Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje - Grand Prix

[2017-08-01 17:49:41]
Malwina Smarzek: Mali, kończysz!
Fot.: FIVB

Przyjmująca Chemika Police była drugą z najlepiej punktującą siatkarek w biało-czerwonych barwach i siódmą w całym turnieju finałowym. Malwina Smarzek opowiedziała o turnieju finałowym World Grand Prix.[Grand Prix]»

Jacek Nawrocki: zagraliśmy z prawdziwą pasją i determinacją
Fot.: Anna Szłapa

Polskie siatkarki w znakomitym stylu pokonały 3:0 (25:19, 25:21, 25:21) reprezentację Korei w finale II dywizji World Grand Prix 2017. Teraz podopieczne Jacka Nawrockiego czeka odpoczynek, a po nim przygotowania do wrześniowych mistrzostw Europy.[Grand Prix]»

[2017-07-31 10:04:28]
Teraz mistrzostwa Europy
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce w II Dywizji World Grand Prix. W finałowym meczu w wielkim stylu pokonała Koreę 3:0 (25:19, 25:21, 25:21).[Grand Prix]»

Agnieszka Kąkolewska: Liderka? To za duże słowo...
Fot.: FIVB

Polskie siatkarki dziś po południu wróciły z Korei i bezpośrednio z lotniska udały się do Szczyrku, gdzie będą przygotowywać się do turnieju finałowego World Grand Prix w czeskiej Ostrawie. W półfinale II dywizji biało-czerwone zmierzą się z gospodyniami – Mamy okazję do rewanżu za kwalifikacje, a to wzbudza w nas szczególną motywację – przyznała Agnieszka Kąkolewska, środkowa reprezentacji Polski.[Grand Prix]»

Kadra narodowa seniorek na Final Four FIVB World Grand Prix 2017
Fot.: CEV

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji narodowej kobiet w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia PZPS podał skład kadry, która wystąpi turnieju Final Four World Grand Prix w Ostrawie 29-30 lipca.[Grand Prix]»

Półfinały WGP: Niemcy - Korea i Polska - Czechy
Fot.: CEV

Niemcy z Koreą Południową i Polska z Czechami zagrają w półfinałowych meczach turnieju Final Four World Grand Prix, który odbędzie się 29-30 lipca w Ostrawie.[Grand Prix]»

Skład kadry narodowej kobiet na zgrupowanie przed WGP w Ostrowcu Świętokrzyskim
Fot.: CEV

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji narodowej kobiet podał skład kadry, która w najbliższy wtorek rozpocznie przygotowania do turnieju World Grand Prix w Ostrowcu Świętokrzyskim (14-16 lipca).[Grand Prix]»

Jacek Nawrocki: takiego wyniku oczekiwaliśmy
Fot.: CEV

Polska pokonała Argentynę 3:0 w ostatnim meczu I weekendu World Grand Prix 2017 II Dywzji. Biało-czerwone podczas turnieju w Neuquen wygrały wszystkie trzy spotkania, nie tracąc ani jednego seta. - Takiego wyniku oczekiwaliśmy - powiedział Jacek Nawrocki, trener polskiej drużyny.[Grand Prix]»

[2017-07-10 08:50:28]
WGP: Polki z kompletem zwycięstw
Fot.: CEV

Trzy mecze i trzy zwycięstwa, taki jest bilans polskiej reprezentacji po pierwszym weekendzie drugiej dywizji World Grand Prix. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego na zakończenie zmagań w argentyńskim Neuquen pokonały gospodynie turnieju 3:0. Najwięcej emocji w tym pojedynku dostarczył pierwszy set, gdzie momentami gra była wyrównana. Z czasem jednak kontrolę zaczęły przejmować nasze zawodniczki. Nawet popełniane błędy nie stanęły na przeszkodzie w zapisaniu cennych punktów do tabeli. Kolejny raz liderką w ekipie biało-czerwonych okazała się Malwina Smarzek (15 pkt.). W przyszłym tygodniu Polki czeka turniej na własnym terenie, bowiem następnym przystankiem rywalizacji będzie Ostrowiec Świętokrzyski.[Grand Prix]»

[2017-07-08 23:32:31]
WGP: Kolejna wygrana Polek
Fot.: CEV

Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego nie zamierzają zwalniać tempa. W swoim drugim meczu podczas turnieju w Argentynie biało-czerwone nie tracąc nawet seta pokonały Kanadę. Tym razem rywalki postawiły nieco większy opór. Początek spotkania należał do Polek, które prowadziły już 8:1. Zawodniczki po drugiej stronie siatki nie wystraszyły się takiej przewagi i sukcesywnie zaczęły odrabiać straty. Ostatecznie to nasze siatkarki okazały się lepsze. Druga partia to popis gry polskiej reprezentacji, o czym świadczy końcowy wynik 25:9. W ostatniej odsłonie spotkania przez dłuższy czas lepiej spisywały się reprezentantki z Ameryki Północnej. Więcej zimnej krwi zachowały jednak Polki i to one zapisują na swoim koncie kolejne zwycięstwo.[Grand Prix]»

[2017-07-08 01:21:56]
WGP: Zdecydowana wygrana Polek
Fot.: CEV

Pierwszy mecz w tegorocznej edycji World Grand Prix ułożył się po myśli Polek, które rozgromiły reprezentację Chorwacji 3:0. Od samego początku spotkania na parkiecie dominowały nasze zawodniczki. O ich dominacji świadczy prowadzenie 13:0. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego również w drugim secie nie miały zbyt wielu problemów, aby pokonać rywalki, dając im ugrać zaledwie 9 punktów. Najwięcej emocji dostarczyła trzecia odsłona spotkania, gdzie Chorwatki postawiły większy opór. Liderką biało-czerwonych była dzisiaj Malwina Smarzek, która zgromadziła na swoim koncie 19 "oczek". Kolejnymi przeciwniczkami polskiej reprezentacji będą Kanadyjki.[Grand Prix]»

Kadra narodowa seniorek na FIVB World Grand Prix 2017
Fot.: CEV

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji narodowej kobiet podał 21-osobowy skład reprezentacji na turnieje FIVB World Grand Prix 2017.[Grand Prix]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane