Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Hala Energia po raz kolejny bazą przygotowań dla kadry juniorów
Fot.: CEV

W poniedziałek w Bełchatowie kadra Polski juniorów rozpoczęła przygotowania do mistrzostw świata U21, które odbędą się od 23 czerwca do 2 lipca w Czeskich Budziejowicach i Brnie. W środę odbędzie się losowanie czempionatu. 14 i 15 czerwca w Opavie rozegrane zostaną sparingi z reprezentacją Czech.[Młodzieżowe]»

Kwal. do MŚ U-21: Biało-czerwoni zagrają w turnieju finałowym!
Fot.: CEV

Podopieczni trenera Sebastiana Pawlika przyjechali do stolicy Niemiec, aby tam zmierzyć się w walce o kwalifikację na tegoroczne Mistrzostwa Świata. W pierwszym meczu biało-czerwoni zmierzyli się z Belgią. Tam nasi młodzi reprezentanci bez problemu poradzili sobie z rywalem. W sobotę przyszło im na parkiecie zagrać przeciwko Łotyszom. Również w tym starciu biało-czerwoni nie stracili seta. Na zakończenie rywalizacji Polacy zagrali z gospodarzem turnieju - reprezentacją Niemiec. Po trzech setach nasi rodacy wraz ze sztabem mogli cieszyć się i fetować awans na turnieju, który zostanie rozegrany w dniach 23 czerwca do 2 lipca w Czechach.[Młodzieżowe]»

Alicja Grabka: wszystko zależy od nas
Fot.: Karol Zdyb

- Wszystkie cztery drużyny przystąpią do gry w Wieliczce z zamiarem walki o awans do mistrzostw świata. Każda z nich ma swoje szanse. Naszym celem jest oczywiście wygranie trzech spotkań. Bardzo chcemy polecieć na czempionat do Meksyku i zobaczyć ten piękny kraj - mówi rozgrywająca polskiego zespołu Alicja Grabka.[Młodzieżowe]»

ME U19: Biało-Czerwoni wysoko w rankingach
Fot.: Karol Zdyb

W mistrzostwach Europy U-19 polscy kadeci wygrali pięć z siedmiu spotkań, przegrywając tylko z faworytami - reprezentacjami Rosji i Włoch, z czego w meczu z pierwszym z tych rywali mieli w górze dwie piłki setowe. Choć nie obronili mistrzowskiego tytułu starszych o dwa lata kolegów, osiągnęli podstawowy cel - awans na mistrzostwa świata w Bahrajnie. Zadowolenie może budzić też wysoka pozycja niektórych Biało-Czerwonych w rankingach na koniec turnieju.[Młodzieżowe]»

Wojciech Szczucki: sam udział w mistrzostwach nas nie zadawala
Fot.: Anna Szłapa

Od środy do niedzieli w Olecku rozegrane zostaną mistrzostwa Polski kadetów. Tytułu wywalczonego przed rokiem bronić będzie Jastrzębski Węgiel. KS Metro Warszawa zajął szóste miejsce. Stołeczni siatkarze również w tym roku awansowali do grona ośmiu najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej.[Młodzieżowe]»

Od środy do niedzieli w Olecku mistrzostwa Polski kadetów
Fot.: Anna Gumowska

Od środy do niedzieli w Olecku rozgrywane będą mistrzostwa Polski kadetów. Tytułu wywalczonego przed rokiem bronić będzie Jastrzębski Węgiel.[Młodzieżowe]»

Kadra juniorów przed eliminacjami do MŚ U21
Fot.: Anna Szłapa

Kolejno z Belgią, Łotwą i Niemcami zagrają od 19 do 21 maja w Berlinie polscy siatkarze w turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw świata juniorów U21. Podopieczni trenera Sebastiana Pawlika 25 kwietnia spotkali się na zgrupowaniu w Spale i w tym tygodniu będą kontynuowali przygotowania w miejscowym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS. 8 maja przejadą do Bełchatowa, gdzie będą trenować do wyjazdu do Berlina.[Młodzieżowe]»

Kadra juniorek przed eliminacjami do MŚ U20
Fot.: Karol Zdyb

Z Belgią, Bułgarią i Niemcami zagrają od 19 do 21 maja w Wieliczce polskie siatkarki w turnieju kwalifikacyjnym do mistrzostw świata juniorek U20. Ostatni etap przygotowań rozpoczął się 27 kwietnia. Podopieczne trenera Wiesława Popika spotkały się na zgrupowaniu w Zakopanem. 11 maja przejadą do Wieliczki i tam będą dalej szlifować formę na eliminacje.[Młodzieżowe]»

[2017-05-01 12:10:56]
Młodzieżowy Pałac szczerozłoty
Fot.: Karol Zdyb

Siatkarki KS PAŁAC Bydgoszcz triumfowały w turnieju finałowym Młodej Ligi Kobiet i zarazem młodzieżowych mistrzostw Polski U-23, który w sobotę i niedzielę odbył się w Arenie Legionowo. W meczu o złoto bydgoszczanki wygrały z legionowiankami.[Młodzieżowe]»

Młodzież z Radomia znowu w złocie!
Fot.: Anna Szłapa

Najlepszą siatkarską młodzież mają w Radomiu! Zawodnicy RCS Cerradu Czarnych triumfowali w turnieju finałowym Młodej Ligi i zarazem młodzieżowych mistrzostw Polski U-23, który w sobotę i niedzielę odbył się w Arenie Legionowo. W meczu o złoto radomianie pokonali BBTS Bielsko-Biała.[Młodzieżowe]»

[2017-04-24 22:57:55]
Turniej mistrzowski w Legionowie
Już w najbliższy weekend w Legionowie odbędzie się finałowy turniej o młodzieżowe mistrzostwo Polski U-23. Wszyscy miłośnicy siatkówki powinni pojawić się w Arenie Legionowo.[Młodzieżowe]»

[2017-04-24 22:16:38]
Kadra juniorów zbiera się w Spale
Fot.: CEV

Jutro w Spale rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów przed kwalifikacjami do mistrzostw świata. Powołania otrzymało siedmiu siatkarzy z zespołów Młodej Ligi.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane