Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje - Grand Prix

Skład Reprezentacji Polski Kobiet na World Grand Prix 2016
Fot.: CEV

Jacek Nawrocki, trener kadry narodowej kobiet podał szeroki skład reprezentacji na cykl World Grand Prix 2016. Tegoroczny cykl World Grand Prix II Dywizji rozpocznie się w pierwszy weekend czerwca.[Grand Prix]»

Światowa siatkówka w Zielonej Górze
Fot.: Karol Zdyb

Pierwszy weekend czerwca zapowiada się pod znakiem kobiecej siatkówki w stolicy województwa lubuskiego! W zielonogórskim Centrum Rekreacyjno-Sportowym będzie można zobaczyć w akcji, jedne z najlepszych siatkarek świata.[Grand Prix]»

Debby Stam-Pilon: Polska kojarzy mi się z siatkówką
Fot.: CEV

Holandia awansowała do I dywizji World Grand Prix. Zespół ten w meczu finałowym Final Four II dywizji nie dały większych szans reprezentacji Polski, która od początku starcia nie potrafiła odnaleźć się na boisku.[Grand Prix]»

Joanna Wołosz: Na Mistrzostwach Europy będzie lepiej
Fot.: CEV

Rozgrywająca reprezentacji Polski podsumowuje turniej w Lublinie i opowiada o walce biało-czerwonych o powrót do światowej czołówki. – Mam nadzieję, że na mistrzostwach Europy pokażemy się z dobrej strony i będziemy się liczyć. Najbardziej potrzeba nam teraz spokoju – mówi Wołosz.[Grand Prix]»

Giovanni Guidetti: Jestem dumny z mojego zespołu
Fot.: FIVB

Selekcjoner reprezentacji Holandii jest zadowolony z awansu do elity World Grand Prix, komplementuje także polskich organizatorów i nasze reprezentantki.[Grand Prix]»

Jacek Nawrocki: Takie mecze są dla nas lekcją
Fot.: CEV

Trener reprezentacji Polski opowiada o turnieju w Lublinie, wnioskach płynących z porażki z Holandią i zdradza plany przygotowań do mistrzostw Europy.[Grand Prix]»

[2015-08-02 19:44:54]
WGP: Holenderki w elicie!
Fot.: FIVB

Holenderki w przyszłym roku zagrają w elicie World Grand Prix! "Oranje" awans zapewniły sobie po efektownym zwycięstwie nad Polkami. "Biało-czerwone" okazały się dzisiaj tłem dla znakomicie grających rywalek. W żadnym z trzech setów nasze zawodniczki nie były w stanie przekroczyć granicy dwudziestu punktów.[Grand Prix]»

[2015-08-02 18:00:22]
WGP: Czeszki na trzecim miejscu
Fot.: FIVB

W walce o najniższy stopień na podium zmierzyły się drużyny z Portoryko i Czech. W pierwszej odsłonie spotkania drużyna z Europy pokonała rywalki 25:18, jednak w następnej partii sytuacja się odwróciła i to Portorykanki cieszyły się ze zwycięstwa 25:12. Kolejne dwa sety padły łupem Czeszek. Aurea Cruz była najczęściej punktującą zawodniczką wywalczając dla swojej drużyny osiemnaście "oczek". W zwycięskiej drużynie Havelkova i Trnkova zdobyły po czternaście punktów.[Grand Prix]»

Ewelina Sieczka: Trener nas dobrze przygotował i zmotywował
Fot. Michał Sobczak

Reprezentacja Polski pokonała w czterech setach Portoryko i zagra o pierwsze miejsce w Final Four World Grand Prix w Lublinie z Holenderkami. – Holandia jest na pewno faworytem niedzielnego finału – trzeba to sobie otwarcie powiedzieć – przyznała po meczu przyjmująca, Ewelina Sieczka.[Grand Prix]»

Zuzanna Efimienko: To nie było nasze 100 procent możliwości
Fot. Michał Sobczak

Polski wygrała z Portoryko 3:1 w półfinale II dywizji World Grand Prix. Biało- czerwone w niedzielnym finale spotkają z Holandią o awans do grona najlepszych WGP. – Na pewno Holenderki tak łatwo skóry nie sprzedadzą – mówi środkowa reprezentacji Polski, Zuzanna Efimienko.[Grand Prix]»

Joanna Wołosz:  Zbieramy siły na jutrzejszy mecz
Fot.: CEV

Reprezentacja Polski awansowała do finału turnieju Final Four II dywizji World Grand Prix w Lublinie, po pokonaniu reprezentacji Portoryka 3:1. W finale Polki spotkają się z reprezentacją Holandii, która we wcześniejszym sobotnim spotkaniu zwyciężyła Czeszki 3:0.[Grand Prix]»

Włodzimierz Sadalski: Zapowiada pasjonujące widowisko
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Polska i Holandia zagrają w niedzielę w Lublinie w decydującym meczu turnieju Final Four II dywizji World Grand Prix. - Zapowiada się pasjonujące widowisko - uważa szef Pionu Sportu i Szkolenia w Polskim Związku Piłki Siatkowej, Włodzimierz Sadalski. Lepszy w tym starciu awansuje do I dywizji.[Grand Prix]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane