Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Reprezentacja Polski kobiet na Siatkarską Ligę Narodów w USA
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Trener Stefano Lavarini podał listę 14 zawodniczek, które rywalizować będą w Siatkarskiej Lidze Narodów w USA. Wraz z ekipą, jako zawodniczka rezerwowa, leci również Weronika Sobiczewska.[Liga Narodów]»

Niemki wygrywają w Nysie w meczu towarzyskim
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W Nysie polskie siatkarki przegrały drugi mecz towarzyski z Niemkami. Tym razem obyło sie bez dramatycznego tie-breaka.[Reprezentacje]»

Polki przegrywają z Niemkami po tie-breaku
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Polska reprezentacja pod wodzą debiutującego w roli selekcjonera Stefano Lavariniego meczami towarzyskimi z Niemkami rozpoczyna sezon 2022. W imponującej Arenie Gliwice pierwsze z dwóch zaplanowanych spotkań zakończyło się zwycięstwem Niemek w pięciu setach.[Reprezentacje]»

Finlandia po pierwszych meczach sparingowych
Fot.: FIVB

Drużyna Finlandii ma za sobą dwa pierwsze sparingi w rozpoczynającym się sezonie reprezentacyjnym. Podopieczni trenera Joela Banska zmierzyli się w Salo z Estonią. W czwartek biało-niebiescy wygrali 3-1, dzień później to goście triumfowali w tie-breaku.[Reprezentacje]»

Reprezentacja Polski mężczyzn na Siatkarską Ligę Narodów 2022
Fot. FIVB

Trener Reprezentacji Polski mężczyzn Nikola Grbić w porozumieniu z Pionem Szkolenia PZPS podał skład Reprezentacji Polski na Siatkarską Ligę Narodów 2022.[Liga Narodów]»

Reprezentacja Polski kobiet na Siatkarską Ligę Narodów 2022
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Trener reprezentacji Polski kobiet Stefano Lavarini, w porozumieniu z Pionem Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej podał listę 25 zawodniczek na rozgrywki Siatkarskiej Ligi Narodów 2022.[Liga Narodów]»

Mateusz Poręba: Cieszę się, że trener zauważył moje postępy w grze
Fot. Magdalena Kudzia

- Cieszę się, że Trener zauważył moje postępy w grze. Jedno jest pewne – nie mogę mieć teraz głowy w chmurach, tylko muszę skupić się na treningach. Jest to początek mojej „drogi na szczyt” – mówi Mateusz Poręba przed zgrupowaniem reprezentacji Polski.[Liga Narodów]»

Finały Ligi Narodów w Ankarze i Bolonii
Fot.: Anna Szłapa

Turcja i Włochy będą gospodarzami finałowych turniejów Ligi Narodów w 2022 roku. Zostaną one rozegrane w lipcu.[Liga Narodów]»

Piotr Nowakowski zakończył karierę reprezentacyjną
Fot.: Magdalena Kudzia

Piotr Nowakowski kończy reprezentacyjną karierę. Zawodnik Projektu Warszawa nie znalazł się wśród graczy powołanych przez trenera Nikolę Grbicia i oficjalnie ogłosił pożegnanie z drużyną narodową.[Reprezentacje]»

Trener Nikola Grbić ogłosił powołania do reprezentacji Polski
Fot. FIVB

Trener Reprezentacji Polski mężczyzn Nikola Grbić podał listę 29 zawodników, z którymi chce rozpocząć pracę i których wraz ze sztabem bierze pod uwagę przy wyborze 25-ki na Siatkarską Ligę Narodów 2022. Ostateczny termin ogłoszenia listy nazwisk na VNL to 3 maja br.[Reprezentacje]»

Włoch Stefano Lavarini i Serb Nikola Grbić trenerami reprezentacji Polski siatkarek i siatkarzy
Fot.: FIVB

Zatwierdzenie wyboru trenerów reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn było ostatnim punktem środowego, wyjazdowego posiedzenia Zarządu PZPS w Gliwicach. Poparto kandydatury przedłożone przez zespoły ds. wyboru trenerów, a nowymi selekcjonerami seniorskich kadr narodowych zostali Stefano Lavarini (siatkówka kobiet) i Nikola Grbić (siatkówka mężczyzn). Decyzje zostały ogłoszone na briefingu prasowym PZPS w Arenie Gliwice.[Reprezentacje]»

Mateusz Bieniek: Stresu nie brakowało
Fot. Magdalena Kudzia

Ostatnie miesiące dla Mateusza Bieńka były niezwykle intensywne. Siatkarz PGE Skry nie tylko walczył w igrzyskach olimpijskich, Lidze Narodów i uczestniczył w przygotowaniach do mistrzostw Europy, ale również... ożenił się! - Stresu nie brakowało, a to całkiem inne nerwy niż te, które znam z boisk siatkarskich - przyznał środkowy PGE Skry.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane