Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - I Liga Kobiet

[2019-03-14 22:09:28]
Mielec zostaje w 1. Lidze Kobiet
Fot.: Karol Zdyb

W minioną środę w Warszawie odbył się decydujący mecz pomiędzy UKS SMS Szóstką Mielec a Bluesoft Mazovią Warszawą o pozostanie w 1. Lidze Kobiet. Siatkarki z Mielca zostają na zapleczu ekstraklasy, natomiast Mazovia w następnym sezonie zagra w II Lidze.[I Liga Kobiet]»

Wisła Warszawa najlepsza w turnieju na Bemowie
Fot.: Karol Zdyb

Wisła Warszawa, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, Przyburze Brześć i NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - taka jest kolejność drużyn w międzynarodowym turnieju, który rozegrany został w stołecznej hali OSiR Bemowo. Najlepszą zawodniczką zwycięskiego zespołu została wybrana środkowa Anna Lewandowska.[I Liga Kobiet]»

Jubileuszowy Poznań Cup 60 dla Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz
Fot.: Anna Szłapa

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz wygrał turniej Poznań Cup 60. Siatkarki trenera Piotra Mateli, które występują na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet nieprzerwanie od ponad 25 lat zdominowały weekendowe zmagania. Popularne Pałacanki wygrały wszystkie trzy mecze. Dzielny opór w sobotę późnym wieczorem postawiły bydgoszczankom tylko gospodynie - ENEA Energetyk Poznań.[I Liga Kobiet]»

Jacek Skrok: Nie potrzebuję gwiazd tylko liderek
Fot.: Anna Szłapa

Wkraczająca na pierwszoligowe parkiety MKS E. Leclerc Radomka Radom, pokonała 3:2 (25:18, 13:25, 25:21, 21:25, 15:8) Joker Mekro Energoremont Świecie i zaliczyła udany debiut – Mogliśmy wywieźć trzy punkty, jednak te dwa zdobyte „oczka” także nas cieszą – przyznaje radomski szkoleniowiec, Jacek Skrok.[I Liga Kobiet]»

Komplet wyników pierwszej kolejki I ligi kobiet
Fot.: Karol Zdyb

W pierwszej kolejce zmagań I ligi kobiet zwycięstwa odniosły faworytki rozgrywek. Zespoły z Gliwic, Świecia i Polic nie oddały rywalkom nawet seta. Warszawianki oraz krakowianki pozwoliły ugrać przeciwniczkom jedną partię. Najwięcej emocji dostarczył kibicom mecz w Krośnie, gdzie miejscowe siatkarki uległy WTS Solnej Wieliczka 3:2. Beniaminek ligi mógł wygrać to spotkanie za trzy punkty, jednak zespół Karpat doprowadził do tie-breaka, którego 16:14 wygrały przyjezdne.[I Liga Kobiet]»

Mirosław Zawieracz: Patrzymy w stronę ORLEN Ligi
Fot.: Anna Gumowska

- Chcemy przywrócić Warszawie miejsce w ekstraklasie kobiecej siatkówki - mówi Mirosław Zawieracz, trener Wisły Warszawa, która poprzedni sezon zakończyła na półfinale play off I ligi[I Liga Kobiet]»

Podsumowanie 11. kolejki I ligi kobiet
Fot.: Anna Szłapa

W 11. kolejce I ligi kobiet komplet punktów zainkasowały faworytki rozgrywek. Łodzianki 3:0 wygrały w Krośnie, a torunianki na wyjeździe pokonały Silesię Volley Mysłowice 3:1. Sporo powodów do radości mogą mieć także siatkarki SMS PZPS Szczyrk, które wywiozły trzy punkty z Gliwic. Kolejną porażkę zanotowały natomiast zawodniczki KS Murowanej Gośliny.[I Liga Kobiet]»

Podsumowanie dziewiątej kolejki I ligi kobiet
Fot.: Anna Szłapa

W dziewiątej kolejce pierwszej ligi kobiet aż trzy z czterech spotkań zakończyły się wynikiem 3:1. Najbardziej zaciętym meczem okazał się pojedynek siatkarek z Warszawy i Gliwic. Po pięciosetowej walce lepsze okazały się zawodniczki Wisły, odnosząc tym samym piąte zwycięstwo w sezonie. Tymczasem wygrana w Murowanej Goślinie pozwoliła ŁKS-owi Commercecon Łódź wrócić na fotel lidera.[I Liga Kobiet]»

[2015-08-19 17:30:57]
Praca połączona z integracją
Fot.: Karol Zdyb

Obóz sportowy seniorek w Górznie powoli finiszuje. Zawodniczki w piątek zameldują się w Świeciu. Upał nieco odpuścił, więc siatkarkom trenuje się znacznie lżej. Jednak nie samą pracą sportowiec żyje. Na zgrupowaniu jest też czas na integrację zespołu. Tym bardziej jak jest sześć nowych zawodniczek.[I Liga Kobiet]»

[2015-08-10 15:22:02]
Nowa rola Małgorzaty Sobolewskiej
Fot.: Karol Zdyb

W poniedziałek 3 sierpnia, siatkarki KS Murowana Goślina rozpoczęły treningi. W zajęciach nie wzięła udziału dotychczasowa kapitan zespołu Małgorzata Sobolewska.[I Liga Kobiet]»

[2015-08-08 14:59:44]
Zawisza Sulechów  wznowiła treningi
Fot.: Karol Zdyb

W czwartek, tj. 6 sierpnia odbył się pierwszy, długo wyczekiwany trening Mistrza I ligi kobiet MLKS ROLTEX Zawisza Sulechów. Na zajęciach stawiło się 13 zakontraktowanych wcześniej zawodniczek.[I Liga Kobiet]»

Reprezentantka Australii zagra w Łodzi
ŁKS Commercecon Łódź zbroi się na nowy sezon ligowy. Kolejną zawodniczką, która podpisała z klubem kontrakt będzie środkowa reprezentacji Australii, Katarina Osadchuk. W ostatnim sezonie utalentowana siatkarka występowała w szeregach mistrzowskiej ekipy z Sulechowa.[I Liga Kobiet]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane