Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozpoczęła sezon od zwycięstwa
Fot.: Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa sezon 2020/2021 PlusLigi rozpoczęła od zwycięstwa. Siatkarze Andrei Anastasiego w meczu 1. kolejki rozgrywek 3-1 pokonali na wyjeździe MKS Będzin.[PlusLiga]»

Michał Ruciak: Głód siatkówki jest ogromny
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Beniaminek tegorocznych rozgrywek PlusLigi, zespół Stali Nysa, na otwarcie sezonu podjął Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Goście pod wodzą Nikoli Grbicia odnięśli pewne zwycięstwo 3:0. - Głód siatkówki w Nysie jest ogromny - powiedział libero gospodarzy Michał Ruciak, który jubileusz 500 spotkań w naszej zawodowej lidze obchodził w poprzednim sezonie[PlusLiga]»

Zbigniew Bartman: Oczekiwania w Nysie względem nas są duże
Fot.: Karol Zdyb

W Nysie inauguracja sezonu PlusLigi. Miejscowa Stal, beniaminek rozgrywek, przegrała w derbach Opolszczyzny z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 13:25, 16:25). Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został atakujący gości, Łukasz Kaczmarek.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zawalczy o wygraną w PlusLidze przy wsparciu Decathlonu
Fot.: Magdalena Kudzia

Przed drużyną VERVY Warszawa ORLEN Paliwa ważny sezon w rozgrywkach PlusLigi. Zespół trenera Andrei Anastasiego chce zawalczyć o mistrzostwo Polski i sukces w CEV Lidze Mistrzów. Jego ambicje wspierać będzie partner sportowy stołecznego klubu – firma Decathlon, posiadająca własną markę dedykowaną siatkówce.[PlusLiga]»

KRISPOL jeszcze bliżej z najlepszą ligową siatkówką
Fot.: Anna Szłapa

Polska Liga Siatkówki S.A. oraz firma KRISPOL rozwijają współpracę. W sezonie 2020/2021 wiodący europejski producent bram i stolarki otworowej jeszcze mocniej zaangażuje się we wspieranie flagowych rozgrywek prowadzonych przez PLS.

Przypomnijmy, że obie spółki podjęły współpracę w 2019 roku. W jej ramach KRISPOL został Sponsorem Tytularnym zaplecza PlusLigi – KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. Po upływie pół roku obie strony zdecydowały się na wprowadzenie nowych rozwiązań, które poszerzają ich partnerstwo.[PlusLiga]»

[2020-09-10 16:07:29]
Z TAURON 1. Ligi do PlusLigi
Fot.: FIVB

W piątkowe popołudnie meczem pomiędzy Stalą Nysa i Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zostanie zainaugurowany 21. sezon rozgrywek PlusLigi pod egidą Polskiej Ligi Siatkówki. W lidze dwukrotnych mistrzów świata o tytuł mistrza walczyć będzie czternaście drużyn. Przed rozpoczęciem sezonu 2020/21 do plusligowych zespołów dołączyło aż osiemnastu zawodników, którzy przez ostatnie lata zbierali bardzo cenne doświadczenie na parkietach 1. Ligi.[PlusLiga]»

Zapraszamy na PlusLigę: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Nie powiem, że mamy zespół, który będzie mistrzem Polski. Ale mogę powiedzieć, że mamy zespół, który może o to mistrzostwo walczyć - mówi trener Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Nikola Grbić. Tradycyjnie w kędzierzyńskim zespole nie było wielu zmian, a cele są bardzo ambitne.[PlusLiga]»

Grzegorz Kosok rozstaje się z Asseco Resovią
Fot.: Sylwia Kuś

Klub dziękuje Grzegorzowi Koskowi za grę i życzy powodzenia w kolejnych sportowych wyzwaniach. W Asseco Resovii były reprezentant Polski, olimpijczyk z Londynu odnosił duże sukcesy, zdobywając m.in. dwa mistrzostwa Polski.[PlusLiga]»

Zapraszamy na PlusLigę: Indykpol AZS Olsztyn
Fot.: Anna Jabłczyk

Gracze Indykpolu AZS Olsztyn do końca walczyli o miejsce w fazie play-off poprzedniego sezonu. Gdy z powodu pandemii koronawirusa przerywaliśmy sezon, olsztynianie byli na ostatnim miejscu dającym grę o medale, czyli ósmym. W tym sezonie pewnie byliby zadowoleni, gdyby faza zasadnicza skończyła się podobnie.[PlusLiga]»

Zapraszamy na PlusLigę: PGE Skra Bełchatów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

To będzie wyjątkowy sezon dla PGE Skry Bełchatów. Wyjątkowy nie tylko z powodu ograniczeń związanych z koronawirusem, ale z powodu odejścia zawodnika, który był zawsze. Mariusz Wlazły grał w Bełchatowie siedemnaście lat, z jego nazwiskiem łączą się wszystkie sukcesy klubu. Ale w tym sezonie nie założy koszulki PGE Skry.[PlusLiga]»

Zapraszamy na PlusLigę: Asseco Resovia Rzeszów
Fot.: Anna Jabłczyk

Jeżeli możemy mówić, że w jakimkolwiek klubie doszło do sporych, czy dużych zmian w składzie, to patrząc na Asseco Resovię Rzeszów trzeba mówić o rewolucji. W Rzeszowie nowi są właściwie wszyscy - zarząd klubu, trener i zawodnicy.[PlusLiga]»

Zapraszamy na PlusLigę: Aluron CMC Warta Zawiercie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po dziesiątym miejscu w PlusLidze w poprzednim sezonie szefowie Aluronu CMC Zawiercie dokonali gruntownych zmian w składzie. Zespół poprowadzi też nowy trener - Czarnogórzec Igor Kolaković.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane