Najnowsze newsy

Piłka Nożna

Dejan Lazarević nowym zawodnikiem Jagiellonii
Słoweniec Dejan Lazarević został w czwartek nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok. 27-letni skrzydłowy podpisał z Jagą półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.[Ekstraklasa]»

Nicolai Brock-Madsen wzmacnia Cracovię
Nicolai Brock-Madsen będzie grał dla Cracovii. Zawodnik przychodzi do naszego klubu z Birmingham City na półroczne wypożyczenie z opcją pierwokupu.[Ekstraklasa]»

[2018-01-18 17:20:49]
Paweł Bochniewicz w Górniku
Pierwsze zimowe wzmocnienie Górnika stało się faktem. Po dopełnieniu wszelkich formalności Paweł Bochniewicz został wypożyczony z włoskiego Udinese.[Ekstraklasa]»

[2018-01-18 16:16:47]
Kadra Arki na zgrupowanie w Turcji
Dzisiaj "Arkowcy" pakowali sprzęt i ruszą w nocy w drogę na zgrupowanie w Turcji. Najpierw czeka ich przejazd do Berlina, a stamtąd około południa w piątek wylecą do Antalyi.[Ekstraklasa]»

[2018-01-18 15:25:57]
Kadra na zgrupowanie w Turcji
Trener Mariusz Lewandowski podał nazwiska zawodników, którzy wyjadą na obóz przygotowawczy do Belek. Miedziowi na zgrupowanie w Turcji wylecą jutro (19 stycznia), wrócą 2 lutego.[Ekstraklasa]»

[2018-01-18 13:35:32]
Adam Frączczak na dłużej w Pogoni
Adam Frączczak tuż przed wyjazdem na zgrupowanie do Belek podpisał nową umowę z Pogonią Szczecin. Kontrakt wiążę kapitana z klubem do 2021 roku.[Ekstraklasa]»

[2018-01-18 11:28:56]
Martin Nespor wraca do Zagłębia
Czeski napastnik Martin Nespor, który jesienią był wypożyczony do albańskiego Skenderbeu Korce, pojedzie z Zagłębiem na obóz przygotowawczy do Turcji. Martin w tym sezonie wystąpił w 4 meczach w barwach Miedziowych i strzelił 2 gole.[Ekstraklasa]»

Piotr Nowak odchodzi z Lechii Gdańsk
Lechia Gdańsk wspólnie z Piotrem Nowakiem podjęła decyzję o zakończeniu wzajemnej współpracy. Decyzja ta jest podyktowana sprawami natury osobistej. Kontrakt, obowiązujący do 2019 roku, został rozwiązany za porozumieniem stron.[Ekstraklasa]»

Tomasz Włodarek nowym analitykiem
Do sztabu szkoleniowego Bruk-Betu Termaliki Nieciecza dołączył Tomasz Włodarek. Będzie pełnił funkcję analityka. To trener klasy UEFA A. Obecnie współpracuje również z reprezentacją Polski U-20 prowadzoną przez Dariusza Gęsiora.[Ekstraklasa]»

Tomáš Vestenický wypożyczony do FC Nitry
Najbliższe pół roku Tomáš Vestenický spędzi na wypożyczeniu w zespole FC Nitry.[Ekstraklasa]»

Kadra Bruk-Betu Termaliki Nieciecza na zgrupowanie na Cyprze
25 zawodników znalazło się w kadrze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza na zgrupowanie, które jutro rozpoczyna się na Cyprze. W Pafos drużyna przebywać będzie do 28 stycznia.[Ekstraklasa]»

Adam Gyurcsó wypożyczony do Hajduka Spl
Węgierski pomocnik Pogoni Szczecin Adam Gyurcsó został wypożyczony do końca sezonu do Hajduka Split. Chorwacki klub zapewnił sobie też prawo pierwokupu.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane