Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

[2017-07-20 18:29:10]
Argentyńskie wzmocnienie GieKSy!
Fot.: Anna Jabłczyk

Gonzalo Quiroga, przyjmujący reprezentacji Argentyny, podpisał kontrakt z GKS-em Katowice.[PlusLiga]»

Robbert Andringa: będę chciał dać z siebie 100 procent!
- Będę chciał dać z siebie 100% i mam nadzieję, że będzie to bardzo ważne dla moich kolegów z drużyny – mówi Robbert Andringa, przyjmujący Indykpolu AZS Olsztyn.[PlusLiga]»

Sharone Vernon-Evans nie czuje tremy i chce się rozwijać
Sharone Vernon-Evans przebojem wkroczył w dorosłą siatkówkę. Mimo zaledwie osiemnastu lat na karku stał się podstawowym atakującym reprezentacji Kanady i stanął z nią na podium Ligi Światowej. A już jesienią kibice będą oglądać go w barwach ONICO Warszawa. – Nie mogę się tego doczekać – powiedział.[PlusLiga]»

Cerrad Czarni Radom rozpoczynają przygotowania 7 sierpnia
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednim roku, tym razem Cerrad Czarni Radom przygotowania do sezonu 2017/2018 również rozpoczną trzydniowym pobytem integracyjnym nad Pilicą.[PlusLiga]»

Marcin Waliński: Najlepsze wakacje w życiu!
Fot.: Sylwia Kuś

Przyjmujący MKS- Będzin już nie może się doczekać nowego sezonu. Poprzedni był dla niego i drużyny bardzo udany (w sumie zdobył 395 punktów), a po kolejnym wiele sobie obiecuje. – Będziemy walczyć o wysokie cele, ale boisko wszystko zweryfikuje – zaznaczył z dużą dozą dyplomacji Marcin Waliński.[PlusLiga]»

Kup karnet i oglądaj na żywo mistrzów świata
Rozpoczął się trzeci etap sprzedaży karnetów na mecze ONICO Warszawa w sezonie 2017/2018. Chcesz oglądać na żywo mistrzów świata? Nie wahaj się i już dziś wybierz sobie miejsce w hali COS Torwar![PlusLiga]»

Dominik Witczak: Pewnie dostanę w kość
Fot.: Sylwia Kuś

- GKS to klub, który zmierza w bardzo dobrym kierunku. To atrakcyjne miejsce gdzie budowa siatkówki przebiega etapami - mówi atakujący Dominik Witczak, który na początku lipca związał się z katowicką drużyną.[PlusLiga]»

[2017-07-14 18:43:02]
Sebastian Świderski o nowej ZAKSIE
Fot.: Krzysztof Wilk

- Na tym etapie moglibyśmy ogłosić, że skład jest zamknięty, bo mamy czternastu zawodników, natomiast nie chcemy jeszcze wybiegać w przyszłość. Zobaczymy jak będzie, zostawiamy sobie miejsce na dodatkowego zawodnika – o zmianach w zespole, transferach i nowym obliczu ZAKSY mówi Sebastian Świderski, prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.[PlusLiga]»

[2017-07-14 13:54:00]
Maciej Skowroński w BBTS
Fot.: Anna Jabłczyk

Środkowym BBTS Bielsko-Biała w sezonie 2017/2018 będzie Maciej Skowroński, wicemistrz Polski U-23.[PlusLiga]»

Marcos Cassimiro - kibic PGE Skry i Srećko Lisinaca z Brazylii
Fot.: Piotr Wolankiewicz

- Moim marzeniem jest obejrzeć z trybun mecz PGE Skry w siatkarskiej Lidze Mistrzów – przyznaje nasz kibic zza oceanu, Marcos Cassimiro.[PlusLiga]»

Siatkarze MKS-u Będzin wybrali numery
Większość siatkarzy będzińskiego MKS-u zachowała numery wybrane przed rokiem. Na zmianę, dziewiątki na jedenastkę, zdecydował się jedynie Mateusz Przybyła. Listę ponumerowanych otwiera Marcin Waliński, a zamyka Rafael Araujo. Ośmiu z piętnastu graczy wybrało numery parzyste. Drużyna przygotowania do nowego sezonu rozpocznie w sierpniu.[PlusLiga]»

Przedsezonowe plany gdańskich siatkarzy
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Przed zespołem LOTOSU Trefla jeszcze tylko niespełna trzy tygodnie wakacji. Od 1 sierpnia podopieczni Andrei Anastasiego rozpoczną treningi w Gdańsku, a później wezmą udział w serii sparingów i turniejów towarzyskich.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane