Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Europy mężczyzn

Gdańsk Miasto-Gospodarz EUROVOLLEY POLAND 2017 ma czym się pochwalić
Fot.: Karol Zdyb

Gdańsk będzie jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY POLAND 2017. Miejscowa historia siatkówki jest długa i bogata. Jest też czym pochwalić się w czasach współczesnych. Bardzo dobra jest praca z młodzieżą o czym mogą świadczyć wyniki reprezentacji woj. pomorskiego w ostatniej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Miasto-Gospodarz aktywnie włącza się w promocję europejskiego czempionatu o czym mówi Edward Pawlun, trener młodzieżowych drużyn Trefla Gdańsk SA.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

1 czerwca w Krakowie prezentacja polskiej maskotki EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: Karol Zdyb

W najbliższy czwartek, 1 czerwca o 11:00 w Krakowie odbędzie się premierowa prezentacja polskiej maskotki CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

W Krakowie rozpoczęło się odliczanie do EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: Anna Szłapa

Elektroniczny zegar na Rondzie Matecznego w Krakowie wskazuje, ile pozostało jeszcze czasu do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Dawid Murek: W Szczecinie jest dobry klimat do gry w siatkówkę
Fot.: Anna Jabłczyk

Szczecin będzie jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017. W Azoty Arenie zagrają reprezentacje Włoch, Niemiec, Słowacji i Czech. - Kibice zaczynają wierzyć w to, że ta wielka siatkówka może wrócić do Szczecina zarówno ta klubowa jak i reprezentacyjna. W tym mieście jest dobry klimat do gry - powiedział Dawid Murek, były reprezentant Polski i libero beniaminka PlusLigi, Espadonu Szczecin.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

EUROVOLLEY Poland 2017: grupa C jest bardzo wymagająca
Fot.: FIVB

Jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017 będzie Kraków. W Tauron Arenie Kraków swoje mecze rozegrają zespoły grupy C – Rosja, Bułgaria, Słowenia, Hiszpania. W niej też odbędą się po dwa spotkania play off i ćwierćfinałów, oba półfinały oraz spotkania o złoty i brązowy medal.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Mocne reprezentacje zagrają w Azoty Arenie
Fot.: Magdalena Kudzia

Szczecin będzie jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017. W Azoty Arenie zagrają reprezentacje Włoch, Niemiec, Słowacji i Czech.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

27 marca rusza sprzedaż biletów na ceremonię i mecz otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017
Fot.: Karol Zdyb

Polski Związek Piłki Siatkowej informuje, że w poniedziałek 27 marca o 11.00 udostępniona zostanie pierwsza z trzech transz biletów na niezwykłe Ceremonię i Mecz Otwarcia Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym: Polska – Serbia. W pierwszej kolejności, to jest 27 marca prowadzona będzie przedsprzedaż a następnego dnia, to jest 28 marca rozpocznie się sprzedaż otwarta.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Azoty Arena zebrała pochwały za Final Four Ligi Mistrzyń 2015
Fot.: Magdalena Kudzia

Turniej Final Four Ligi Mistrzyń 2015 był dotychczas największą siatkarską imprezą jaką gościła Azoty Arena. Pod koniec sierpnia w tej hali zagrają zespoły Czech, Niemiec, Słowacji i Włoch w fazie grupowej EUROVOLLEY Poland 2015, którego jednym z Miast-Gospodarzy będzie Szczecin.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

W Azoty Arenie zagrają siatkarze Czech, Niemiec, Słowacji i Włoch
Fot.: FIVB

Szczecin jest jednym z Miast-Gospodarzy EUROVOLLEY Poland 2017, a miejscem rywalizacji w grupie B będzie Azoty Arena, doskonale już znana krajowym i zagranicznym kibicom.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Sam Deroo: Nie będzie łatwych meczów
Fot.: Magdalena Kudzia

Belgowie awans do EUROVOLLEY Poland 2017 wywalczyli dzięki zajęciu pierwszego miejsca w grupie C po pokonaniu reprezentacji Grecji, Mołdawii oraz Ukrainy. W fazie grupowej czempionatu Belgowie zmierzą się kolejno z Francją, Turcją i Holandią.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Gheorghe Cretu: Nasz cel minimum awans do ćwierćfinału
Fot.: CEV

Estonia obok Finlandii oraz Serbii będzie grupowym rywalem Polski w EUROVOLLEY Poland 2017. Zespół ten prowadzi obecny szkoleniowiec Cuprum Lubin, Gheorghe Cretu. Szeregi lubinian zasilają ponadto Keith Pupart oraz Robert Täht, stanowiący jeden z filarów estońskiej drużyny narodowej.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

[2017-02-04 14:38:10]
Rosjanie zorganizują ME 2019?
Fot.: Anna Szłapa

Już w tym roku w Polsce zagości wielkie siatkarskie święto, czyli Mistrzostwa Europy. Turniej zostanie rozegrany już za kilka miesięcy. Europejska federacja już zaczyna się zastanawiać, gdzie za dwa lata zostanie rozegrany Czempionat Starego Kontynentu. Wstępnie poznaliśmy pierwszego kandydata.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane