Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Europejskie kwalifikacje do Tokio 2020 - harmonogram
Fot.: CEV

Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej potwierdziła harmonogram meczów Europejskich Turniejów Kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Reprezentacja Polski kobiet zagra w dniach 7-12 stycznia w Apeldoornie. Turniej mężczyzn odbędzie się 5-10 stycznia w Berlinie. Nie weźmie w nim udziału reprezentacja Polski mężczyzn, która już zagwarantowała sobie prawo do startu w IO wygrywając tegoroczny interkontynentalny turniej kwalifikacyjny w Gdańsku. Reprezentacje Polski wspierają Ministerstwo Sportu i Turystyki, PKN ORLEN S.A., Operator sieci Plus.[Reprezentacje]»

[2019-10-18 17:05:03]
VNL 2020 w Krakowie i Łodzi
Fot.: FIVB

Znamy już gospodarzy dwóch spośród trzech turniejów Siatkarskiej Ligi Narodów, które w przyszłym roku odbędą się w naszym kraju. Biało-czerwoni siatkarze zagrają 22-24 maja w Krakowie i 5-7 czerwca w Łodzi. Reprezentantki Polski będą mogły zaprezentować się swoim kibicom 9-11 czerwca – miasto-gospodarz tego turnieju zostanie podany w późniejszym terminie.[Reprezentacje]»

Polka i Polak w Drużynach Marzeń CEV EuroVolley 2019
Fot.: FIVB

Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej oficjalnie ogłosiła nazwiska zawodniczek i zawodników wybranych do Drużyn Marzeń CEV EuroVolley 2019. W męskim Dream Teamie znalazł się Wilfredo Leon, natomiast w drużynie pań wyróżniono Agnieszkę Kąkolewską.[Reprezentacje]»

Bartosz Kurek: mecz zakończył się uczciwie
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W piątek reprezentacja Polski poniosła pierwszą porażkę podczas Pucharu Świata w Japonii. Biało-czerwoni przegrali z USA 1:3. - Mecz zakończył się uczciwie. Wynik mógł być korzystyny zarówno dla jednej, jak i drugiej drużyny. To długi turniej, więc musimy coś zrobić z naszą grą. Walczymy dalej i koncentrujemy się na kolejnym spotkaniu - powiedział Bartosz Kurek, atakujący polskiej drużyny.[Reprezentacje]»

Paweł Zatorski: mam nadzieję, że uda nam się zdobyć kolejny medal
Fot.: FIVB

W sobotni wieczór reprezentacja Polski w świetnym stylu pokonała Francję w meczu o trzecie miejsce CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej 2019. - Chcieliśmy za wszelką cenę wydrzeć to zwycięstwo - powiedział Paweł Zatorski, libero biało-czerwonych. Już jutro mistrzowie świata rozpocznę grę w Pucharze Świata. Pierwszym rywalem Polaków będzie Tunezja. Początek o godznie 8.00, transmisja na antenie Polsatu Sport.[Reprezentacje]»

[2019-09-16 14:39:24]
Polska gospodarzem turnieju VNL 2020
Fot.: Karol Zdyb

Polska będzie gospodarzem jednego turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet w 2020 roku. Biało-czerwone przed polską publicznością zagrają w czwartym weekendzie zmagań VNL. Polki zmierzą się z zespołem Niemiec, Tajlandii i Brazylii.[Reprezentacje]»

Polska gospodarzem dwóch turniejów VNL 2020
Fot.: Anna Szłapa

Polska będzie gospodarzem dwóch turniejów fazy interkontynentalnej Siatkarskiej Ligi Narodów w 2020 roku. Mistrzowie świata przed polską publicznością zagrają podczas I (22-24 maja) i III (5-7 czerwca) weekendu Ligi Narodów.[Reprezentacje]»

[2019-09-10 10:45:48]
Serbia prowadzi w rankingu CEV
Fot.: FIVB

Serbia przed Włochami i Holandią - taka jest kolejność czołowej trójki krajów w najnowszym rankingu kobiecych reprezentacji Europejskiej Konfederacji Siatkówki (CEV). Polska zajmuje ósme miejsce.[Reprezentacje]»

[2019-09-09 14:48:50]
Siatkarki powitane
Fot.: CEV

W poniedziałek o godz. 9:20 polskie siatkarki wylądowały na lotnisku Chopina w Warszawie. Podopieczne Jacka Nawrockiego wróciły z turnieju finałowego CEV Mistrzostw Europy kobiet, na którym zajęły ostatecznie czwarte miejsce.[Reprezentacje]»

[2019-09-05 23:38:15]
Sparingowe zwycięstwa Serbów
Fot.: FIVB

Przygotowujące się do mistrzostw Europy reprezentacje Słowenii i Serbii rozegrały dwa towarzyskie mecze. W Lublanie w hali „Stożice” dwukrotnie lepszy okazał się zespół trenera Slobodana Kovaca, który debiutował w roli szkoleniowca reprezentacji Serbii.[Reprezentacje]»

[2019-08-26 18:57:05]
Jan Hadrava w czeskiej kadrze
Fot.: Anna Jabłczyk

Jan Hadrava z kadrą Czech przygotowuje się do mistrzostw Europy. Nasi południowi sąsiedzi będą jednym z grupowych rywali Polski i oba zespoły zmierzą się 16 września.[Reprezentacje]»

Reprezentacja Polski mężczyzn na zgrupowanie w Arłamowie
Fot.: Anna Jabłczyk

Vital Heynen, trener reprezentacji Polski mężczyzn powołał 16 zawodników na zgrupowanie w Arłamowie poprzedzające CEV Mistrzostwa Europy 2019.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane