Najnowsze newsy

Siatkówka - Puchar Świata

Michał Kubiak: To spotkanie mogło podobać się kibicom
Fot.: Anna Jabłczyk

Polska po zaciętym, pięciosetowym boju przegrała z Brazylią 2:3 w dziewiątym meczu Pucharu Świata w Hiroszimie. - Myślę, że to spotkanie mogło podobać się kibicom. Oczywiście nie jesteśmy zadowoleni z wyniku - powiedział Michał Kubiak, kapitan biało-czerwonych.[Puchar Świata]»

Puchar Świata: Brazylia górą w meczu na szczycie
Fot.: FIVB

W meczu na szczycie reprezentacja Polski zmierzyła się z ekipą Canarinhos. Pierwsza partia padła łupem biało-czerwonych. W następnej odsłonie do wyrównania doprowadzili Brazylijczycy, po czym uzyskali prowadzenie. Następnie do wyrównania doprowadzili podopieczni trenera Heynena. W ostatniej partii po wyrównanej końcówce, zwycięstwo padło łupem Brazylijczyków. W zwycięskiej ekipie najlepiej punktujący Alan, zdobył aż 27 "oczek".[Puchar Świata]»

Puchar Świata: Polacy bezlitośni w meczu z Australią
Fot.: Anna Jabłczyk

Biało-czerwoni, w kolejnej odsłonie zmagań w ramach Pucharu Świata zmierzyli się z ekipą Australii. Pierwsza odsłona padła łupem reprezentacji Polski, oprócz w drugiej partii po wyrównanej walce sukces odnieśli Mistrzowie Świata. Ostatnia, trzecia partia, był pokazem siły Bartosza Kurka i spółki. Tam najlepsza drużyna globu, pozwoliła swoim rywalom na zdobycie zaledwie 9 "oczek".[Puchar Świata]»

Michał Kubiak: nasza podróż w tym turnieju jeszcze się nie skończyła
Fot.: FIVB

Polska w świetnym stylu pokonała Egipt 3:0 w siódmym meczu Pucharu Świata w Hiroszimie. Biało-czerwoni mają już na swoim koncie sześć zwycięstw. - Nasza podróż w tym turnieju jeszcze się nie zakończyła, wciąż musimy walczyć aby go wygrać, bo po to tutaj przyjechaliśmy i damy z siebie wszystko, by osiągnąć nasz cel - powiedział Michał Kubiak, kapitan mistrzów świata.[Puchar Świata]»

Vital Heynen: Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz
Fot.: Anna Jabłczyk

Polska w bardzo dobrym stylu pokonała Rosję 3:1 w szóstym meczu Pucharu Świata. Drużyny po trzech dniach przerwy wznowiły rywalizację. Do końca turnieju spotkania rozgrywane będą w Hiroszimie. - Wiedzieliśmy, że to będzie trudny mecz - powiedział Vital Heynen, trener biało-czerwonych.[Puchar Świata]»

Vital Heynen: byłem pod wrażeniem gry Argentyny
Fot.: FIVB

Polska odniosła w sobotę trzecie zwycięstwo w Pucharze Świata. Biało-czerwoni pokonali Argentynę 3:1. - Byłem pod wrażeniem Argentyny w pierwszym i drugim meczu. Dzisiaj również grali bardzo dobrze. Być może grają w najlepszą siatkówkę w tym turnieju - powiedział Vital Heynen, trener mistrzów świata.[Puchar Świata]»

Puchar Świata: Amerykanie lepsi od Polaków
Fot.: FIVB

W kolejnym starciu w ramach Pucharu Świata, reprezentacja Polski zmierzyła się z drużyną Stanów Zjednoczonych. Pierwsza partia padła łupem Amerykanów. Po chwili na tablicy wyników widniało już dwusetowe prowadzenie Amerykanów. W trzeciej części rywalizacji biało-czerwoni odrobili straty do rywala. Pomimo to w czwartej odsłonie, spotkanie zamknęli siatkarze Johna Speraw. Najlepiej punktującym w wygranej drużynie został Matt Anderson, który zdobył 23 "oczka".[Puchar Świata]»

[2019-10-04 08:01:29]
Puchar Świata: wyniki dzień 3
Fot.: FIVB

Po dniu przerwy wznowiono rywalizację w Pucharze Świata, który rozpoczął się 1 października w Japonii i potrwa aż do 15 października. W turnieju udział bierze 12 drużyn: Argentyna, Australia, Brazylia, Egipt, Iran, Japonia, Kanada, Polska, Rosja, Tunezja, Stany Zjednoczne oraz Włochy. Po trzech dniach zmagań w Nagano i Fukuoka tylko reprezentacja Brazylii może pochwalić się kompletem zwycięstw.[Puchar Świata]»

Puchar Świata: w piątek Polska zagra z USA
Fot.: FIVB

Czas na trzecie spotkanie polskich siatkarzy w Pucharze Świata 2019! Podopieczni trenera Vitala Heynena zmierzą się z triumfatorem poprzedniej edycji – reprezentacją Stanów Zjednoczonych. Transmisja meczu Polska – USA w Polsacie Sport w piątek od godziny 7.50. Przedmeczowe studio od godziny 7.00.[Puchar Świata]»

Vital Heynen: Puchar Świata nie jest dla nas łatwy
Fot.: Anna Jabłczyk

Polska pokonała Tunezję 3:0 w pierwszym meczu Pucharu Świata. Najwięcej punktów w polskiej drużynie zdobył Bartosz Kwolek oraz Rafał Szymura. Obaj zapisali na swoim koncie po 10 oczek. - Puchar Świata nie jest dla nas łatwy. Zaledwie dwa dni temu graliśmy na Mistrzostwach Europy. Teraz gramy z naszą drugą drużyną. Nasz pierwszy zespół dopiero dotarł do Japonii. Wygraliśmy 3:0, to wszystko co mogę powiedzieć po tym spotkaniu - powiedział Vital Heynen, trener biało-czerwonych.[Puchar Świata]»

[2019-10-01 09:28:37]
Puchar Świata: Polska - Tunezja 3:0
Fot.: Anna Jabłczyk

Polska pokonała Tunezję 3:0 (25:16, 25:23, 25:12) w pierwszym meczu Pucharu Świata w Fukuoka. W środę biało-czerwoni zagrają z gospodarzami turnieju, czyli Japonią. Początek spotkania o godzinie 12.20. Puchar Świata rozpoczął się 1 października, a zakończy się dopiero 15 października.[Puchar Świata]»

[2019-09-30 16:51:10]
Puchar Świata: program turnieju
Fot.: Anna Szłapa

W dniach 1-15 października w Japonii rozgrywany będzie Puchar Świata z udziałem dwunastu drużyn: Argentyny, Australii, Brazylii, Egiptu, Iranu, Japonii, Kanady, Polski, Rosji, Tunezji, Stanów Zjednoczonych oraz Włoch.[Puchar Świata]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane