Najnowsze newsy

Piłka Nożna

Obsada sędziowska 19. kolejki PKO Ekstraklasy
Fot.: Dawid Ćmielewski

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył obsadę sędziowską 19. kolejki PKO Ekstraklasy w sezonie 2020/2021. Spotkania zostaną rozegrane w dniach 26-28 lutego.[Ekstraklasa]»

[2021-02-25 12:13:49]
Absencja trenera Bogdana Zająca
Z powodów zdrowotnych w najbliższym czasie trener Bogdan Zając nie będzie mógł prowadzić zespołu Jagiellonii Białystok. Obowiązki pierwszego szkoleniowca na czas absencji trenera Zająca przejmie asystent w sztabie pierwszego zespołu, trener Rafał Grzyb.[Ekstraklasa]»

Maik Nawrocki wypożyczony do Warty Poznań
Młodzieżowy reprezentant Polski, 20-letni obrońca Maik Nawrocki podpisał kontrakt z Wartą Poznań i został wypożyczony do końca obecnego sezonu z Werderu Brema. Jest szóstym piłkarzem, który wzmocnił ekipę "Zielonych" w tym oknie transferowym.[Ekstraklasa]»

Uroš Radaković wypożyczony do Wisły Kraków
Kadrę Wisły Kraków wzmacnia 26-letni środkowy obrońca Uroš Radaković. Zawodnik trafił pod Wawel na zasadzie półrocznego wypożyczenia ze Sparty Praga.[Ekstraklasa]»

Kacper Janiak podpisał kontrakt z Bruk-Bet Termalicą
20-letni pomocnik, Kacper Janiak został dziś piłkarzem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Zawodnik występujący dotąd w Olimpii Grudziądz podpisał kontrakt ważny przez najbliższe 1,5 roku. Umowa posiada również zapis o możliwym przedłużeniu współpracy o kolejne dwa lata.[I Liga]»

[2021-02-24 18:32:09]
Wiktor Szywacz na dłużej w Wiśle
18-letni ofensywny pomocnik Wiktor Szywacz przedłużył swój kontrakt i nadal będzie przywdziewał koszulkę z białą gwiazdą. Zawodnik parafował umowę obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku.[Ekstraklasa]»

[2021-02-24 17:36:11]
Luís Rocha wzmacnia Pasy
Nowym zawodnikiem Cracovii został portugalski lewy obrońca, Luís Augusto Martins Rocha. 27-letni gracz przenosi się do Pasów z Legii Warszawa.[Ekstraklasa]»

Mariusza Fornalczyk na dłużej w Pogoni
Pogoń Szczecin przedłużyła o rok umowę z 18-letnim skrzydłowym Mariuszem Fornalczykiem. Obecnie obowiązujący kontrakt jest ważny do końca czerwca 2024 roku.[Ekstraklasa]»

Zoran Arsenić nowym zawodnikiem Rakowa Częstochowa
Zoran Arsenić w ostatnim dniu okienka transferowego wzmocnił defensywę Rakowa Częstochowa. Chorwat dołączył do Czerwono-Niebieskich na zasadzie wypożyczenia z Jagiellonii Białystok, które obowiązywało będzie do końca bieżącego sezonu. Klub zagwarantował sobie opcję wykupu zawodnika.[Ekstraklasa]»

[2021-02-24 15:57:10]
Luis Rocha odchodzi z Legii
Lewy obrońca Luis Rocha po dwóch latach odchodzi z Legii Warszawa.[Ekstraklasa]»

Karol Podliński nowym napastnikiem KGHM Zagłębia
Zagłębie Lubin S.A. informuje, że nowym napastnikiem został 23-letni Karol Podliński. Mierzący 194 cm zawodnik w rundzie jesiennej występował w barwach I ligowego Radomiaka Radom. Podliński związał się z naszym Klubem 2,5-letnią umową.[Ekstraklasa]»

Jakub Kosecki nowym zawodnikiem Pasów
W ramach zimowego okna transferowego do najstarszego Klubu sportowego w Polsce dołączył Jakub Kosecki. Urodzony w Warszawie skrzydłowy to gracz z wieloletnim doświadczeniem w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane