Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Sukces jubileuszowego XX Memoriału Wagnera
Fot. volleyballworld.com

To były niesamowite przeżycia i sportowe emocje, które wypełniły weekend w krakowskiej TAURON Arenie Kraków. Jubileuszowy XX Memoriał Huberta Jerzego Wagnera wygrali Włosi, ale bezsprzecznie największe wrażenie na gościach z całej Europy wywarli biało-czerwoni kibice. – Nie jestem w stanie zrozumieć, jak to możliwe, że na towarzyskim turnieju trzy razy z rzędu mamy komplet publiczności. Polscy kibice są niesamowici – podkreślał Słoweniec Klemen Cebulj, który na co dzień występuje w naszej PlusLidze. Biało-czerwoni, po porażce 1:3 z Włochami zajęli w krakowskim turnieju trzecie miejsce.[Reprezentacje]»

Niemcy wygrywają w meczu towarzyskim
Fot. volleyballworld.com

W czwartek w katowickim Spodku reprezentacja Polski zainaugurowała sezon 2023. Biało-Czerwoni rozegrali towarzyski mecz z Niemcami. Polacy bardzo dobrym spotkaniu przegrali minimalnie 2-3. Jutro w Sosnowcu odbędzie się drugie spotkanie z udziałem tych drużyn.[Reprezentacje]»

[2023-05-23 20:52:10]
Reprezentacja Ukrainy zagra w Łodzi
Fot. volleyballworld.com

Reprezentacja Ukrainy rozegra swoje mecze domowe w Łodzi! Już na przełomie maja i czerwca ukraińscy siatkarze zmierzą się z Macedonią Północną, Chorwacją i Belgią w spotkaniach fazy grupowej CEV Golden European League. Wszystkie mecze odbędą się w łódzkiej Sport Arenie, a kibice będą mogli obejrzeć je z perspektywy trybun całkowicie za darmo.[Reprezentacje]»

Szeroki skład reprezentacji Polski mężczyzn na sezon 2023
Fot. volleyballworld.com

Trener reprezentacji Polski Nikola Grbić podał nazwiska zawodników, z którymi planuje rozpocząć pracę w sezonie 2023. Szkoleniowiec nie wyklucza zmian w kadrze w trakcie trwania sezonu. Spośród wymienionych 30 nazwisk trener Grbić wskaże zawodników, którzy rozpoczną pracę na zgrupowaniu od 8 maja 2023 roku w Spale.[Reprezentacje]»

Tuomas Sammelvuo trenerem reprezentacji Kanady
Fot.: Magdalena Kudzia

Trener Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle objął posadę trenera reprezentacji Kanady. - Chciałbym podziękować kanadyjskiej federacji za zaufanie i powierzenie mi projektu w postaci drużyny narodowej. Oczywiście to nie będzie miało wpływu na moją pracę w ZAKSIE – przyznał szkoleniowiec.[Reprezentacje]»

Reprezentacja Polski siatkarek zablokowała Bułgarię
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Drugi mecz kontrolny Polski z Bułgarią znów toczył się pod dyktando naszej reprezentacji, która zaimponowała zwłaszcza w pierwszym secie, kiedy znakomicie atakowała, a blokiem zdobyła aż dziewięć punktów.[Reprezentacje]»

Reprezentacja Polski siatkarek lepsza od Bułgarii
Fot. Piotr Sumara/PLS

Przygotowująca się do mistrzostw świata reprezentacja Polski siatkarek pokonała w Spodku Bułgarię, pokazując bardzo dobrą grę.[Reprezentacje]»

MHJW: Biało-czerwoni triumfują bez straty seta
Fot. Memoriał Wagnera/MP

Trzy zwycięstwa, dziewięć wygranych setów i zero po stronie strat - to bilans występu reprezentacji Polski siatkarzy w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. Najważniejszy sprawdzian przed mistrzostwami świata wypadł więc bardzo dobrze.[Reprezentacje]»

[2022-08-19 23:11:57]
MHJW: Polska lepsza od Argentyny
Fot. Memoriał Wagnera

Mimo zmian w wyjściowym składzie reprezentacja Polski odniosła drugie zwycięstwo w Memoriale Huberta Wagnera. Choć Argentyna grała dobrze, nie była w stanie wygrać nawet seta, a nasz selekcjoner przekonał się, że ma bardzo dobrych zmienników.[Reprezentacje]»

MHJW: Doskonały początek biało-czerwonych
Fot. Memoriał Wagnera

Reprezentacja Polski doskonale zaczęła Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. W wypełnionej Tauron Arenie w Krakowie pewnie wygrała z zawsze niewygodnym Iranem, mając kłopoty tylko w jednym secie.[Reprezentacje]»

Polska wygrywa z Ukrainą w meczu towarzyskim
Fot. FIVB

Polscy siatkarze po trudnym meczu pokonali Ukrainę w pierwszym sparingu przed zbliżającymi się mistrzostwami świata.[Reprezentacje]»

Oświadczenie PZPS dotyczące nieobecności Martyny Łukasik na MŚ
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje o decyzjach dotyczących udziału Martyny Łukasik w tegorocznych mistrzostwach świata.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane