Najnowsze newsy

Siatkówka - Młodzieżowe

Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”: Ada Filipowicz
Fot.: Karol Zdyb

Podczas turnieju finałowego MP juniorek w Kaliszu wybrano wyróżniające się zawodniczki, które zostały objęte programem Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”. Jedną z laureatek jest Ada Filipowicz, libero Łaskovii Łask. Wspólnie z drużyną zajęła czwarte miejsce.[Młodzieżowe]»

Red Bull „Siatkarskie Skrzydła”: Przemysław Kupka
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Podczas turnieju finałowego MP juniorów w Dębicy wybrano najlepszą szóstkę czempionatu. Wyróżnieni siatkarze zostali objęci programem Red Bulla: Siatkarskie Skrzydła. Jednym z laureatów jest Przemysław Kupka, zawodnik ECO-TEAM AZS Stoelzle Częstochowa i najlepszy atakujący finałów.[Młodzieżowe]»

Szeroka kadra Polski juniorów młodszych na sezon 2020
Fot.: CEV

w sobotę 6 czerwca reprezentacja juniorów młodszych pod okiem trenera Michała Bąkiewicza w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem rozpocznie pierwszą część zgrupowania.[Młodzieżowe]»

Zmiana terminu Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych
Fot.: Anna Gumowska

Polski Związek Piłki Siatkowej mając na uwadze ogłoszony do odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, a także mając na uwadze wprowadzone do odwołania ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych postanowił zmienić kalendarz rozgrywek młodzieżowych w sezonie 2019/2020.[Młodzieżowe]»

Dominika Leśniewicz: Chcemy być gotowi do siatkarskich zajęć
Fot.: Karol Zdyb

- Pracy teraz jest tak samo dużo jak przed pandemią. Z tą tylko różnicą, że obecnie nie biegam po sali tylko większość czasu spędzam przed komputerem - mówi mistrzyni Europy z 2003 roku Dominika Leśniewicz.[Młodzieżowe]»

Zmiana terminu Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2020
Fot.: CEV

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, organizujący wspólnie z Lubelską Unią Sportu XXVI Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w sportach halowych „Lubelskie 2020”, poinformował, że termin OOM zostanie przełożony ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce.[Młodzieżowe]»

Dariusz Luks: Potrzebna siatkarska solidarność
- W Jastrzębskim Węglu pracujemy na ile obecne warunki pozwalają. Nasz prezes Adam Gorol troszczy się o klub, o ludzi. Dogadał się i poukładał sprawy z pierwszą drużyną. Pamięta też o najmłodszych adeptach siatkówki - powiedział Dariusz Luks, trener w tamtejszej Akademii Talentów, która ogłosiła nabór na sezon 2020/2021.[Młodzieżowe]»

Półfinały mistrzostw Polski juniorów - program
Fot.: Anna Jabłczyk

Od piątku do niedzieli - w Gdańsku, Wałbrzychu, Częstochowie i Warszawie - rozegrane zostaną turnieje półfinałowe mistrzostw Polski juniorów. Do finałowej rozgrywki awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.[Młodzieżowe]»

Trenerzy Cop, Panas i Pudo o losowaniu MP juniorów
Fot.: Karol Zdyb

- Jesteśmy zadowoleni z wyników losowania. Gramy przede wszystkim u siebie i na pewno będzie to u nas wielkie święto. Nasz klub wyrósł z tradycji siatkówki młodzieżowej - powiedział Radosław Panas, trener Hemarpolu Norwida Częstochowa, który w półfinale mistrzostw Polski juniorów zagra w grupie III razem MMKS-em Kędzierzyn-Koźle, EKS Skrą Bełchatów i UKS Sparta AGH Kraków.[Młodzieżowe]»

XXII MIĘDZYNARODOWY MARATON PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIEŻY 2020 – Juniorki i juniorzy młodsi
Fot.: Karol Zdyb

Dobiegł końca pierwsza część maratonu piłki siatkowej młodzieży w Łebie. Przez trzy dni Łeba , Cewice i Wicko gościły drużyny kadetów z kraju i zagranicy. W rozgrywkach wzięło udział 12 zespołów juniorów młodszych oraz 14 zespołów juniorek młodszych.[Młodzieżowe]»

Michał Bąkiewicz: Przyjechaliśmy na turniej wygrywać z każdym
Fot.: Anna Jabłczyk

Reprezentacja Polski odniosła w grupie B trzy zwycięstwa i jutro będzie walczyć o pierwsze miejsce w mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA), które odbywają się w łotewskim Daugavpils. Dziś biało-czerwoni pokonali Gruzję 3:0 (25:14, 25:11, 25:10).[Młodzieżowe]»

Mistrzostwa EEVZA U17 chłopców: wyniki, program
Fot.: Anna Szłapa

Reprezentacja Polski odniosła w grupie B trzy zwycięstwa i jutro będzie walczyć z Rosją o pierwsze miejsce w mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA), które odbywają się w Daugavpils. Dziś biało-czerwoni pokonali Gruzję 3:0 (25:14, 25:11, 25:10). Rosjanie w grupie A wygrali kolejno z Litwą, Estonią i Ukrainą.[Młodzieżowe]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane