Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Dominik Kwapisiewicz nowym trenerem Ślepska Malow Suwałki
Fot.: Sylwia Kuś

Dominik Kwapisiewicz został nowym trenerem Ślepska Malow Suwałki! Umowa z 42-letnim szkoleniowcem będzie obowiązywała do zakończenia sezonu 2021/2022. Kwapisiewicz zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Kowala, który prowadził zespół od 2019 roku.[PlusLiga]»

Komunikat dotyczący zmian w sztabie szkoleniowym Ślepska Malow Suwałki
Fot.: CEV

Z dniem 17 stycznia 2022 roku Andrzej Kowal przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera Ślepska Malow Suwałki. Szkoleniowiec dołączył do drużyny przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020 i poprowadził biało-niebieskich w sześćdziesięciu dziewięciu meczach w PlusLidze. Mateusz Kuśmierz, będący drugim trenerem Ślepska Malow Suwałki, oddał się natomiast do dyspozycji zarządu.[PlusLiga]»

[2022-01-16 19:37:57]
Wyniki 16. kolejki PlusLigi
16. kolejka PlusLigi dostarczyła kibicom nie lada emocji. Bardzo zacięty bój stoczyły ekipy Indykpolu AZS Olsztyn i Ślepska Malow Suwałki, które w Iławie podzieliły się punktami. Niespodziankę sprawił również GKS Katowice - podopieczni trenera Grzegorza Słabego pokonali wyżej notowaną Aluron CMC Wartę Zawiercie. Ponadto ponownie dwa mecze nie zostały rozegrane z powodu koronawirusa w zespołach z Warszawy i Radomia.[PlusLiga]»

Niespodzianka w Katowicach - GKS ogrywa Wartę Zawiercie
Fot.: Magdalena Kudzia

W spotkaniu kończącym 16. kolejkę PlusLigi GKS Katowice pokonał Aluron CMC Wartę Zawiercie 3-0. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został przyjmujący gospodarzy, Tomas Rousseaux.[PlusLiga]»

Jastrzębski Węgiel podtrzymuje serię zwycięstw
Fot. Magdalena Kudzia

W rozgrywanym awansem meczu 18. kolejki PlusLigi Jastrzębski Węgiel pokonał Asseco Resovię Rzeszów 3-1. Dla Mistrzów Polski było to trzynaste zwycięstwo w trwającym sezonie. Statuetka MVP powędrowała w ręce Trevora Clevenot.[PlusLiga]»

Wicemistrz Polski za mocny dla beniaminka z Lublina
Fot. Magdalena Kudzia

W meczu 16. kolejki PlusLigi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała na wyjeździe LUK Lublin 3-1. Beniaminek ligi postawił utytułowanym rywalom bardzo trudne warunki i był o krok od doprowadzenia do piątej partii. MVP wybrany został atakujący gości, Łukasz Kaczmarek.[PlusLiga]»

Trudna przeprawa PGE Skry Bełchatów w Nysie
Fot. Magdalena Kudzia

PGE Skra Bełchatów pokonała Stal Nysę 3-1 w meczu 16. kolejki PlusLigi. Goście pewnie triumfowali w dwóch pierwszych setach, jednak w kolejnych partiach podopieczni trenera Daniela Plińskiego znacznie podnieśli poprzeczkę i byli naprawdę blisko, by przedłużyć to spotkanie. MVP wybrany został Mateusz Bieniek.[PlusLiga]»

Pierwsze zwycięstwo Indykpolu AZS w 2022 roku
Fot. Magdalena Kudzia

W okrojonym składzie, bo bez Robberta Andringi, Mateusza Poręby i Jana Firleja Indykpol AZS Olsztyn wygrał w Derbach Północy 3-2, przerywając serię sześciu porażek z rzędu. MVP meczu wybrany został Karol Butryn.[PlusLiga]»

[2022-01-14 22:22:53]
Cenne trzy punkty Cuprum Lubin
Fot. Magdalena Kudzia

W meczu otwierającym 16. kolejkę PlusLigi zespół Cuprum Lubin pokonał Trefl Gdańsk 3-1. MVP spotkania wybrany został Marcin Waliński.[PlusLiga]»

Czas na #DerbyPółnocy - zapowiedź meczu Indykpol AZS Olsztyn vs Ślepsk Malow Suwałki
Fot. Magdalena Kudzia

Jak mawia stare porzekadło - do trzech razy sztuka. Zawodnicy prowadzeni przez Javiera Webera będą szukali powrotu na zwycięską ścieżkę w sobotnim starciu przeciwko Ślepskowi Malow Suwałki. Początek spotkania w hali przy Małym Jezioraku w Iławie o godz. 14:45.[PlusLiga]»

Komunikat dotyczący ponownych testów RT-PCR siatkarzy PGE Skry Bełchatów
Fot. Magdalena Kudzia

KPS Skra Bełchatów S.A. informuje, że po wykonaniu ponownych testów RT-PCR na obecność choroby COVID-19, trzech zawodników otrzymało wynik pozytywny.[PlusLiga]»

Powołanie nowego Prezesa Zarządu ZAKSA S.A.
Fot. Magdalena Kudzia

ZAKSA S.A. informuje, że na stanowisko Prezesa Zarządu został powołany Piotr Szpaczek który zastąpił dotychczasowego Prezesa Zarządu ZAKSA S.A. Sebastiana Świderskiego.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane