Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

[2018-02-14 18:20:13]
Wywiad z Vitalem Heynenem
Fot.: FIVB

- Chciałbym, aby w reprezentacji byli zawodnicy, którzy czerpią radość z tego co robią – mówi w rozmowie z naszą redakcją Vital Heynen. Zapraszamy do lektury.[Reprezentacje]»

Lukas Kampa: Współpracę z Heynenem wspominam z uśmiechem
Fot.: CEV

Po pierwszej części rozmowy związanej z karierą, rozgrywający Jastrzębskiego Węgla odpowiedział na pytania dotyczące niemieckiej kadry. Wielokrotny reprezentant kraju naszego zachodniego sąsiada przybliżył też nieco postać nowego szkoleniowca Polaków, Vitala Heynena. - Z pewnością był on najważniejszym trenerem w mojej karierze - informuje Lukas Kampa w rozmowie z Przeglądem Ligowym. Zapraszamy do przeczytania drugiej części wywiadu z zawodnikiem.[Reprezentacje]»

Kanada uczestnikiem XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
Fot.: FIVB

Historyczne wydarzenie związane z Memoriałem Huberta Jerzego Wagnera: pierwszy raz rok po roku wszyscy uczestnicy turnieju są z czołowej dziesiątki światowego rankingu FIVB! Po rozmowach i zgłoszeniach od wielu federacji z całego świata, do reprezentacji Polski, Francji i Rosji dołączyła... Kanada. To sytuacja bez precedensu w 15-letniej historii imprezy.[Reprezentacje]»

Finał Siatkarskiej Ligi Narodów na stadionie w Lille
Fot.: FIVB

Finałowy turniej Siatkarskiej Ligi Narodów rozegrany zostanie na stadionie piłkarskim Stade Pierre Mauroy w Lille od 4 do 8 lipca 2018 roku. Na przepiękny, ultranowoczesnym stadionie na co dzień swoje mecze rozgrywa piłkarska drużyna grająca w Ligue 1, OSC Lille. W tym obiekcie sportowym odbyło się też wiele imprez w innych dyscyplinach sportu, m.in. w koszykówce, tenisie, piłce ręcznej i rugby.[Reprezentacje]»

Vitala przepis na sukces. Rozmowa z Robertem Kaźmierczakiem
Fot.: FIVB

- Pracował w naszym kraju i wie, jaka jest atmosfera. Myślę, że w jego głowie już kilka lat temu zrodził się pomysł objęcia reprezentacji Polski – mówi o Vitalu Heynenie statystyk PGE Skry Bełchatów Robert Kaźmierczak, którego Belg zaprosił do sztabu szkoleniowego.[Reprezentacje]»

Vital Heynen: nie widzę problemów, tylko możliwości
Fot.: FIVB

- Zaczynam pracę w szczególnym projekcie, a celem jest zdobycie medalu w igrzyskach olimpijskich w Tokio – tymi słowami Vital Heynen rozpoczął konferencję prasową. Zanim jednak usiadł za stołem prezydialnym przywitał się ze wszystkimi dziennikarzami co jest bardzo rzadkie na tego typu spotkaniach.[Reprezentacje]»

Vital Heynen nowym szkoleniowcem polskich siatkarzy!
Fot.: FIVB

Zgodnie z zapowiedziami, początek lutego przyniósł informację, kto poprowadzi polską reprezentację.[Reprezentacje]»

Siatkówka na najwyższym poziomie wraca do Bydgoszczy
Fot.: CEV

Nowym projektem FIVB w 2018 roku będzie Siatkarska Liga Narodów. U mężczyzn i kobiet zobaczymy 12 zespołów stałych i 4 zespoły pretendujące. Stawką będzie tytuł mistrza Siatkarskiej Ligi Narodów, a formułą turnieju będą mecze każdy z każdym.[Reprezentacje]»

Mieszko Gogol w sztabie reprezentacji
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Jak poinformował nas Polski Związek Piłki Siatkowej procedura wyboru nowego szkoleniowca reprezentacji Polski wkracza w decydującą fazę. W walce pozostało już tylko trzech szkoleniowców. Ale jak się okazuje - niezależnie od ostatecznego wyboru w sztabie reprezentacji pojawić się ma Michał Miszko Gogol - trener Espadonu Szczecin.[Reprezentacje]»

Francja kolejnym uczestnikiem XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera
Fot.: FIVB

Złote medale w Lidze Światowej, mistrzostwo Europy w 2015 roku i czwarte miejsce w mistrzostwach świata rok wcześniej – to tylko niektóre osiągnięcia w ostatnim czasie reprezentacji Francji, która została kolejnym uczestnikiem XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera (24-26.08.2016 r).[Reprezentacje]»

Trzech kandydatów na stanowisko trenera męskiej reprezentacji Polski
Fot.: Anna Jabłczyk

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w przedostatnim etapie wyboru trenera reprezentacji Polski mężczyzn pozostaje trzech kandydatów: Piotr Gruszka, Vital Heynen i Andrzej Kowal.[Reprezentacje]»

Nazwisko nowego trenera męskiej reprezentacji poznamy w lutym
Fot.: Anna Jabłczyk

Temat nowego szkoleniowca polskich siatkarzy wciąż budzi zainteresowanie wśród kibiców. Wielkimi krokami zbliża się sezon reprezentacyjny, jednak nadal nie wiadomo, kto zajmie miejsce Ferdinando de Giorgiego.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane