Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

PGE Skra i Grupa Azoty ZAKSA zagrają w Sieradzu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

PGE Skra na razie przygotowuje się do nowego sezonu PlusLigi na własnych obiektach, ale wkrótce rozpocznie również mecze kontrolne. 20 września bełchatowianie zmierzą się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.[PlusLiga]»

[2019-09-07 16:30:28]
Pierwsze sprawdziany GKS Katowice
Fot.: Anna Jabłczyk

W Tomaszowie Mazowieckim siatkarze GKS-u Katowice pokonali reprezentację Ukrainy 3:2 i przegrali 1:3 z Chemikiem Bydgoszcz.[PlusLiga]»

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpoczyna mecze kotrolne
Fot.: Magdalena Kudzia

Za Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle trzeci tydzień przygotowań do nowego sezonu. Kędzierzynianie, ze względu na obowiązki reprezentacyjne części zawodników, trenują w niepełnym składzie. W planie na najbliższe tygodnie znalazły się pierwsze mecze towarzyskie z udziałem mistrzów Polski.[PlusLiga]»

Siatkarze JW sprzedawali fanom karnety na nowy sezon
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Dzisiaj wystartowała przedsprzedaż stałych wejściówek na sezon 2019-2020. W akcję promocyjną zaangażowani zostali siatkarze pierwszego zespołu Jastrzębskiego Węgla. Punktualnie o godzinie 13:00 otwarte zostały bramy Hali Widowiskowo-Sportowej, ale pierwsi chętni na karnety Jastrzębskiego Węgla pojawili się na terenie jastrzębskiej areny nawet wcześniej.[PlusLiga]»

[2019-09-03 20:42:24]
David Feel wypożyczony z PGE Skry
David Fiel, środkowy PGE Skry w przyszłym sezonie będzie reprezentował francuski Tourcoing LM Volley. Oba kluby doszły do porozumienia i Kubańczyk zostanie wypożyczony na rok.[PlusLiga]»

PGE Skra w coraz liczniejszym składzie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Choć wielu zawodników przebywa jeszcze na zgrupowaniach reprezentacyjnych, to grono graczy PGE Skry przygotowujących się do nowego sezonu PlusLigi się powiększa. Do zespołu dołączył bowiem kolejny z siatkarzy.[PlusLiga]»

Wyjątkowy karnet dla wyjątkowych kibiców
Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w sezonie 2019/2020. Wraz z nim ruszyła także wyjątkowa akcja skierowana do fanów rzeszowskiego klubu.[PlusLiga]»

Powrót do szkoły z „gdańskimi lwami”!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Nadchodzi wrzesień, a wraz z nim koniec błogich wakacji. Trefl Gdańsk, by umilić powrót do szkoły, przygotował dla młodych kibiców konkurs, w którym główną nagrodą m.in. jest lekcja WF-u poprowadzona przez siatkarzy! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.[PlusLiga]»

[2019-08-31 08:43:22]
Rozkład jazdy Jurajskich Rycerzy
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W ramach przygotowań do startu nowego sezonu PlusLigi siatkarze Aluron Virtu CMC Zawiercie zmierzą się z rywalami z PlusLigi, a do pierwszego starcia dojdzie 14 września w Krzeszowicach z drużyną GKS Katowice.[PlusLiga]»

Dzień kontra Dzień Macieja Gorzkiewicza
Fot.: Magdalena Kudzia

Jaki jest pierwszy zawodnik, który kojarzy się z Cuprum Lubin? Z pewnością Maciej Gorzkiewicz, który barwy miedziowych reprezentował będzie już siódmy sezon! Dla kibiców jest symbolem przywiązania do barw klubowych, dla kolegów z drużyny mentorem, a dla trenerów fundamentem zespołu. Jaki jest Maciej Gorzkiewicz? Zapraszamy na Dzień kontra Dzień rozgrywającego Cuprum![PlusLiga]»

ZAKSA pierwszym sparingpartnerem MKS-u Będzin
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Pięć sparingów i dwa turnieje towarzyskie - tak w skrócie wygląda cykl gier kontrolnych zespołu MKS Będzin przed sezonem 2019/2020. Pod znakiem zapytania stoi jeszcze test-mecz z jedną z niemieckich ekip.[PlusLiga]»

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – mistrz Polski z nową nazwą
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to nowa oficjalna nazwa drużyny siatkarskiej w Kędzierzynie-Koźlu, pod którą nasz zespół będzie występować w rozgrywkach PlusLigi od sezonu 2019/2020.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane