Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

[2017-04-24 22:57:55]
Turniej mistrzowski w Legionowie
Już w najbliższy weekend w Legionowie odbędzie się finałowy turniej o młodzieżowe mistrzostwo Polski U-23. Wszyscy miłośnicy siatkówki powinni pojawić się w Arenie Legionowo.[Młodzieżowe]»

[2017-04-24 22:16:38]
Kadra juniorów zbiera się w Spale
Fot.: CEV

Jutro w Spale rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów przed kwalifikacjami do mistrzostw świata. Powołania otrzymało siedmiu siatkarzy z zespołów Młodej Ligi.[Młodzieżowe]»

Sławomir Busch: Jestem zadowolony z turnieju, choć pozostaje niedosyt
Fot.: Piotr Wolankiewicz

AKS V LO Rzeszów zajął trzecie miejsce podczas mistrzostw Polski juniorów, które zostały rozegrane w Kętrzynie. - Jestem zadowolony z turnieju, choć pozostaje niedosyt - powiedział Sławomir Busch, przyjmujący rzeszowskiej drużyny.[Młodzieżowe]»

Duży sukces mistrzostw Polski juniorów w Kętrzynie
Fot.: Anna Szłapa

W dniach 5-9 kwietnia w Kętrzynie zostały rozegrane mistrzostw Polski juniorów. Na podium turnieju stanął odpowiednio Jastrzębski Węgiel, UMKS MOS Wola Warszawa i AKS V LO Rzeszów.[Młodzieżowe]»

[2017-04-07 23:07:22]
ME: Przez Niemcy do Argentyny
Fot.: Karol Zdyb

Faza grupowa na mistrzostwach Europy w Arnhem dobiegła końca. – Nasza grupa była bardzo wyrównana. Nie zapominajmy, że do samego końca toczyła się walka, o to, kto awansuje do najlepszej ósemki – podsumowuje trener reprezentacji Polski, Grzegorz Wagner.[Młodzieżowe]»

Mistrzostwa Europy Kadetek: Polska poznała przeciwniczki
Fot.: CEV

Narodowa reprezentacja Polski kadetek poznała dzisiaj swoje rywalki, z którymi zmierzy się na mistrzostwach Europy. W grupie podopiecznych trenera Grzegorza Wagnera zaprezentują się między innymi Serbki, a zatem srebrne medalistki poprzedniego turnieju. O nowe, najcenniejsze krążki Starego Kontynentu ekipy powalczą już w kwietniu w holenderskim Arnhem. Sześć najlepszych drużyn tych zmagań wywalczy sobie bilet na mistrzostwa świata.[Młodzieżowe]»

Losowanie Mistrzostw Europy Kadetów 2017
Fot.: Anna Szłapa

2 lutego, w węgierskim Győr odbędzie się losowanie grup finałowego turnieju Mistrzostw Europy Kadetów (U19).[Młodzieżowe]»

Wojciech Serafin: Dorównać seniorom i kadetom
Fot.: Magdalena Kudzia

Od 18 do 25 sierpnia 2017 roku reprezentacja Polski weźmie udział w Egipcie w mistrzostwach świata do lat 23. O ubiegłorocznym turnieju eliminacyjnym, a także o nadchodzącym mundialu, w którym zagra dwanaście krajów, opowiada szkoleniowiec biało-czerwonych, Wojciech Serafin, asystent Andrei Anastasiego w LOTOS-ie Treflu Gdańsk.[Młodzieżowe]»

Maciej Zendeł: Ten awans jest ważny
Fot.: Anna Szłapa

- Nie da się ukryć, że czuliśmy presję, ale zespół doskonale sobie z nią poradził - mówi Maciej Zendeł, trener reprezentacji Polski kadetów, która w ostatni weekend wywalczyła w Spale awans do mistrzostw Europy.[Młodzieżowe]»

Mistrzostwa Europy U19: komplet uczestników
Fot.: Anna Gumowska

Reprezentacja Polski wygrała w Spale turniej eliminacyjny grupy A do mistrzostw Europy U19, które rozegrane zostaną od 22 do 30 kwietnia w Györ (Węgry) i Puchovie (Słowacja).[Młodzieżowe]»

Mistrzostwa Europy U18: komplet uczestniczek
Fot.: Anna Szłapa

Reprezentacja Polski wygrała w Kownie turniej eliminacyjny grupy D do mistrzostw Europy U18, które rozegrane zostaną od 1 do 9 kwietnia w holenderskim Arnhem.[Młodzieżowe]»

XVIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek w Rawie Mazowieckiej
Fot.: Karol Zdyb

W dniach 29-30.12.2016 r. w Rawie Mazowieckiej odbył się XVIII Turniej Piłki Siatkowej Juniorek, rozgrywany w obsadzie międzynarodowej o Puchar Prezesa Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej. W 18-letniej historii w turnieju zagrały w nim 64 zespoły z całej Polski oraz reprezentacje narodowe Litwy, Łotwy oraz zespół z Białorusi.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane