Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje

Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż - spotkanie w Częstochowie
Fot.: Magdalena Kudzia

W piątek w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie odbyło się spotkanie podczas, którego Piotr Bąk, autor książki „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” opowiedział o pracy nad książką poświęconej pamięci wybitnego reprezentanta Polski. Zdradził kiedy i gdzie zrodził się pomysł napisania tej pracy, a także które fragmenty są jego ulubionymi.[Reprezentacje]»

Znamy 48 uczestników Mistrzostw Świata
Fot.: FIVB

W tym tygodniu poznaliśmy 48 zespołów, które wezmą udział w czempionacie globu 2018 w Japonii (turniej kobiet, 29.09 – 20.10) i w Bułgarii oraz we Włoszech (turniej mężczyzn, 10.10 – 30.10).[Reprezentacje]»

Kaman Cup – mistrzostwa Europy Masters w 2018 w Polsce!
Fot.: FIVB

W przyszłym roku w Polsce zostaną zorganizowane mistrzostwa Europy Masters Oldbojów. To inicjatywa jednego z garczy od lat występujących w organizowanych przez PLPS mistrzostwach Polski Oldbojów.[Reprezentacje]»

„Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” – spotkanie w Częstochowie
Fot.: Magdalena Kudzia

Autor książki „Arkadiusz Gołaś. Przerwana podróż” – Piotr Bąk, a także koledzy z parkietu i trenerzy byłego reprezentanta Polski będą wspominać siatkarza podczas spotkania w Częstochowie. Wydarzenie będzie miało miejsce w piątek 17 listopada o godz. 18.00 w Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II (ul. Jagiellońska 67/71).[Reprezentacje]»

Premiera biografii Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce
Fot.: Magdalena Kudzia

W środowy wieczór w Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce odbyła się ogólnopolska prezentacja książki „Arkadiusz Gołaś – przerwana podróż” – biografii tragicznie zmarłego siatkarza reprezentacji Polski.[Reprezentacje]»

[2017-10-25 18:53:46]
Obradował zarząd PZPS
Fot.: Anna Jabłczyk

Podczas środowego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej, między innymi zatwierdzone zostały procedura i kryteria wyboru trenera reprezentacji Polski mężczyzn opracowane przez Wydziały Szkolenia i Trenerski oraz Pion Sportu i Szkolenia.[Reprezentacje]»

[2017-10-21 10:20:26]
Aleksa Brdjović wraca do siatkówki
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Po nieco ponad pięciomiesięcznej przerwie, Aleksa Brdjović wraca do siatkówki. U zawodnika zdiagnozowano arytmię serce, jednak najnowsze badania wykazały, że zawodnik jest gotowy do kontynuacji swojej kariery.[Reprezentacje]»

Rozpoczyna się nowa era w światowej siatkówce
Super wiadomości dla siatkarskich Niemiec. Zarówno męska, jak i żeńska reprezentacja od nadchodzącego sezonu wystąpi w nowopowstałej siatkarskiej Lidze Narodów. Oba zespoły jako tak zwany „core teams” będą stałymi członkami do 2024 roku i każdego roku będą zachwycać wszystkich fanów dwoma turniejami w Niemczech. Wkrótce poznamy miejsca rozgrywek, a także przeciwników.[Reprezentacje]»

FIVB zaprezentowało Siatkarską Ligę Narodów
Fot.: FIVB

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) zaprezentowała Siatkarską Ligę Narodów, której rozgrywki zostaną zainaugurowane w 2018 roku. Liga zrewolucjonizuje siatkarskie zawody, czyniąc ją jednym z najważniejszych turniejów w historii tego sportu.[Reprezentacje]»

Sportowiec września według Sporthilfe
Fot.: FIVB

Reprezentację w siatkówce mężczyzn wybrano na „sportowców miesiąca” września. Takiego wyboru dokonało Sporthilfe, które wspiera sportowców. Decyzję podjęto na podstawie srebrnego medalu zdobytego podczas Mistrzostw Europy. Po raz pierwszy męska reprezentacja wygrała medal ME i dzięki srebrze wszyscy mają powód do świętowania.[Reprezentacje]»

Amerykanie tryumfują w mistrzostwach strefy NORCECA
Fot.: FIVB

Za nami zmagania w ramach mistrzostw strefy NORCECA. Trzy najlepsze ekipy zapewniły sobie bezpośredni awans do przyszłorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się we Włoszech i w Bułgarii. Wśród tej trójki nie zabrakło miejsca dla Amerykanów, a także dla podopiecznych Stephana Antigi – czyli reprezentacji Kanady.[Reprezentacje]»

[2017-09-28 22:32:02]
Zasady kwalifikacji do IO 2020
Fot.: FIVB

15 września Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) skierowała do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) projekt zasad kwalifikacji do turnieju olimpijskiego Tokio 2020. MKOl ma czas na zaakceptowanie lub odrzucenie projektu do lutego przyszłego roku.[Reprezentacje]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane