Najnowsze newsy

Piłka Nożna

32. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W dniach 23-25 kwietnia zostanie rozegrana 32. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. Liga polska nie zwalnia. We wtorek i w środę zaprezentują się kluby rywalizujące w grupie mistrzowskiej, natomiast na sam koniec w czwartek zagrają ekipy bijące się o utrzymanie. W tej serii spotkań ponownie może się zmienić lider tabeli Ekstraklasy.[Ekstraklasa]»

31. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już świąteczna 31. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań kluby z górnej ósemki rywalizowały w Wielką Sobotę, natomiast ekipy z dolnej w Lany Poniedziałek. W 1. kolejce grupy mistrzowskiej zmienił się lider ligowej tabeli. Na dnie w coraz gorszej sytuacji jest Zagłębie Sosnowiec.[Ekstraklasa]»

31. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W Wielką Sobotę, 20 kwietnia oraz w Lany Poniedziałek, 22 kwietnia odbędzie się świąteczna 31. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. Najpierw w sobotę będą rywalizowały kluby w 1 serii spotkań grupy mistrzowskiej, a w poniedziałek ekipy z grupy spadkowej. W ten weekend może zmienić się lider ligowej tabeli.[Ekstraklasa]»

Zapowiedź 29. kolejki Fortuna 1 Ligi
Czy już dziś Raków Częstochowa awansuje do ekstraklasy? To najważniejsze pytanie przed startem 29. kolejki Fortuna 1 Ligi. W Łodzi miejscowy ŁKS podejmie trzecią siłę 1 ligi – Sandecję Nowy Sącz. Niemniej ciekawie będzie w dole tabeli, gdzie Stomil Olsztyn zmierzy się z Chrobrym Głogów.[I Liga]»

Rekordowe środki Ekstraklasy podzielone
17 kwietnia odbyło się spotkanie wszystkich klubów Ekstraklasy, w którym wziął udział także Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Po wysłuchaniu opinii przedstawicieli klubów Rada Nadzorcza Ekstraklasy S.A. przyjęła ostateczny model podziału środków finansowych, jaki ma obowiązywać od sezonu 2019/20.[Ekstraklasa]»

Podsumowanie 28. kolejki Fortuna 1 Ligi
Raków Częstochowa wrócił na zwycięską drogę. ŁKS Łódź odskoczył od Stali Mielec i Sandecji Nowy Sącz, a Wigry wydostały się ze strefy spadkowej. Blisko bezpiecznego miejsca w tabeli jest również GKS Katowice, który wygrał w Niepołomicach.[I Liga]»

Terminarz fazy finałowej Lotto Ekstraklasy
Rozstrzygnięcia 30. kolejki i tabela po rundzie zasadniczej zadecydowały o terminarzu rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy. W pierwszej odsłonie, zaplanowanej na 20 i 22 kwietnia, zobaczymy m.in. rywalizację zespołów z pierwszej czwórki - Lechia Gdańsk zmierzy się z Piastem Gliwice, a Legia Warszawa z Cracovią.[Ekstraklasa]»

30. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
W sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 18:00 na 8 stadionach rozegrana została ostatnia, 30. kolejka rozgrywek zasadniczych piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. Tym samym poznaliśmy zespoły, które będą walczyć o mistrzostwo kraju i ekipy, które będą bronić się przed spadkiem.[Ekstraklasa]»

[2019-04-12 16:32:15]
Nowa murawa na Stadionie Miejskim
Zakończyła się całkowita wymiana murawy Stadionu Miejskiego w Gdyni. Prace podzielone były na dwa etapy. Finalny zakładał wyłożenie nowej trawy najwyższej jakości na całej powierzchni do gry. Premiera gdyńskie już 13 kwietnia przy okazji meczu 30. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Arką Gdynia, a Miedzią Legnica.[Ekstraklasa]»

30. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 18:00 na 8 stadionach odbędzie się ostatnia 30. kolejka rozgrywek zasadniczych piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. Tym samym już w sobotę około 20:00 będzie wiadomo, kto zajmie 1. pozycję po rozgrywkach zasadniczych oraz które drużyny awansują do grupy mistrzowskiej. Na razie pewny start w grupie A ma 5 klubów.[Ekstraklasa]»

29. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 29. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W tej serii spotkań różnicą jednej bramki wygrał lider i wicelider ligowej tabeli, a grę w grupie mistrzowskiej zapewniła już sobie Cracovia Kraków oraz Zagłębie Lubin. Nadal walczyć o awans musi łącznie 5 ekip w tym Lech Poznań, który znów zawiódł na wyjeździe.[Ekstraklasa]»

Bez VAR-u na najważniejszych meczach
W najbliższą sobotę, 13 kwietnia, o godzinie 18:00 rozpocznie się 8 spotkań ostatniej 30. kolejki sezonu zasadniczego piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy 2018/2019. Już dziś jeszcze przed zakończeniem zmagań 29. kolejki Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o braku systemu VAR podczas połowy meczów ostatniej serii spotkań rozgrywek zasadniczych.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane