Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

[2019-03-18 13:53:10]
MP juniorek: Poznaliśmy finalistki
Fot.: Karol Zdyb

KS Pałac Bydgoszcz, MKS San Pajda Jarosław, Budowlani Łódź, LTS Legionovia Legionowo, SPS Volley Piła, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, ENEA Energetyk Poznań i MKS Dąbrowa Górnicza zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski juniorek, który odbędzie się od 10 do 14 kwietnia w Kętrzynie.[Młodzieżowe]»

MP juniorów: Poznaliśmy finalistów
Fot.: Anna Szłapa

Jastrzębski Węgiel, Trefl Gdańsk, AZS 2020 Częstochowa, Metro Warszawa, UMKS MOS Wola Warszawa, EKS Skra Bełchatów, AKS V LO Rzeszów i AZS UWM Olsztyn zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski juniorów, który odbędzie się od 10 do 14 kwietnia w Dębicy.[Młodzieżowe]»

EKS Skra powalczy o finał mistrzostw Polski w hali Energia
Fot.: Piotr Wolankiewicz

W najbliższy weekend w hali Energia odbędzie się turniej półfinałowy o mistrzostwo Polski juniorów. Gospodarzem zawodów będzie EKS Skra Bełchatów.[Młodzieżowe]»

Znamy organizatorów finałów młodzieżowych MP
Fot.: Anna Szłapa

Poznaliśmy organizatorów turniejów finałowych mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Większość z finałów rozegranych zostanie w województwie warmińsko-mazurskim.[Młodzieżowe]»

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla drużyną roku na Śląsku
W miniony piątek w Dworku pod Lipami w Katowicach-Giszowcu odbyła się II Gala Śląskiej Siatkówki, będąca zwieńczeniem prowadzonego przez Śląski Związek Piłki Siatkowej i katowicki „Sport” plebiscytu na osobowość świata siatkówki na Śląsku.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Szóste miejsce juniorów w mistrzostwach Europy
Fot.: FIVB

W najważniejszej imprezie sezonu - mistrzostwach Europy juniorów - reprezentacja Polski zajęła szóste miejsce, odnosząc w fazie grupowej trzy zwycięstwa i doznając dwóch porażek. Następnie pokonała Białoruś i przegrała z Niemcami.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Brązowy medal juniorek
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski juniorek zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy, które rozegrane zostały od 1 do 9 września w Albanii. Sukces poprzedziła dobra gra w kwalifikacjach i sparingach. W walce o awans wyprzedziły w niemieckim Vilsbiburgu (26-29 kwietnia) ekipy gospodyń, Łotwy i Portugalii.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Złoty medal kadetów w mistrzostwach EEVZA
Fot.: CEV

Początek roku nie był udany dla polskich kadetów. W turnieju eliminacyjnym drużyn U18 zajęli drugie miejsce za Rosją i nie zakwalifikowali się do finałowego turnieju. Zdecydowanie bardziej udany był koniec roku. Polska zdobyła złoty medal w rozegranych od 22 do 24 listopada w Tallinie mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA) kadetów z rocznika 2001 i młodszych. Biało-czerwoni prowadzeni przez trenera Sebastiana Pawlika ukończyli turniej bez porażki. Najlepszym zawodnikiem w polskim zespole został wybrany kapitan reprezentacji - przyjmujący Michał Nowakowski.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Trzecie miejsce kadetek w mistrzostwach EEVZA
Fot.: CEV

Polska przegrała w Zaporożu z Białorusią 0:3 (18:25, 21:25, 16:25) w meczu ostatniego dnia mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA) kadetek z rocznika 2002 i młodszych. Zespoły Białorusi, Ukrainy i Polski doznały po jednej porażce. Lepszym bilansem setów turniej wygrała Białoruś. Polska uplasowała się na trzeciej pozycji. W 14-osobowej reprezentacji Polski jest dziesięć uczennic Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Szczyrku.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Złoty medal minikadetów
Fot.: CEV

Polski pokonała w Erywaniu Rosję 3:1 (25:19, 25:19, 17:25, 25:15) w finale mistrzostw Europy Wschodniej (EEVZA) minikadetów z rocznika 2003 i młodszych, które rozegrane zostały od 15 do 18 grudnia. Trzecie miejsce zajęła Ukraina, która wygrała z Białorusią 3:1. Podopieczni trenera Ariela Fijoła awansowali do kontynentalnego czempionatu, który rozegrany zostanie w 2019 roku w Bułgarii.[Młodzieżowe]»

Podsumowanie 2018: Minikadetki drugie w mistrzostwach EEVZA
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski zdobyła srebrny medal w rozegranych od 13 do 16 grudnia w Olecku mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA) minikadetek z rocznika 2004 i młodszych. W turnieju zagrały: grupa A - Gruzja, Łotwa, Rosja, Ukraina, a w B - Białoruś, Estonia, Litwa i Polska.[Młodzieżowe]»

[2018-11-27 15:36:52]
Sebastian Pawlik: Jest postęp
Fot.: FIVB

Polska zdobyła złoty medal w rozegranych w Tallinie mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA) kadetów z rocznika 2001 i młodszych. Biało-czerwoni prowadzeni przez trenera Sebastiana Pawlika ukończyli turniej bez porażki. Najlepszym zawodnikiem w polskim zespole został wybrany kapitan reprezentacji - przyjmujący Michał Nowakowski.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane