Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Szeroka kadra Polski kobiet na Ligę Narodów 2019
Fot.: CEV

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji Polski kobiet w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS powołał szeroką kadrę na Ligę Narodów 2019.[Reprezentacje]»

Kadra Polski na Montreux Volley Masters 2019
Fot.: FIVB

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji Polski kobiet w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS powołał szeroką kadrę na Montreux Volley Masters 2019.[Reprezentacje]»

Dziś rozpoczęła się otwarta sprzedaż biletów na turniej kwalifikacyjny do IO Tokio 2020
Fot.: Karol Zdyb

Dziś o 12:00 rozpoczęła się sprzedaż otwarta biletów na turniej kwalifikacyjny do IO Tokio 2020, który rozegrany zostanie w Gdańsku w dniach 9-11 sierpnia.[Reprezentacje]»

Ceny biletów na gdański turniej kwalifikacyjny do IO 2020
Fot.: Anna Szłapa

Już jutro, w środę 27 marca rozpocznie się przedsprzedaż biletów na Interkontynentalny Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który w dniach 9-11 sierpnia zawita do Gdańska. Ta transza "wejściówek" dedykowana jest członkom Klubu Kibica.[Reprezentacje]»

Harmonogram i termin sprzedaży biletów na turniej kwalifikacyjny do IO 2020
Fot.: Anna Szłapa

W środę, 27 marca 2019 r. rozpocznie się przedsprzedaż biletów na Interkontynentalny Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w Gdańsku. Jedna z najbardziej wyczekiwanych siatkarskich imprez roku odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia.[Reprezentacje]»

Polscy siatkarze z nagrodą TVP Polonia
Fot.: Anna Jabłczyk

Polscy siatkarze otrzymali Nagrodę Programu Satelitarnego TVP Polonia „Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju”. Ceremonia wręczenia statuetki odbędzie się 25 kwietnia.[Reprezentacje]»

#Wagner2019: znamy wszystkich uczestników!
Fot.: Anna Szłapa

Możemy już oficjalnie potwierdzić wszystkich uczestników XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Obok biało-czerwonych zagrają także Brazylijczycy, Serbowie i reprezentacja Finlandii. Memoriał rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku.[Reprezentacje]»

Polska zagra w Montreux Volley Masters
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski zagra w prestiżowym turnieju Montreux Volley Masters. Dla biało-czerwonych oraz kilku innych drużyn będzie to świetny sprawdzian przed Siatkarską Ligą Narodów.[Reprezentacje]»

[2019-02-22 13:02:21]
Brazylia zagra w Memoriale Wagnera
Fot.: FIVB

Organizatorzy XVII Memoriału Wagnera poinformowali, że w tegorocznym turnieju zagra reprezentacja Brazylii. Dla wielu drużyn będzie to ostatni sprawdzian przed turniejem kwalifikacyjnym do IO Tokio 2020. Rozgrywki odbędą się w dniach 1-3 sierpnia.[Reprezentacje]»

Kolejna pula biletów na VNL już dostępna!
Fot.: Anna Jabłczyk

Dziś, w środę 20 lutego o godz. 10.00 do sprzedaży trafiła kolejna pula biletów na rozgrywane w Polsce mecze FIVB Volleyball Nations League 2019 z udziałem reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn. Obie kadry czekają starcia z bardzo ciekawymi rywalami, dlatego tym bardziej zachęcamy do zakupu wejściówek! Nadal obowiązuje 15-procentowa zniżka dla członków Klubu Kibica Polskiej Siatkówki.[Reprezentacje]»

Vital Heynen w Polskim Związku Piłki Siatkowej
Fot.: FIVB

W piątek trener reprezentacji Polski – Vital Heynen odwiedził siedzibę Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Szkoleniowiec mistrzów świata spotkał się z Pionem Sportu i Szkolenia, z którym omówił najważniejsze kwestie dotyczące zbliżającego się sezonu reprezentacyjnego.[Reprezentacje]»

Kolejna pula biletów na VNL 2019 dostępna już od środy
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

W środę 20 lutego o godz. 10.00 do sprzedaży trafi kolejna pula biletów na rozgrywane w Polsce mecze FIVB Volleyball Nations League 2019 z udziałem reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn. Obie kadry czekają starcia z bardzo ciekawymi rywalami, dlatego tym bardziej zachęcamy do zakupu wejściówek! Nadal obowiązuje 15-procentowa zniżka dla członków Klubu Kibica Polskiej Siatkówki.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane