Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zrewanżowała się Jastrzębskiemu Węglowi
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w meczu z Jastrzębskim Węglem powstała jak Feniks z popiołów. Siatkarze Andrei Anastasiego przegrywali już 0-2 i 22:24, ale podnieśli się i po tie-breaku pokonali rywali![PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra w Jastrzębiu o 3 punkty i Puchar Polski
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nie ma chwili wytchnienia. Siatkarze Andrei Anastasiego we wtorek 12 stycznia, 3 dni po wygranym meczu z Indykpolem AZS-em Olsztyn, zmierzą się z Jastrzębskim Węglem. – Czas na kolejny rewanż – zapowiadają.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa bezlitosna dla Indykpolu AZS-u Olsztyn
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nie dała szans ekipie Indykpolu AZS-u Olsztyn. Stołeczni siatkarze wzięli rewanż za wyjazdową porażkę i w Arenie Ursynów pewnie zwyciężyli 3-0.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zmierzy się z Indykpolem AZS-em Olsztyn
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w sobotę 9 stycznia w meczu dwudziestej kolejki PlusLigi podejmie w Arenie Ursynów Indykpol AZS Olsztyn. Siatkarze Andrei Anastasiego chcą zrewanżować się rywalom za wyjazdową porażkę.[PlusLiga]»

[2021-01-07 21:49:49]
Niegroźna kontuzja Artura Szalpuka
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w najbliższym meczu będzie musiała poradzić sobie bez Artura Szalpuka. Przyjmujący w ostatnim ligowym spotkaniu nabawił się kontuzji stawu skokowego.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa po thrillerze pokonała Stal Nysa
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2021 rok rozpoczęła od zwycięstwa. Po długim i zaciętym meczu siatkarze Andrei Anastasiego pokonali 3-2 beniaminka PlusLigi – Stal Nysa.[PlusLiga]»

Zacząć rok z VERVĄ - siatkarze z Warszawy podejmą Stal Nysa
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 2021 rok rozpoczyna od zaległego meczu 3. kolejki PlusLigi ze Stalą Nysa. Do spotkania dojdzie we wtorek 5 stycznia w Arenie Ursynów.[PlusLiga]»

[2021-01-02 16:12:48]
Cuprum Lubin wraca do treningów
Fot. Magdalena Kudzia

Okres świąteczno-noworoczny dobiegł końca. Nadszedł czas, by wrócić do pracy i rozpocząć przygotowania do najbardziej wymagającej części sezonu, czyli samej końcówki. W styczniu klub z Lubina cztery spotkania.[PlusLiga]»

Daniel Castellani: cieszę się każdą chwilą
Fot.: CEV

– Dziś jesteś zdrowy, możesz wszystko – nie masz pewności, co wydarzy się jutro. Dlatego cieszę się chwilą i korzystam z każdego dnia w 100 procentach – mówi Daniel Castellani, trener Indykpolu AZS Olsztyn o mijającym 2020 roku.[PlusLiga]»

Jeffrey Jendryk: mieliśmy swoje szanse
Fot.: Magdalena Kudzia

Asseco Resovia nie miała zbyt wiele do powiedzenia w konfrontacji z Jastrzębskim Węglem i po raz drugi w tym sezonie przegrała z tym zespołem 0-3.[PlusLiga]»

Na zakończenie 2020 roku VERVA Warszawa ORLEN Paliwa uległa ZAKSIE
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w swoim ostatnim meczu w 2020 roku uległa Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze Andrei Anastasiego nie byli w stanie zatrzymać rozpędzonych mistrzów Polski.[PlusLiga]»

[2020-12-30 13:16:54]
Z mistrzem na zakończenie roku
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa może zakończyć 2020 rok w wielkim stylu. W środę 30 grudnia w zaległym meczu 13. kolejki PlusLigi siatkarze Andrei Anastasiego zmierzą się z mistrzem Polski i niepokonanym liderem tabeli – Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane