Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Fot.: Piotr Wolankiewicz

Rok 2018 jest ważny dla Polski ze względu na obchody stulecia odzyskania niepodległości. Również PGE Skra Bełchatów chce włączyć się w tę wyjątkową celebrację. Od soboty do końca roku w naszych kanałach społecznościowych będzie można poznać sto najciekawszych historycznych faktów z naszego regionu i nie tylko.[PlusLiga]»

Prezentacja „gdańskich lwów” w Forum Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W najbliższą niedzielę 30 września siatkarze Trefla Gdańsk zapraszają wszystkich kibiców do Forum Gdańsk (poziom 0, „na mostku”) na przedsezonowe spotkanie i zaprezentowanie drużyny przed startem nowego sezonu PlusLigi! Początek atrakcji o godz. 14![PlusLiga]»

PGE Skra Bełchatów zagra o Superpuchar Polski
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Znamy już termin i miasto rozegrania tegorocznego meczu o Superpuchar Polski, w którym jako krajowy mistrz udział weźmie również PGE Skra Bełchatów.[PlusLiga]»

[2018-09-23 18:45:33]
Stocznia na turnieju w Niemczech
Fot.: FIVB

W trakcie kończącego się właśnie weekendu zespół Stoczni Szczecin uczestniczył w międzynarodowym turnieju w niemieckim Luneburgu. Oprócz naszej ekipy w imprezie wzięły udział drużyny gospodarzy SVG Luneburg, Holendrzy z Abiant Lycurgus Groningen oraz Japończycy z Panasonic Panthers.[PlusLiga]»

[2018-09-22 22:07:32]
Trefl Gdańsk najlepszy w Suwałkach
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Trefl Gdańsk wygrał IX Memoriał Józefa Gajewskiego w Suwałkach. W finałowym meczu zespół ten pokonał Chemika Bydgoszcz 3:2 (25:16, 25:21, 19:25, 26:28, 15:13). Najwięcej punktów dla Trefla zdobył Ruben Schott 22, a dla Chemika Bartosz Filipiak 21.[PlusLiga]»

PGE Skra uczci jubileusz 60-lecia Cuneo Volley
Fot.: CEV

Chyba nie ma kibica siatkarskiego, który nie znałby włoskiej drużyny Cuneo. W piątek PGE Skra wyleciała do Włoch, gdzie zagra w turnieju jubileuszowym na 60-lecie ekipy z Półwyspu Apenińskiego.[PlusLiga]»

[2018-09-21 14:29:50]
Zagrają o Puchar Prezydenta Legnicy
W sobotę i niedzielę cztery drużyny PlusLigi - Cuprum Lubin, GKS Katowice, Jastrzębski Węgiel oraz MKS Będzin wezmą udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Legnicy. Dla wszystkich zespołów będzie to bardzo dobre przetarcie przed rozpoczęciem sezonu, który rozpocznie się za niespełna miesiąc.[PlusLiga]»

Przyjmujący zakończył testy w PGE Skrze
Fot.: CEV

Marko Vukasinović nie zostanie nowym przyjmującym PGE Skry Bełchatów. Czarnogórski siatkarz zakończył testy w drużynie mistrzów Polski i wyjechał do swojej ojczyzny.[PlusLiga]»

[2018-09-21 10:41:56]
W piątek i sobotę w Suwałkach
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Trefl Gdańsk po czwartkowym porannym treningu w ERGO ARENIE udał się do Suwałk, gdzie w piątek i sobotę weźmie udział w IX Memoriale im. Józefa Gajewskiego. W piątek o godz. 18:15 „gdańskie lwy” zmierzą się z tamtejszym Ślepskiem, a w sobotę – w zależności od wyniku piątkowego starcia, a także przebiegu rywalizacji Chemika Bydgoszcz i Indykpolu AZS-u Olsztyn – zagrają z jedną z tych drużyn o trzecie lub pierwsze miejsce (godz. 12 lub 14).[PlusLiga]»

Zagraj z siatkarzami PGE Skry podczas VIII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Zawsze marzyłeś o tym, żeby wyjść na boisko i zagrać razem z siatkarzami PGE Skry Bełchatów? Podczas ósmego Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów będzie to możliwe! Sprawdź, jakie inne atrakcje przygotowaliśmy na to wydarzenie![PlusLiga]»

ONICO - ZAKSA 4:0 w meczu sparingowym
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W meczu towarzyskim rozegranym w Twardogórze ONICO Warszawa pokonało wicemistrzów Polski, ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 4:0 (25:20, 25:15, 27:25, 25:17).[PlusLiga]»

Piąta edycja programu „Siatkarz z klasą” – trwają zapisy!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Sześć tygodni po starcie roku szkolnego – dokładnie w połowie października – ruszy nowy sezon PlusLigi, a wraz z nim kolejna odsłona programu Trefla Gdańsk „Siatkarz z klasą”. Współorganizatorem projektu będzie ERGO ARENA. Tegoroczna piąta edycja skierowana będzie do wszystkich chętnych szkół z województwa pomorskiego, tak aby ze sportową pasją, siatkarskim bakcylem i wartościami, którymi kierują się „gdańskie lwy” dotrzeć do jak najszerszego grona uczniów ze wszystkich szkół z regionu. Chętne szkoły i nauczyciele już teraz mogą zgłaszać swój udział w projekcie![PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane