Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie

[2018-08-17 22:39:19]
Pomarańczowi wracają do treningów
Fot.: Elżbieta Wilk

W poniedziałek 20 sierpnia po 16 tygodniach przerwy od zakończenia poprzednich rozgrywek Jastrzębski Węgiel wraca do treningów.[PlusLiga]»

Nedeljković: Jestem szczęśliwy, że byłem częścią jednego z najlepszych klubów na świecie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Środkowy Aleksandar Nedeljković przechodzi do AZS Częstochowa. Młody Serb wystąpił w PlusLidze tylko w siedmiu spotkaniach PGE Skry Bełchatów, ale jak sam przyznaje – zebrał cenne doświadczenie.[PlusLiga]»

[2018-08-17 16:08:19]
Nowa postać w sztabie PGE Skry
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Nowym trenerem przygotowania fizycznego mistrzów Polski został Eduardo Romero. Argentyńczyk współpracuje także z reprezentacją Polski kobiet, a wcześniej związany był z Impelem Wrocław.[PlusLiga]»

Cuprum Lubin zaprasza na Memoriał im. Jana Rutyńskiego
Fot.: FIVB

Zaplanowany na 11.09.2018 r Memoriał im. Jana Rutyńskiego rozpocznie serię spotkań kontrolnych drużyny Cuprum Lubin. Tym razem będzie on miał charakter spotkania znajomych i przyjaciół Jana Rutyńskiego, jednego z założycieli Cuprum Lubin SA. Memoriał będzie również świętem siatkówki, która była pasją i miłością nieodżałowanego Prezesa "Matki"...[PlusLiga]»

Michał Winiarski: Czuję się dużo pewniej
Fot.: Magdalena Gajek

W czwartek siatkarze PGE Skry Bełchatów rozpoczęli przygotowania do rozgrywek 2018/19 PlusLigi. Przez kolejny sezon rolę drugiego trenera pełnić będzie Michał Winiarski. - W poprzednim sezonie wypracowaliśmy sobie pewne relacje, które funkcjonowały przez cały rok bardzo dobrze. W związku z tym teraz jestem dużo spokojniejszy, pewniejszy siebie i mam większą wiedzę - powiedział asystent Roberto Piazzy.[PlusLiga]»

Akcja
Siatkarze PGE Skry wznowili treningi. O godz. 9:30 bełchatowianie spotkali się na pierwszych zajęciach.[PlusLiga]»

[2018-08-16 14:57:50]
Otwarty trening ONICO Warszawa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę 22 sierpnia trening ONICO Warszawa będzie otwarty zarówno dla przedstawicieli mediów, jak i kibiców. Zajęcia potrwają od godziny 16 do 19. Serdecznie zapraszamy do Areny Ursynów![PlusLiga]»

Marcin Janusz: To jest ten moment, kiedy muszę wziąć wszystko w swoje ręce
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W ramach trwającego w mediach PlusLigi „Tygodnia z Treflem” dziś kibice „gdańskich lwów” mogą obejrzeć w dwóch częściach obszerny wywiad z nowym rozgrywającym drużyny, Marcinem Januszem. – Po trzech sezonach w Bełchatowie czułem, że to jest ten moment, kiedy muszę wziąć wszystko w swoje ręce. Chcę coś osiągnąć w swojej karierze, chcę zrobić krok w przód i liczę na to, że współpraca z trenerem Anastasim mi w tym pomoże – mówi o przenosinach do Gdańska rozgrywający.[PlusLiga]»

[2018-08-16 10:27:26]
Nowy trójkolorowy: Dominik Depowski
Ma dopiero 22 lata, a na swoim koncie grę w plusligowych klubach z Rzeszowa, Warszawy i Szczecina. Uchodzi za jeden z największych talentów na pozycji przyjmującego. Mowa o Dominiku Depowskim, który od nowego sezonu będzie bronił barw katowickiego GKS-u.[PlusLiga]»

„Tydzień z Treflem” w ligowych mediach - na początek Maciej Muzaj
Fot.: Elżbieta Wilk

W tym tygodniu na kibiców Trefla Gdańsk czeka wiele ciekawych materiałów w mediach PlusLigi. W ramach wspólnej akcji ligi i klubu „Tydzień z Treflem” na stronie plusliga.pl, a także na profilach SiatkarskiejLigi w portalach Facebook i Twitter oraz na Instagramie codziennie pojawiają się wywiady z zawodnikami i sztabem szkoleniowym „gdańskich lwów”, ciekawostki związane z graczami, czy zdjęcia z całej historii występów żółto-czarnych w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dziś opublikowana została druga część wywiadu z Maciejem Muzajem. Atakujący opowiada m.in. o szatni „gdańskich lwów” – Jestem pogodnym gościem, lubię się wygłupiać, wśród znajomych o moich żartach krążą już legendy, więc bardzo się cieszę, że mamy taki skład, w którym ta atmosfera już od pierwszych dni jest świetna. Nie znałem wcześniej osobiście Wojtka Grzyba, ale wystarczyło kilka godzin i już jestem po prostu zakochany w tym gościu, w jego poczuciu humoru – opowiada Maciej Muzaj.[PlusLiga]»

Rusza sprzedaż karnetów na sezon 2018/2019. Ceny bez zmian
Fot.: Elżbieta Wilk

Drodzy Kibice, nadchodzi długo wyczekiwany przez Was moment. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż karnetów Jastrzębskiego Węgla na sezon 2018/2019![PlusLiga]»

Jan Lesiuk: dumnie będę reprezentował barwy Chemika Bydgoszcz
Jan Lesiuk w nadchodzącym sezonie 2018/19 bronić będzie barw Chemika Bydgoszcz. W specjalnej rozmowie z portalem PlusLiga opowiada o grze w I lidze, treningach w Bydgoszczy i celach, które sobie wyznaczył. - Przyjęcie, obrona i zagrywka to będą dla mnie kluczowe elementy, którymi będę mógł wesprzeć zespół. Cel na sezon? Sto procent przygotowania na każdy mecz i walka o zwycięstwo w każdym z nich - mówi przyjmujący bydgoskiej drużyny.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane