Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

[2019-08-24 16:13:00]
Norbert Huber: Jestem głodny gry
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Na pewno na początku będzie ciężko, ale to jednocześnie fajny okres, który przygotuje nas do sezonu – mówi Norbert Huber, środkowy PGE Skry, który rozpoczął już treningi z nowym zespołem.[PlusLiga]»

Nikola Grbić: Presja? Karmię się nią każdego dnia
Fot.: FIVB

- Nie ma klubu na świecie, który ma najlepszych zawodników, inwestuje duże pieniądze, a nie ma oczekiwań w kwestii wyników. Szczęśliwie dla mnie zawsze grałem w klubach, które oczekiwały dobrych wyników. Presja? Karmię się nią każdego dnia. Nie przejmuję się nią za bardzo, bo to jest normalne. Jakiś rodzaj presji powinien na tobie ciążyć, jeśli chcesz coś wygrać - mówi w specjalnej rozmowie Nikola Grbić, trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.[PlusLiga]»

Vojin Ćaćić uzupełnia szeregi Jurajskiej Armii
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Aluron Virtu CMC pozyskał nowego przyjmującego. Jest nim 29-letni kapitan reprezentacji Czarnogóry Vojin Ćaćić. Teraz można powiedzieć, że skład zawiercian został skonpletowany.[PlusLiga]»

Jastrzębski Węgiel rozpoczął przygotowania
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

W czwartek po południu Jastrzębski Węgiel rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Najpierw zawodnicy i szkoleniowiec byli do dyspozycji dziennikarzy w ramach media day Jastrzębskiego Węgla, a następnie – po spotkaniu drużyny z zarządem Klubu – rozpoczął się inauguracyjny trening. W pierwszych zajęciach drużyny wzięło udział 15 zawodników.[PlusLiga]»

KRISPOL sponsorem tytularnym 1. Ligi Mężczyzn
Fot.: FIVB

W sezonie 2019/2020 zaplecze Ligi Mistrzów Świata zyskało znakomitego partnera – firmę KRISPOL, która została sponsorem tytularnym rozgrywek.[I Liga Mężczyzn]»

Alek Achrem odchodzi z Aluron Virtu CMC
Fot.: CEV

Alek Achrem nie będzie dłużej reprezentował barw Aluron Virtu CMC Zawiercie. Siatkarz i klub podjęli wspólną decyzję o rozstaniu.[PlusLiga]»

Mariusz Wlazły: nie musimy, a chcemy coś udowodnić
Fot.: Krzysztof Wilk

- Każdy chce wygrywać wszystkie mecze, a cel pozostaje niezmienny od czasu, kiedy tu jestem - mówi Mariusz Wlazły, kapitan PGE Skry. Bełchatowianie rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu PlusLigi.[PlusLiga]»

[2019-08-21 22:24:41]
Jakub Jarosz kapitanem GieKSy
Fot.: Karol Zdyb

Kapitanem siatkarskiego GKS-u Katowice w sezonie 2019/2020 PlusLigi został wybrany nowy atakujący, Jakub Jarosz.[PlusLiga]»

Michał Mieszko Gogol: Jesteśmy świadomi naszych celów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Myślę, że na tę chwilę jest bardzo dużo energii w drużynie i ten oddźwięk od zawodników jest bardzo dobry. Każdy jest głodny grania i trenowania – mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry Bełchatów po rozpoczęciu przygotowań do nowego sezonu PlusLigi.[PlusLiga]»

Konsorcjum Stali przedłużyło umowę sponsorską z Aluron Virtu CMC
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Konsorcjum Stali S.A., wieloletni sponsor Aluron Virtu CMC Zawiercie, przedłużyło umowę sponsorską z klubem. Do podpisania dokumentów doszło 9 sierpnia w siedzibie oddziału spółki w Zawierciu.[PlusLiga]»

Konrad Piechocki: Potencjał drużyny jest bardzo duży
Fot. Michał Sobczak

- Ta drużyna ma duży potencjał i to uprawnia nas do myślenia, by walczyć o podium PlusLigi. A czy to będzie złoto? Zobaczymy - mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry Bełchatów, która w poniedziałek rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu siatkarskiego.[PlusLiga]»

Jurajscy Rycerze wrócili do treningów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarze Aluron Virtu CMC Zawiercie rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/2020. Podczas pierwszego treningu w hali przy Blanowskiej mieli specjalnych gości.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane