Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Andrea Gardini o zmianach kadrowych w ZAKSIE
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W sierpniu ZAKSA rozpocznie przygotowania do najbliższego sezonu ligowego. Ostatnie tygodnie przebiegały pod znakiem zmian kadrowych, o nowych zawodnikach zespołu mówi Andrea Gardini, podkreślając, że skład wicemistrzów Polski wciąż nie jest zamknięty.[PlusLiga]»

Konrad Buczek czternastym zawodnikiem ONICO Warszawa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Konrad Buczek został nowym rozgrywającym ONICO Warszawa! Zawodnik związał się z warszawskim klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia na kolejny sezon.[PlusLiga]»

[2018-06-22 12:24:55]
Nowy atakujący Cuprum Lubin
Fot.: Magdalena Kudzia

W kadrowej układance Miedziowych pozostały jeszcze dwie niewiadome. Pora zatem na przedostanią odsłonę w składzie Cuprum Lubin na sezon 2018/2019 i pozycję atakującego.[PlusLiga]»

PGE Skra ponownie zagra o tytuł Giganta Siatkówki!
Fot.: FIVB

Dziewięciokrotny Mistrz Polski, siedmiokrotny zdobywca Pucharu Polski, trzykrotny triumfator Superpucharu Polski, medalista Ligi Mistrzów i Klubowych Mistrzostw Świata, a do tego niekwestionowany Gigant Siatkówki! Miło nam poinformować, że w październiku już po raz ósmy wystąpimy w tym międzynarodowym turnieju charytatywnym![PlusLiga]»

Czterech zawodników opuszcza szeregi Cerrad Czarnych Radom
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po ogłoszonych transferach do klubu WKS-u, na sezon 2018/2019 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn stało się jasne, którzy zawodnicy pożegnają się po ubiegłorocznych rozgrywkach z radomskim klubem. W barwach Wojskowych od przyszłego roku nie zobaczymy Dustina Wattena, Jakuba Ziobrowskiego, Kamila Droszyńskiego oraz Dmytro Teryomenko.[PlusLiga]»

Michał Ruciak: Zawsze pragnę walczyć o najwyższe cele
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Michał Ruciak po dwóch latach spędzonych w Szczecinie od sezonu 2018/2019 występować będzie w roli libero, w drużynie Cerrad Czarnych Radom. Jak sam podkreśla 166-krotny reprezentant Polski, gra w barwach WKS-u będzie dla niego wyzwaniem. - Gra w Radomiu będzie wyzwaniem i dodatkowo mobilizacją, by cały czas się rozwijać i być lepszym - podkreśla zawodnik.[PlusLiga]»

Z Akademii Talentów do pierwszego zespołu. Patryk Czyrniański w drużynie „Fefe” De Giorgiego
Fot.: Elżbieta Wilk

Miło nam poinformować, że w nadchodzącym sezonie barw naszego Klubu bronić będzie adept Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla Patryk Czyrniański.[PlusLiga]»

Szymon Gregorowicz zostaje w Będzinie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Przed Szymonem Gregorowiczem drugi sezon w pierwszym zespole będzińskiego MKS-u. - Do pozostania przekonał mnie przede wszystkim trener Gido Vermeulen, jego wizja oraz styl pracy - mówił 24-latek.[PlusLiga]»

Norbert Huber: Apetyt rośnie w miarę jedzenia
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dla Norberta Hubera sezon 2017/2018 był debiutem w rozgrywkach PlusLigi. Środkowy drużyny Wojskowych, w krótkim wywiadzie podsumował swój występ w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce oraz odniósł się do powołania do szerokiego składu reprezentacji prowadzonej przez Vitala Heynena.[PlusLiga]»

[2018-06-20 10:40:42]
Oświadczenie Prezesa Zarządu
Poniżej prezentujemy oświadczenie prezesa zarządu.[PlusLiga]»

Terminarz PlusLigi na sezon 2018/2019
Fot.: FIVB

Znamy już terminarz na sezon 2018/2019. Rozgrywki zainaugurujemy 13 października meczem w HSW Łuczniczka.[PlusLiga]»

Rafał Buszek zamyka skład Asseco Resovii!
Fot.: Magdalena Kudzia

Rafał Buszek po trzech latach spędzonych w Kędzierzynie-Koźlu ponownie ubierze biało-czerwonego pasiaka. Przyjmujący przez najbliższe dwa sezony będzie występował w barwach Asseco Resovii Rzeszów. Rafał zamyka skład naszej drużyny na sezon 2018/19.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane