Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Mistrzostwa Europy Kadetek: Polska poznała przeciwniczki
Fot.: CEV

Narodowa reprezentacja Polski kadetek poznała dzisiaj swoje rywalki, z którymi zmierzy się na mistrzostwach Europy. W grupie podopiecznych trenera Grzegorza Wagnera zaprezentują się między innymi Serbki, a zatem srebrne medalistki poprzedniego turnieju. O nowe, najcenniejsze krążki Starego Kontynentu ekipy powalczą już w kwietniu w holenderskim Arnhem. Sześć najlepszych drużyn tych zmagań wywalczy sobie bilet na mistrzostwa świata.[Młodzieżowe]»

Losowanie Mistrzostw Europy Kadetów 2017
Fot.: Anna Szłapa

2 lutego, w węgierskim Győr odbędzie się losowanie grup finałowego turnieju Mistrzostw Europy Kadetów (U19).[Młodzieżowe]»

Wojciech Serafin: Dorównać seniorom i kadetom
Fot.: Magdalena Kudzia

Od 18 do 25 sierpnia 2017 roku reprezentacja Polski weźmie udział w Egipcie w mistrzostwach świata do lat 23. O ubiegłorocznym turnieju eliminacyjnym, a także o nadchodzącym mundialu, w którym zagra dwanaście krajów, opowiada szkoleniowiec biało-czerwonych, Wojciech Serafin, asystent Andrei Anastasiego w LOTOS-ie Treflu Gdańsk.[Młodzieżowe]»

Maciej Zendeł: Ten awans jest ważny
Fot.: Anna Szłapa

- Nie da się ukryć, że czuliśmy presję, ale zespół doskonale sobie z nią poradził - mówi Maciej Zendeł, trener reprezentacji Polski kadetów, która w ostatni weekend wywalczyła w Spale awans do mistrzostw Europy.[Młodzieżowe]»

Mistrzostwa Europy U19: komplet uczestników
Fot.: Anna Gumowska

Reprezentacja Polski wygrała w Spale turniej eliminacyjny grupy A do mistrzostw Europy U19, które rozegrane zostaną od 22 do 30 kwietnia w Györ (Węgry) i Puchovie (Słowacja).[Młodzieżowe]»

Mistrzostwa Europy U18: komplet uczestniczek
Fot.: Anna Szłapa

Reprezentacja Polski wygrała w Kownie turniej eliminacyjny grupy D do mistrzostw Europy U18, które rozegrane zostaną od 1 do 9 kwietnia w holenderskim Arnhem.[Młodzieżowe]»

XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek w Rawie Mazowieckiej
Fot.: Karol Zdyb

W dniach 29-30.12.2016 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się XVIII Turniej Piłki Siatkowej Juniorek, rozgrywany w obsadzie międzynarodowej o Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej. W 18-letniej historii w turnieju zagrały w nim 64 zespoły z całej Polski oraz reprezentacje narodowe Litwy, Łotwy oraz zespół z Białorusi.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2016 roku: juniorki i juniorzy
Fot.: CEV

Reprezentacja juniorek prowadzona przez trenera Wiesława Popika miała dwa podejścia w eliminacjach do mistrzostw Europy. W obu przypadkach trafiła na bardzo silne zespoły. W II rundzie przegrała z Rosją, a w III z Serbią. Dodatkowo obie ekipy faworytek grały przed własną publicznością.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2016 roku: reprezentacje młodzieżowe
Fot.: Anna Szłapa

Młodzieżowej reprezentacji Polski kobiet niewiele zabrakło do awansu do przyszłorocznych mistrzostw świata. Biało-czerwone w pierwszym meczu po walce uległy Włoszkom, a zwycięstwo nad tym zespołem dałoby kwalifikację.[Młodzieżowe]»

Mistrzostwa EEVZA kadetów: skład reprezentacji Polski
Od 15 do 18 grudnia w Juri koło Tallina rozegrane zostaną mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) kadetów dla zawodników z rocznika 1999/2000.[Młodzieżowe]»

[2016-11-28 20:53:16]
Artur Łoza: Europa solidnie pracuje
Fot.: Anna Szłapa

Polska zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Wschodnioeuropejskiego Związku Piłki Siatkowej (EEVZA) do lat 17. Wygrała Rosja przed Estonią. Triumfator awansował do finałowego turnieju kontynentalnego czempionatu, który rozegrany zostanie w lipcu przyszłego roku. Dwa kolejne zespoły o kwalifikację będą walczyć w kwietniu w barażu.[Młodzieżowe]»

Pomorskie województwem siatkarskiej młodzieży
Fot.: FIVB

Około 600 uczniów klas IV-VI w dniach 21-23 listopada walczyło o honorowy tytuł SZKOŁY SIATKARSKIEJ MŁODZIEŻY podczas akcji WALCZ ZWYCIĘŻAJ GDAŃSK.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane