgrywkach. Uważam, że to był udany sezon. Pomimo spadku jesteśmy zadowoleni, z tego jaki nasza drużyna zrobiła krok do przodu - tak Michał Gierżot, przyjmujący SMS PZPS I Spała podsumowuje grę swojej drużyny w tegorocznych rozgrywkach KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn.[I Liga Mężczyzn]»

Kluby KRISPOL 1. Ligi #zostająwdomu i grają
Fot.: Anna Jabłczyk

Kluby siatkarskiej KRISPOL 1.Ligi Mężczyzn nie zdążyły w całości rozegrać ostatniej kolejki fazy zasadniczej przed wybuchem pandemii koronawirusa, więc chcą dokończyć ją… wirtualnie. W poniedziałek rozpoczęły się rozgrywki do trzech zwycięstw w popularne gry.[I Liga Mężczyzn]»

Walczymy razem w najtrudniejszym meczu! W meczu o nasze życie!
Fot.: Anna Jabłczyk

Klub Sportowy Exact Systems Norwid Częstochowa we współpracy z partnerem biznesowym, firmą Anex, liderem sektora ubrań ochronnych i roboczych postanowił przyłączyć się do walki i wspomóc częstochowskie szpitale.[I Liga Mężczyzn]»

SMS PZPS I Spała bez szans w starciu z LUK Politechniką Lublin
Fot.: Anna Jabłczyk

LUK Politechnika Lublin pokonała SMS PZPS I Spała 3:0 (25:15, 25:17, 25:14) w meczu 25. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn rozgrywanym awansem. MVP został wybrany Szymon Pałka. Pierwsze spotkanie tych drużyn również zakończyło się wygraną lublinian.[I Liga Mężczyzn]»

Łukasz Lubaczewski: Cieszy to, że podtrzymujemy dobrą passę
Fot.: Anna Jabłczyk

KFC Gwardia Wrocław pokonała LUK Politechnikę Lublin 3:1 w meczu 19. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn i aktualnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli. - Cieszy to zwycięstwo, bo podtrzymujemy dobrą passę w nowym roku - powiedział Łukasz Lubaczewski, który na koniec spotkania odebrał w pełni zasłużoną statuetkę MVP.[I Liga Mężczyzn]»

Łukasz Usowicz: Teraz każdy mecz będzie dla nas za sześć punktów
Fot.: Anna Jabłczyk

- APP Krispol to bardzo ciężki przeciwnik, ale na pewno będziemy chcieli zrewanżować się wrześnianom za porażkę na ich hali. W meczach domowych czujemy się mocniejsi i jeżeli zagramy, takie spotkanie jak z Politechniką Lublin, to jestem spokojny o wynik końcowy - powiedział Łukasz Usowicz, środkowy Exact Systems Norwid Częstochowa. W niedzielę częstochowianie zmierzą przed własną publicznością z wrześnianami. Początek ostatniego spotkania 19. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn o godzinie 18.00.[I Liga Mężczyzn]»

Patryk Łaba: Pozytywnie patrzymy w przyszłość
Fot.: Anna Jabłczyk

AZS AGH Kraków pokonał w ostatniej kolejce SPS Chrobrego Głogów 3:0. Teraz Akademicy koncentrują się na sobotnim meczu z SMS PZPS I Spała w ramach 19. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. - Pozytywnie patrzymy w przyszłość - powiedział Patryk Łaba, MVP ostatniego ligowego starcia.[I Liga Mężczyzn]»

Przemysław Kupka: Brakuje nam chłodnej głowy
Fot.: Anna Jabłczyk

SMS PZPS I Spała przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:3 w ostatnim meczu 18. kolejki KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Spalska drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie, ale w końcówkach górę wzięło doświadczenie tomaszowian. - Z pewnością zdobywamy cenne doświadczenie i ogrywany się na tak wysokim poziomie. Jednak brakuje nam jeszcze chłodnej głowy w niektórych momentach - powiedział Przemysław Kupka, atakujący spalskiego zespołu. Już jutro podopieczni Marka Skrobota zagrają na wyjeździe z AZS AGH Kraków. Początek o godzinie 15.30.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane