Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Michał Bąkiewicz: Chcieliśmy zakończyć turniej dobrym wynikiem
Fot.: Anna Jabłczyk

Reprezentacja Polski juniorów zakończyła na 11. miejscu udział w mistrzostwach świata U21, które w dniach 18-27 lipca rozgrywane w Bahrajnie. W ostatnim meczu biało-czerwoni pokonali Kanadę 3:2. - Chcieliśmy zakończyć turniej dobrym wynikiem - powiedział Michał Bąkiewicz, trener polskiej drużyny.[Młodzieżowe]»

Zakończyły się kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej
Fot.: Anna Szłapa

- Dziękuję Wam za włożony trud, ofiarność, zaangażowanie oraz stworzenie fantastycznej atmosfery - powiedział Waldemar Wspaniały, szef projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, których dwutygodniowe kampy zakończyły się na terenie Akademii Wychowanie Fizycznego w Białej Podlaskiej.[Młodzieżowe]»

MŚ juniorów: Polska - Kanada 3:2. Biało-czerwoni kończą turniej na 11. miejscu
Fot.: Karol Zdyb

Polska pokonała Kanadę 3:2 (15:25, 25:23, 28:26, 23:25, 15:12) w meczu o 11. miejsce mistrzostw świata juniorów U21, które w dniach 18-27 lipca rozgrywane były w Bahrajnie.[Młodzieżowe]»

Krzysztof Janczak: Dziewczyny muszą czuć przywódcę
Fot.: Anna Gumowska

Olimpijczyk z Atlanty, były zawodnik m.in. Chełmca Wałbrzych, Morza Szczecin, Delecty Bydgoszcz i Lokomotiwu Nowosybirsk Krzysztof Janczak doskonale odnajduje się w roli szkoleniowca w młodzieżowej siatkówce. Podczas VII Gali Siatkarskich Ośrodków Szkolnych – Gawełki 2019 w Elblągu otrzymał tytuł "Najbardziej Wartościowego Pedagoga" w kategorii Nauka i Sport.[Młodzieżowe]»

Małgorzata Niemczyk: Zdolna młodzież, dobrzy trenerzy, znakomite obiekty
Fot.: Karol Zdyb

- Zdolna młodzież, dobrzy trenerzy, znakomite obiekty - tak swój pobyt na kampach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Białej Podlaskiej podsumowała posłanka Ziemi Łódzkiej i mistrzyni Europy z 2003 roku Małgorzata Niemczyk.[Młodzieżowe]»

Polscy minikadeci przywitani na lotnisku
Fot.: Anna Szłapa

W poniedziałek po południu polscy minikadeci wylądowali w Warszawie. Podopieczni Ariela Fijoła wrócili z mistrzostw Europy U17 w Bułgarii na których wywalczyli brązowy medal.[Młodzieżowe]»

Ariel Fijoł: Ten brązowy medal smakuje jak złoto
Fot.: Anna Gumowska

Reprezentacja Polski zdobyła pierwszy, historyczny medal mistrzostw Europy w kategorii minikadetów. Czempionat w Sofii został rozegrany po raz drugi dla siedemnastolatków. W decydującym spotkaniu biało-czerwoni, podobnie jak fazie grupowej, pokonali Czechów 3:0.[Młodzieżowe]»

Julia Orzoł: Popełniłyśmy za dużo błędów
Fot.: Karol Zdyb

Polska przegrała z Turcją 1:3 w pierwszym meczu grupy F mistrzostw świata U20 juniorek, które rozgrywane są w Meksyku. - Miałyśmy ogromne problemy z grą w końcówkach setów. Popełniłyśmy za dużo błędów. Musimy skoncentrować się na swojej grze, a nie na tym, co robi przeciwnik po drugiej stronie siatki - powiedziała Julia Orzoł, atakująca biało-czerwonych. W nocy z środy na czwartek Polki zagrają z USA, początek spotkania o godzinie 3.00.[Młodzieżowe]»

Paulina Zaborowska: jesteśmy w gronie najlepszych zespołów na świecie
Fot.: Anna Szłapa

Reprezentacja Polski juniorek zakończyła zmagania w fazie grupowej mistrzostw świata U20 na pierwszym miejscu. Biało-czerwone wygrały dwa z trzech spotkań. - Teraz jedziemy do kolejnego miasta i oficjalnie jesteśmy wśród najlepszych zespołów na świecie - powiedziała Paulina Zaborowska, kapitan polskiej drużyny. W drugiej rundzie mistrzostw świata Polki zagrają odpowiednio z Turcją, USA i Japonią, a mecze rozgrywać będą w miejscowości Aguascalientes.[Młodzieżowe]»

Reprezentacja Polski juniorów na Mistrzostwa Świata
Fot.: Karol Zdyb

Trener Michał Bąkiewicz ustalił skład reprezentacji Polski na mistrzostwa świata juniorów w Bahrajnie. Biało-czerwoni na czempionat odlecą w poniedziałek.[Młodzieżowe]»

Biało-czerwoni zagrają o złoto Uniwersjady
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Polscy siatkarze mają już zapewniony medal 30. Letniej Uniwersjady w Neapolu. Biało-czerwoni w piątkowym półfinale pokonali Rosjan 3:2. W sobotę o złoty medal zagrają z Włochami.[Młodzieżowe]»

Letnia Uniwersjada: Z Tajwanem o strefę medalową
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

– Grałem w życiu kilka meczów z Tajwanem, Chinami, czy Japonią i nigdy to nie był łatwy mecz – mówi libero uniwersjadowej reprezentacji Polski siatkarzy Mateusz Masłowski. W czwartek biało-czerwoni zmierzą się z Tajwanem w ćwierćfinale 30. Letniej Uniwersjady w Neapolu.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane