Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Włoch Stefano Lavarini i Serb Nikola Grbić trenerami reprezentacji Polski siatkarek i siatkarzy
Fot.: FIVB

Zatwierdzenie wyboru trenerów reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn było ostatnim punktem środowego, wyjazdowego posiedzenia Zarządu PZPS w Gliwicach. Poparto kandydatury przedłożone przez zespoły ds. wyboru trenerów, a nowymi selekcjonerami seniorskich kadr narodowych zostali Stefano Lavarini (siatkówka kobiet) i Nikola Grbić (siatkówka mężczyzn). Decyzje zostały ogłoszone na briefingu prasowym PZPS w Arenie Gliwice.[Reprezentacje]»

Mateusz Bieniek: Stresu nie brakowało
Fot. Magdalena Kudzia

Ostatnie miesiące dla Mateusza Bieńka były niezwykle intensywne. Siatkarz PGE Skry nie tylko walczył w igrzyskach olimpijskich, Lidze Narodów i uczestniczył w przygotowaniach do mistrzostw Europy, ale również... ożenił się! - Stresu nie brakowało, a to całkiem inne nerwy niż te, które znam z boisk siatkarskich - przyznał środkowy PGE Skry.[Reprezentacje]»

Grzegorz Łomacz: Na mistrzostwach każdy odegra swoją rolę
Fot.: FIVB

- W mistrzostwach Europy chcemy grać o najwyższe cele. Tutaj nic się nie zmienia - mówi Grzegorz Łomacz, rozgrywający PGE Skry, który powalczy z reprezentacją Polski o złoto w EuroVolley 2021.[Reprezentacje]»

Finowie zagrali towarzysko z Łotyszami
Fot.: FIVB

Przygotowująca się do mistrzostw Europy reprezentacja Finlandii ma za sobą pierwsze mecze sparingowe. Podopieczni trenera Joela Banksa zmierzyli się z Łotwą w Rydze.[Reprezentacje]»

[2021-08-05 21:14:26]
Polki zagrały z Niemkami
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Ostatni sprawdzian przed wyjazdem do Bułgarii na mistrzostwa Europy wypadł pozytywnie. Wynik był korzystny, a siatkarki które pojawiły się tylko w czwartkowym spotkaniu wypadły co najmniej poprawnie.[Reprezentacje]»

[2021-08-04 21:30:08]
Tie-break w meczu Polska-Niemcy
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Mecze z Niemkami są ostatnimi sprawdzianami podczas zgrupowania w Szczyrku. Pierwszy był długi i zacięty ze szczęśliwym happy – endem. W przyszłym tygodniu polskie siatkarki wyjadą do Bułgarii. Tam przed rozpoczęciem mistrzostw Europy zagrają dwa sparingi z gospodyniami turnieju.[Reprezentacje]»

W drugim meczu sparingowym górą Słowacja
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Drugie spotkanie towarzyskie w Szczyrku zakończyło się wygraną Słowaczek. Polki dobrze rozpoczęły mecz, pewnie zwyciężyły w premierowej odsłonie, jednak w kolejnych trzech setach musiały już uznać wyższość przeciwniczek. Najwięcej punktów dla biało-czerwonych zdobyła Magdalena Stysiak - 25.[Reprezentacje]»

Polki lepsze od Słowaczek w meczu towarzyskim
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Polki pokonały Słowaczki 3-1 w pierwszym z czterech zaplanowanych meczów towarzyskich. Dla biało-czerwonych najwięcej punktów zdobyła Magdalena Stysiak - 20. W zespole gości 16 "oczek" zanotowała Romana Kriskova.[Reprezentacje]»

Zmiana rywalek w sparingu reprezentacji Polski kobiet
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że z przyczyn niezależnych od PZPS doszło do zmiany przeciwniczek reprezentacji Polski kobiet w sparingu zaplanowanym w Bielsku-Białej na 29 i 30 lipca.[Reprezentacje]»

Drugie wysokie zwycięstwo nad Rumunią
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Ostatnie sparingowe spotkanie reprezentacji Polski kobiet z Rumunią w Szczyrku zakończyło się ponownie wysokim zwycięstwem naszych siatkarek, które na tle niezbyt wymagających rywalek zaprezentowały się lepiej niż przyzwoicie.[Reprezentacje]»

Polska - Rumunia 5:0 na sparingu w Szczyrku
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Reprezentacja Polski siatkarek rozgrywa w Szczyrku serię meczów kontrolnych z współgospodyniami sierpniowych mistrzostw Europy. Siatkarki Rumunii nie miały wiele do powiedzenia w przegranym 0:3 środowym meczu, Podobnie było dzisiaj. Nasze siatkarki we wszystkich pięciu setach, bo na tyle umówili się trenerzy, zaprezentowały dobrą jak na ten okres przygotowań formę.[Reprezentacje]»

MHJW: Wilfredo Leon najlepszym zawodnikiem turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Wilfredo Leon został wybrany MVP XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Oprócz niego wyróżnienia otrzymało pięciu innych biało-czerwonych oraz jeden przedstawiciel reprezentacji Egiptu.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane