Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra o brąz
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra o brązowy medal PlusLigi. Stołeczni siatkarze w drugim półfinałowym meczu ponownie okazali się słabsi od Jastrzębskiego Węgla i przegrali 1-3.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa chce odwrócić losy półfinałowej rywalizacji z Jastrzębskim Węglem
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa może jeszcze odwrócić losy półfinałowej rywalizacji w PlusLidze. Siatkarze Andrei Anastasiego w rewanżowym meczu w środę 7 kwietnia zmierzą się w Arenie Ursynów z Jastrzębskim Węglem.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w półfinale minimalnie słabsza od Jastrzębskiego Węgla
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa była o krok od zwycięstwa w pierwszym meczu półfinałowym PlusLigi. Siatkarze Andrei Anastasiego po kapitalnym, pełnym emocji i zwrotów akcji boju, musieli uznać wyższość Jastrzębskiego Węgla.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa gra o medale! Czas na pierwszy półfinał
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozpoczyna batalię w półfinale PlusLigi. Rywalem siatkarzy Andrei Anastasiego w drodze po złoto mistrzostw Polski będzie Jastrzębski Węgiel. Do pierwszego starcia obu zespołów dojdzie w sobotę 3 kwietnia w Jastrzębiu-Zdroju.[PlusLiga]»

[2021-04-02 18:12:59]
Dawid Ogórek: Doceniamy to, co mamy
Fot.: Magdalena Kudzia

- Bywają różne dni i przychodzi się na trening bardziej zmęczonym lub ma się gorszy dzień, a w GieKSie niezależnie od wszystkiego mocno napędzaliśmy się do pracy i zachowywaliśmy pozytywne nastawienie, co dało efekty - mówił libero Dawid Ogórek, podsumowując sezon 2020/2021 w wykonaniu siatkarskiej GieKSy.[PlusLiga]»

Wojciech Ferens: Uważam, że zasłużyliśmy na więcej niż 11. miejsce w tabeli
Fot. Magdalena Kudzia

Niedzielny mecz z Cerradem Eneą Czarnymi Radom zakończył sezon 2020/2021. Było to drugie spotkanie dwumeczu w walce o 11. miejsce PlusLigi. Mimo zwycięstwa 3:0 i triumfu w złotym secie, w drużynie i tak pozostaje niedosyt. O końcowym rezultacie, dumie ze swojego zespołu, a także największym sukcesie w tym sezonie opowiada przyjmujący Wojciech Ferens.[PlusLiga]»

[2021-04-01 20:00:50]
Ostatni wyjazd Aluronu
Fot. Magdalena Kudzia

Ślepsk Malow Suwałki będzie ostatnim rywalem Aluronu CMC Warty Zawiercie w sezonie 2020/2021. Dwumecz z ekipą z północnego wschodu zadecyduje, kto zajmie siódme, a kto ósme miejsce na koniec rozgrywek. Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 2 kwietnia o 20:30 w Suwałkach, rewanż 6 dni później w Zawierciu.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w półfinale PlusLigi!
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra w półfinale PlusLigi! Siatkarze Andrei Anastasiego w decydującym meczu pierwszej rundy play-off pokonali 3-0 ekipę Trefla Gdańsk.[PlusLiga]»

Zwycięzca bierze wszystko. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa i Trefl Gdańsk walczą o półfinał
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa może w środę 31 marca awansować do półfinału PlusLigi. Siatkarze Andrei Anastasiego w decydującym, trzecim meczu ćwierćfinałowym na wyjeździe zmierzą się z Treflem Gdańsk. Zwycięzca tego pojedynku zagra o medale, a przegranemu pozostanie walka o piąte miejsce.[PlusLiga]»

Karol Kłos: w półfinale musimy zagrać perfekcyjnie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- ZAKSA to trudny i wymagający przeciwnik. Żeby z nim powalczyć, trzeba zagrać perfekcyjnie i mamy tego świadomość - mówi Karol Kłos, środkowy PGE Skry Bełchatów. Spotkanie Grupa Azoty ZAKSA - PGE Skra odbędzie się w sobotę (początek 14.45, Polsat Sport).[PlusLiga]»

Igor Kolaković: Nie znaleźliśmy sposobu na Al Hachdadiego
Fot.: FIVB

Aluron CMC Warta Zawiercie po drugiej porażce z Jastrzębskim Węglem pożegnała się z marzeniami o najlepszej czwórce PlusLigi. Jak przegrane 1:3 domowe spotkanie ocenił trener Igor Kolaković?[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nadal w grze o półfinał
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa pozostaje w grze o półfinał PlusLigi! Siatkarze Andrei Anastasiego w drugim meczu ćwierćfinałowym zrewanżowali się Treflowi Gdańsk i po długiej, bardzo emocjonującej batalii wygrali 3-2.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane