Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Dariusz Daszkiewicz: Chcemy osiągnąć jak najlepszy wynik na MŚ U23
Fot.: Sylwia Kuś

W piątek reprezentacja Polski prowadzona przez Dariusza Daszkiewicza rozegra pierwszy mecz podczas mistrzostwa świata U23 w kairskim National Stadium Complex. Przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Kuba. - Nie wiem jak poradzimy sobie z nowymi przepisami, ale postaramy się osiągnąć jak najlepszy wynik - powiedział szkoleniowiec polskiej drużyny. Początek meczu o godzinie 17.00.[Młodzieżowe]»

Kamil Semeniuk: Stać nas na walkę o medale MŚ U23
Fot.: Krzysztof Wilk

W piątek reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz podczas mistrzostw świata U23 w kairskim National Stadium Complex. Przeciwnikiem biało-czerwonych będzie Kuba. - Każdy z nas chciałby wrócić do Polski z medalem. Uważam, że jesteśmy w stanie to zrobić. Musimy tylko grać najlepiej jak tylko potrafimy - powiedział Kamil Semeniuk, przyjmujący polskiej drużyny.[Młodzieżowe]»

[2017-08-16 07:55:29]
Z PlusLigi na MŚ U23
Fot.: Karol Zdyb

Polska przegrała w Wałbrzychu z Brazylią 3:4 (15:10, 7:15, 10:15, 15:10, 16:14, 13:15) w sparingowym meczu drużyn młodzieżowych.[Młodzieżowe]»

[2017-08-14 11:20:05]
Kadra U23 przed MŚ w Kairze
Fot.: Anna Szłapa

Kadra seniorów przygotowuje się do LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017. Reprezentacja U23 będzie miała mistrzostwa świata, które rozegrane zostaną od 18 do 25 sierpnia w Kairze. W ekipie prowadzonej przez Dariusza Daszkiewicza jest wielu zawodników, którzy grali w PlusLidze oraz Młodej Lidze.[Młodzieżowe]»

[2017-08-08 11:18:51]
Kadra U23 przed MŚ w Kairze
Fot.: Anna Szłapa

Dziś w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Zakopanem zakończyło się zgrupowanie kadry przygotowującej się do mistrzostw świata U23 w Kairze (18-25 sierpnia). W gronie podopiecznych trenera Dariusza Daszkiewicza są gracze z PlusLigi.[Młodzieżowe]»

[2017-08-01 15:40:31]
MŚ U23: Podział na grupy
Fot.: Karol Zdyb

Kolejno z Kubą, Brazylią, Meksykiem, Japonią i Egiptem zagra reprezentacja Polski w fazie grupowej mistrzostw świata U23, które odbędą się w Kairze od 18 do 25 sierpnia. Obecnie kadra biało-czerwonynych przebywa na zgrupowaniu w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Zakopanem, które zakończy się 8 sierpnia.[Młodzieżowe]»

[2017-07-24 17:52:44]
Polki szóstą siłą na świecie
Fot.: Anna Szłapa

Zakończyły się mistrzostwa świata juniorek w Meksyku. Polki wracają jako szósta siła globu, co jest zdecydowanie sukcesem tej drużyny.[Młodzieżowe]»

Reprezentacja Polski na XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży
Fot.: FIVB

W dniach 23-29 lipca 2017 roku w węgierskim mieście Győr odbędzie się XIV Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy. Reprezentacja Polski na tę imprezę liczyć będzie 117 osób (w tym 81 zawodników i 36 osób współpracujących).[Młodzieżowe]»

Jakub Ziobrowski: U nas nikt nie szuka wymówek
Fot.: FIVB

Już ponad tydzień minął od wielkiego finału Mistrzostw Świata U-21, w którym biało-czerwoni sięgnęli po kolejny tytuł. Determinacja, młodzieńczy upór i ambicja stworzyły kombinację nie do zatrzymania – Wywieramy na sobie presję, bo wiemy na co nas stać. Jesteśmy pewni swoich umiejętności – powiedział Jakub Ziobrowski, atakujący kadry juniorów i zawodnik Cerradu Czarnych Radom.[Młodzieżowe]»

Sebastian Pawlik: Trudno będzie powtórzyć taki wyczyn
Fot.: FIVB

- Wiem co im powiem - żeby się nie zmieniali, żeby zawsze byli sobą i aby mentalnie zostali tacy, jaką są teraz - odparł trener złotych juniorów, pytany jakie słowa przekaże swoim podopiecznym na odchodne. Pod jego i Macieje Zendeła skrzydłami wygrali serię 48 meczów, a środkowy Jakub Kochanowski został zaproszony na zgrupowanie kadry seniorów, która przygotowuje się do mistrzostw Europy.[Młodzieżowe]»

Mateusz Masłowski: Marzy mi się powrót Resovii na tron
Fot.: Elżbieta Wilk

W niedzielę Mateusz Masłowski wraz ze swoimi kolegami z reprezentacji młodzieżowej sięgnął po mistrzostwo świata. Kilka dni temu pojawił się na liście powołanych na czempionat starszej kategorii wiekowej. Młody Libero opowiada o kadrze U-23, Asseco Resovii Rzeszów i świeżo zdobytym tytule.[Młodzieżowe]»

Szeroki skład kadry narodowej mężczyzn na FIVB Mistrzostwa Świata U23
Fot.: Anna Szłapa

Dariusz Daszkiewicz, trener reprezentacji narodowej mężczyzn U23, w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał szeroki skład kadry na FIVB Mistrzostwa Świata U23, które odbędą się w terminie 18-25 sierpnia w Kairze.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane