Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

David Smith siatkarzem roku 2017 w USA
Fot.: Kamil Krawczyk

David Smith, reprezenant Stanów Zjednoczonych, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro i aktualny środkowy Aluronu Virtu Warta Zawiercie został wybrany najlepszym siatkarzem 2017 roku w USA.[Reprezentacje]»

[2017-12-30 20:15:26]
Siatkarski sprint – część druga
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Po emocjach związanych z ligowymi rozgrywkami przyszedł czas na mecze reprezentacji, a przede wszystkim na coś, co lubią wszyscy marzyciele – „karuzelę” transferową. Trzeba jednak przyznać, że siatkarska walka nie zakończyła się szybko dla AZS Częstochowy. Klub musiał powalczyć o utrzymanie się w siatkarskiej ekstraklasie. Najważniejszym punktem okresu maj – sierpień były mecze polskiej reprezentacji. Choć pogoda w niektórych rejonach Polski specjalnie nie rozpieszczała, nie można powiedzieć, że nie było gorąco.[Reprezentacje]»

[2017-12-26 19:06:10]
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Fot.: FIVB

Nadszedł ten czas. Burzliwy rok, w którym niemiecka siatkówka ponownie mogła świętować wiele wspaniałych sukcesów w hali i na piasku, powoli zbliża się ku końcowi. Mistrzowski tytuł Laury i Kiry i pierwszy medal Mistrzostw Europy w historii niemieckiej siatkówki mężczyzn to tylko dwa wybitne przykłady, z których wszyscy fani niemieckiej kadry mogą być dumni.[Reprezentacje]»

NORCECA zmienia format kwalifikacji do Igrzysk Panamerykańskich 2019
Fot.: FIVB

Konfederacja siatkówki Północnej, Środkowej Ameryki i Karaibów (NORCECA) zmienił format kwalifikacji do Igrzysk Panamerykańskich 2019 w Limie, Peru.[Reprezentacje]»

[2017-12-20 12:00:42]
Rosja zagra w XVI Memoriale Wagnera
Fot.: FIVB

Rosja, złoty medalista LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017, zagra w XVI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, który odbędzie się od 24 do 26 sierpnia 2018 roku - poinformowali organizatorzy, którzy tradycyjnie starają się, żeby turniej miał światowy poziom.[Reprezentacje]»

Znamy termin XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
Fot.: FIVB

Tuż po Mikołajkach, również Fundacja Huberta Jerzego Wagnera ma prezent dla siatkarskich kibiców. Znamy bowiem termin 16. Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który rozpocznie się 24 sierpnia (piątek) i potrwa do 26 sierpnia (niedziela) 2018 roku.[Reprezentacje]»

Vital Heynen: Podjąłbym się nauki polskiego
Fot.: FIVB

Vital Heynen jest trenerem znanym w całym siatkarskim świecie. Oficjalny kandydat na trenera polskiej kadry w rozmowie z naszym portalem opowiada m.in. o współpracy z Bartłomiejem Bołądziem. – Jestem wymagającym trenerem – podkreśla Belg.[Reprezentacje]»

Trwa proces wyboru trenera reprezentacji Polski mężczyzn
Fot.: Anna Szłapa

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w ramach trwającej procedury wyboru trenera reprezentacji Polski mężczyzn zakończył się kolejny etap.[Reprezentacje]»

Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż - spotkanie w Częstochowie
Fot.: Magdalena Kudzia

W piątek w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie odbyło się spotkanie podczas, którego Piotr Bąk, autor książki „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” opowiedział o pracy nad książką poświęconej pamięci wybitnego reprezentanta Polski. Zdradził kiedy i gdzie zrodził się pomysł napisania tej pracy, a także które fragmenty są jego ulubionymi.[Reprezentacje]»

Znamy 48 uczestników Mistrzostw Świata
Fot.: FIVB

W tym tygodniu poznaliśmy 48 zespołów, które wezmą udział w czempionacie globu 2018 w Japonii (turniej kobiet, 29.09 – 20.10) i w Bułgarii oraz we Włoszech (turniej mężczyzn, 10.10 – 30.10).[Reprezentacje]»

Kaman Cup – mistrzostwa Europy Masters w 2018 w Polsce!
Fot.: FIVB

W przyszłym roku w Polsce zostaną zorganizowane mistrzostwa Europy Masters Oldbojów. To inicjatywa jednego z garczy od lat występujących w organizowanych przez PLPS mistrzostwach Polski Oldbojów.[Reprezentacje]»

„Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” – spotkanie w Częstochowie
Fot.: Magdalena Kudzia

Autor książki „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” – Piotr Bąk, a także koledzy z parkietu i trenerzy byłego reprezentanta Polski będą wspominać siatkarza podczas spotkania w Częstochowie. Wydarzenie będzie miało miejsce w piątek 17 listopada o godz. 18.00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II (ul. Jagiellońska 67/71).[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane