Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

[2020-04-07 16:59:46]
Nicolas Szerszeń wraca do Rzeszowa
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Nicolas Szerszeń, wypożyczony przed sezonem 2019/2020 z Asseco Resovii Rzeszów, wraca do swojego macierzystego klubu. 24-letni przyjmujący może zaliczyć grę w barwach biało-niebieskich do bardzo udanych.[PlusLiga]»

Janusz Kapka: 18 meczów razy 20 sezonów
Fot.: Anna Szłapa

- Na pewno szkolenie mielimy w Warszawie. Swojego pierwszego meczu w roli komisarza, niestety, nie pamiętam - mówi Janusz Kapka, który podobnie jak Grzegorz Szewczyk, występuje w tej roli od inauguracyjnego sezonu profesjonalnych rozgrywek siatkarzy do chwili obecnej.[PlusLiga]»

[2020-03-29 16:48:12]
Letnia PlusLiga i TAURONLiga
Fot.: FIVB

Polska Liga Siatkówki szykuje wielką niespodziankę dla fanów ligowej siatkówki. Powstał pomysł, by w najbliższe wakacje zorganizować rywalizację klubów elity w nietypowej formule.[PlusLiga]»

Antoine Brizard opuszcza VERVĘ Warszawa ORLEN Paliwa
Fot.: Magdalena Kudzia

W sezonie 2020/2021 w składzie VERVY Warszawa ORLEN Paliwa zabraknie Antoine’a Brizarda. Francuski rozgrywający po trzech latach gry w stolicy zdecydował się na zmianę barw klubowych.[PlusLiga]»

Koniec sezonu PlusLigi, Ligi Siatkówki Kobiet oraz KRISPOL 1. Ligi
Fot.: Magdalena Kudzia

Wydanie takiej decyzji poprzedziło posiedzenie Rady Nadzorczej PLS S.A., które przeprowadzono drogą elektroniczną. Wcześniej odbyły się także konsultacje z przedstawicielami akcjonariuszy spółki. W wyniku tych rozmów oraz konsultacji Zarząd postanowił:[PlusLiga]»

Mariusz Wlazły odchodzi ze PGE Skry Bełchatów
Fot.: Krzysztof Wilk

Ikona PGE Skry Bełchatów zmienia klub! W magazynie siatkarskim #7strefa Mariusz Wlazły przyznał, że jest to jego ostatni sezon w drużynie z Bełchatowa. Słynny atakujący dodał, że w przyszłym sezonie zagra w innym polskim klubie.[PlusLiga]»

[2020-03-18 19:25:53]
Paweł Brandt: Bądźmy cierpliwi
Fot.: Karol Zdyb

Zawieszenie rozgrywek ligowych jest sytuacją wyjątkową nie tylko dla siatkarzy, ale także dla całego środowiska. O tym jak wygląda codzienność w dobie izolacji opowiada fizjoterapeuta Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle i reprezentacji Polski Paweł Brandt.[PlusLiga]»

Konrad Piechocki: Cały sport się zatrzymał, ale to dziś nie jest najważniejsze
Fot.: Piotr Wolankiewicz

W sytuacjach, kiedy umierają ludzie, a skala problemu jest narastająca, sport schodzi na dalszy plan - mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.[PlusLiga]»

[2020-03-12 18:53:33]
Jurajscy Rycerze w obliczu pandemii
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Błyskawicznie zmieniająca się sytuacja w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 zmusiła władze PLS SA do przerwania rozgrywek PlusLigi w momencie, gdy siatkarzom Aluron Virtu CMC Zawiercie do końca fazy zasadniczej zostały dwa mecze. Na razie nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle się odbędą.[PlusLiga]»

Michał Mieszko Gogol: Kluczowe jest odzyskanie pewności siebie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Bardzo się cieszę, że wygraliśmy, i że na końcu meczu widziałem drużynę, która odzyskała pewność siebie - mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry.[PlusLiga]»

Marcin Janusz: jesteśmy bardzo niewygodnym przeciwnikiem
Fot.: Magdalena Kudzia

Trefl Gdańsk odniósł zwycięstwo nad VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa w spotkaniu 24. kolejki rozgrywek. Tym samym gdańszczanie wywalczyli sobie miejsce w fazie play off. - Myślę, że mało kto na to stawiał, że będziemy w play offach, a weźmiemy w nich udział. Jesteśmy na dobrej drodze, by skończyć je na bardzo wysokim miejscu - powiedział Marcin Janusz, rozgrywający gdańskiego zespołu.[PlusLiga]»

PlusLiga: Gdańskie Lwy pożarły warszawian
Fot.: Magdalena Kudzia

Znakomite spotkanie rozegrali dziś podopieczni Michała Winiarskiego. Gdańskie lwy podjęły dziś na własnym parkiecie lidera tabeli - Vervę Warszawa Orlen Paliwa. Decydujący okazał się set numer dwa, w którym gospodarze byli mocno pod kreską, ale zdołali doprowadzić do wyrównanej końcówki, rozgrywając ją na swoją korzyść. Niekwestionowanym liderem po gdańskiej stronie siatki był Bartosz Filipiak, który opuszczał parkiet z kolejną statuetką MVP w swoich rękach.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane