Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Podsumowanie 2020: Niedosyt po 5. miejscu juniorek
Fot.: CEV

- Będą to pierwsze duże europejskie zawody od wybuchu pandemii koronawirusa. Mecze zostaną rozegrane w rygorystycznych warunkach, zgodnie z wytycznymi Europejskiej Konfederacji Siatkówki. Czempionat będzie zamknięty dla publiczności i mediów. Do hali będą mogli wejść tylko zawodniczki, pracownicy i personel organizacyjny, którzy uzyskali negatywny wynik testu COVID-19 – mówiła sekretarz generalna Chorwackiej Federacji Piłki Siatkowej, Valentina Bifflin na konferencji prasowej 17 sierpnia w Osijeku przed ME juniorek U19, zaplanowanymi na 22-30 sierpnia.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2020: Juniorzy nie powtórzyli w Brnie sukcesów starszych kolegów
Fot.: FIVB

Problem pandemii koronawirusa dotknął również mistrzostw Europy juniorów U20, które rozegrane zostały od 26 września do 4 października Brnie i Karimie (Czechy), gdzie zwyciężyła Rosja, a Polska była szósta.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2020: Awans juniorek młodszych na MŚ
Fot.: CEV

28 listopada 2019 roku Polska przegrała w Tbilisi z Rosją 0:3 (16:25, 25:27, 6:25) w finałowym meczu mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA) dziewcząt. Oba zespoły wygrały rywalizację w grupach. Zwycięzca tego spotkania awansował do finałowego turnieju kontynentalnego czempionatu U17 w Podgoricy (Czarnogóra), który ostatecznie rozegrany został od 1 do 9 października.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2020: Brązowy medal juniorów młodszych
Fot.: CEV

- W mistrzostwach Europy chcemy zdobyć medal. Marzymy oczywiście o złotym - mówił przed odlotem do Włoch Jakub Olszewski, kapitan reprezentacji Polski U18 na kontynentalny czempionat. Jakub Olszewski podkreślał, że ekipa czuje się mocna. - Ciężko pracowaliśmy. Spotkaliśmy się na pierwszym zgrupowaniu na początku czerwca. Na treningach nikt nie oszczędzał się. Mieliśmy świadomość wspólnego celu. Wiemy po co trenowaliśmy - dodawał.[Młodzieżowe]»

Półfinał ME U18: Polska - Włochy 2:3. Polacy zagrają o brąz
Fot.: Karol Zdyb

Reprezentacja Polski przegrała 2:3 (22:25, 25:16, 13:25, 25:20, 13:15) z kadrą Włoch w meczu półfinałowym CEV ME U18 we włoskim Lecce. Biało-czerwoni w niedzielę zmierzą się z Bułgarami w spotkaniu o brązowy medal czempionatu.[Młodzieżowe]»

[2020-09-12 23:59:39]
ME U18: Czechy pierwszym finalistą
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Reprezentacja Czech została pierwszym finalistą mistrzostw Europy juniorów młodszych. W półfinale zespół ten pokonał w Lecce Bułgarię 3:0 (25:19, 25:22, 25:19). W drugim spotkaniu tej fazy rywalizacji Włochy wygrały z Polską 3:2.[Młodzieżowe]»

Kto wygra turniej ORLEN Młodzi Giganci Siatkówki?
Fot.: Anna Szłapa

Turniej TAURON Giganci Siatkówki to nie tylko rywalizacja na najwyższym poziomie wśród seniorskich zespołów, ale również promocja i propagowanie siatkówki wśród młodzieży. Wszystko dzięki zawodom ORLEN Młodzi Giganci Siatkówki.[Młodzieżowe]»

Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”: Ada Filipowicz
Fot.: Karol Zdyb

Podczas turnieju finałowego MP juniorek w Kaliszu wybrano wyróżniające się zawodniczki, które zostały objęte programem Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”. Jedną z laureatek jest Ada Filipowicz, libero Łaskovii Łask. Wspólnie z drużyną zajęła czwarte miejsce.[Młodzieżowe]»

Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”: Przemysław Kupka
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Podczas turnieju finałowego MP juniorów w Dębicy wybrano najlepszą szóstkę czempionatu. Wyróżnieni siatkarze zostali objęci programem Red Bulla: Siatkarskie Skrzydła. Jednym z laureatów jest Przemysław Kupka, zawodnik ECO-TEAM AZS Stoelzle Częstochowa i najlepszy atakujący finałów.[Młodzieżowe]»

Szeroka kadra Polski juniorów młodszych na sezon 2020
Fot.: CEV

w sobotę 6 czerwca reprezentacja juniorów młodszych pod okiem trenera Michała Bąkiewicza w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem rozpocznie pierwszą część zgrupowania.[Młodzieżowe]»

Zmiana terminu Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych
Fot.: Anna Gumowska

Polski Związek Piłki Siatkowej mając na uwadze ogłoszony do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, a także mając na uwadze wprowadzone do odwołania ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych postanowił zmienić kalendarz rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2019/2020.[Młodzieżowe]»

Dominika Leśniewicz: Chcemy być gotowi do siatkarskich zajęć
Fot.: Karol Zdyb

- Pracy teraz jest tak samo dużo jak przed pandemią. Z tą tylko różnicą, że obecnie nie biegam po sali tylko większość czasu spędzam przed komputerem - mówi mistrzyni Europy z 2003 roku Dominika Leśniewicz.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane