Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

Znamy datę VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów!
Fot. Michał Sobczak

23 i 24 września 2017 r. to daty, które każdy sympatyk PGE Skry powinien zapamiętać! W tych dniach odbędzie się bowiem VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów![PlusLiga]»

24 lipca Łuczniczka Bydgoszcz rozpoczyna przygotowania
Fot.: Anna Jabłczyk

W poniedziałek 24 lipca Łuczniczka Bydgoszcz rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 2017/18. W pierwszym etapie przygotowań zabraknie dwóch zawodników - Metodiego Ananiewa i Edgardo Goas’a. Drużyna prowadzona przez trenera Jakuba Bednaruka na początku trenować będzie na własnych obiektach, a we wrześniu rozegra sparingi.[PlusLiga]»

Michał Potera: Naszą siłą będzie zgranie
Libero będzińskiego klubu w okresie wakacyjnym zamierzał pograć w siatkówkę plażową, która jest dla niego bardzo ważnym sportem uzupełniającym w przygotowaniach do nowego sezonu halowego. – Niestety, nie udało się – przyznał Michał Potera, który nie jest jednak zawiedziony takim stanem rzeczy.[PlusLiga]»

Ferens: Czułem, jakbym zrzucił z pleców 40 kilogramów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Wojciech Ferens dołączył do LOTOSU Trefla w trakcie poprzedniego sezonu, jednak dopiero w nadchodzących rozgrywkach zamierza pokazać pełnię swoich możliwości. Rozmawiamy z nim o zdrowiu, trudnym powrocie do sportu, długu wdzięczności i… wakacjach w Radomiu.[PlusLiga]»

[2017-07-20 18:29:10]
Argentyńskie wzmocnienie GieKSy!
Fot.: Anna Jabłczyk

Gonzalo Quiroga, przyjmujący reprezentacji Argentyny, podpisał kontrakt z GKS-em Katowice.[PlusLiga]»

Robbert Andringa: będę chciał dać z siebie 100 procent!
- Będę chciał dać z siebie 100% i mam nadzieję, że będzie to bardzo ważne dla moich kolegów z drużyny – mówi Robbert Andringa, przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn.[PlusLiga]»

Sharone Vernon-Evans nie czuje tremy i chce się rozwijać
Sharone Vernon-Evans przebojem wkroczył w dorosłą siatkówkę. Mimo zaledwie osiemnastu lat na karku stał się podstawowym atakującym reprezentacji Kanady i stanął z nią na podium Ligi Światowej. A już jesienią kibice będą oglądać go w barwach ONICO Warszawa. – Nie mogę się tego doczekać – powiedział.[PlusLiga]»

Cerrad Czarni Radom rozpoczynają przygotowania 7 sierpnia
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednim roku, tym razem Cerrad Czarni Radom przygotowania do sezonu 2017/2018 również rozpoczną trzydniowym pobytem integracyjnym nad Pilicą.[PlusLiga]»

Marcin Waliński: Najlepsze wakacje w życiu!
Fot.: Sylwia Kuś

Przyjmujący MKS- Będzin już nie może się doczekać nowego sezonu. Poprzedni był dla niego i drużyny bardzo udany (w sumie zdobył 395 punktów), a po kolejnym wiele sobie obiecuje. – Będziemy walczyć o wysokie cele, ale boisko wszystko zweryfikuje – zaznaczył z dużą dozą dyplomacji Marcin Waliński.[PlusLiga]»

Kup karnet i oglądaj na żywo mistrzów świata
Rozpoczął się trzeci etap sprzedaży karnetów na mecze ONICO Warszawa w sezonie 2017/2018. Chcesz oglądać na żywo mistrzów świata? Nie wahaj się i już dziś wybierz sobie miejsce w hali COS Torwar![PlusLiga]»

Dominik Witczak: Pewnie dostanę w kość
Fot.: Sylwia Kuś

- GKS to klub, który zmierza w bardzo dobrym kierunku. To atrakcyjne miejsce gdzie budowa siatkówki przebiega etapami - mówi atakujący Dominik Witczak, który na początku lipca związał się z katowicką drużyną.[PlusLiga]»

[2017-07-14 18:43:02]
Sebastian Świderski o nowej ZAKSIE
Fot.: Krzysztof Wilk

- Na tym etapie moglibyśmy ogłosić, że skład jest zamknięty, bo mamy czternastu zawodników, natomiast nie chcemy jeszcze wybiegać w przyszłość. Zobaczymy jak będzie, zostawiamy sobie miejsce na dodatkowego zawodnika – o zmianach w zespole, transferach i nowym obliczu ZAKSY mówi Sebastian Świderski, prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane