Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Mieszko Gogol w sztabie reprezentacji
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Jak poinformował nas Polski Związek Piłki Siatkowej procedura wyboru nowego szkoleniowca reprezentacji Polski wkracza w decydującą fazę. W walce pozostało już tylko trzech szkoleniowców. Ale jak się okazuje - niezależnie od ostatecznego wyboru w sztabie reprezentacji pojawić się ma Michał Miszko Gogol - trener Espadonu Szczecin.[Reprezentacje]»

Francja kolejnym uczestnikiem XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
Fot.: FIVB

Złote medale w Lidze Światowej, mistrzostwo Europy w 2015 roku i czwarte miejsce w mistrzostwach świata rok wcześniej – to tylko niektóre osiągnięcia w ostatnim czasie reprezentacji Francji, która została kolejnym uczestnikiem XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera (24-26.08.2016 r).[Reprezentacje]»

Trzech kandydatów na stanowisko trenera męskiej reprezentacji Polski
Fot.: Anna Jabłczyk

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w przedostatnim etapie wyboru trenera reprezentacji Polski mężczyzn pozostaje trzech kandydatów: Piotr Gruszka, Vital Heynen i Andrzej Kowal.[Reprezentacje]»

Nazwisko nowego trenera męskiej reprezentacji poznamy w lutym
Fot.: Anna Jabłczyk

Temat nowego szkoleniowca polskich siatkarzy wciąż budzi zainteresowanie wśród kibiców. Wielkimi krokami zbliża się sezon reprezentacyjny, jednak nadal nie wiadomo, kto zajmie miejsce Ferdinando de Giorgiego.[Reprezentacje]»

David Smith siatkarzem roku 2017 w USA
Fot.: Kamil Krawczyk

David Smith, reprezenant Stanów Zjednoczonych, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro i aktualny środkowy Aluronu Virtu Warta Zawiercie został wybrany najlepszym siatkarzem 2017 roku w USA.[Reprezentacje]»

[2017-12-30 20:15:26]
Siatkarski sprint – część druga
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Po emocjach związanych z ligowymi rozgrywkami przyszedł czas na mecze reprezentacji, a przede wszystkim na coś, co lubią wszyscy marzyciele – „karuzelę” transferową. Trzeba jednak przyznać, że siatkarska walka nie zakończyła się szybko dla AZS Częstochowy. Klub musiał powalczyć o utrzymanie się w siatkarskiej ekstraklasie. Najważniejszym punktem okresu maj – sierpień były mecze polskiej reprezentacji. Choć pogoda w niektórych rejonach Polski specjalnie nie rozpieszczała, nie można powiedzieć, że nie było gorąco.[Reprezentacje]»

[2017-12-26 19:06:10]
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Fot.: FIVB

Nadszedł ten czas. Burzliwy rok, w którym niemiecka siatkówka ponownie mogła świętować wiele wspaniałych sukcesów w hali i na piasku, powoli zbliża się ku końcowi. Mistrzowski tytuł Laury i Kiry i pierwszy medal Mistrzostw Europy w historii niemieckiej siatkówki mężczyzn to tylko dwa wybitne przykłady, z których wszyscy fani niemieckiej kadry mogą być dumni.[Reprezentacje]»

NORCECA zmienia format kwalifikacji do Igrzysk Panamerykańskich 2019
Fot.: FIVB

Konfederacja siatkówki Północnej, Środkowej Ameryki i Karaibów (NORCECA) zmienił format kwalifikacji do Igrzysk Panamerykańskich 2019 w Limie, Peru.[Reprezentacje]»

[2017-12-20 12:00:42]
Rosja zagra w XVI Memoriale Wagnera
Fot.: FIVB

Rosja, złoty medalista LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, zagra w XVI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, który odbędzie się od 24 do 26 sierpnia 2018 roku - poinformowali organizatorzy, którzy tradycyjnie starają się, żeby turniej miał światowy poziom.[Reprezentacje]»

Znamy termin XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
Fot.: FIVB

Tuż po Mikołajkach, również Fundacja Huberta Jerzego Wagnera ma prezent dla siatkarskich kibiców. Znamy bowiem termin 16. Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który rozpocznie się 24 sierpnia (piątek) i potrwa do 26 sierpnia (niedziela) 2018 roku.[Reprezentacje]»

Vital Heynen: Podjąłbym się nauki polskiego
Fot.: FIVB

Vital Heynen jest trenerem znanym w całym siatkarskim świecie. Oficjalny kandydat na trenera polskiej kadry w rozmowie z naszym portalem opowiada m.in. o współpracy z Bartłomiejem Bołądziem. – Jestem wymagającym trenerem – podkreśla Belg.[Reprezentacje]»

Trwa proces wyboru trenera reprezentacji Polski mężczyzn
Fot.: Anna Szłapa

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w ramach trwającej procedury wyboru trenera reprezentacji Polski mężczyzn zakończył się kolejny etap.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane