Najnowsze newsy

Żużel - Speedway Grand Prix

SGP Polski w Toruniu: Wygrana Kasprzaka, Hancock Mistrzem Świata
Ostatnia runda Grand Prix, kończąca nie tylko zmagania o tytuł mistrza świata, ale również cały sezon żużlowy, przeszła do historii i na długo zostanie w pamięci, zwłaszcza zdobywcom głównych trofeów turnieju. Mistrzem Świata, po raz trzeci w karierze, został Greg Hancock. Drugim najlepszym zawodnikiem globu okazał się być Krzysztof Kasprzak. Brązowy medal trafił do Nicki Pedersena.[Speedway Grand Prix]»

SGP Skandynawii: Niepokonany Hampel, Kasprzak z szansą na srebro
Jarosław Hampel był dziś nieomylny na torze w Sztokholmie, podczas przedostatniego turnieju z cyklu Grand Prix. Polak zdobył komplet punktów i pokonał w finale Grega Hancocka, Krzysztofa Kasprzaka oraz Chrisa Holdera.[Speedway Grand Prix]»

SGP Nordyckie - Zaskakujące zwycięstwo Jonssona, Kasprzak trzeci
Pod nieobecność lidera cyklu Grand Prix, Grega Hancocka, walka o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu zaczyna nabierać nowej siły napędowej. Na najwyższym stopniu podium w Vojens stanął Andreas Jonsson, który w finale pokonał Petera Kildemanda. Krzysztofa Kasprzaka i Troya Batchelora. Jarosław Hampel nadal bez sukcesów - tym razem był piętnasty.[Speedway Grand Prix]»

SGP Polski: Zwycięstwo Zmarzlika, dwóch Polaków w finale
Startujący z dziką kartą Bartosz Zmarzlik, niespodziewanie stanął na najwyższym stopniu podium w Grand Prix Polski, rozgrywanym w Gorzowie. Polak pokonał w finale Matej Zagara oraz drugiego z biało-czerwonych, Krzysztofa Kasprzaka. Czwarte miejsce zajął Michael Jepsen Jensen. Dwaj rezerwowi zawodów - Adrian Cyfer i Łukasz Kaczmarek, zdobyli po dwa oczka, zaś Jarosław Hampel zakończył turniej bez punktu.[Speedway Grand Prix]»

[2014-08-17 18:38:05]
SGP Łotwy - Triumf Kasprzaka!!
Biało-czerwoni czekali na tę chwilę już jakiś czas - Krzysztof Kasprzak stanął na najwyższym stopniu podium w kolejnej odsłonie Grand Prix, rozgrywanej w Daugavpils, a nie jak pierwotnie przewidywał program - w Rydze. W związku z opadami, zawody przeniesiono z soboty na niedzielę, co okazało się szczęśliwym posunięciem dla naszego rodaka.[Speedway Grand Prix]»

GP Wielkiej Brytanii w Cardiff: Hancock Wielki
Fot.: Dawid Ćmielewski

Amerykanin Greg Hancock znowu w czołówce, a tym razem na najwyższym stopniu podium. W finale był lepszy od Taia Woffindena, Darcy'ego Warda i Krzysztofa Kasprzaka. Drugi z Polaków, Jarosław Hampel, zajął trzynaste miejsce.[Speedway Grand Prix]»

SGP Danii: Triumf Iversena w Kopenhadze
Niels Kristian Iversen, przed własną publicznością, pokonał wszystkich rywali w finale i stanął na najwyższym stopniu podium. Troy Batchelor - zawodnik do tej pory niepokonany w duńskich zawodach, w najważniejszej gonitwie był drugi, a tuż za nim do mety dojechał Greg Hancock. Bez punktu pozostał Peter Kildemand - Duńczyk z dziką kartą.[Speedway Grand Prix]»

Gorican szczęśliwe dla biało-czerwonych
Dwóch Polaków jechało w rundzie kwalifikacyjnej GP w chorwackim Gorican i obaj uzyskali awans do finału. Kołodziej zajął trzecie, a Janowski czwarte miejsce. Do GP Challenge w Lonigo awans uzyskało siedmiu żużlowców, ósmy Martin Smolinski będzie rezerwowym.[Speedway Grand Prix]»

Dwóch Polaków na podium w Częstochowie
Runda kwalifikacyjna do Mistrzostw Świata w Częstochowie połowicznie szczęśliwa dla Polaków. Starszy z braci Pawlickich i Patryk Dudek pojadą w finale GP Challenge, natomiast Adrian Miedziński i Piotr Pawlicki odpadli z dalszej rywalizacji. Do rozstrzygnięcia zwycięzcy zawodów potrzebny był bieg dodatkowy, w którym wygrał Kenneth Bjerre.[Speedway Grand Prix]»

[2014-06-14 22:12:49]
GP Szwecji: Tai Woffinden zwycięża
Malilla okazała się szczęśliwa dla zawodnika z Wielkiej Brytanii. Tai Woffinden pokonał w finale Grega Hancocka, Chrisa Holdera i Jarosława Hampela. Drugi z Polaków, Krzysztof Kasprzak, zajął ostatnie miejsce i nie dopisał do swojego dorobku punktowego ani jednego oczka.[Speedway Grand Prix]»

SGP Czech: Wygrana Tai'a Woffindena w Pradze
Kolejna odsłona z cyklu Grand Prix to wygrana Tai'a Woffindena. Drugie miejsce wywalczył Greg Hancock, trzeci był Matej Zagar, na podium nie stanął Nicki Pedersen. Polacy nie zaliczą czeskiego turnieju do udanych. Krzysztof Kasprzak był tuż za ósemką walczącą o finał, Jarosław Hampel ulokował się zaś na ostatniej pozycji.[Speedway Grand Prix]»

SGP Finlandii w Tampere: Pierwsze miejsce Zagara
Słoweniec Matej Zagar okazał się najlepszy na fińskim torze w Tampere w kolejnej odsłonie cyklu Grand Prix. W finale pokonał Taja Woffindena, Fredrika Lindgrena i Grega Hancocka. Jarosław Hampel nie awansował nawet do półfinałów, gromadząc na swoim koncie siedem oczek.[Speedway Grand Prix]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane