Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Szeroki skład Kadry Narodowej PZPS seniorek
Trenerzy Reprezentacji Polski, w porozumieniu z Pionem Szkolenia PZPS, podali listę szerokiej Kadry Narodowej seniorek w piłce siatkowej.[Reprezentacje]»

Szeroki skład Kadry Narodowej PZPS seniorów
Trenerzy Reprezentacji Polski, w porozumieniu z Pionem Szkolenia PZPS, podali listę szerokiej kadry narodowej seniorów w piłce siatkowej.[Reprezentacje]»

Program XV Memoriału Huberta Wagnera
Kolejno z Francją, Kanadą i Rosją zagrają polscy siatkarze w XV Memoriale Huberta Wagnera, który odbędzie się od 11 do 13 sierpnia w TAURON Arenie Kraków.[Reprezentacje]»

Liga Światowa na stadionie piłkarskim w Kurytybie
Fot.: FIVB

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) poinformowała, że areną finałowego turnieju Ligi Światowej (4-8 lipca) w 2017 roku będzie stadion Arena da Baixada w Kurytybie, mogąca pomieścić około 35 tysięcy widzów.[Liga Światowa]»

Fot.: FIVB

W piątek w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie odbyła się uroczystość z okazji 90-lecia ustalenia Mazurka Dąbrowskiego polskim hymnem narodowym. Udział w obchodach wziął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, a gośćmi byli również nasi wybitni sportowcy: Paweł Zagumny - mistrz świata, złoty medalista Mistrzostw Europy i jedyny siatkarz, który czterokrotnie reprezentował Polskę na igrzyskach olimpijskich oraz Andrzej Wrona - mistrz świata i reprezentant Polski. Zawodnicy opowiedzieli obecnym o znaczeniu hymnu narodowego dla sportowca reprezentującego cały kraj.[Reprezentacje]»

Znamy wszystkich uczestników tegorocznej edycji Memoriału Wagnera
W połowie sierpnia rozegrany zostanie Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Turniej towarzyski zawita po raz kolejny do krakowskiej Tauron Areny. Zanim zabrzmi pierwszy gwizdek, warto przypomnieć sobie, kogo kibice będą mogli obejrzeć czy to przed telewizorami czy też na żywo, prosto z trybun.[Reprezentacje]»

Rosja trzecim uczestnikiem XV Memoriału Huberta Wagnera
Fot.: FIVB

Trzecim uczestnikiem jubileuszowego, XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera została Rosja. Mistrz olimpijski z 2012 roku dołączył do mistrza świata 2014 Polski i mistrza Europy 2015 Francji.[Reprezentacje]»

Chętnych do pracy w Słowenii nie brakuje
Fot.: FIVB

Po odejściu Andrei Gianiego Federacja Siatkówki Słowenii (OZS) poszukuje trenera kadry mężczyzn. Swoje aplikacje na konkurs zgłosiło 30 kandydatów.[Reprezentacje]»

Siergiej Szliapnikow: Doświadczenie Aleksandra Sokołowa będzie niezbędne
Fot.: FIVB

Coraz większymi krokami zbliża się sezon reprezentacyjny. W wielu kadrach doszło do znacznych zmian związanych z zatrudnieniem nowego szkoleniowca. Taka reforma miała także miejsce w przypadku byłych Mistrzów Olimpijskich, czyli reprezentacji Rosji. Nowy szkoleniowiec Sbornej postanowił podzielić się decyzjami, które będzie musiał podjąć w najbliższym czasie.[Reprezentacje]»

Znamy pierwszego uczestnika 15. Memoriału im. Wagnera!
Fot.: Karol Zdyb

Memoriał im. Wagnera od lat gra ważną rolę w przygotowaniach polskiej reprezentacji do sezonu kadrowego. Co ciekawe, rywale dla biało–czerwonych zawsze są dobierani w zależności od docelowej imprezy. W tym roku są nią Mistrzostwa Europy, dlatego pierwszy rywal dla zespołu Ferdinando de Giorgi nie powinien nikogo dziwić.[Reprezentacje]»

[2017-02-02 21:19:01]
Obradował Zarząd PZPS
Fot.: Karol Zdyb

W Warszawie odbyło się pierwsze w roku 2017 posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej.[Reprezentacje]»

Andrea Giani nowym trenerem reprezentacji Niemiec
Fot.: FIVB

To, co jeszcze kilkanaście dni temu uchodziło za plotkę, potwierdziło się. Podczas finałowego turnieju Pucharu Niemiec Andrea Giani został oficjalnie ogłoszony nowym szkoleniowcem niemieckich siatkarzy.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane