Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - CEV Cup

Karol Kłos: Chylę czoła dla Szymona Ostrowskiego
Fot. Magdalena Kudzia

- Fajnie, że mimo wielu problemów ostatecznie dotarliśmy do Burgas, wygraliśmy, czyli zrobiliśmy to, co mieliśmy zrobić i to z uśmiechem na ustach - mówi Karol Kłos, środkowy PGE Skry po wygranej z Neftochimikiem Burgas 3:2.[CEV Cup]»

Zwycięstwo PGE Skry w Bułgarii w okrojonym składzie
Fot. Magdalena Kudzia

Bez nominalnego atakującego i z rozgrywającym z drużyny rezerw siatkarze PGE Skry zdołali wygrać z Neftochimikiem Burgas w pierwszym meczu ⅛ Pucharu CEV. Bełchatowianie mimo wielu przeciwności zwyciężyli 3:2.[CEV Cup]»

Komunikat dotyczący wyjazdu PGE Skry na mecz Pucharu CEV do Bułgarii
Fot. Magdalena Kudzia

W niedzielę PGE Skra miała wylecieć na mecz Pucharu CEV z Neftochimikiem Burgas. W związku z nagle wprowadzonymi zmianami odnośnie obostrzeń wjazdu do Bułgarii, siatkarze wyruszyli w podróż dopiero w poniedziałek.[CEV Cup]»

Damian Schulz: Cieszymy się z możliwości gry
Fot. Magdalena Kudzia

W środowym spotkaniu w hali Energia trenerzy ponownie dali szansę siatkarzom, który nie mieli wielu okazji gry w tym sezonie. Każdy z nich podołał zadaniu i bełchatowianie pewnie zwyciężyli 3:0.[CEV Cup]»

Puchar CEV: PGE Skra zgodnie z planem
Fot. Magdalena Kudzia

Coraz bliżej awansu do kolejnej rundy Pucharu CEV jest PGE Skra. Bełchatowianie pokonali w środę we własnej hali Duklę Liberec w pierwszym meczu 1/32 finału 3:0. Rewanż za tydzień w Czechach.[CEV Cup]»

Puchar CEV: PGE Skra musi się skoncentrować
Fot. Magdalena Kudzia

Mimo że to PGE Skra Bełchatów będzie faworytem w kolejnym meczu Pucharu CEV, to musi się skoncentrować, by pokonać Duklę Liberec. To spotkanie rozpocznie się już w środę o godz. 18 w hali Energia.[CEV Cup]»

PGE Skra Bełchatów z awansem do kolejnej rundy Pucharu CEV
Fot. Magdalena Kudzia

PGE Skra Bełchatów dwukrotnie pokonała zespół OK Mladost Brcko w 1/32 rozgrywek Pucharu CEV i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek. Kolejnym rywalem żółto-czarnych będzie Dukla Liberec.[CEV Cup]»

Dwa mecze PGE Skry w Pucharze CEV w hali Energia
Fot. Magdalena Kudzia

Znamy dokładne daty meczów PGE Skry z OK Mladost Brcko w Pucharze CEV. Oba spotkania odbędą się w hali Energia.[CEV Cup]»

PGE Skra poznała rywala w Pucharze CEV
Fot. Magdalena Kudzia

​W tegorocznej edycji europejskich rozgrywek PGE Skra weźmie udział w Pucharze CEV. Znamy już pierwszego rywala bełchatowian.[CEV Cup]»

Znamy potencjalnych rywali PGE Skry w Pucharze CEV
Fot. Magdalena Kudzia

W sezonie 2022 PGE Skra zagra w Pucharze CEV. Znamy już potencjalnych rywali bełchatowian w 1/32 tego turnieju.[CEV Cup]»

Puchar CEV: Zwycięstwo zespołu Fabiana Drzyzgi
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Zespół Fabiana Drzyzgi Lokomotiw Nowosybirsk pokonał Zenit Sankt Peterburg 3:1 (25:22, 25:23, 23:25, 25:22) w pierwszym, półfinałowym meczu Pucharu CEV. Rewanż zaplanowano na 26 marca w Sankt Petersburgu.[CEV Cup]»

17 stycznia Indykpol zagra z Kuzbassem
W czwartek 17 stycznia 2019 roku, o godzinie 18:00, w Hali Urania siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn zmierzą się z Kuzbassem Kemerowo w Pucharze CEV! Zobacz szczegóły sprzedaży biletów - pierwszeństwo mają posiadacze karnetów![CEV Cup]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane