Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary - CEV Cup

Hartberg podbity przez Aluron CMC Wartę Zawiercie mimo zaciekłego oporu
Fot. Magdalena Kudzia

Po dość gładkim zwycięstwie w Sosnowcu, Aluron CMC Warta Zawiercie na wyjeździe musiała napracować się znacznie mocniej, ale ostatecznie po raz drugi pokonała TSV Raiffeisen Hartberg 3:0 i awansowała do 1/16 finału Pucharu CEV.[CEV Cup]»

[2023-08-28 18:33:39]
Mecze Pucharu CEV w Arenie Sosnowiec
Fot. Magdalena Kudzia

Aluron CMC Warta Zawiercie będzie rozgrywać mecze domowe w rozgrywkach Pucharu CEV w Arenie Sosnowiec. Do uroczystego podpisania umowy doszło 28 sierpnia podczas briefingu prasowego w obiekcie będącym częścią Zagłębiowskiego Parku Sportowego. Pierwsze spotkanie pucharowe w Sosnowcu odbędzie się 25 października.[CEV Cup]»

Puchar CEV: PGE Skra odpadła w półfinale
Fot. Magdalena Kudzia

Mimo zaliczki w postaci wygranej w pierwszym meczu z Tours VB w batalii półfinałowej w Pucharze CEV, PGE Skra nie zdołała awansować dalej. U siebie co prawda zwyciężyła 3:2, ale w wyjazdowym meczu uległa 1:3 i to Francuzi grają dalej.[CEV Cup]»

PGE Skra we Francji czeka na mecz z Tours VB
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze PGE Skry Bełchatów już w niedzielę rozpoczęli podróż do Tours, gdzie w środę zagrają w drugim meczu półfinałowym Pucharu CEV. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować się do jednego z najważniejszych spotkań w sezonie.[CEV Cup]»

Aleksandar Atanasijević: Na rewanż będziemy jeszcze lepiej przygotowani
Fot. Magdalena Kudzia

- Jestem dumny z drużyny, bo kolejny raz pokazaliśmy mentalność zwycięzców - mówi Aleksandar Atanasijević, serbski atakujący PGE Skry po zwycięstwie z Tours VB 3:2.[CEV Cup]»

PGE Skra Bełchatów nerwowo, ale ze zwycięstwem w Pucharze CEV
Fot. Magdalena Kudzia

Aż pięć setów trwał wtorkowy mecz Pucharu CEV pomiędzy PGE Skrą a Arcadą Galati. Ostatecznie po ponad dwugodzinnym boju okazali się gracze z Bełchatowa.[CEV Cup]»

Arcadia Gałacz rywalem PGE Skry w ćwierćfinale Pucharu CEV
Fot. Magdalena Kudzia

PGE Skra poznała swojego rywala w ćwierćfinale Pucharu CEV. Bełchatowianie w walce o najlepszą czwórkę zmierzą się w dwumeczu z rumuńską Arcadią Gałacz.[CEV Cup]»

Karol Kłos: Chylę czoła dla Szymona Ostrowskiego
Fot. Magdalena Kudzia

- Fajnie, że mimo wielu problemów ostatecznie dotarliśmy do Burgas, wygraliśmy, czyli zrobiliśmy to, co mieliśmy zrobić i to z uśmiechem na ustach - mówi Karol Kłos, środkowy PGE Skry po wygranej z Neftochimikiem Burgas 3:2.[CEV Cup]»

Zwycięstwo PGE Skry w Bułgarii w okrojonym składzie
Fot. Magdalena Kudzia

Bez nominalnego atakującego i z rozgrywającym z drużyny rezerw siatkarze PGE Skry zdołali wygrać z Neftochimikiem Burgas w pierwszym meczu ⅛ Pucharu CEV. Bełchatowianie mimo wielu przeciwności zwyciężyli 3:2.[CEV Cup]»

Komunikat dotyczący wyjazdu PGE Skry na mecz Pucharu CEV do Bułgarii
Fot. Magdalena Kudzia

W niedzielę PGE Skra miała wylecieć na mecz Pucharu CEV z Neftochimikiem Burgas. W związku z nagle wprowadzonymi zmianami odnośnie obostrzeń wjazdu do Bułgarii, siatkarze wyruszyli w podróż dopiero w poniedziałek.[CEV Cup]»

Damian Schulz: Cieszymy się z możliwości gry
Fot. Magdalena Kudzia

W środowym spotkaniu w hali Energia trenerzy ponownie dali szansę siatkarzom, który nie mieli wielu okazji gry w tym sezonie. Każdy z nich podołał zadaniu i bełchatowianie pewnie zwyciężyli 3:0.[CEV Cup]»

Puchar CEV: PGE Skra zgodnie z planem
Fot. Magdalena Kudzia

Coraz bliżej awansu do kolejnej rundy Pucharu CEV jest PGE Skra. Bełchatowianie pokonali w środę we własnej hali Duklę Liberec w pierwszym meczu 1/32 finału 3:0. Rewanż za tydzień w Czechach.[CEV Cup]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane