Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Vital Heynen w Polskim Związku Piłki Siatkowej
Fot.: FIVB

W piątek trener reprezentacji Polski – Vital Heynen odwiedził siedzibę Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Szkoleniowiec mistrzów świata spotkał się z Pionem Sportu i Szkolenia, z którym omówił najważniejsze kwestie dotyczące zbliżającego się sezonu reprezentacyjnego.[Reprezentacje]»

Kolejna pula biletów na VNL 2019 dostępna już od środy
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

W środę 20 lutego o godz. 10.00 do sprzedaży trafi kolejna pula biletów na rozgrywane w Polsce mecze FIVB Volleyball Nations League 2019 z udziałem reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn. Obie kadry czekają starcia z bardzo ciekawymi rywalami, dlatego tym bardziej zachęcamy do zakupu wejściówek! Nadal obowiązuje 15-procentowa zniżka dla członków Klubu Kibica Polskiej Siatkówki.[Reprezentacje]»

#Wagner2019: znamy termin XVII Memoriału
Fot.: Anna Jabłczyk

Mamy dla Was pierwsze informacje dotyczące XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Turniej rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku.[Reprezentacje]»

Vital Heynen: Reprezentacja Polski jest zespołem, który buduje się w trakcie turnieju
Fot.: Anna Jabłczyk

Vital Heynen, trener mistrzów świata 2018 definiuje cele kadry na nowy sezon, ocenia rywali Polaków w najważniejszych turniejach i dementuje plotki o „grupie śmierci”.[Reprezentacje]»

[2019-01-28 14:37:30]
Ruszyła sprzedaż biletów na VNL
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Dziś o godz. 10 wystartowała regularna sprzedaż biletów na rozgrywane w Polsce mecze FIVB Volleyball Nations League 2019 z udziałem reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn. Obie kadry czekają starcia z bardzo ciekawymi rywalami, dlatego tym bardziej zachęcamy do zakupu wejściówek! Dla członków Klubu Kibica Polskiej Siatkówki jest 15-procentowa zniżka.[Reprezentacje]»

PKN ORLEN i PZPS dalej w jednej drużynie
Fot.: Anna Szłapa

PKN ORLEN rozszerza współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Nowa umowa, która będzie obowiązywać do 2022 roku, zakłada znaczne zwiększenie zakresu dotychczasowej współpracy. Uwzględnia sponsoring Złotej Drużyny, ale również finansowanie rozwoju najbardziej utalentowanej młodzieży trenującej piłkę siatkową.[Reprezentacje]»

Artur Szalpuk: atmosfera była znakomita
Fot.: Anna Jabłczyk

Siatkarze byli bezkonkurencyjni w 84. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski w 2018 roku. Wygrał Bartosz Kurek przed mistrzem olimpijskim w skokach narciarskich Kamilem Stochem i kapitanem męskiej reprezentacji Michałem Kubiakiem. Dodajmy, że zwycięzca został wybrany najlepszym zawodnikiem mistrzostw świata oraz najlepszym siatkarzem Europy w 2018 roku.[Reprezentacje]»

Bartosz Kurek najlepszym polskim sportowcem 2018 roku
Fot.: FIVB

Bartosz Kurek, atakujący ONICO Warszawa i reprezentacji Polski, okazał się najlepszy w organizowanym przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat 84. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2018 Roku.[Reprezentacje]»

[2019-01-01 19:46:01]
Rok 2019 będzie pełen emocji
Fot.: Anna Szłapa

Rok 2019 dostarczy kibicom szereg emocji! Przed fanami siatkówki wiele prestiżowych turniejów, w których wielorakie reprezentacje Polski będą liczyć na doping.[Reprezentacje]»

Podsumowanie 2018: Mistrzowie Świata w piłce siatkowej mężczyzn
Fot.: Anna Jabłczyk

Rok 2018 był rokiem polskiej siatkówki, która 90-lecie swojego istnienia uczciła w najlepszy możliwy sposób – złotym medalem i obroną tytułu Mistrza Świata w siatkówce mężczyzn. Nim sezon reprezentacyjny osiągnął swoją kulminację podczas turnieju we Włoszech i Bułgarii, wiele w męskiej kadrze się zmieniło.[Reprezentacje]»

Jacek Nawrocki:W Święta każdy woli dawać niż brać
Fot.: CEV

O swoich tegorocznych Świętach Bożego Narodzenia, roli Świętego Mikołaja i najważniejszym wydarzeniem roku 2018 opowiada trener reprezentacji seniorek – Jacek Nawrocki.[Reprezentacje]»

Trener Andrea Anastasi zrezygnował z prowadzenia kadry Belgii
Fot.: CEV

Trener Andrea Anastasi poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rezygnuje z prowadzenia kadry Belgii. Włoch „Czerwone Smoki” objął wiosną 2018 roku i poprowadził drużynę w rozgrywkach Ligi Europejskiej oraz na mistrzostwach świata. Belgowie pod wodzą Anastasiego podczas siatkarskiego mundialu awansowali z grupy, w której mierzyli się z Włochami, Słowenią, Argentyną, Japonią i Dominikaną, ostatecznie kończąc zmagania w pierwszej dziesiątce.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane