Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Dawid Konarski: mam nadzieję, że z Belgami zagramy bardziej równo
Fot.: Anna Jabłczyk

Reprezentacja Polski wygrała XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który od piątku do niedzieli rozgrywany był w TAURON Arenie Kraków. Polacy wygrali wszystkie trzy spotkania. Pokonali Kanadę 3:0, Francję 3:2 i Rosję również 3:2. W dniach 4-5 września nasz zespół przed wylotem na mistrzostwa świata rozegra jeszcze dwa towarzyskie mecze z Belgią w Szczecinie. - Mam nadzieję, że z Belgami zagramy jeszcze lepiej i bardziej równo - powiedział Dawid Konarski, atakujący biało-czerwonych.[Reprezentacje]»

Polacy zwycięzcami XVI Memoriału Wagnera
Fot.: FIVB

Reprezentacja Polski, z kompletem wygranych na koncie, zwyciężyła w XVI Memoriale Huberta Jerzego Wagnera. W decydującym meczu Polacy pokonali Rosjan 3:2 (21:25, 25:22, 24:26, 25:15, 15:10).[Reprezentacje]»

Vital Heynen: mamy dobrych zawodników
Fot.: Anna Szłapa

Reprezentacja Polski wygrała XVI Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który od piątku do niedzieli rozgrywany był w TAURON Arenie Kraków. Kolejne miejsca zajęła Rosja, Francja i Kanada. Dla wszystkich drużyn był to bardzo dobry sprawdzian formy przed wrześniowymi FIVB Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018. - Mmay czternastu dobrych zawodników - powiedział Vital Heynen, trener biało-czerwonych.[Reprezentacje]»

[2018-08-26 20:06:23]
MHJW: Polacy triumfują
Fot.: Anna Jabłczyk

Na zakończenie turnieju w Krakowie Polacy zmierzyli się z reprezentacją Sbornej. Po wczorajszym tie-breaku z ekipą Francji, również dziś byliśmy świadkami pięciu setów. Polska ekipa z akcji na akcję prezentowała się coraz lepiej. Nie zwodziła dziś zagrywka, która napsuła dużo krwi przyjmującym rosyjskiej drużyny. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się Schulz i Szalpuk, których zagrania raz za razem wprawiały w osłupienie przeciwnika. Dzisiejsza wygrana zapewniła biało-czerwonym zwycięstwo w całym turnieju.[Reprezentacje]»

Benjamin Toniutti: Cieszymy się, że kończymy Memoriał Wagnera zwycięstwem
Fot.: FIVB

Francja pokonała Kanadę 3:1 (18:25, 25:22, 25:22, 25:16) w ostatnim meczu XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który od piątku do niedzieli rozgrywany był w TAURON Arenie Kraków. Trójkolorowi wygrali jedno z trzech spotkań i zajęli ostatecznie trzecie miejsce w turnieju. - Cieszymy się, że kończymy ten turniej zwycięstwem - powiedział Benjamin Toniutti, kapitan francuskiej drużyny.[Reprezentacje]»

MHJW: Wygrana Les Bleus na koniec turnieju
Fot.: FIVB

W ostatnim dniu imprezy rozgrywanej w krakowskiej TAURON Arenie, ekipa z Francji zmierzyła się z Kanadą. Podopieczni Stephane Antigi rozpoczęli to starcie od wygranej w pierwszej partii, gdzie pozwolili swojemu rywalowi na zdobycie 18 punktów. Pomimo to Francuzi p odnieśli się i doprowadzili do wyrównania wyniku. W kolejnych dwóch odsłonach siatkarze Laurenta Tillie doprowadzili mecz do zwycięstwa, zapisując tym samym drugie zwycięstwo w czasie Memoriału Jerzego Huberta Wagnera. Najlepiej punktującym tego starcia został Thibault Rossard, który zdobył 16 "oczek".[Reprezentacje]»

Mateusz Bieniek: Świetnie się uzupełniamy
Fot.: Anna Jabłczyk

Reprezentacja Polski odniosła już dwa zwycięstwa podczas XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który od piątku rozgrywany jest w TAURON Arenie Kraków. Polacy pokonali Kanadę 3:0 i Francję 3:2. Z meczu na mecz gra naszego zespołu wygląda coraz lepiej. - Świetnie się uzupełniamy. Na wszystkich pozycjach mamy świetnych zawodników - powiedział Mateusz Bieniek. W ostatnim dniu turnieju biało-czerwoni zmierzą się z Rosją. Początek spotkania o godzinie 17.00.[Reprezentacje]»

Memoriał Wagnera 2018: Zacięty pojedynek dla Rosjan
Fot.: FIVB

Po pierwszym dniu siatkarskich zmagań w ramach Memoriału Wagnera 2018 Rosjanie uplasowali się na drugim miejscu. Wydawało się, że po drugim dniu będą w stanie objąć prowadzenie w najpopularniejszym turnieju towarzyskim w siatkówce w naszym kraju. Po drugiej stronie siatki stanęli Kanadyjczycy, którzy powoli pukają do drzwi czołowych drużyn z całego globu. Nikt jednak nie spodziewał się, że uda im się tak mocno przeciwstawić byłym Mistrzom Olimpijskim. Tymczasem doszło do takiej niespodzianki. Jest to tym bardziej niespodzianka, ponieważ Rosjanie wyszli w podstawowym składzie, a w odpowiedzi Stephane Antiga postanowił sprawdzić swoich pozostałych zawodników. Sprawdzian raczej zdali, bo nie odpuścili rosyjskiej ekipie i ich wyższość uznali dopiero w tie-breaku.[Reprezentacje]»

Laurent Tillie: Chcieliśmy grać zbyt szybko
Fot.: FIVB

Polska pokonała w Krakowie Francję 3:2 w meczu drugiego dnia XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Trener naszych rywali Laurent Tillie był jednak w stanie znaleźć pozytywy w tym co pokazali jego podopieczni.[Reprezentacje]»

Stephane Antiga: Zmobilizowaliśmy się na ten mecz
Fot.: FIVB

Reprezentacja Kanady przegrała z Rosją 2:3 w drugim meczu XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w TAURON Arenie Kraków. Drużyny rozegrały wyrównane spotkanie. - Zmobilizowaliśmy się na ten mecz - powiedział Stephane Antiga, trener Kanadyjczyków.[Reprezentacje]»

Paweł Zatorski: Tradycyjnie na Memoriale Wagnera gramy tie-breaka z Francją
Fot.: FIVB

Reprezentacja Polski odniosła drugie zwycięstwo podczas rozgrywanego XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera w TAURON Arenie Kraków. W sobotnie popołudnie biało-czerwoni pokonali Francję 3:2. To drugie zwycięstwo Polaków podczas krakowskiego turnieju. W piątek bowiem polski zespół wygrał z Kanadą 3:0.[Reprezentacje]»

Grzegorz Łomacz: Z Rosją zagramy na 120 procent
Fot.: FIVB

Reprezentacja Polski pokonała dziś Francję w tie-breaku w ramach XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Jest to drugie zwycięstwo w tym turnieju podopiecznych Vitala Heynena – wczoraj biało-czerwoni byli lepsi od Kanady.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane