Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

[2019-06-19 16:57:34]
Mistrz świata juniorów w Chemiku
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Radosław Gil, mistrz świata juniorów z 2017 roku wzmacnia szeregi naszego zespołu.[PlusLiga]»

[2019-06-19 14:41:36]
Dustin Watten w siatkarskiej GieKSie
Fot.: Anna Jabłczyk

Libero reprezentacji USA związał się dwuletnim kontraktem z GKS-em Katowice.[PlusLiga]»

PGE Skra uczci pamięć Arkadiusza Gołasia
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Miło nam poinformować, że drużyna PGE Skry Bełchatów weźmie udział w XV Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia. Zawody odbędą się w dniach 18-20 października 2019 w hali widowiskowo-sportowej w Swarzędzu-Zalasewie.[PlusLiga]»

Luke Reynolds wraca do Jastrzębskiego Węgla
Fot.: Elżbieta Wilk

Z wielką przyjemnością informujemy, że nowym trenerem od przygotowania motorycznego w naszym Klubie będzie Australijczyk Luke Reynolds. Zastąpi on na tym stanowisku Włocha Nicolę Giolito.[PlusLiga]»

Komunikat Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki SA
Rada Nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki SA podjęła uchwały w sprawie dopuszczenia do udziału w rozgrywkach najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce siatkowej mężczyzn klubu prowadzonego przez stowarzyszenie Miejski Klub Sportowy „Ślepsk” Suwałki oraz do udziału w rozgrywkach najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce siatkowej kobiet klubu prowadzonego przez Wisła Warszawa Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie.[PlusLiga]»

Znamy wszystkich uczestników XV Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia
Fot.: FIVB

Poznaliśmy obsadę piętnastego Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia. Wlazły, Kwolek, Kampa czy Masny to tylko niektórzy topowi siatkarze świata, których podziwiać będzie publiczność w Swarzędzu-Zalasewie. Pierwsza pula biletów jest już dostępna w sprzedaży.[PlusLiga]»

Marek Solarewicz trenerem mistrzyń Polski
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Włodarze ŁKS-u Commercecon Łódź przedstawili dzisiaj nowego trenera. W sezonie 2019/2020 do obrony tytuły mistrza Polski Ełkaesianki poprowadzi Marek Solarewicz.[ORLEN Liga Kobiet]»

Pablo Crer w Treflu Gdańsk. Formację środkowych zamyka Karol Urbanowicz
Mistrz Argentyny, a także najlepszy środkowy Klubowych Mistrzostw Świata z 2016 roku – Pablo Crer – w sezonie 2019/2020 będzie reprezentować Trefla Gdańsk. Dla Argentyńczyka będzie to pierwszy sezon w polskiej PlusLidze. Formację środkowych „gdańskich lwów” zamyka z kolei 18-letni Karol Urbanowicz, który wcześniej Trefla Gdańsk reprezentował w kategoriach kadeta oraz juniora.[PlusLiga]»

Jakub Peszko kolejnym przyjmującym Chemika
Nowym zawodnikiem w szeregach bydgoskiego klubu zostaje 27-letni Jakub Peszko, grający na pozycji przyjmującego. Siatkarz przez cztery ostatnie sezony grał w MKS-ie Będzin.[PlusLiga]»

[2019-06-17 15:03:12]
Purya Fayazi w Będzinie
Purya Fayazi, przyjmujący kadry Iranu, zagra w Będzinie! - Jestem bardzo podekscytowany, ponieważ MKS to mój pierwszy zagraniczny klub. Z niecierpliwością czekam na przylot do Polski! - podkreślił zawodnik.[PlusLiga]»

Julia Reszelewska z drużyny młodzieżowej do pierwszej
Fot.: Anna Szłapa

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz poinformował, że Julia Reszelewska przechodzi z drużyny młodzieżowej do pierwszej.[ORLEN Liga Kobiet]»

[2019-06-14 12:22:56]
Powrót Lipińskiego
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Piotr Lipiński, który w latach 2008-2013 reprezentował barwy naszego klubu wraca do drużyny Chemika Bydgoszcz![PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane