Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

PGE Skra bez zwycięstwa w pierwszym meczu sparingowym
Fot. Magdalena Kudzia

W mocno okrojonym składzie PGE Skra przegrała pierwszy mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Lepsza od bełchatowian okazała się eWinner Gwardia Wrocław, która wygrała 3:1.[PlusLiga]»

Projekt Warszawa zagra... na Ukrainie!
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze Projektu Warszawa wezmą udział w pięciodniowym obozie przygotowawczym w ukraińskim Gródku. W trakcie wyjazdu stołeczny klub rozegra dwa spotkania kontrolne z miejscowym zespołem Epicentr-Podolany Horodok.[PlusLiga]»

Projekt Warszawa lepszy od Ślepska Malow Suwałki w meczu sparingowym
Fot. Magdalena Kudzia

Projekt Warszawa pokonał Ślepsk Malow Suwałki 3:1 (28:26, 25:22, 25:22, 23:25) w meczu sparingowym przed sezonem PlusLigi. Stołeczni siatkarze w sobotę rozegrają jeszcze jedno wspólne spotkanie z suwalskim klubem.[PlusLiga]»

[2021-08-27 21:51:18]
Projekt Warszawa wygrywa w sparingu
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze Projektu Warszawa i Cerradu Czarnych Radom spotkali się w piątkowe popołudnie w hali Arena Ursynów, by rozegrać mecz towarzyski. Sparing zakończył się wygraną gospodarzy 3-1.[PlusLiga]»

Jay Blankenau: Nie mogę się doczekać początku sezonu
Jay Blankenau przyleciał do Polski i rozpoczął treningi z Projektem Warszawa. Kanadyjski rozgrywający opowiedział o swoich nadziejach na nowy sezon i rozczarowaniu po turnieju igrzysk olimpijskich w Tokio.[PlusLiga]»

[2021-08-26 07:27:56]
Plan sparingów Projektu Warszawa
Siatkarze Projektu Warszawa kontynuują ciężką pracę przed sezonem PlusLigi i CEV Ligi Mistrzów. W ramach przygotowań podopieczni trenera Andrei Anastasiego rozegrają aż siedem spotkań kontrolnych.[PlusLiga]»

Milad Ebadipour: Kovac będzie chciał wprowadzić kilka dobrych zmian
Fot. Magdalena Kudzia

Milad Ebadipour wciąż przebywa w Iranie, gdzie przygotowuje się ze swoją narodową reprezentacją do mistrzostw Azji. Co ciekawe, będzie kapitanem kadry w tym turnieju.[PlusLiga]»

Asseco Resovia zaczęła przygotowania
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Zajęciami na siłowni przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli siatkarze Asseco Resovii. Na pierwszych zajęciach było siedmiu zawodników z podstawowego składu. Pojawił się też trener Alberto Giuliani, który jest w trakcie przygotowań z reprezentacją Słowenii do wrześniowych mistrzostw Europy.[PlusLiga]»

Siatkarze Projektu Warszawa po pierwszym tygodniu przygotowań
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze Projektu Warszawa rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu PlusLigi oraz CEV Ligi Mistrzów. Zawodnicy brązowego medalisty mistrzostw Polski odbyli pierwsze zajęcia na siłowni i hali oraz na… plaży. Na treningach nie zabrakło także znanych warszawskim kibicom zawodników – Zbigniewa Bartmana i Bruno Romanuttiego.[PlusLiga]»

Slobodan Kovač: Praca w PGE Skrze to duża odpowiedzialność
Fot.: FIVB

Slobodan Kovač oficjalnie został nowym trenerem PGE Skry. Do Bełchatowa przyjedzie jednak dopiero po zakończeniu wrześniowych mistrzostw Europy. - Będziemy mieli niewiele czasu - mówi serbski szkoleniowiec.[PlusLiga]»

Dick Kooy rozpoczyna treningi z PGE Skrą Bełchatów
Fot.: Magdalena Kudzia

Dick Kooy rozpoczyna treningi z PGE Skrą. Holenderski przyjmujący z włoskim obywatelstwem ma pomóc bełchatowianom podczas okresu przygotowawczego do nowego sezonu PlusLigi.[PlusLiga]»

PGE Skra rozpoczęła przygotowania do sezonu 2021/2022
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Ośmiu siatkarzy rozpoczęło przygotowania do sezonu 2021/2022 w hali Energia. Na zajęciach PGE Skry Bełchatów nie zabrakło również nowych twarzy.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane