Najnowsze newsy

Żużel - Ligi polskie - 2. liga

Ceny biletów i karnetów na sezon 2017
Drużyna PSŻ Poznań powraca do ligowego ścigania. Włodarze „Skorpionów” nie ukrywają, iż marzy im się by stadion na Golęcinie odwiedzały tłumy kibiców. Dlatego też ceny biletów i karnetów zostały ustalone na takim poziomie, by jak największa liczba sympatyków "czarnego sportu" mogła pojawiać się na stadionie bez uszczerbku budżetu domowego.[2. liga]»

PSŻ Poznań skompletował skład na sezon 2017
PSŻ Poznań wraca do gry po sześcioletniej przerwie jazdy w lidze. Wczoraj zakończyło się okno transferowe i klub ze stolicy Wielkopolski może mówić o wielkim sukcesie, gdyż oficjalnie skompletował skład zawodników, którzy będą walczyć o najwyższe zdobycze punktowe w 2 Polskiej Lidze Żużlowej.[2. liga]»

P2LŻ: KSM Krosno - Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 39:51
KSM Krosno przegrało na własnym torze z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk w niedzielnym meczu półfinałowym fazy play-off Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Najlepszym zawodnikiem "Wilków" okazał się Tomasz Chrzanowski (15 pkt.). Gości do zwycięstwa poprowadził duet Renat Gafurow (12+1) - Magnus Zetterstroem (12 pkt.).[2. liga]»

[2015-09-06 18:48:57]
Walkower w Lublinie
Nie doszło do skutku pierwsze spotkanie półfinałowe Polskiej 2. Ligi Żużlowej, w którym pilanie mieli zmierzyć się w Lublinie z tamtejszym Motorem. Ze względu na fatalny stan nawierzchni sędzia Grzegorz Sokołowski ogłosił walkower na korzyść Polonii.[2. liga]»

[2015-09-02 16:55:21]
Trzensiok w Polonii Piła
MRGARDEN GKM Grudziądz zakończył już sezon 2015. Nie dotyczy to jednak Mike Trzensioka, który szukał możliwości kontynuowania sezonu w innym klubie na zasadzie wypożyczenia. Po Mike zgłosił się zespół Polonii Piła, a wszystkie formalności zostały już dopięte.[2. liga]»

Nice PLŻ: Speedway Wanda Instal Kraków  - Orzeł Łódź 51:39
W pierwszym dzisiejszym meczu Nice Polskiej Ligi Żużlowej Speedway Wanda Instal Kraków pokonała na własnym torze Orła Łódź 51:39. Wygrana sprawiła, że gospodarze ostatecznie zajęli piąte miejsce w ligowej tabeli. Najlepiej wśród podopiecznych Michała Widery spisał się młodzieżowiec, Daniel Kaczmarek, który zgromadził na swoim koncie 15 punktów. W drużynie gości liderem okazał się Rohan Tungate (10+2 pkt.).[2. liga]»

P2LŻ: KSM Krosno - Kolejarz Intermarche Rawicz 55:35
W czwartkowym meczu Polskiej 2. Ligi Żużlowej KSM Krosno pokonał na własnym torze Kolejarza Intermarche Rawicz 55:35. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy w tym spotkaniu był Mariusz Fierlej, który zapisał na swoim koncie 12 punktów i bonus. Wśród zawodników z Wielkopolski liderem okazał się Anders Thomsen (13).[2. liga]»

PLŻ 2: KSM Krosno - Wybrzeże Gdańsk 46:44
W niedzielę 24 maja drużyna KSM Krosno jaka ostatnia w Polsce zainaugurowała sezon ligowy na swoim torze. Podopieczni trenera Ireneusza Kwiecińskiego pokonali drużynę Wybrzeża Gdańsk 46:44. Liderem miejscowych okazał się Daniel Kaczmarek, który wystąpił na zasadzie "gościa" i zapisał na swoim koncie 13 punktów. Dla drużyny z Gdańska najwięcej "oczek" do wyniku dorzucił Magnus Zetterstroem, który w tym meczu był niepokonany.[2. liga]»

PLŻ2: KMŻ Motor Lublin - KSM Krosno 45:44
Jednym punktem KSM Krosno przegrał na wyjeździe z KMŻ Motor Lublin w meczu 1. kolejki Polskiej 2. Ligi Żużlowej. Liderem Wilków był Claus Vissing, w wśród gospodarzy Kamil Pulczyński. Krośnianie od szóstego biegu musieli sobie radzić bez Dawida Stachyry, który zanotował upadek i został odwieziony do szpitala. Żużlowiec KSM doznał złamania łopatki i kciuka. Jego przerwa w startach potrwa około sześciu tygodni.[2. liga]»

PLŻ2: Wybrzeże Gdańsk - KMŻ Motor Lublin 52:38
Sukcesem zakończył się pierwszy mecz Wybrzeża Gdańsk w rozgrywkach PLŻ2. Gdańszczanie pewnie pokonali Motor Lublin 52:38 nokautując wręcz rywali w pierwszej części meczu. Liderem wśród gospodarzy był Renat Gafurow (12+1), a wśród przyjezdnych Ales Dryml (13+1).[2. liga]»

PLŻ2: Polonia Piła - Kolejarz Intermarche Rawicz 60:30
Polonia Piła na początek sezonu ligowego okazale wygrała z RKS Kolejarzem Intermarche Rawicz 60:30. Jest to najwyższa wygrana Polonistów w historii spotkań z rawiczanami na pilskim torze. Liderami gospodarzy byli Jesper B. Monberg oraz zdobywca kompletu z bonusami Patryk Dolny. Dla "Niedźwiadków" najwięcej "oczek" do wyniku dołożył Anders Thomsen (12).[2. liga]»

Dawid Stachyra podpisał kontrakt z KSM Krosno
W poniedziałek wyjaśniła się przynależność klubowa Dawida Stachyry. Niespełna 30-letni żużlowiec po tym jak wygasła licencja dla Włókniarza Częstochowa pozostawał bez klubu na tegoroczny sezon. "Davidoff" postanowił związać się z innym II-ligowcem - KSM Krosno.[2. liga]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane