Najnowsze newsy

Piłka Nożna

Piotr Nowak trenerem Jagiellonii Białystok
Piotr Nowak został nowym trenerem Jagiellonii Białystok. 57-letni szkoleniowiec podpisał z Żółto-Czerwonymi umowę obowiązującą do 30 czerwca 2023 roku.[Ekstraklasa]»

Bassekou Diabate podpisał nowy kontrakt z Lechią
21-letni napastnik przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk. Nowa umowa Malijczyka obowiązywać będzie do czerwca 2025 roku.[Ekstraklasa]»

Plan przygotowań piłkarzy Warty Poznań
Pięć meczów kontrolnych ma zaplanowanych na styczeń Warta Poznań, a trzy z nich zostaną rozegrane podczas obozu w Turcji. Jak wygląda plan przygotowań piłkarzy „Zielonych” do drugiej części sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy?[Ekstraklasa]»

Plan przygotowań piłkarzy Warty Poznań
Pięć meczów kontrolnych ma zaplanowanych na styczeń Warta Poznań, a trzy z nich zostaną rozegrane podczas obozu w Turcji. Jak wygląda plan przygotowań piłkarzy „Zielonych” do drugiej części sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy?[Ekstraklasa]»

Paulo Sousa przestał pełnić funkcję selekcjonera reprezentacji Polski
Paulo Sousa przestał pełnić funkcję trenera reprezentacji Polski, o czym poinformował Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.[Reprezentacja]»

Plan przygotowań Wisły do rundy wiosennej
Drużyna Białej Gwiazdy powoli kończy urlopy, co oznacza, że początek przygotowań do rundy rewanżowej zbliża się wielkimi krokami. Wiślacy po przerwie świąteczno-noworocznej po raz pierwszy spotkają się 5 stycznia 2022 roku.[Ekstraklasa]»

Plan przygotowań Lechii do rundy wiosennej
Zespół Lechii Gdańsk ma obecnie przerwę urlopową. Wypoczynek i czas na regenerację potrwa dwa i pół tygodnia. Na pierwszym treningu w Nowym Roku podopieczni Tomasza Kaczmarka spotkają się już 6 stycznia.[Ekstraklasa]»

Kacper Sezonienko na dłużej z Lechią
18-letni Kacper Sezonienko związał się z Biało-Zielonymi nową umową. Jego kontrakt będzie obowiązywać do czerwca 2025 roku.[Ekstraklasa]»

[2021-12-28 11:57:43]
Pięć sparingów Kolejorza
Lech Poznań w trakcie zimowych przygotowań rozegra pięć meczów towarzyskich - cztery odbędą się w trakcie zgrupowanie w Turcji, a ostatni po powrocie do Polski z pierwszoligową Miedzią Legnica. Czterech sparingpartnerów jest już znanych, pozostała jedna niewiadoma.[Ekstraklasa]»

Jacek Zieliński dyrektorem sportowym Legii Warszawa
Legia Warszawa informuje, że od 27 grudnia stanowisko dyrektora sportowego klubu obejmuje Jacek Zieliński.[Ekstraklasa]»

Michał Buchalik związał się z Lechią Gdańsk
Michał Buchalik po ośmiu latach wraca do Gdańska. Biało-Zielone barwy reprezentował w latach 2011-2013. Zawodnik przez ostatnie lata reprezentował Wisłę Kraków.[Ekstraklasa]»

Zlatan Alomerović zawodnikiem Jagiellonii Białystok
Nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok został Zlatan Alomerović. Serb przeniósł się do Białegostoku z Lechii Gdańsk. 30-latek związał się z Żółto-Czerwonymi dwuipółletnią umową, będzie występował z numerem 33.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane