Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Szeroka kadra Rosji na Siatkarską Ligę Narodów i MŚ 2018
Fot.: FIVB

Siergiej Szlapnikow, trener reprezentacji Rosji podał szeroki skład kadry narodowej, która w tym sezonie powalczy w Siatkarskiej Lidze Narodów oraz na mistrzostwach świata. Polacy z Rosjanami zmierzą się już w pierwszym weekendzie Siatkarskiej Ligi Narodów w Krakowie (26 maja).[Reprezentacje]»

W maju reprezentacja Polski siatkarzy zagra w Opolu
Fot.: FIVB

Pierwsza kadra wystąpi przed opolską publicznością 21 maja w potyczce w Kanadą na początek sezonu reprezentacyjnego, który w tym roku jest o tyle wyjątkowy, że Polacy będą bronić tytułu mistrza świata.[Reprezentacje]»

Wicemistrzowie Europy wzywają Mistrzów Olimpijskich na pojedynki w Lipsku i Dreźnie
Fot.: FIVB

Wicemistrzowie Europy kontra Mistrzowie Olimpijscy, trzecia drużyna świata kontra druga ekipa globu. Kibice w Lipsku (7 września o 19) i w Dreźnie (9 września o 16) mogą cieszyć się na dwa prawdziwe wymarzone pojedynki między Niemcami i Brazylijczykami. Dla niemieckiej kadry będą ostatnie występy w 2018 roku. Bilety dostępne są tutaj.[Reprezentacje]»

W siatkówce już czas na nowoczesny kalendarz
Fot.: Anna Jabłczyk

Przedstawiciele Polski we władzach międzynarodowej siatkówki, mając pełne poparcie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej, próbują przeforsować radykalne zmiany w światowym kalendarzu imprez siatkarskich. Polacy proponują system, który przypominać będzie rozwiązania znane choćby z piłki nożnej. Trwa właśnie ogólnoświatowa dyskusja nad tym nowym pomysłem.[Reprezentacje]»

Ruszyła przedsprzedaż biletów dla Klubu Kibica Polskiej Siatkówki na Siatkarskie Ligi Narodów
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

W poniedziałek 19 marca rozpoczęła się sprzedaż biletów dla członków Klubu Kibica na Siatkarskie Ligi Narodów 2018 Kobiet i Mężczyzn.[Reprezentacje]»

Ruszyła przedsprzedaż biletów dla Klubu Kibica Polskiej Siatkówki na Siatkarskie Ligi Narodów
Fot.: Anna Szłapa

W poniedziałek 19 marca rozpoczęła się sprzedaż biletów dla członków Klubu Kibica na Siatkarskie Ligi Narodów 2018 Kobiet i Mężczyzn.[Reprezentacje]»

Memoriał Huberta Wagnera: Program gier
Fot.: FIVB

Na początek Kanada, na deser - Rosja. Znamy harmonogram gier XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.[Reprezentacje]»

XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera okiem organizatorów i trenera reprezentacji Polski
Fot.: FIVB

Tegoroczny sezon reprezentacyjny w siatkarskim świecie, zdominują imprezy w Krakowie. Władze miasta oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Fundacji Huberta Jerzego Wagnera poinformowały o trzech dużych imprezach, które zagoszczą w stolicy Małopolski. Oprócz XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera z udziałem reprezentacji: Polski, Francji, Kanady i Rosji (24-26.sierpnia), będą to: Siatkarska Liga Narodów i finałowy turniej Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.[Reprezentacje]»

Ceny biletów na Siatkarską Ligę Narodów
Fot.: FIVB

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjął decyzję o strukturze cen biletów na Siatkarskie Ligi Narodów Kobiet i Mężczyzn.[Reprezentacje]»

Vital Heynen: Nie mogę się doczekać przyjazdu do Krakowa
Fot.: FIVB

Selekcjoner reprezentacji Polski Vital Heynen zdążył dość dobrze poznać TAURON Arenę. Prowadząc drużynę belgijską w Mistrzostwach Europy, walczył o czołowe miejsca ze swoimi podopiecznymi właśnie w Krakowie.[Reprezentacje]»

Kraków gospodarzem XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera już czwarty raz odbędzie się w Krakowie! – O ponowne rozegranie turnieju w TAURON Arenie prosili nas kibice, którzy znakomicie się bawili podczas dwunastej, czternastej i piętnastej edycji – mówi prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, Jerzy Mróz, który podkreśla także znakomitą współpracę z Urzędem Miasta Krakowa oraz Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie. – Po znakomitych doświadczeniach z ostatnich lat i negocjacjach, które okazały się formalnością, decyzja nie mogła być inna – dodaje pomysłodawca i organizator Memoriału.[Reprezentacje]»

Michał Gogol: Jako polscy trenerzy nie mamy się czego wstydzić
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Pierwszy trener Espadonu Szczecin był jednym z uczestników konkursu na trenera kadry. - Zyskaliśmy bardzo dużo organizacyjnie, zwłaszcza przy Włochach, którzy są w tym bardzo dobrzy, świetnie sobie radzą w planowaniu i to jest coś, czego nam brakowało do tej pory – Skomentował rozwój polskich trenerów Michał Gogol.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane