Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Stocznia Szczecin – Cerrad Czarni Radom [zapowiedź]
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku na górze plusligowej tabeli. Stocznia Szczecin podejmie na własnym boisku Cerrad Czarnych Radom – największą rewelację obecnego sezonu.[PlusLiga]»

PlusLiga: Pierwsze zwycięstwo rzeszowian
Fot.: Elżbieta Wilk

Po dłuższej przerwie siatkarze Trefla wrócili na boisko Ergo Areny. Był to ich pierwszy mecz po porażce odniesionej na wyjazdowym meczu w Jastrzębiu Zdroju. Po drugiej stronie siatki stanęli rzeszowianie, którzy od początku sezonu musieli pogodzić się z ostatnim miejscem w ligowej tabeli. W ich ostatnim starciu przeciwko ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle gra wyglądała zdecydowanie lepiej niż w poprzednich starciach. Zatem zapowiadało się na ciekawe starcie. Chyba nikt nie spodziewał się, że pojedynek zakończy się szybko i to zdecydowaną wygraną którejś z ekip. Najbliżej dokonania tego byli.. goście, którzy pokonali gdańszczan w czterech setach. Niewiele jednak brakowało, aby zawodnicy Andrei Anastasiego doprowadzili do tie-breaka. MVP meczu wybrano Damiana Schulza, który do Rzeszowa trafił po kilku sezonach gry w gdańskich barwach.[PlusLiga]»

Brizard i Vernon-Evans przed meczem z PGE Skrą
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Czas na starcie z mistrzami Polski! Już w sobotę 17 listopada o godzinie 14:45 ONICO Warszawa zmierzy się na wyjeździe z PGE Skrą Bełchatów. Zapraszamy do lektury przedmeczowych wypowiedzi.[PlusLiga]»

Michał Winiarski: Spodziewam się bardzo dobrego meczu PGE Skry
Fot.: Magdalena Gajek

W sobotę PGE Skra Bełchatów rozpocznie prawdziwy meczowy maraton. Do końca roku będzie grała po dwa spotkania w tygodniu, co z pewnością odczują siatkarze mistrzów Polski.[PlusLiga]»

Damian Schulz: Z meczu na mecz wyglądamy lepiej
Asseco Resovia w dalszym ciągu jest pod kreską. Ekipa z Rzeszowa nie spełnia pokładanych w niej nadziei i od początku sezonu musi walczyć o każdy punkt, by powoli wspinać się z samego dołu ligowej tabeli. O przyczynach takiego obrotu spraw mówi atakujący rzeszowian, Damian Schulz.[PlusLiga]»

[2018-11-16 12:26:37]
Jedziemy do mistrzów Polski
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W sobotę 17 listopada siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się na wyjeździe z mistrzami Polski, PGE Skrą Bełchatów. Spotkanie rozgrywane w Hali Energia rozpocznie się o godzinie 14:45.[PlusLiga]»

Współpraca z Centrum Medycznym Gamma przedłużona
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

ONICO Warszawa i Centrum Medyczne Gamma przedłużają współpracę. CM Gamma będzie dbała o zdrowie stołecznych siatkarzy do końca sezonu 2018/2019.[PlusLiga]»

W piątek Andreę Anastasiego usłyszycie w… tramwajach i autobusach… i to po polsku
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

„Tym tramwajem dojedziesz do ERGO ARENY. Dziś o godz. 18 gramy tam mecz. Zapraszam, Andrea Anastasi” – taki komunikat usłyszą w piątek 16 listopada pasażerowie gdańskich tramwajów linii 2, 5, 6 i 8 oraz analogiczny w autobusach linii 117, 122, 148 i 227. To akcja promocyjna Trefla Gdańsk przed meczem z Asseco Resovią Reszów.[PlusLiga]»

Jake Langlois wraca do optymalnej formy
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Jake Langlois powraca do pełnej sprawności. Amerykanin, po przerwie spowodowanej kontuzją pleców, pojawił się na boisku w starciu z ONICO Warszawa. - Wznowiłem treningi dzień przed meczem - przyznał brązowy medalista mistrzostw świata.[PlusLiga]»

Rafael Araujo najlepszym zawodnikiem października w warszawskiej ekipie
Fot.: Magdalena Kudzia

Głosami kibiców ONICO, MPV października został wybrany atakujący stołecznych, Rafael Araujo. Drugie miejsce w głosowaniu na najlepszego siatkarza miesiąca zajął Andrzej Wrona, a trzecie ex aequo Piotr Łukasik i Graham Vigrass.[PlusLiga]»

Ferdinando De Giorgi: Najważniejsze będą play offy
Fot.: Magdalena Kudzia

Szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla odpowiada na trudne pytania, m.in. dotyczące Salvadora Oliwy i jego roli w drużynie. Mówi też o przyczynach porażki z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz o tym, dlaczego kibice powinni wierzyć w jego zespół i w walkę o medale.[PlusLiga]»

Pierwsza taka zmiana w historii klubu – w piątek sztab Trefla Gdańsk na biało-czerwono
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W piątek 16 listopada o godz. 18 Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Starcie to będzie miało wyjątkową, niepodległościową oprawę. W hali na granicy Gdańska i Sopotu w siatkarskiej atmosferze uczczone zostanie bowiem 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z wyjątkowych elementów będą stroje sztabu szkoleniowego Trefla Gdańsk. Po raz pierwszy w historii klubu trener Andrea Anastasi wraz z całym swoim zespołem trenersko-medycznym ubrani będą bowiem w biało-czerwone koszulki polo, nawiązujące do barw narodowych. Jakie atrakcje czekają na kibiców?[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane