Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Gratka dla kibiców Jastrzębskiego Węgla
Fot.: Elżbieta Wilk

Sezon ligowy się zakończył, ale to nie koniec siatkarskich emocji w Jastrzębiu-Zdroju, bowiem w maju śląskich kibiców czekają atrakcje na poziomie reprezentacyjnym. Kierowana przez Marka Lebedew kadra Australii odbędzie tam trzytygodniowe zgrupowanie, w ramach którego rozegra dwa mecze towarzyskie.[Reprezentacje]»

Skład Niemców na zgrupowanie w Kienbaum i Bochum
Fot.: FIVB

Już w najbliższy wtorek Niemcy rozpoczną przygotowania do sezonu reprezentacyjnego. Nowy szkoleniowiec brązowych medalistów Mistrzostw Świata z 2014 roku podał do informacji publicznej nazwiska 18 zawodników, z którymi spotka się w Kienbaum.[Reprezentacje]»

Raul Lozano trenerem reprezentacji Chin
Fot.: FIVB

Doskonale znany nad Wisłą Raul Lozano został trenerem męskiej reprezentacji Chin o czym informują tamtejsze media. Argentyńczyk jest pierwszym przedstawicielem zagranicy na tym stanowisku.[Reprezentacje]»

Początek sprzedaży biletów na Turniej Kwalifikacyjny do MŚ 2018 Kobiet i LŚ
Fot.: Karol Zdyb

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że we wtorek 25 kwietnia o 12.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na mecze Turnieju Kwalifikacyjnego Mistrzostw Świata 2018 Kobiet, który rozegrany zostanie w Warszawie oraz Ligi Światowej – w Katowicach i Łodzi.[Reprezentacje]»

Znamy szeroki skład reprezentacji Polski na Ligę Światową 2017!
Fot.: FIVB

Przed nami ostatnie mecze o medale w PlusLidze w sezonie 2016/2017. Już niedługo wystartuje sezon reprezentacyjny, dlatego każda informacja o składzie nie może przejść bez echa. Podczas transmisji dzisiejszego finałowego meczu między PGE Skrą Bełchatów a ZAKSĄ Kędzierzyn – Koźle ogłoszono skład kadry narodowej na tegoroczną edycję Ligi Światowej.[Liga Światowa]»

[2017-04-13 17:57:13]
Skład Kadry Narodowej PZPS seniorek
Fot.: FIVB

Trenerzy Reprezentacji Polski, w porozumieniu z Pionem Szkolenia PZPS, podali listę szerokiej Kadry Narodowej seniorek w piłce siatkowej.[Reprezentacje]»

Andrea Anastasi: Polscy trenerzy potrzebują czasu i wsparcia
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Były szkoleniowiec reprezentacji Polski opowiedział nam o mocnych i słabych stronach polskich siatkarzy i trenerów. – Jest kilku ciekawych polskich szkoleniowców, takich jak Kuba Bednaruk czy Andrzej Kowal. Myślę, że ta dwójka jest w tej chwili krok przed resztą – powiedział Andrea Anastasi.[Reprezentacje]»

Mikko Esko wśród powołanych do kadry Finlandii 2017
Fot.: FIVB

Trener Tuomas Sammelvuo ogłosił nazwiska 30 zawodników powołanych do reprezentacji Finlandii na kwalifikacje do Mistrzostw Świata oraz Ligę Światową. Tradycyjnie nie brakuje debiutantów, jak również i doświadczonych graczy. Wśród powołanych znalazł się powracający do kadry Mikko Esko, który pomoże drużynie podczas majowych spotkań w Czechach.[Reprezentacje]»

Wielka gwiazda niemieckiej siatkówki powraca do kadry
Fot.: FIVB

Ubiegłoroczny sezon reprezentacyjny okazał się dla niemieckiej kadry klapą. Ówczesnym podopiecznym Vitala Heynena nie udało się wywalczyć awansu na Igrzyska Olimpijskie, a w późniejszym czasie przegrali finałową potyczkę, której celem była II dywizja. W tym roku brązowi medaliści Mistrzostw Świata sprzed 3 lat zagrają pod kierunkiem nowego szkoleniowca.[Reprezentacje]»

EUROVOLLEY POLAND 2017 bez Osmany Juantoreny
Fot.: FIVB

Osmany Juantorena nie zagra w reprezentacji Włoch w 2017 roku. Oznacza to, że słynnego Kubańczyka nie zobaczymy w EUROVOLLEY POLAND 2017. Gwiazda międzynarodowej siatkówki postanowiła odpocząć w tym sezonie.[Reprezentacje]»

Szeroki skład Kadry Narodowej PZPS seniorek
Trenerzy Reprezentacji Polski, w porozumieniu z Pionem Szkolenia PZPS, podali listę szerokiej Kadry Narodowej seniorek w piłce siatkowej.[Reprezentacje]»

Szeroki skład Kadry Narodowej PZPS seniorów
Trenerzy Reprezentacji Polski, w porozumieniu z Pionem Szkolenia PZPS, podali listę szerokiej kadry narodowej seniorów w piłce siatkowej.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane