Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Mężczyzn

[2018-08-09 14:01:28]
Fedor Sukhatskiy przyjmującym BBTS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Drugim obcokrajowcem w zespole będzie przyjmujący z Rosji, Fedor Sukhatskiy.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-08-08 14:14:59]
Krikun i Skotarek na ataku w BBTS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W nowym sezonie za atak będą odpowiadać Rosjanin Oleg Krikun i Mikołaj Skotarek. Dla obu nie będzie to pierwszy sezon w BBTS.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-08-08 12:10:47]
Sawicki i Piotrowski na przyjęciu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W nowym sezonie w bielskich barwach zobaczymy dwóch młodych przyjmujących - do kadry dołączył Mikołaj Sawicki, kolejny sezon BBTS będzie reprezentować Tomasz Piotrowski.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-07-31 12:28:47]
Bartosz Buniak w BBTS
Fot.: Anna Jabłczyk

Srebrny medalista poprzednich rozgrywek I ligi - Bartosz Buniak - dołącza do kadry BBTS Bielsko-Biała. Nowy sezon rozgrywkowy będzie jego czwartym w barwach drużyny ze stolicy Podbeskidzia.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-07-28 10:08:32]
Nowi środkowi BBTS
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Miło nam poinformować, że w nowym sezonie ligowym w naszych barwach będą występować dwaj wysocy środkowi - reprezentant kraju Sebastian Adamczyk oraz Bartłomiej Oniszk.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-07-25 15:06:55]
Koziura i Marek W BBTS
Fot.: Anna Jabłczyk

Po rocznym pobycie w AZS Częstochowa pod Dębowiec wraca libero, Łukasz Koziura. Z klubem spod Jasnej Góry nasz nowy zawodnik wygrał ligę. Wśród libero w klubie ze stolicy Podbeskidzia znajdzie się również Kajetan Marek.[I Liga Mężczyzn]»

[2018-07-25 13:27:44]
Terminarz I ligi
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Poznaliśmy terminarz I ligi mężczyzn, ekipa z Bielska sezon rozpocznie w ostatni weekend września meczem MCKiS Jaworzno.[I Liga Mężczyzn]»

Bracia Gradowscy poprowadzą BBTS w nowym sezonie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W sezonie 2018/2019 drużynę BBTS Bielsko-Biała poprowadzą bracia Gradowscy - Paweł i Wojciech. Proces budowy nowego zespołu jest już prawie zakończony.[I Liga Mężczyzn]»

Paweł Gradowski: Odbudować zaufanie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po bardzo słabym występie w sezonie 2017/2018 siatkarze BBTSu Bielsko-Biała w najbliższych rozgrywkach zmierzą się z drużynami I ligi. Zespół został przebudowany, wielu zawodników opuściło szeregi klubu. Co do powiedzenia przed nowym sezonem ma Paweł Gradowski, pierwszy szkoleniowiec BBTS?[I Liga Mężczyzn]»

Sinan Tanik ponownie trenerem polskiej drużyny
Fot.: Dawid Ćmielewski

Sinan Tanik, były zawodnik AZS-u Olsztyn i były trener Effectora Kielce ponownie będzie pracował w Polsce. Trener w przyszłym sezonie poprowadzi AZS Częstochowa w rozgrywkach I ligi.[I Liga Mężczyzn]»

Piotr Łuka: Staraliśmy się, ale nam nie wyszło
Fot.: Krzystof Wilk

W meczu o 5. miejsce siatkarskiej 1. ligi, Stal Nysa pokonała 3:1 Ślepsk Suwałki. Kibice w Nysie nie kryją rozczarowania - w tym sezonie zapowiadano przecież walkę o PlusLigę. - Czy ja wierzyłem w PlusLigę? Wiedziałem, że to zadanie jest arcytrudne dla każdej drużyny pierwszoligowej, ponieważ tak naprawdę, to nie są otwarte drzwi do PlusLigi, a tylko lekko uchylone. Wygranie 1. ligi, a potem wygranie rywalizacji do trzech zwycięstw z czternastym zespołem PlusLigi, jest zadaniem niezwykle trudnym – powiedział w rozmowie z Przeglądem Ligowym, trener Stali, Piotr Łuka. Podsumował w niej także mijający sezon.[I Liga Mężczyzn]»

Marian Kardas: Wszystko może się zdarzyć
Fot.: Krzysztof Wilk

Krispol Września wygrywając 3:1 w Nysie z miejscową Stalą zapewnił sobie zwycięstwo w ćwierćfinałowej rywalizacji siatkarskiej I ligi, którą wygrał w takim samym stosunku. Po meczu zadowolenia nie krył trener gości Marian Kardas. - Przychodząc do Wrześni, miałem kilka celów, w tym, żeby zespół zagrał w ćwierćfinale Pucharu Polski. Zagraliśmy z Kędzierzynem, co było kapitalną sprawą. W lidze chciałem być jak najwyżej po rundzie zasadniczej. Nie do końca udało nam się zrealizować ten cel, ale czwarte miejsce też było dobre. Planem było również dojść w play-offach do czwórki, co dziś stało się faktem – powiedział w rozmowie z Przeglądem Ligowym.[I Liga Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane