Najnowsze newsy

Piłka Nożna

36. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
We wtorek, 14 lipca oraz w środę, 15 lipca odbędzie się przedostatnia 36. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. Najpierw zostaną rozegrane mecze grupy spadkowej, dzień później spotkania grupy mistrzowskiej, gdzie Lechowi Poznań brakuje 1 punktu do zapewnienia sobie miejsca na podium. Kolejorz walczy jeszcze z Piastem Gliwice o wicemistrzostwo Polski.[Ekstraklasa]»

35. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 35. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. W tej serii spotkań poznaliśmy nowego Mistrza Polski i znamy drugiego pucharowicza, którym został Piast Gliwice. Coraz bliżej Europy jest też Lech Poznań, na dole stawki wszystko było jasne już wcześniej.[Ekstraklasa]»

[2020-07-10 16:49:21]
Santi Samanes odchodzi z Arki
Arka Gdynia rozwiązała za porozumieniem stron kontrakt z Santim Samanesem. W pierwszym zespole Arki rozegrał 3 mecze.[Ekstraklasa]»

Zapowiedź 31. kolejki Fortuna 1 Ligi
Od 10 do 19 lipca rozegramy aż 27 meczów. W tym czasie z pewnością poznamy sporo rozstrzygnięć, ale nie będzie to koniec emocji w Fortuna 1 Lidze, bowiem czekać na nas będą kolejne spotkania. Na razie startujemy z 31. kolejką, która również może dać kilka odpowiedzi w kontekście przyszłego sezonu.[I Liga]»

35. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 10 lipca, o godzinie 18:00 meczem na stadionie Zagłębia w Lubinie zostanie zainaugurowana 35. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. W tej serii spotkań możemy poznać nowego Mistrza Polski, a nawet znać już całe ligowe podium. Na dole stawki nie dojdzie do żadnych zmian, już po zeszłym weekendzie wszystko jest jasne.[Ekstraklasa]»

Javier Ajenjo Hyjek nowym zawodnikiem Piasta Gliwice
Nowym zawodnikiem Piasta został Javier Ajenjo Hyjek. 19-letni pomocnik podpisał kontrakt, który związał go z Niebiesko-Czerwonymi do 30 czerwca 2023 roku. Ostatnim klubem młodzieżowego reprezentanta Polski było Atletico Madryt.[Ekstraklasa]»

Holenderska agencja Expoza obsłuży profile Ekstraklasy na YouTube
Expoza, będąca częścią holenderskiej ODMedia Group, będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę kanałów w serwisie YouTube: „Ekstraklasa” oraz „Ekstraklasa Archiwum” oraz strategię rozwoju ligi w tym serwisie.[Ekstraklasa]»

Piłkarz Czerwca 2020: Łukasz Zwoliński
Łukasz Zwoliński został wybrany Piłkarzem Czerwca w PKO Bank Polski Ekstraklasie. To dla niego druga taka nagroda w karierze.[Ekstraklasa]»

Mateusz Praszelik nowym piłkarzem Śląska Wrocław
Kontrakt ze Śląskiem Wrocław podpisał Mateusz Praszelik. Pomocnik związał się z wrocławskim klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku.[Ekstraklasa]»

Premier z wizytą w Akademii Lecha Poznań
Blisko połowę środków niezbędnych do realizacji swojego strategicznego projektu - Centrum Badawczo-Rozwojowego – Lech Poznań otrzymał w ramach „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu” Ministerstwa Sportu. We wtorek Kolejorz gościł we wronieckiej części akademii Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, który podkreślał panujący w niej profesjonalizm, dyscyplinę, zapał oraz stawianie na innowację.[Ekstraklasa]»

[2020-07-07 11:29:31]
Puma na dłużej z Cracovią
Najstarszy Klub sportowy w Polsce przez trzy kolejne lata ubierać będzie jeden z wiodących producentów odzieży sportowej firma Puma.[Ekstraklasa]»

Wielka inwestycja Lecha. Na stulecie Akademia w nowej odsłonie
Czterdzieści milionów złotych - tyle kosztować będzie wybudowanie nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha we Wronkach. Blisko połowę środków Lech Poznań otrzyma w ramach "Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu" Ministerstwa Sportu.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane