Najnowsze newsy

Żużel - Ligi polskie - 2. liga

II liga: Wanda Instal Kraków - ŻKS ROW Rybnik 43:47
Sporo emocji dostarczyło spotkanie pomiędzy Wandą Instal Kraków, a ŻKS ROW Rybnik. Zawodnicy z Rekinem na plastronie w dwóch ostatnich biegach zapewnili sobie zwycięstwo 47:43. W zespole gospodarzy najwięcej punktów zdobył Paweł Staszek - 11, natomiast wśród gości Lewis Bridger - 15.[2. liga]»

II Liga:  ŻKS ROW Rybnik - Speedway Wanda Instal Kraków 50:40
Nie udała się wyprawa krakowskiej drużyny do Rybnika. Gospodarze dysponujący wyrównany składem pokonali zespół Speedway Wandy Instal 50:40. Najlepszymi zawodnikami wśród przyjezdnych byli Timo Lahti i Paweł Staszek, którzy zdobyli 14 i 12 punktów. W drużynie gospodarzy na słowa pochwały zasługują Wiktor Kułakow (10+3) i Ilja Czałow (10+1).[2. liga]»

II Liga: KSM Krosno - Victoria Piła 51:39
Krystian Pieszczek poprowadził KSM Krosno do pewnego triumfu nad Victorią Piłą 51:39. Młody zawodnik z Gdańska był w tym spotkaniu niepokonany. Wśród przyjezdnych liderem okazał się Witalij Biełousow (14+1), który w ubiegłym tygodniu dołączył do zespołu z Wielkopolski.[2. liga]»

II Liga: ŻKS ROW Rybnik - Kolejarz Opole 53:37
Zawodnicy ŻKS ROW Rybnik w dzisiejszym, zaległym spotkaniu drugiej kolejki pokonali Kolejarza Opole 53:37. Najwięcej - 12 punktów i bonus w zespole gospodarzy zdobył Ilia Czałow. W drużynie gości najlepszym jeźdźcem okazał się Tomasz Rempała, który wywalczył 9 "oczek".[2. liga]»

II liga: Wanda Instal Kraków - ŻKS ROW Rybnik 47:43
Po emocjonującym spotkaniu, obfitującym w walkę na torze Speedway Wanda Instal Kraków pokonała ŻKS ROW Rybnik 47:43. O wyniku meczu zdecydował ostatni bieg, wygrany przez miejscową drużynę 5:1 – Timo Lahti i Paweł Staszek wygrali podwójnie z Lewisem Bridgerem i Michałem Mitką.[2. liga]»

II Liga: Victoria Piła - KSM Krosno 37:53
KSM Krosno okazał się lepszy od Victorii Piła w meczu piątej kolejki Drużynowych Mistrzostw II ligi. Goście lepiej dostosowali się do mocno zmienionego opadami deszczu toru i wygrali 53:37. W ekipie Victorii na swoim wysokim poziomie pojechalł kapitan - Piotr Świst. Trochę słabiej niż do tej pory spisali się Krzysztof Pecyna, który po upadku walczył z bólem dłoni i Dakota North.[2. liga]»

II Liga KSM Krosno - ŻKS ROW Rybnik 46:43
Po zaciętym spotkaniu KSM Krosno pokonało u siebie ŻKS ROW Rybnik 46:43. Najlepszym zawodnikiem w ekipie miejscowych okazał się Mariusz Firlej, zdobywca 13 "oczek". Wśród podopiecznych trenera Jana Grabowskiego 12 punktów, zapisał na swoim koncie Ilja Czałow.[2. liga]»

II Liga: ŻKS ROW Rybnik - Victoria Piła 49:41
W dzisiejszym spotkaniu ŻKS ROW Rybnik pokonał na swoim torze drużynę Victorii Piła 49:41. W zespole gospodarzy komplet, 15 punktów, na swoim koncie zapisał Ilja Czałow. Wśród gości najlepszym dorobkiem może pochwalić się Piotr Świst, którzy w sześciu startach również zdobył 15 oczek".[2. liga]»

II Liga: Wanda Instal Kraków - MIR Równe 67:23
W ramach 4 kolejki II ligi, Speedway Wanda Instal Kraków, podejmowała na swoim torze drużynę MIR Równe. Goście z Ukrainy nie postawili wysokich wymagań naszym żużlowcom, czego efektem wysoka wygrana 67:23. Złożyły się na to szczególnie punkty Kennetha Hansena – 12, Timo Lahtiego – 11 oraz Rafała Flegera – 10. Największą zdobycz punktową w zespole gości uzyskał Wołodimir Kołodij – 7.[2. liga]»

KSM Krosno - Speedway Wanda Instal Kraków 46:44
Bardzo wielu emocji dostarczyło kibicom spotkanie KSM-u Krosno z Speedway Wandą Instal Kraków. Po remisie w 15 biegu ze zwycięstwa 46:44 "Wilki" mogły cieszyć się z wygranej. Najwięcej punktów w ekipie gospodarzy zdobył Tobias Busch - 12+1. Wśród krakowian 12 "oczek" i bonus zapisał na swoim koncie Paweł Staszek.[2. liga]»

KŻ Victoria Piła - Kolejarz Opole 47:42
Po bardzo ciekawym i emocjonującym meczu, którego wynik rozstrzygnął się dopiero w ostatnim biegu Victoria pokonała Kolejarza Opole 47:42. Najlepiej w zespole gospodarzy punktował Piotr Świst, który uzbierał 14 punktów. Wśród gości 11 "oczek" zapisał na swoim koncie Jesper Monberg.[2. liga]»

[2013-04-21 17:53:58]
ŻKS ROW Rybnik - MIR Równe 71:19
Fot.: Lech Ćmielewski

ŻKS ROW Rybnik w pierwszym meczu II ligi rozgromił MIR Równe 71:19. Podopieczni Jana Grabowskiego w całym spotkaniu wygrali aż 13 biegów, a w pozostałych dwóch remisowali. W zespole gospodarzy najlepiej spisał się Lewis Bridger, który zdobył 14 "oczek" i jeden bonus. Wśród przyjezdnych najwięcej punktów - 6 zdobył Jarosław Paluchowicz.[2. liga]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane