Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Reprezentacja Polski na eliminacje do ME kadetek w Bassano Del Grappa
Fot.: Karol Zdyb

Kolejno z Chorwacją, Austrią i Wochami zagra w Bassano del Grappa reprezentacja Polski w turnieju eliminacyjnym grupy B do mistrzostw Europy kadetek U17. Jutro podopieczni trenera Andrzeja Pecia udadzą się na miejsce rywalizacji, która odbędzie się od 4 do 6 stycznia.[Młodzieżowe]»

Reprezentacja Polski na eliminacje do ME kadetów w Anapie
Fot.: Anna Szłapa

Kolejno ze Słowenią, Cyprem i Rosją zagra w Anapie reprezentacja Polski w turnieju eliminacyjnym grupy F do mistrzostw Europy kadetów U18. Dziś podopieczni trenera Sebastiana Pawlika odlecieli na miejsce rywalizacji, która odbędzie się od 4 do 6 stycznia.[Młodzieżowe]»

Mistrzowie świata juniorów nominowani do Drużyny Roku w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego
Fot.: FIVB

Mistrzowie świata juniorów zostali nominowani do miana Drużyny Roku 2017 w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Kapituła zdecyduje o tym, kto zwycięży w tej kategorii. Aż dziewięciu spośród dwunastu złotych juniorów na co dzień występuje w PlusLidze. I coraz częściej zaczyna być w niej wiodącą siłą![Młodzieżowe]»

Trener Sebastian Pawlik nominowany w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego
Fot.: CEV

Kolejna miła i zasłużona nominacja w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Tym razem dla szefa „Dominatorów” – Sebastiana Pawlika, trenera nie tylko mistrzów świata juniorów. To wyróżnienie za absolutną czteroletnią supremację polskiej młodzieży na europejskich i światowych boiskach.[Młodzieżowe]»

Konsultacja kadry U16/U17 z żółto-czarnymi akcentami
Ariel Fijoł, trener gdańskich młodzików, oraz Tytus Woźny, przyjmujący zespołu kadetów Trefla, ostatnich kilka przedświątecznych dni spędzili na zgrupowaniu w Spale. Młodzi siatkarze pracowali w pocie czoła, by przekonać do siebie szkoleniowców oraz obecnych szefów projektu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.[Młodzieżowe]»

[2017-11-08 22:19:07]
Młodzież na drodze ku sukcesom
Aluron Virtu Warta Zawiercie naciska na rywali w PlusLidze, a śladami starszych kolegów podążają grupy juniorów oraz kadetów. Młodzież pod okiem fachowców szybko robi postępy i sięga po kolejne zwycięstwa. A wszystko dzięki treningom, na których daje z siebie sto procent. Jak wszystkim sportowcom, zdarzają się również porażki, ale to tylko daje zawodnikom sygnał, że na sukcesy trzeba ciężko pracować.[Młodzieżowe]»

[2017-08-23 21:00:49]
U23: Polska - Egipt 1:4
Fot.: Karol Zdyb

Polska przegrała z Egiptem 1:4 (13:15, 7:15, 30:32, 15:13, 15:17) w ostatnim meczu grupowym mistrzostw świata U23, które rozgrywane są w Kairze. Dla polskiej drużyny oznacza to koniec udziału w turnieju. Ostatecznie zajęli piąte miejsce w grupie A.[Młodzieżowe]»

Marcin Komenda: Musimy pokonać Egipt, żeby zagrać w półfinale
Fot.: Karol Zdyb

Reprezentacja Polski, która bierze udział w mistrzostwach świata U23 w Kairze wygrała dwa mecze i poniosła dwie porażki. Aktualnie zajmuje czwarte miejsce w grupie A, ale zachowała szanse na grę w półfinale. Musi tylko spełnić jeden warunek - w środę pokonać Egipt. - Musimy pokonać gospodarzy, żeby zagrać w półfinale - powiedział Marcin Komenda, kapitan biało-czerwonych.[Młodzieżowe]»

[2017-08-21 14:43:36]
MŚ U23: Polska - Japonia 2:4
Fot.: Karol Zdyb

Polska przegrała z Japonią 2:4 (13:15, 16:14, 12:15, 13:15, 15:8, 13:15) w czwartym meczu mistrzostw świata U23, które rozgrywane są w kairskim National Stadium Complex. Polacy odnieśli do tej pory dwa zwycięstwa i ponieśli dwie porażki. Jednakw dalszym ciągu zachowali szansę na awans do półfinału.[Młodzieżowe]»

Dariusz Daszkiewicz: Mecz z Meksykiem tylko wydawał się łatwy
Fot.: Sylwia Kuś

Polska odniosła drugie zwycięstwo podczas mistrzostw świata U23 w Kairze. Biało-czerwoni w niedzielę pokonali Meksyk 4:0. - Spotkanie z meksykańską drużyną wcale nie było łatwe. Mam nadzieję, że w kolejnym meczu pokonamy Japonię - powiedział Dariusz Daszkiewicz, trener reprezentacji Polski. Początek pojedynku z Japonią o godzinie 15.00.[Młodzieżowe]»

[2017-08-19 18:56:47]
MŚ U23: Polska - Brazylia 0:4
Fot.: Karol Zdyb

Polska przegrała z Brazylią 0:4 (10:15, 20:22, 20:22, 7:15) w drugim meczu mistrzostw świata U23, które w piątek rozpoczęły się w Kairze. W pierwszym spotkaniu biało-czerwoni pokonali Kubę 4:1.[Młodzieżowe]»

Marcin Komenda: To ważne zwycięstwo
Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Polska pokonała Kubę 4:1 w pierwszym meczu mistrzostw świata U23 w Kairze. Spotkania rozgrywane są do czterech wygranych setów, granych do piętnastu. - Jestem zadowolony, ponieważ wygraliśmy. To ważne dla nas zwycięstwo - powiedział Marcin Komenda, kapitan biało-czerwonych. Dzisiaj Polacy zmierzą się z Brazylią, początek meczu o 17.30.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane