Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Piotr Gacek: Zrobię wszystko, aby Warszawa zdobywała najwyższe laury
Fot. Magdalena Kudzia

Piotr Gacek opowiedział o planach Projektu Warszawa na najbliższe lata, skomentował kulisy nawiązania współpracy z trenerem Roberto Santillim oraz opisał koncepcję zespołu zbudowanego na przyszły sezon PlusLigi. Zapraszamy do rozmowy z wiceprezesem zarządu i dyrektorem sportowym Projektu Warszawa.[PlusLiga]»

Dziewiętnasty sezon Łukasza Rudzewicza w Ślepsku Malow Suwałki
Fot. Magdalena Kudzia

Łukasz Rudzewicz, środkowy Ślepska Malow Suwałki, przedłużył kontrakt z klubem i rozpocznie tym samym dziewiętnasty sezon w biało-niebieskich barwach. To sytuacja, która w zawodowym sporcie nie zdarza się często.​[PlusLiga]»

Michał Szalacha zostaje w Aluron CMC Warcie Zawiercie
Fot. Magdalena Kudzia

Michał Szalacha zostaje w zawierciańskim klubie jako jeden ze środkowych. Będzie to jego drugi rok w Zawierciu.[PlusLiga]»

Niels Klapwijk nowym atakującym Projektu Warszawa
Fot. Magdalena Kudzia

Holenderski atakujący Niels Klapwijk został nowym zawodnikiem Projektu Warszawa. 36-letni siatkarz występował wcześniej między innymi w zespołach ligi włoskiej i tureckiej. Doświadczony zawodnik będzie rywalizował na pozycji atakującego z Linusem Weberem.[PlusLiga]»

Ukraińska drużyna ze Lwowa oficjalnie w PlusLidze sezonu 2022/2023
Rada Nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie dopuszczenia do udziału w rozgrywkach PlusLigi ukraińskiego klubu Volley Club Barkom Lwów w sezonie 2022/2023 oraz mistrza TAURON 1 Ligi BBTS-u Bielsko-Biała.[PlusLiga]»

Michał Kozłowski przenosi się do Zawiercia
Fot. Magdalena Kudzia

W sezonie 2022/2023 w składzie Aluron CMC Warty Zawiercie zespołu dojdzie do zmiany na pozycji rozgrywającego. Nowym Jurajskim Rycerzem zostanie Michał Kozłowski, który kilka tygodni temu wraz z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrał Ligę Mistrzów.[PlusLiga]»

PlusLiga sezonu 2022/2023 startuje w pierwszy weekend października
Prezesi klubów PlusLigi w trakcie spotkania w Uniejowie ustalili kluczowe zasady dotyczące sezonu 2022/2023 Ligi Mistrzów Świata. Sezon startuje 1 października, a prezesi jednogłośnie zmienili system rozgrywania fazy play-off. Każda runda będzie toczyła się do trzech zwycięstw.[PlusLiga]»

Maksymilian Granieczny dołącza do pierwszego zespołu
Fot. Magdalena Kudzia

Jastrzębski Węgiel podpisał kontrakt z 17-letnim adeptem Akademii Talentów, Maksymilianem Graniecznym.[PlusLiga]»

Cezary Sapiński pozostaje w Ślepsku Malow Suwałki na kolejny sezon
Fot. Magdalena Kudzia

Cezary Sapiński pozostaje w Ślepsku Malow Suwałki na kolejny sezon! 28-letni środkowy wypełni tym samym ważny kontrakt.[PlusLiga]»

[2022-06-27 20:35:41]
Miedziowi środkowi w komplecie
Fot. Magdalena Kudzia

Nadchodzący sezon 2022/2023 będzie dla Jędrzeja Kaźmierczaka drugim w miedziowych barwach. Tym samym młody zawodnik zamyka formację środkowych Cuprum Lubin na nowy sezon.[PlusLiga]»

Miłosz Zniszczoł zostaje na kolejny sezon
Fot. Magdalena Kudzia

W sezonie 2022/2023 w żółto-zielonych barwach nadal będziemy oglądać Miłosza Zniszczoła. Dla środkowego będzie to drugi rok w Aluron CMC Warcie Zawiercie.[PlusLiga]»

Adrian Buchowski nadal w Ślepsku Malow Suwałki
Fot. Magdalena Kudzia

Adrian Buchowski pozostaje w Ślepsku Malow Suwałki na kolejny sezon. 31-letni przyjmujący wypełni tym samym dwuletni kontrakt, podpisany przed rozpoczęciem sezonu 2021/2022.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane