Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Półfinał ME U18: Polska - Włochy 2:3. Polacy zagrają o brąz
Fot.: Karol Zdyb

Reprezentacja Polski przegrała 2:3 (22:25, 25:16, 13:25, 25:20, 13:15) z kadrą Włoch w meczu półfinałowym CEV ME U18 we włoskim Lecce. Biało-czerwoni w niedzielę zmierzą się z Bułgarami w spotkaniu o brązowy medal czempionatu.[Młodzieżowe]»

[2020-09-12 23:59:39]
ME U18: Czechy pierwszym finalistą
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Reprezentacja Czech została pierwszym finalistą mistrzostw Europy juniorów młodszych. W półfinale zespół ten pokonał w Lecce Bułgarię 3:0 (25:19, 25:22, 25:19). W drugim spotkaniu tej fazy rywalizacji Włochy wygrały z Polską 3:2.[Młodzieżowe]»

Kto wygra turniej ORLEN Młodzi Giganci Siatkówki?
Fot.: Anna Szłapa

Turniej TAURON Giganci Siatkówki to nie tylko rywalizacja na najwyższym poziomie wśród seniorskich zespołów, ale również promocja i propagowanie siatkówki wśród młodzieży. Wszystko dzięki zawodom ORLEN Młodzi Giganci Siatkówki.[Młodzieżowe]»

Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”: Ada Filipowicz
Fot.: Karol Zdyb

Podczas turnieju finałowego MP juniorek w Kaliszu wybrano wyróżniające się zawodniczki, które zostały objęte programem Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”. Jedną z laureatek jest Ada Filipowicz, libero Łaskovii Łask. Wspólnie z drużyną zajęła czwarte miejsce.[Młodzieżowe]»

Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”: Przemysław Kupka
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Podczas turnieju finałowego MP juniorów w Dębicy wybrano najlepszą szóstkę czempionatu. Wyróżnieni siatkarze zostali objęci programem Red Bulla: Siatkarskie Skrzydła. Jednym z laureatów jest Przemysław Kupka, zawodnik ECO-TEAM AZS Stoelzle Częstochowa i najlepszy atakujący finałów.[Młodzieżowe]»

Szeroka kadra Polski juniorów młodszych na sezon 2020
Fot.: CEV

w sobotę 6 czerwca reprezentacja juniorów młodszych pod okiem trenera Michała Bąkiewicza w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem rozpocznie pierwszą część zgrupowania.[Młodzieżowe]»

Zmiana terminu Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych
Fot.: Anna Gumowska

Polski Związek Piłki Siatkowej mając na uwadze ogłoszony do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, a także mając na uwadze wprowadzone do odwołania ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych postanowił zmienić kalendarz rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2019/2020.[Młodzieżowe]»

Dominika Leśniewicz: Chcemy być gotowi do siatkarskich zajęć
Fot.: Karol Zdyb

- Pracy teraz jest tak samo dużo jak przed pandemią. Z tą tylko różnicą, że obecnie nie biegam po sali tylko większość czasu spędzam przed komputerem - mówi mistrzyni Europy z 2003 roku Dominika Leśniewicz.[Młodzieżowe]»

Zmiana terminu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2020
Fot.: CEV

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, organizujący wspólnie z Lubelską Unią Sportu XXVI Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020”, poinformował, że termin OOM zostanie przełożony ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce.[Młodzieżowe]»

Dariusz Luks: Potrzebna siatkarska solidarność
- W Jastrzębskim Węglu pracujemy na ile obecne warunki pozwalają. Nasz prezes Adam Gorol troszczy się o klub, o ludzi. Dogadał się i poukładał sprawy z pierwszą drużyną. Pamięta też o najmłodszych adeptach siatkówki - powiedział Dariusz Luks, trener w tamtejszej Akademii Talentów, która ogłosiła nabór na sezon 2020/2021.[Młodzieżowe]»

Półfinały mistrzostw Polski juniorów - program
Fot.: Anna Jabłczyk

Od piątku do niedzieli - w Gdańsku, Wałbrzychu, Częstochowie i Warszawie - rozegrane zostaną turnieje półfinałowe mistrzostw Polski juniorów. Do finałowej rozgrywki awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.[Młodzieżowe]»

Trenerzy Cop, Panas i Pudo o losowaniu MP juniorów
Fot.: Karol Zdyb

- Jesteśmy zadowoleni z wyników losowania. Gramy przede wszystkim u siebie i na pewno będzie to u nas wielkie święto. Nasz klub wyrósł z tradycji siatkówki młodzieżowej - powiedział Radosław Panas, trener Hemarpolu Norwida Częstochowa, który w półfinale mistrzostw Polski juniorów zagra w grupie III razem MMKS-em Kędzierzyn-Koźle, EKS Skrą Bełchatów i UKS Sparta AGH Kraków.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane