Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Europy mężczyzn

Sam Deroo: Nie będzie łatwych meczów
Fot.: Magdalena Kudzia

Belgowie awans do EUROVOLLEY Poland 2017 wywalczyli dzięki zajęciu pierwszego miejsca w grupie C po pokonaniu reprezentacji Grecji, Mołdawii oraz Ukrainy. W fazie grupowej czempionatu Belgowie zmierzą się kolejno z Francją, Turcją i Holandią.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Gheorghe Cretu: Nasz cel minimum awans do ćwierćfinału
Fot.: CEV

Estonia obok Finlandii oraz Serbii będzie grupowym rywalem Polski w EUROVOLLEY Poland 2017. Zespół ten prowadzi obecny szkoleniowiec Cuprum Lubin, Gheorghe Cretu. Szeregi lubinian zasilają ponadto Keith Pupart oraz Robert Täht, stanowiący jeden z filarów estońskiej drużyny narodowej.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

[2017-02-04 14:38:10]
Rosjanie zorganizują ME 2019?
Fot.: Anna Szłapa

Już w tym roku w Polsce zagości wielkie siatkarskie święto, czyli Mistrzostwa Europy. Turniej zostanie rozegrany już za kilka miesięcy. Europejska federacja już zaczyna się zastanawiać, gdzie za dwa lata zostanie rozegrany Czempionat Starego Kontynentu. Wstępnie poznaliśmy pierwszego kandydata.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Do sprzedaży trafiła kolejna transza biletów na półfinały i mecze o medale
Fot.: Karol Zdyb

W piątek 27 stycznia o 12.00 do sprzedaży wprowadzona została jedna z końcowych transz biletów na mecze półfinałowe i o medale Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

W poniedziałek 23 stycznia początek sprzedaży biletów na fazę grupową EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w poniedziałek 23 stycznia o 12.00 rozpocznie się sprzedaż biletów na fazę grupową Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Specjalne przedsprzedaże biletów na Ceremonię i Mecz Otwarcia
Fot.: Karol Zdyb

Polski Związek Piłki Siatkowej pragnie wyróżnić wiernych i najbardziej zaangażowanych kibiców reprezentacji Polski, którzy planują udział w Ceremonii i Meczu Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Kolejna transza biletów na półfinały i mecze o medale EUROVOLLEY POLAND 2017!
Fot.: Anna Szłapa

W czwartek 29 grudnia o 12.00 do sprzedaży trafi kolejna transza biletów na półfinały i mecze o medale Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn - EUROVOLLEY POLAND 2017![Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

16 grudnia start I etapu sprzedaży biletów na EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: FIVB

Polski Związek Piłki Siatkowej uprzejmie informuje, że w piątek 16 grudnia o 12.00 rozpocznie się pierwszy etap sprzedaży biletów na CEV Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 – EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

W Katowicach rozpoczęło się odliczanie czasu EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: Anna Szłapa

W poniedziałek, 5 grudnia 2016 roku w Katowicach rozpoczęło się wielkie odliczanie czasu pozostającego do startu przyszłorocznych CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn w Polsce. Z tej okazji na Placu Kwiatowym uruchomiony został specjalny zegar.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Jacek Sęk: To będzie uczta dla siatkarskich kibiców
Fot.: Anna Szłapa

- EUROVOLLEY POLAND 2017 to będzie uczta dla siatkarskich kibiców - powiedział Jacek Sęk, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Miroslav Palgut: Na EUROVOLLEY POLAND 2017 nie ma łatwych grup
Fot.: FIVB

Słowacja w fazie grupowej EUROVOLLEY POLAND 2017 zagra z reprezentacją Włoch, Niemiec i Czech. - Na mistrzostwach Europy nie ma łatwych grup - powiedział Miroslav Palgut, trener reprezentacji Słowacji i BBTS Bielsko-Biała.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Maksim Michajłow: Jeszcze 8 lat temu powiedziałbym, że mamy trudną grupę
Fot.: FIVB

Za nami losowanie grup przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Na kibiców czekają sportowe emocje na najwyższym poziomie, zaś na zawodników wiele walki o mistrzowski tytuł. I choć mówi się, że prawdziwy turniej rozpoczyna się od fazy pucharowej, niektóre ekipy już wcześniej będą musiały pokazać się z najlepszej strony.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane