Najnowsze newsy

Żużel - Speedway Grand Prix

Torben Olsen dla wts.pl: Najszybsza sprzedaż w historii
Zaledwie kilkadziesiąt godzin wystarczyło, by bilety na 2019 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski wyprzedały się do ostatniego miejsca siedzącego. To absolutny rekord w dwudziestoczteroletniej historii cyklu. Kibice mają jeszcze szansę na zakup ostatnich miejsc stojących.[Speedway Grand Prix]»

Ruszyła sprzedaż biletów na 2019 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski
Dziś o godzinie 14.00 ruszyła sprzedaż biletów na 2019 BETARD Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski. Przez dwa najbliższe dni jest to sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów na domowe mecze drużyny Betard Sparta Wrocław w sezon 2019 w PGE Ekstralidze.[Speedway Grand Prix]»

SGP: Dzikie karty dla Pedersena, Janowskiego, Sajfutdinowa i Zagara
Fot.: Dawid Ćmielewski

Nicki Pedersen, Maciej Janowski, Emil Sajfutdinow (na zdjęciu) i Matej Zagar - ta czwórka zawodników otrzymała stałe dzikie karty na przyszłoroczną Speedway Grand Prix.[Speedway Grand Prix]»

Patryk Dudek z Dziką Kartą na Lotto GP w Warszawie
Fot.: Lech Ćmielewski

Patryk Dudek pojedzie 14 maja w LOTTO Grand Prix Polski w Warszawie! DuZers otrzymał dziś Dziką Kartę od organizatora rozgrywek.[Speedway Grand Prix]»

19 października rusza sprzedaż biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland
Od 19 października rozpoczyna się pierwszy etap sprzedaży biletów na LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na żużlu. Zawody odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie 14 maja o godzinie 19:00. Następnego dnia zaplanowano (początek o godz. 14:00) mecz Polska – Reszta Świata.[Speedway Grand Prix]»

Paweł Przedpełski z dziką kartą w Grand Prix w Toruniu
Paweł Przedpełski dostał dziką kartę na ostatnią europejską rundę Grand Prix w tym sezonie. Rezerwowymi będą Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik, którzy niedawno wywalczyli awans do przyszłorocznego cyklu.[Speedway Grand Prix]»

SGP Polski: Zagar najlepszy w Gorzowie
Zwycięstwem Mateja Zagra zakończyła się ósma runda cyklu Grand Prix rozegrana na torze w Gorzowie Wielkopolskim. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, a trzecie Tai Woffinden. Tuż za podium uplasował się zawodnik miejscowych, Bartosz Zmarzlik. Na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej umocnił się Tai Woffinden, który ma już 24 punkty przewagi nad Nickim Pedersenem. Kolejna runda GP odbędzie się 13 września w Krsko.[Speedway Grand Prix]»

Bartosz Zmarzlik z dziką kartą w Grand Prix Challange
Polska żużlowa dyplomacja okazała się skuteczna. Zmarzlik dostał dziką kartę na GP Challange w Rybniku, choć miał dużą konkurencję. – Za każdym razem Biuro CCP FIM decyduje o przyznaniu dzikich kart – mówi przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański. – Tym razem było kilka naprawdę poważnych kandydatur. Jednak koledzy z biura podzielili moje zdanie i Bartek otrzymał prawo udziału w tych zawodach. Wydaje mi się również, że wybór Petera Klidemana, on dostał drugą dziką kartę na te zawody, jest również jak najbardziej właściwy – kończy Szymański.[Speedway Grand Prix]»

SGP Łotwy: Pierwsze zwycięstwo
Maciej Janowski po raz pierwszy w swojej karierze wygrał turniej w cyklu Grand Prix. Zawody przerwano z powodu opadów deszczu po 20 biegach. Drugie miejsce zajął Duńczyk Nicki Pedersen. Na najniższym stopniu podium uplasował się Troy Batchelor. Drugi z Polaków, Krzysztof Kasprzak zajął 16 pozycję z zerowym dorobkiem punktowym. Kolejne zawody GP odbędą się już w najbliższą sobotę w szwedzkiej Malilli.[Speedway Grand Prix]»

SGP Wielkiej Brytanii: Iversen najlepszy w Cardiff
Niels Kristian Iversen zwyciężył w czwartej rundzie cyklu Speedway Grand Prix, która odbyła się na Millenium Stadium w Cardiff.Drugie miejsce zajął Chris Holder, a trzecie Peter Kildemand. Tuż za podium znalazł się zawodnik miejscowych kibiców, Tai Woffinden.[Speedway Grand Prix]»

El. GP: Awans Polaków do GP Challenge
Mimo opadów deszczu i dwugodzinnego opóźnienia udało rozegrać się półfinał eliminacji do GP 2016. Zawody wygrał reprezentant gospodarzy Nicolas Covatti, który tylko raz przyjechał za plecami rywala. Drugie miejsce przypadło Piotrowi Pawlickiemu, a trzecie jego starszemu bratu Przemysławowi. Awans do GP Challenge, które odbędzie się 5 września w Rybniku, uzyskało 7 zawodników.[Speedway Grand Prix]»

SGP Finlandii: Wygrana Nicki Pedersena, Hampel czwarty
W kolejnej odsłonie żużlowego cyklu Grand Prix triumfował Nicki Pedersen, który w finale pokonał Taia Woffindena, Andreasa Jonssona i Jarosława Hampela. Krzysztof Kasprzak był szósty, a Maciej Jankowski ostatni.[Speedway Grand Prix]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane