Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Europy mężczyzn

Damian Wojtaszek: Spodziewaliśmy się, że to nie będzie łatwy mecz
Fot.: Magdalena Kudzia

Reprezentacja Polski od zwycięstwa rozpoczęła udział w CEV Mistrzostwach Europy mężczyzn 2019. W Rotterdamie biało-czerwoni pokonali Estonię 3:1 w pierwszym spotkaniu grupy D. - Spodziewaliśmy się, że to nie będzie łatwy mecz - powiedział Damian Wojtaszek, libero polskiej drużyny.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Fabian Drzyzga: Forma będzie rosła z kolejnymi etapami mistrzostw
Fot.: Magdalena Kudzia

Polska pokonała Estonię 3:1 (25:22, 25:27, 25:22, 25:17) w pierwszym meczu grupy D CEV Mistrzostw Europy mężczyzn. - Forma będzie rosła z kolejnymi etapami mistrzostw - powiedział Fabian Drzyzga, rozgrywający biało-czerwonych. Dzisiaj polska drużyna ma dzień wolny. Rywalizację wznowi w niedzielę. Tego dnia zmierzy się z Holandią, początek o godzinie 16.00.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

ME mężczyzn: Polacy wkraczają w turniej zwycięstwem
Fot.: Anna Jabłczyk

Spotkaniem z Estonią polska drużyna rozpoczęła rywalizację w europejskim czempionacie. Starcie w Rotterdamie do najłatwiejszych nie należało i skład desygnowany pierwotnie do gry przez trenera Heynena przeszedł w przeciągu całego meczu liczne zmiany. Pomimo kilku niepewnych momentów, ostatecznie polska ekipa zwieńczyła spotkanie swoim zwycięstwem.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Renee Teppan: Polacy muszą zasłużyć na wygraną
Fot.: FIVB

Reprezentacja Polski zmagania w mistrzostwach Europy rozpocznie od meczu z Estonią. – Miło będzie spotkać byłych kolegów z PGE Skry – mówi Renee Teppan, były już atakujący bełchatowskiej drużyny, który będzie miał okazję występu w tym spotkaniu.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Informacja o biletach na #EuroVolleyM w Holandii
Fot.: Anna Jabłczyk

W związku z dużym zainteresowaniem możliwością zakupu wejściówek na fazę grupową CEV mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2019 w Holandii, we współpracy z holenderską federacją siatkarską Nevobo została uruchomiona platforma biletowa w języku polskim. Ceny biletów zaczynają się od 10 euro.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Znamy harmonogram meczów ME 2019 siatkarzy
Fot.: Anna Szłapa

#EuroVolleyM zostanie rozegrany w dniach 12-29 września 2019 w czterech krajach (Francja, Belgia, Słowenia, Holandia) i aż dziewięciu miastach. W pierwszej fazie mistrzostw Europy (12-19 września) 24 drużyny, podzielone na cztery grupy zagrają systemem każdy z każdym. Do kolejnej rundy awansują po cztery najlepsze zespoły z każdej z grup. Biało-czerwoni swoje mecze rozegrają w Holandii, a ich przeciwnikami będą kolejno reprezentacje Estonii, Holandii, Czech, Czarnogóry i Ukrainy.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Laurent Tillie: Przed półfinałami uniknąć Polski i Rosji
Fot.: CEV

Francja, obok Belgii, Holandii i Słowenii, będzie jednym ze współgospodarzy CEV EuroVolley 2019 Mężczyzn i w grupie A zagra m.in. z Włochami i Bułgarią. Trener francuskich siatkarzy Laurent Tillie uczestniczył 16 stycznia w losowaniu w Brukseli.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

CEV EuroVolley 2019 Mężczyzn: zaczniemy meczem z Estonią
Fot.: Anna Jabłczyk

Europejska Konfederacja Siatkówka (CEV) podała terminarz fazy grupowej mistrzostw Europy mężczyzn 2019. Biało-czerwoni udział w czempionacie zaczną 13 września meczem z Estonią. Dwa dni później zagrają z Holandią, a w następnych spotkaniach grupy D zmierzą się z Czechami (16 września), Czarnogórą (17 września) i Ukrainą (19 września). Awans do fazy pucharowej uzyskają po cztery zespoły z każdej z grup.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

#EuroVolley 2019 mężczyzn: Znamy wszystkich uczestników
Fot.: FIVB

Zespoły Austrii, Białorusi, Czarnogóry, Estonii, Finlandii, Grecji, Hiszpanii, Macedonii, Portugalii, Rumunii, Słowacji i Ukrainy wywalczyły awans do finałowego turnieju mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn, który rozegrany zostanie od 12 do 29 września w czterech krajach - Belgii, Francji, Holandii i Słowenii. Gospodarze czempionatu mają również prawo startu.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Rosjanie oficjalnie chcą organizować MŚ 2022
Fot.: FIVB

Rosyjska Federacja Piłki Siatkowej (WFW) poinformowała, że wysłała do FIVB oficjalne zgłoszenie na organizację mistrzostw świata mężczyzn w 2022 roku.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Losowanie kwalifikacji do ME siatkarzy 2019
Fot.: FIVB

Dzisiaj odbyło się losowanie grup kwalifikacji do mistrzostw Europy siatkarzy 2019. Dwadzieścia sześć męskich drużyn walczyć będzie o dwanaście miejsc. Reprezentacja Polski ma zapewniony udział w turnieju głównym.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Fernando Muñoz: Cały czas śledziłem grę Fabiana
Fot.: FIVB

Reprezentacja Hiszpanii zakończyła udział w LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 na ostatnim miejscu. Pomimo porażki szkoleniowiec hiszpańskiej drużyny jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych. W nadchodzącym sezonie Fernando Muñoz będzie trenerem zespołu Olympiakos Pireus, w którym występować będzie Fabian Drzyzga. - To bardzo doświadczony zawodnik i dysponujący dużymi umiejętnościami rozgrywający. Przez cały czas byłem w kontakcie z trenerem Ferdinando De Giorgim odnoście tego gracza. Śledziłem jego grę i występy w poszczególnych meczach – mówi w rozmowie z naszym portalem szkoleniowiec kadry Hiszpanii i greckiej drużyny.[Mistrzostwa Europy mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane