Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Reprezentant Polski zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn
Fot. Magdalena Kudzia

Środkowy, który zajął drugie miejsce w rankingu blokujących. Jego dobra postawa zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski. Szymon Jakubiszak zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejny sezon.[PlusLiga]»

Bartłomiej Lipiński żegna się z PGE GiEK Skrą
Fot. Magdalena Kudzia

Bartłomiej Lipiński, dotychczasowy przyjmujący PGE GiEK Skry, żegna się z klubem. Od nowego sezonu nie będzie reprezentował barw bełchatowskiej drużyny.[PlusLiga]»

Trévor Clevenot opuszcza Aluron CMC Wartę Zawiercie
Fot. Magdalena Kudzia

Po zdobyciu Pucharu Polski oraz wicemistrzostwa kraju z Jurajską Armią żegna się Trévor Clevenot. Francuski przyjmujący spędził w Zawierciu jeden sezon.[PlusLiga]»

Mariusz Sordyl nowym trenerem Trefla Gdańsk
Fot.: Magdalena Kudzia

Od sezonu 2024/2025 seniorską drużynę Trefla Gdańsk poprowadzi Mariusz Sordyl. - Jestem niezwykle szczęśliwy, że dziś mogę oficjalnie powitać nowego trenera „gdańskich lwów’ - Mariusza Sordyla. Jego doświadczenie, wiedza i pasja do siatkówki są niepodważalne, co czyni go idealnym kandydatem do kierowania naszym zespołem w nadchodzących wyzwaniach – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.[PlusLiga]»

Wielki talent i czwarty najlepiej punktujący ligi rumuńskiej w PGE GiEK Skrze
Fot. Magdalena Kudzia

Młody i utalentowany, jeden z czołowych punktujących ligi rumuńskiej sezonu 2023/2024 zagra w PGE GiEK Skrze Bełchatów. Reprezentant Rumunii, David Dinculescu to nowy przyjmujący klubu z Bełchatowa.[PlusLiga]»

Igor Grobelny odchodzi z Projektu Warszawa z końcem sezonu
Fot. Magdalena Kudzia

Igor Grobelny odchodzi z Projektu Warszawa wraz z końcem sezonu 2023/24. Przyjmujący występował w stołecznym klubie łącznie przez pięć sezonów i zdobył 873 punkty w 126 spotkaniach w PlusLidze zdobywając dwa brązowe medale ligowych rozgrywek oraz Puchar Challenge.[PlusLiga]»

[2024-05-20 13:43:09]
Moritz Karlitzek zostaje w Olsztynie
Fot. Magdalena Kudzia

Najlepiej zagrywający zawodnik w ekipie ze stolicy Warmii i Mazur w minionym sezonie. W zakończonych rozgrywkach rozegrał 31 spotkań, w których zdobył 420 punktów. Moritz Karlitzek zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn na kolejne dwa sezony.[PlusLiga]»

Gheorghe Cretu: Cel na najbliższy czas? Odbudowa drużyny i powrót na szczyt
Fot. volleyballworld.com

Sezon 2017/2018 - to wtedy siatkarze Skry Bełchatów po raz dziewiąty sięgnęli po mistrzostwo Polski. W kolejnych latach w klubie zaszły spore zmiany. Ostatnia metamorfoza ma być tą decydującą. Ma ona na celu przywrócenie świetności PGE GiEK Skry Bełchatów. Pomóc ma w tym Gheorghe Cretu. - Główny cel klubu to odbudowa drużyny i w perspektywie czasu powrót na szczyt. Trzeba to zrobić umiejętnie i z głową - zaznacza nowy trener żółto-czarnych.[PlusLiga]»

Kolejny sezon Bartosza Mariańskiego w siatkarskim GKS-ie Katowice
Fot. Magdalena Kudzia

Bartosz Mariański pozostanie w składzie GKS-u Katowice na sezon 2024/2025 PlusLigi. Oznacza to, że ten ważny dla siatkarskiej GieKSy zawodnik rozegra w naszych barwach swój ósmy sezon w karierze.[PlusLiga]»

Trener Igor Juričić żegna się z Treflem Gdańsk
Fot. Magdalena Kudzia

Po dwóch latach prowadzenia Trefla Gdańsk trener Igor Juričić opuszcza stolicę Pomorza. – Po dwóch latach pracy i wyzwań na polu sportowym nadszedł czas, by pożegnać trenera Igora Juričicia. Dziękuję za jego zaangażowanie w prowadzenie zespołu oraz osiągnięcia, które wspólnie wywalczyliśmy – mówi Dariusz Gadomski, prezes Trefla Gdańsk.[PlusLiga]»

[2024-05-16 13:36:13]
Kapitan zostaje w Olsztynie
Fot. Magdalena Kudzia

Przyjmujący, który w minionym sezonie musiał walczyć nie tylko z przeciwnikiem, ale także i urazami. Kiedy Kibice mogli podziwiać jego grę, zawsze dawał z siebie 100%. Podpora zespołu na boisku, ale także poza nim. Kapitan zostaje w Olsztynie – Nicolas Szerszeń będzie bronił barw Indykpolu AZS Olsztyn w kolejnym sezonie.[PlusLiga]»

Środkowy siatkarskiej GieKSy Łukasz Usowicz z nową umową
Fot. Magdalena Kudzia

Łukasz Usowicz przedłużył kontrakt z GKS-em Katowice do końca sezonu 2024/2025. 26-letni środkowy, który w minionym roku przeszedł do GKS-u Katowice z MKS-u Będzin, zanotował świetny debiutancki sezon w PlusLidze, zdobywając w 30 rozegranych meczach sezonu 205 punktów, z czego 63 blokiem.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane