Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Kadra juniorów na zgrupowanie w Kleszczowie
Fot.: Anna Szłapa

W poniedziałek w Kleszczowie rozpoczęło się zgrupowanie kadry juniorów, która przygotowuje się do mistrzostw świata U21 w Bahrajnie. Zostaną one rozegrane od 18 do 27 lipca. Wcześniej podopieczni trenera Michała Bąkiewicza byli na obozach w Zakopanem i Spale.[Młodzieżowe]»

Paweł Woicki poprowadzi siatkarzy na Uniwersjadzie!
Fot.: Resovia Rzeszów

Paweł Woicki będzie trenerem polskiej drużyny siatkarzy na 30. Letniej Uniwersjadzie w Neapolu! Turniej odbędzie się w dniach 3-14 lipca we Włoszech.[Młodzieżowe]»

Michał Róg w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski juniorów
Fot.: Karol Zdyb

Michał Róg, statystyk Stali Nysa w przerwie między sezonami będzie pełnił funkcję asystenta trenera reprezentacji Polski juniorów - Michała Bąkiewicza. Przypomnijmy, że biało-czerwoni przygotowują się do startu w mistrzostwach świata w Bahrajnie, które odbędą się 18-27 lipca 2019 roku.[Młodzieżowe]»

Kadra Polski juniorów na pierwsze zgrupowanie
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Michał Bąkiewicz, trener reprezentacji Polski juniorów w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał skład kadry, z którym 12 maja rozpocznie pracę podczas zgrupowania w Zakopanem. W zależności od sytuacji szkoleniowiec nie wyklucza korekt w składzie. Dla biało-czerwonych juniorów w tym sezonie imprezą docelową są mistrzostwa świata U-21 w Bahrajnie, które odbędą się w dniach 18-27 lipca 2019.[Młodzieżowe]»

MP Juniorek - Kętrzyn 2019: Nagrody indywidualne i klasyfikacja końcowa
Fot.: Anna Jabłczyk

Zakończyły się mistrzostwa Polski juniorek, które w tym roku zawitały do Kętrzyna. Tytuł mistrzyń kraju trafił po raz piąty do LTS Legionovii Legionowo. Na drugim miejscu uplasowała się SPS Volley Piła, natomiast brązowe medale wywalczyły zawodniczki KS Pałacu Bydgoszcz. Głównym sponsorem wydarzenia był PKN ORLEN.[Młodzieżowe]»

MP Juniorów – Dębica 2019: Nagrody indywidualne i końcowa klasyfikacja
Trefl Gdańsk, AZS 2020 Częstochowa, Jastrzębski Węgiel taka jest kolejność drużyn na podium mistrzostw Polski juniorów, które od środy do niedzieli rozgrywane były w Dębicy. MVP turnieju został wybrany Kacper Wnuk, atakujący Trefla Gdańsk. Głównym sponsorem turnieju była firma PKN ORLEN.[Młodzieżowe]»

Juniorzy EKS Skra piątą drużyną w Polsce!
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Na wysokości zadania stanęli juniorzy PGE Skry, którzy w meczu o piąte miejsce mistrzostw Polski pewnie wygrali z KS Metro Warszawa. Rok temu obie drużyny walczyły o złoto.[Młodzieżowe]»

Michał Bąkiewicz trenerem reprezentacji Polski juniorów
Fot.: Anna Jabłczyk

Na wniosek Pionu Sportu i szkolenia PZPS Michał Bąkiewicz powołany został na stanowisko trenera reprezentacji Polski juniorów.[Młodzieżowe]»

[2019-03-18 13:53:10]
MP juniorek: Poznaliśmy finalistki
Fot.: Karol Zdyb

KS Pałac Bydgoszcz, MKS San Pajda Jarosław, Budowlani Łódź, LTS Legionovia Legionowo, SPS Volley Piła, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, ENEA Energetyk Poznań i MKS Dąbrowa Górnicza zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski juniorek, który odbędzie się od 10 do 14 kwietnia w Kętrzynie.[Młodzieżowe]»

MP juniorów: Poznaliśmy finalistów
Fot.: Anna Szłapa

Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk, AZS 2020 Częstochowa, Metro Warszawa, UMKS MOS Wola Warszawa, EKS Skra Bełchatów, AKS V LO Rzeszów i AZS UWM Olsztyn zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski juniorów, który odbędzie się od 10 do 14 kwietnia w Dębicy.[Młodzieżowe]»

EKS Skra powalczy o finał mistrzostw Polski w hali Energia
Fot.: Piotr Wolankiewicz

W najbliższy weekend w hali Energia odbędzie się turniej półfinałowy o mistrzostwo Polski juniorów. Gospodarzem zawodów będzie EKS Skra Bełchatów.[Młodzieżowe]»

Znamy organizatorów finałów młodzieżowych MP
Fot.: Anna Szłapa

Poznaliśmy organizatorów turniejów finałowych mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Większość z finałów rozegranych zostanie w województwie warmińsko-mazurskim.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane