Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla drużyną roku na Śląsku
W miniony piątek w Dworku pod Lipami w Katowicach-Giszowcu odbyła się II Gala Śląskiej Siatkówki, będąca zwieńczeniem prowadzonego przez Śląski Związek Piłki Siatkowej i katowicki „Sport” plebiscytu na osobowość świata siatkówki na Śląsku.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Szóste miejsce juniorów w mistrzostwach Europy
Fot.: FIVB

W najważniejszej imprezie sezonu - mistrzostwach Europy juniorów - reprezentacja Polski zajęła szóste miejsce, odnosząc w fazie grupowej trzy zwycięstwa i doznając dwóch porażek. Następnie pokonała Białoruś i przegrała z Niemcami.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Brązowy medal juniorek
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski juniorek zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy, które rozegrane zostały od 1 do 9 września w Albanii. Sukces poprzedziła dobra gra w kwalifikacjach i sparingach. W walce o awans wyprzedziły w niemieckim Vilsbiburgu (26-29 kwietnia) ekipy gospodyń, Łotwy i Portugalii.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Złoty medal kadetów w mistrzostwach EEVZA
Fot.: CEV

Początek roku nie był udany dla polskich kadetów. W turnieju eliminacyjnym drużyn U18 zajęli drugie miejsce za Rosją i nie zakwalifikowali się do finałowego turnieju. Zdecydowanie bardziej udany był koniec roku. Polska zdobyła złoty medal w rozegranych od 22 do 24 listopada w Tallinie mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA) kadetów z rocznika 2001 i młodszych. Biało-czerwoni prowadzeni przez trenera Sebastiana Pawlika ukończyli turniej bez porażki. Najlepszym zawodnikiem w polskim zespole został wybrany kapitan reprezentacji - przyjmujący Michał Nowakowski.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Trzecie miejsce kadetek w mistrzostwach EEVZA
Fot.: CEV

Polska przegrała w Zaporożu z Białorusią 0:3 (18:25, 21:25, 16:25) w meczu ostatniego dnia mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA) kadetek z rocznika 2002 i młodszych. Zespoły Białorusi, Ukrainy i Polski doznały po jednej porażce. Lepszym bilansem setów turniej wygrała Białoruś. Polska uplasowała się na trzeciej pozycji. W 14-osobowej reprezentacji Polski jest dziesięć uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Złoty medal minikadetów
Fot.: CEV

Polski pokonała w Erywaniu Rosję 3:1 (25:19, 25:19, 17:25, 25:15) w finale mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA) minikadetów z rocznika 2003 i młodszych, które rozegrane zostały od 15 do 18 grudnia. Trzecie miejsce zajęła Ukraina, która wygrała z Białorusią 3:1. Podopieczni trenera Ariela Fijoła awansowali do kontynentalnego czempionatu, który rozegrany zostanie w 2019 roku w Bułgarii.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Minikadetki drugie w mistrzostwach EEVZA
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski zdobyła srebrny medal w rozegranych od 13 do 16 grudnia w Olecku mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA) minikadetek z rocznika 2004 i młodszych. W turnieju zagrały: grupa A - Gruzja, Łotwa, Rosja, Ukraina, a w B - Białoruś, Estonia, Litwa i Polska.[Młodzieżowe]»

[2018-11-27 15:36:52]
Sebastian Pawlik: Jest postęp
Fot.: FIVB

Polska zdobyła złoty medal w rozegranych w Tallinie mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA) kadetów z rocznika 2001 i młodszych. Biało-czerwoni prowadzeni przez trenera Sebastiana Pawlika ukończyli turniej bez porażki. Najlepszym zawodnikiem w polskim zespole został wybrany kapitan reprezentacji - przyjmujący Michał Nowakowski.[Młodzieżowe]»

[2018-10-05 18:56:17]
Uroczysta szkolna inauguracja
Fot.: Karol Zdyb

Wzorem lat poprzednich podniosły, a jednocześnie radosny charakter miała oficjalna inauguracja kolejnego roku szkolnego w Szkole Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku, jaka odbyła się w piątek 5 października.[Młodzieżowe]»

Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorów
Fot.: FIVB

Uwaga, uwaga! Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowe wydarzenie w Jastrzębiu-Zdroju, a więc prezentacja naszego zespołu i mecz otwarcia sezonu z mistrzem Niemiec Berlin Recycling Volleys.[Młodzieżowe]»

Dwie pary siatkówki plażowej w polskiej Młodzieżowej Reprezentacji Olimpijskiej
Fot.: FIVB

Julia Gierczyńska i Patrycja Jundziłł oraz Mikołaj Miszczuk i Dominik Poznański zagrają w turnieju siatkówki plażowej w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Buenos Aires 6-18 października. Towarzyszyć im będą trenerzy Tomasz Sińczak i Rafał Szternel.[Młodzieżowe]»

Magdalena Stysiak: Z ME U19 chciałyśmy przywieźć coś dla Polski
Fot.: Karol Zdyb

Magdalena Stysiak niespełna tydzień temu razem z koleżankami wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy juniorek. Na turnieju została też wyróżniona indywidualną nagrodą dla najlepszej atakującej – Do Polski wracam taka sama i to ogromne wyróżnienie nic we mnie nie zmieni - mówi atakująca Chemika Police.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane