Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Zarząd PZPS zatwierdził kontrakt z Vitalem Heynenem
Fot.: FIVB

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej podjął uchwałę o kontynuacji współpracy z Vitalem Heynennem. Głosowanie w tej kwestii, ze względu na walkę z pandemią koronawirusa miało charakter obiegowy.[Reprezentacje]»

Siatkarska Liga Narodów 2020 odwołana
Fot.: Anna Jabłczyk

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) poinformowała krajowe federacje – uczestników Siatkarskiej Ligi Narodów 2020 o odwołaniu tegorocznej edycji tych prestiżowych zawodów.[Reprezentacje]»

Vital Heynen trenerem męskiej kadry w roku 2021
Fot.: Anna Jabłczyk

Polski Związek Piłki Siatkowej przedłużył umowę z trenerem Vitalem Heynenem na rok 2021. Belgijski szkoleniowiec poprowadzi męską drużynę narodową podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 (2021) i mistrzostw Starego Kontynentu 2021, których współgospodarzem będzie Polska. Kontrakt Vitala Heynena wygaśnie z końcem października przyszłego roku.[Reprezentacje]»

#CzasyChwały: Wielki medal po latach posuchy
Fot. Grzegorz Grabowski

Do wicemistrzostwa świata polskich siatkarzy zaprowadziły „niewygodne” turnieje, które już wcześniej mogły przynieść naszym zawodnikom długo wyczekiwane medale.[Reprezentacje]»

[2020-03-28 16:53:31]
Siatkarze Iranu bez trenera
Fot.: FIVB

Reprezentacja Iranu została bez trenera, po tym jak przełożone zostały igrzyska olimpijskie w Tokio. Irańska federacja zdecydowała się zwolnić Igora Kolakovicia, który miał kontrakt do końca olimpijskiej rywalizacji w Japonii. Teraz włodarze azjatyckiej reprezentacji będą szukali następcy Kolakovicia.[Reprezentacje]»

Największe mecze Polskiej Siatkówki
Fot.: FIVB

W związku ze wstrzymaniem rozgrywek ligowych Polsat Sport wyszedł naprzeciw polskim kibicom. W ramach cyklu: „Największe mecze polskiej siatkówki” przypomni najwspanialsze sukcesy naszych siatkarzy![Reprezentacje]»

Włodzimierz Sadalski: Musimy być gotowi na każdy scenariusz
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Pandemia koronowirusa paraliżuje życie na całym świecie. Zmienia plany i nawyki. Jest to moment próby dla wszystkich. Także dla siatkówki. Co dzieje się z naszą reprezentacją w tak trudnych chwilach? Czy Polski Związek Piłki Siatkowej jest gotowy na przyszłość stojącą pod znakiem zapytania? O tym i nie tylko Włodzimiera Sadalski - dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia PZPS.[Reprezentacje]»

Jacek Nawrocki: Cierpliwość i elastyczny kalendarz
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Koronawirus stawia pod znakiem zapytania zarówno rozgrywki krajowe, jak i międzynarodowe. O planach kadry i spostrzeżeniach po Pucharze Polski opowiada szkoleniowiec reprezentacji – Jacek Nawrocki.[Reprezentacje]»

[2020-03-13 17:32:06]
Liga Narodów przełożona!
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Koronawirus. To wyraz odmieniany w ostatnich tygodniach przez wszystkie przypadki. Krzyżuje on plany zarówno w świecie kultury, jak i w świecie sportu. Niestety duży wpływ ma także na siatkarskie losy. Większość krajów zawiesiła już rodzime rozgrywki. Na dynamiczne wydarzenia reagują także światowe władze i ogłosiły dziś, że konieczne będzie wyznaczenie nowego terminu Ligi Narodów.[Reprezentacje]»

Znamy komplet uczestników XVIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
Reprezentacja Polski, Argentyna, Iran oraz Tunezja. Tak wygląda lista uczestników najlepszego turnieju towarzyskiego na świecie, czyli Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Jego XVIII edycja odbędzie się krakowskiej TAURON Arenie, w dniach 9-11 lipca. O zwycięstwo będą rywalizować cztery drużyny, które wywalczyły prawo do walki o mistrzostwo olimpijskie w Tokio![Reprezentacje]»

[2020-02-13 19:20:35]
Terminarz IO Tokio 2020 już znany!
Fot.: Anna Jabłczyk

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) podała godziny rozgrywania meczów podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Polscy kibice mogą być zadowoleni![Reprezentacje]»

Vitala Heynena dwa lata z Biało-czerwonymi
Fot.: Anna Jabłczyk

Dwa lata mijają dziś od momentu gdy Vital Heynen został trenerem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. 7 lutego 2018 roku 49-letni wówczas Belg został 27. w historii szkoleniowcem biało-czerwonych siatkarzy. Reakcje były różne, w większości pozytywne, a z pewnością naznaczone ogromnymi nadziejami. „Nie widzę problemów, tylko możliwości” – mówił na swojej pierwszej konferencji prasowej trener.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane