Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Prezentacja sztabu szkoleniowego ZAKSY Kędzierzyn Koźle
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

16 lipca o godz. 11:00 w Hotelu Hugo zaprezentowano sztab mistrzów Polski na nowy sezon. Konferencja prasowa była również pierwszym spotkaniem trenera Nikoli Grbicia z przedstawicielami mediów.[PlusLiga]»

Robbert Andringa: Każdego dnia walczę o powrót do zdrowia
- Każdego dnia wykonuje postęp i co najważniejsze, nie czuje żadnego bólu – mówi Robbert Andringa, przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn. Tuż po ostatnim meczu ligowym, tj. na początku kwietnia, Robbert Andringa wrócił do swojego kraju, aby przejść operację prawej stopy. W maju Robbert ponownie zawitał do Olsztyna, gdzie pod czujnym okiem sztabu szkoleniowego Indykpolu AZS, przechodził proces rehabilitacji. Na początku czerwca, lekarze zdjęli gips i Robbert w pełni zaczął walkę o powrót do pełni zdrowia.[PlusLiga]»

Paweł Zatorski: Marzymy o tym, aby zakwalifikować się na IO
Fot.: FIVB

Nasi mistrzowie świata nie mieli zbyt wiele czasu na odpoczynek po zakończeniu rywalizacji ligowej. O ostatnich tygodniach, pracy z trenerem Heynenem, intensywnym kalendarzu biało-czerwonych i imprezie docelowej opowiada nam Paweł Zatorski. Libero ZAKSY wrócił wspomnieniami również do udanego sezonu, z optymizmem patrząc na zmiany w ekipie mistrzów Polski.[PlusLiga]»

Artur Udrys: O aklimatyzację się nie martwię
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Staram się trochę mówić po polsku, ten język nie różni się bardzo od mojego ojczystego, dlatego o aklimatyzację się nie martwię - mówi Artur Udrys, nowy atakujący ONICO Warszawa.[PlusLiga]»

[2019-07-12 10:54:43]
Nowy właściciel. Nowy Prezes
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

CHEMIK BYDGOSZCZ ma nowego właściciela. Akcje prowadzącej go spółki Łuczniczka przejęło Stowarzyszenie Bydgoska Siatkówka.[PlusLiga]»

Reprezentant Grecji w Cerradzie Czarnych Radom
Fot.: Magdalena Kudzia

W sezonie 2019/2020 barw drużyny Cerrad Czarnych Radom bronić będzie Thanasis Protopsaltis! 26-letni grecki siatkarz ostatnie lata swojej sportowej kariery spędził w lidze niemieckiej w barwach drużyny VfB Friedrichshafen.[PlusLiga]»

Nikola Grbić: Fajnie mieć marzenia, ale trzeba też realnie stąpać po ziemi
Fot.: FIVB

Nowy opiekun ZAKSY Kędzierzyn-Koźle to jedna z najbardziej wyrazistych postaci w siatkarskim środowisku - kiedyś jako zawodnik, teraz jako trener. Nigdy nie posługuje się banałem, zawsze broni swoich racji i mówi wprost, nawet o najtrudniejszych sprawach. Czy chodząca legenda z Serbii zawojuje PlusLigę i podbije serca kibiców z Opolszczyzny?[PlusLiga]»

Patryk Czarnowski w Aluronie Virtu Warta Zawiercie
Fot.: Magdalena Kudzia

Trzykrotny mistrz Polski Patryk Czarnowski został nowym zawodnikiem Aluron Virtu Warty Zawiercie. Środkowy związał się dwuletnim kontraktem.[PlusLiga]»

Wojciech Żaliński w Indykpolu AZS-ie Olsztyn
Fot.: Magdalena Kudzia

Doświadczony przyjmujący, dla którego będzie to już czternasty sezon w PlusLidze. Wojciech Żaliński zamyka skład Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2019/2020![PlusLiga]»

Purya Fayazi: Polscy zawodnicy bardzo ciepło mnie przywitali
Fot.: FIVB

26-letni przyjmujący podpisał niedawno kontrakt z MKS-em Będzin. Dlaczego mistrz Iranu i MVP minionych rozgrywek w tym kraju zdecydował się zasilić ostatni zespół PlusLigi, kto namówił go do popisania kontraktu w Polsce oraz co sądzi o wypowiedzi Michała Kubiaka na temat Irańczyków? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszej rozmowie z przesympatycznym Irańczykiem.[PlusLiga]»

[2019-07-02 21:40:14]
Michał Superlak atakującym MKS-u
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Michał Superlak powalczy z Rafałem Faryną o miejsce w wyjściowym składzie MKS-u Będzin. - Ta para ma nam dać odpowiednią siłę w ataku, a kto z niej będzie grał? Niech rozstrzygnie boisko. Obaj mają czyste karty - podkreślił Jakub Bednaruk, trener naszego zespołu.[PlusLiga]»

Mariusz Wlazły: W PGE Skrze zostawiłem wiele serca
Fot.: Krzysztof Wilk

- W moim sportowym życiu w PGE Skrze było dużo pozytywnych, a czasem negatywnych emocji, ale z perspektywy czasu bym tego nie zamienił - mówi Mariusz Wlazły, który przedłużył swoją umowę z bełchatowskim klubem.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane