Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Damian Schulz: Wszyscy trzymamy się razem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Nie ma ani jednej osoby, która odstaje od zespołu. Wszyscy trzymamy się razem i jest wesoło – mówi Damian Schulz, atakujący Indykpolu AZS Olsztyn.[PlusLiga]»

Igor Kolaković: Gracze są głodni siatkówki, nie siłowni czy basenu
Fot.: FIVB

W poniedziałek 6 lipca siatkarze Aluronu CMC Zawiercie zaczęli treningi przed sezonem 2020/2021, który rozpocznie się w drugim tygodniu września. Po kilku pierwszych dniach pracy Michał Kwietko-Bębnowski (Biuro Prasowe Aluron CMC Zawiercie) rozmawiał z nowym trenerem tego zespołu, Igorem Kolakoviciem.[PlusLiga]»

Paweł Pietraszko zamknął skład Cuprum Lubin
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Środkowy Paweł Pietraszko zamyka skład Cuprum Lubin na nadchodzący sezon rozgrywek PlusLiga. Nowy zawodnik tego klubu ostatnie dwa sezony reprezentował Indykpol AZS Olsztyn.[PlusLiga]»

Luke Reynolds: Będziemy dążyć do perfekcji
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Zapraszamy do lektury wywiadu z nowym szkoleniowcem Jastrzębskiego Węgla. W rozmowie tej Luke Reynolds opisuje, jak będą wyglądać tegoroczne przygotowania do nowego sezonu.[PlusLiga]»

Będzinianie już przygotowują się do sezonu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W MKS-ie Będzin trwają już przygotowania do sezonu 2020/2021. Zajęcia treningowe odbywają się na boiskach do siatkówki plażowej w Będzinie i w siłowni w Sosnowcu.[PlusLiga]»

[2020-07-07 19:37:28]
Mistrz świata zamyka skład ZAKSY
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Utytułowany reprezentant Polski – Jakub Kochanowski uzupełnia skład zespołu Grupa Azoty ZAKA Kędzierzyn-Koźle. – Przychodzę tutaj walczyć o mistrzostwo Polski i Puchar Polski. Mam nadzieję, że również w rozgrywkach Ligi Mistrzów zajdziemy daleko – o ambicjach i chęci walki o najwyższe cele mówi zawodnik.[PlusLiga]»

Jakub Czerwiński przyjmującym Indykpolu AZS Olsztyn
Mistrz Polski Juniorów 2019, a także brązowy medalista tegorocznych mistrzostw juniorskich. Jakub Czerwiński przez najbliższe trzy sezony będzie reprezentował Indykpol AZS Olsztyn. Przyjmujący w ostatnim sezonie reprezentował barwy SMS PZPS I Spała w rozgrywkach TAURON 1. Ligi Mężczyzn.[PlusLiga]»

[2020-07-07 14:56:08]
Dawid Gunia wraca do Cuprum Lubin
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Dawid Gunia po dwuletniej rozłące ponownie zasili szeregi Cuprum Lubin! Ten doświadczony środkowy jest bardzo dobrze znany kibicom lubińskiej siatkówki, gdyż barwy tego klubu reprezentował przez trzy sezony - od 2015 do 2018 roku.[PlusLiga]»

Moritz Reichert zamyka skład Trefla Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Mistrz Bundesligi i zdobywca Pucharu Niemiec, Moritz Reichert, w sezonie 2020/2021 będzie reprezentował barwy Trefla Gdańsk. Przyjmujący reprezentacji Niemiec związał się z klubem rocznym kontraktem, a nad Bałtyk przenosi się z Berlina.[PlusLiga]»

Artur Szalpuk zasilił VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa
Artur Szalpuk zamknął skład VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. Przyjmujący reprezentacji Polski i mistrz świata z 2018 r. podpisał ze stołecznym klubem roczny kontrakt.[PlusLiga]»

Jakub Ziobrowski nowym atakującym VERVY Warszawa ORLEN Paliwa
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa znalazła zastępstwo za Artura Udrysa i sprowadziła Jakuba Ziobrowskiego. Podwójny mistrz świata i mistrz Europy w kategoriach młodzieżowych podpisał ze stołecznym klubem dwuletni kontrakt.[PlusLiga]»

Piotr Nowakowski na dłużej w VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa
Fot.: Magdalena Kudzia

Piotr Nowakowski pozostaje w VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich siatkarzy zdecydował się kontynuować swoją karierę w stolicy przez kolejne dwa sezony.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane