Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Artur Szalpuk: atmosfera była znakomita
Fot.: Anna Jabłczyk

Siatkarze byli bezkonkurencyjni w 84. Plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski w 2018 roku. Wygrał Bartosz Kurek przed mistrzem olimpijskim w skokach narciarskich Kamilem Stochem i kapitanem męskiej reprezentacji Michałem Kubiakiem. Dodajmy, że zwycięzca został wybrany najlepszym zawodnikiem mistrzostw świata oraz najlepszym siatkarzem Europy w 2018 roku.[Reprezentacje]»

Bartosz Kurek najlepszym polskim sportowcem 2018 roku
Fot.: FIVB

Bartosz Kurek, atakujący ONICO Warszawa i reprezentacji Polski, okazał się najlepszy w organizowanym przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat 84. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2018 Roku.[Reprezentacje]»

[2019-01-01 19:46:01]
Rok 2019 będzie pełen emocji
Fot.: Anna Szłapa

Rok 2019 dostarczy kibicom szereg emocji! Przed fanami siatkówki wiele prestiżowych turniejów, w których wielorakie reprezentacje Polski będą liczyć na doping.[Reprezentacje]»

Podsumowanie 2018: Mistrzowie Świata w piłce siatkowej mężczyzn
Fot.: Anna Jabłczyk

Rok 2018 był rokiem polskiej siatkówki, która 90-lecie swojego istnienia uczciła w najlepszy możliwy sposób – złotym medalem i obroną tytułu Mistrza Świata w siatkówce mężczyzn. Nim sezon reprezentacyjny osiągnął swoją kulminację podczas turnieju we Włoszech i Bułgarii, wiele w męskiej kadrze się zmieniło.[Reprezentacje]»

Jacek Nawrocki:W Święta każdy woli dawać niż brać
Fot.: CEV

O swoich tegorocznych Świętach Bożego Narodzenia, roli Świętego Mikołaja i najważniejszym wydarzeniem roku 2018 opowiada trener reprezentacji seniorek – Jacek Nawrocki.[Reprezentacje]»

Trener Andrea Anastasi zrezygnował z prowadzenia kadry Belgii
Fot.: CEV

Trener Andrea Anastasi poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rezygnuje z prowadzenia kadry Belgii. Włoch „Czerwone Smoki” objął wiosną 2018 roku i poprowadził drużynę w rozgrywkach Ligi Europejskiej oraz na mistrzostwach świata. Belgowie pod wodzą Anastasiego podczas siatkarskiego mundialu awansowali z grupy, w której mierzyli się z Włochami, Słowenią, Argentyną, Japonią i Dominikaną, ostatecznie kończąc zmagania w pierwszej dziesiątce.[Reprezentacje]»

Agnieszka Kąkolewska:
Fot.: FIVB

O najważniejszej siatkarskiej informacji mijającego tygodnia - udziale reprezentacji Polski kobiet w przyszłorocznym interkontynentalnym turnieju kwalifikacyjnym do Tokio 2020 - i nie tylko, rozmawialiśmy z kapitan biało-czerwonych Agnieszką Kąkolewską.[Reprezentacje]»

[2018-11-16 22:05:58]
FIVB przedstawiła aktualny ranking
Fot.: Anna Jabłczyk

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej przedstawiła nowe rankingi dla siatkarek i siatkarzy, na podstawie którego wyłonieni zostaną uczestnicy kwalifikacji do IO w Tokio w 2020. Mistrzowie Świata zostali sklasyfikowana na czwartym miejscu.[Reprezentacje]»

Polska siatkówka piszę historię Polski
Fot.: Karol Zdyb

W ciągu 90 lat istnienia Polska Siatkówka przyniosła naszemu krajowi aż 81 medali w najważniejszych, międzynarodowych turniejach siatkówki halowej a 25 razy reprezentanci Polski stawali na najwyższym stopniu podium. To właśnie w tych momentach, kiedy wybrzmiał „Mazurek Dąbrowskiego” serce każdego Polaka zabiło szybciej.[Reprezentacje]»

Znamy terminarz Siatkarskiej Ligi Narodów Kobiet 2019
Fot.: CEV

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej ogłosiła terminarz Siatkarskiej Ligi Narodów 2019. Polska będzie gospodarzem pierwszego turnieju tych międzynarodowych rozgrywek. W Radomiu w dniach 21-23 maja biało-czerwone zmierzą się z Włochami, Tajlandią i Niemcami.[Reprezentacje]»

Znamy terminarz Siatkarskiej Ligi Narodów 2019
Fot.: Anna Szłapa

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej ogłosiła terminarz Siatkarskiej Ligi Narodów 2019. Polska będzie gospodarzem pierwszego turnieju tych międzynarodowych rozgrywek. W kraju nad Wisłą w dniach 31 maja - 2 czerwca obok mistrzów świata zagra USA, Brazylia oraz Australia.[Reprezentacje]»

Stephane Antiga zrezygnował z prowadzenia reprezentacji Kanady
Fot.: FIVB

Po dwóch latach trener Stephane Antiga kończy współpracę z reprezentacją Kanady. W tym czasie francuski szkoleniowiec zdobył wraz z siatkarzami Kraju Klonowego Liścia brązowy medal Ligi Światowej 2017 i brązowy medal Mistrzostw Ameryki Północnej, Południowej i Karaibów.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane