Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Europy mężczyzn

[2017-07-16 19:29:24]
Najlepszy interes w historii Katowic
Fot.: Anna Szłapa

Katowice będą jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017, a fazie grupowej zagrają tam zespoły Francji, Belgii, Holandii i Turcji. Spodek w przeszłości był świadkiem wielu ważnych nie tylko siatkarskich wydarzeń.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Słoweńcy przygotowują się do obrony srebrnego medalu na EUROVOLLEY Poland 2017
Fot.: FIVB

Reprezentacja Słowenii zdobywając srebrny medal sprawiła jedną z największych niespodzianek podczas mistrzostw Europy w 2015 roku. W tym roku pod wodzą nowego trenera Slobodana Kovača zwyciężyli już w turnieju finałowym drugiej dywizji Ligi Światowej i rozpoczynają właśnie przygotowania do EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Kolejna transza biletów na EUROVOLLEY POLAND 2017 w poniedziałek 17 lipca
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w poniedziałek 17 lipca o 12.00 do sprzedaży trafi ostatnia transza biletów na mecze fazy grupowej w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie oraz na Ceremonię i Mecz Otwarcia CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Szeroki skład kadry narodowej mężczyzn na EUROVOLLEY Poland 2017
Fot.: Anna Jabłczyk

Ferdinando De Giorgi, trener reprezentacji narodowej mężczyzn, w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał szeroki skład kadry EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Kadra Włoch na EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: FIVB

Gianlorenzo Blengini podał skład 16-osobowej kadry Włoch na zbliżające się EUROVOLLEY POLAND 2017. Do kadry po przerwie wrócił atakujący Iwan Zajcew.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Skład kadry narodowej mężczyzn na drugą część zgrupowania przed EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: Anna Jabłczyk

Ferdinando De Giorgi, trener reprezentacji narodowej mężczyzn, w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał skład kadry, która weźmie udział w drugiej części zgrupowania w Spale przed EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

[2017-07-06 15:10:23]
Polacy osłabieni przed ME 2017
Fot.: Anna Jabłczyk

Już za nieco półtora miesiąca rozpoczną się Mistrzostwa Europy. Polscy siatkarze zagrają mecz otwarcia na stadionie narodowym w Warszawie, a kolejne mecze grupowej rozegrają w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego niedawno rozpoczęli przygotowania do najważniejszej siatkarskiej imprezy tego sezonu. Jednak już dziś wiadomo, że drużyna jest nieco osłabiona.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Gdańsk Miasto-Gospodarz EUROVOLLEY POLAND 2017 ma czym się pochwalić
Fot.: Karol Zdyb

Gdańsk będzie jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. Miejscowa historia siatkówki jest długa i bogata. Jest też czym pochwalić się w czasach współczesnych. Bardzo dobra jest praca z młodzieżą o czym mogą świadczyć wyniki reprezentacji woj. pomorskiego w ostatniej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Miasto-Gospodarz aktywnie włącza się w promocję europejskiego czempionatu o czym mówi Edward Pawlun, trener młodzieżowych drużyn Trefla Gdańsk SA.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

1 czerwca w Krakowie prezentacja polskiej maskotki EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: Karol Zdyb

W najbliższy czwartek, 1 czerwca o 11:00 w Krakowie odbędzie się premierowa prezentacja polskiej maskotki CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

W Krakowie rozpoczęło się odliczanie do EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: Anna Szłapa

Elektroniczny zegar na Rondzie Matecznego w Krakowie wskazuje, ile pozostało jeszcze czasu do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Dawid Murek: W Szczecinie jest dobry klimat do gry w siatkówkę
Fot.: Anna Jabłczyk

Szczecin będzie jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017. W Azoty Arenie zagrają reprezentacje Włoch, Niemiec, Słowacji i Czech. - Kibice zaczynają wierzyć w to, że ta wielka siatkówka może wrócić do Szczecina zarówno ta klubowa jak i reprezentacyjna. W tym mieście jest dobry klimat do gry - powiedział Dawid Murek, były reprezentant Polski i libero beniaminka PlusLigi, Espadonu Szczecin.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

EUROVOLLEY Poland 2017: grupa C jest bardzo wymagająca
Fot.: FIVB

Jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017 będzie Kraków. W Tauron Arenie Kraków swoje mecze rozegrają zespoły grupy C – Rosja, Bułgaria, Słowenia, Hiszpania. W niej też odbędą się po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane