Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Znamy wszystkich uczestników tegorocznej edycji Memoriału Wagnera
W połowie sierpnia rozegrany zostanie Memoriał Huberta Jerzego Wagnera. Turniej towarzyski zawita po raz kolejny do krakowskiej Tauron Areny. Zanim zabrzmi pierwszy gwizdek, warto przypomnieć sobie, kogo kibice będą mogli obejrzeć czy to przed telewizorami czy też na żywo, prosto z trybun.[Reprezentacje]»

Rosja trzecim uczestnikiem XV Memoriału Huberta Wagnera
Fot.: FIVB

Trzecim uczestnikiem jubileuszowego, XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera została Rosja. Mistrz olimpijski z 2012 roku dołączył do mistrza świata 2014 Polski i mistrza Europy 2015 Francji.[Reprezentacje]»

Chętnych do pracy w Słowenii nie brakuje
Fot.: FIVB

Po odejściu Andrei Gianiego Federacja Siatkówki Słowenii (OZS) poszukuje trenera kadry mężczyzn. Swoje aplikacje na konkurs zgłosiło 30 kandydatów.[Reprezentacje]»

Siergiej Szliapnikow: Doświadczenie Aleksandra Sokołowa będzie niezbędne
Fot.: FIVB

Coraz większymi krokami zbliża się sezon reprezentacyjny. W wielu kadrach doszło do znacznych zmian związanych z zatrudnieniem nowego szkoleniowca. Taka reforma miała także miejsce w przypadku byłych Mistrzów Olimpijskich, czyli reprezentacji Rosji. Nowy szkoleniowiec Sbornej postanowił podzielić się decyzjami, które będzie musiał podjąć w najbliższym czasie.[Reprezentacje]»

Znamy pierwszego uczestnika 15. Memoriału im. Wagnera!
Fot.: Karol Zdyb

Memoriał im. Wagnera od lat gra ważną rolę w przygotowaniach polskiej reprezentacji do sezonu kadrowego. Co ciekawe, rywale dla biało–czerwonych zawsze są dobierani w zależności od docelowej imprezy. W tym roku są nią Mistrzostwa Europy, dlatego pierwszy rywal dla zespołu Ferdinando de Giorgi nie powinien nikogo dziwić.[Reprezentacje]»

[2017-02-02 21:19:01]
Obradował Zarząd PZPS
Fot.: Karol Zdyb

W Warszawie odbyło się pierwsze w roku 2017 posiedzenie Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej.[Reprezentacje]»

Andrea Giani nowym trenerem reprezentacji Niemiec
Fot.: FIVB

To, co jeszcze kilkanaście dni temu uchodziło za plotkę, potwierdziło się. Podczas finałowego turnieju Pucharu Niemiec Andrea Giani został oficjalnie ogłoszony nowym szkoleniowcem niemieckich siatkarzy.[Reprezentacje]»

Poznaliśmy kandydata na trenera Niemców
Fot.: FIVB

W poniedziałek DVV podjął decyzję, że na stanowisko szkoleniowca niemieckich siatkarek zatrudni Felixa Koslowskiego, który to od zeszłego roku sprawuje komisarycznie. To oznacza, że powoli dobiega końca proces poszukiwania nowych trenerów.[Reprezentacje]»

Znamy nazwisko nowego trenera Rosjan!
Fot.: FIVB

Dziś odbyło się specjalne posiedzenie WFW w sprawie powołania nowych szkoleniowców męskiej oraz żeńskiej reprezentacji Rosji. Rekomendowani przez związek selekcjonerzy zostaną oficjalnie wyznaczeni na początku lutego, jednak już dziś poinformowano media, kto poprowadzi rosyjskich siatkarzy w najbliższym sezonie.[Reprezentacje]»

Ruszyła sprzedaż biletów na turniej we Frankfurcie nad Menem
Fot.: Magdalena Kudzia

Kazachstan, Austria i Wenezuela – w takiej kolejności męska reprezentacja Niemiec rozpocznie występy w Lidze Światowej 2017. Pierwsza runda odbędzie się w hali FRAPORT Arena we Frankfurcie nad Menem (2. – 4.06). Celem siatkarzy są trzy zwycięstwa. Wczoraj ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.[Liga Światowa]»

Pozostało trzech trenerów w walce o prowadzenie
Fot.: FIVB

Wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi rosyjskich siatkarzy na arenie międzynarodowej. Od rezygnacji Władimira Alekny upłynęło już sporo czasu, jednak WFW nadal nie podjęło tej jakże ważnej decyzji. Rosyjskie media przekazują coraz to nowsze wiadomości.[Reprezentacje]»

[2017-01-12 07:46:22]
Bernardo Rezende odchodzi
Fot.: FIVB

Odchodzi legenda światowej siatkówki. Po szesnastu latach prowadzenia męskiej reprezentacji Brazylii Bernardo Rezende powiedział stop. Jego następcą został Renan Dal Zotto.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane