Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Siedmiu zawodników odchodzi z Asseco Resovii Rzeszów
Fot.: Anna Jabłczyk

Sezon PlusLigi 2019/2020 za nami. Czas budowy drużyny Asseco Resovii Rzeszów na nowe rozgrywki, wiąże się również z pożegnaniami. Dzisiaj klub poinformował o zakończeniu współpracy z siedmioma zawodnikami.[PlusLiga]»

Mateusz Bieniek w PGE Skrze Bełchatów
Fot.: Anna Jabłczyk

Mateusz Bieniek, jeden z najlepszych środkowych na świecie, przez najbliższy sezon będzie siatkarzem PGE Skry. Gracz został wypożyczony do bełchatowskiej drużyny z Cucine Lube Civitanova.[PlusLiga]»

Dusan Petković: W Polsce nic mnie nie zaskoczyło
Fot.: Magdalena Kudzia

Dusan Petković w niedzielę został szczęśliwym tatą Savy. Wcześniej opowiedział nam nieco o swoim życiu w Serbii podczas kwarantanny.[PlusLiga]»

Jakub Powpiwczak dalej z Jastrzębskim Węglem
Fot.: Krzysztof Wilk

– Jastrzębie i Jastrzębski Węgiel to mój drugi dom. To miejsce, w którym tak naprawdę wychowałem się siatkarsko. Może nie zaczynałem tutaj swojej przygody z siatkówką, ale jestem z tym miejscem związany i jest mi tu dobrze. Mogę się tutaj realizować zarówno indywidualnie, jak i z całym zespołem, bo co roku gramy o najwyższe cele; bo mogę codziennie trenować i grać z zawodnikami z najwyższego światowego poziomu. Nic więcej dodawać nie muszę – mówi libero Jastrzębskiego Węgla, który zostaje z drużyną na kolejne dwa sezony.[PlusLiga]»

Bartłomiej Grzechnik zostaje z Cerradem Eneą Czarnymi Radom
Fot.: Magdalena Kudzia

Bartłomiej Grzechnik, wychowanek radomskiego klubu zostaje z Cerrad Enea Czarnych Radom na przyszły sezon! To drugi ruch transferowy w zespole Roberta Prygla przed rozgrywkami 2020/2021 w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn.[PlusLiga]»

Alfredo Martilotti oraz Alek Achrem asystentami trenera Giulianiego
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Trener Asseco Resovii Rzeszów Alberto Giuliani kompletuje sztab szkoleniowy na nadchodzący sezon. Jego asystentami będą Alfredo Martilotti oraz Alek Achrem.[PlusLiga]»

[2020-05-06 21:35:02]
MKS Będzin odkrył kolejną kartę
Fot.: Anna Jabłczyk

Rafał Sobański będzie bronił barw MKS-u Będzin - poinformował klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.[PlusLiga]»

Fabian Drzyzga wraca do Asseco Resovii
Fot.: FIVB

Najlepszy polski rozgrywający ostatnich lat, największe sukcesy odnosi w biało-czerwonych barwach. Z reprezentacją Polski zdobył m.in. dwa razy mistrzostwo świata (2014 i 2018) raz brązowy medal mistrzostw Europy w 2019 r.[PlusLiga]»

Milad Ebadipour: Kocham siatkówkę, więc trudno bez niej wytrzymać
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Milad Ebadipour, czyli irański przyjmujący PGE Skry, na czas kwarantanny został w Bełchatowie. Jak sobie radzi?[PlusLiga]»

Ligi zawodowe sportów halowych: Już trzeba rozmawiać o nowym sezonie
Fot.: Karol Zdyb

We wtorek, 5 maja 2020 roku, odbyło się spotkanie prezesów spółek zarządzających ligami zawodowymi zespołowych sportów halowych w Polsce - PGNiG Superligi, Energa Basket Ligi i PlusLigi. Spotkanie było wynikiem współpracy, nawiązanej pomiędzy ligami tuż przed rozpoczęciem pandemii koronawirusa.[PlusLiga]»

[2020-05-06 11:32:57]
Olieg Achrem zakończył karierę
Fot.: Emilia Kowalkowska

Olieg Achrem, zawodnik Asseco Resovii poinformował w mediach społecznościowych, że zakończył karierę sportową. Białoruski siatkarz z polskim obywatelstwem grał przez wiele lat w rzeszowskim klubie, był m.in. kapitanem tej drużyny.[PlusLiga]»

PlusLiga wspiera marzenie biało-czerwonych o złocie w Tokio!
Fot.: Anna Jabłczyk

Prezesi klubów Ligi Mistrzów Świata postanowili, by w sezonie przedolimpijskim 2020/2021 wesprzeć reprezentację Polski i zakończyć sezon już w połowie kwietnia, a nie, jak to było planowane, w maju. Wszystko w trosce o występ biało-czerwonych na igrzyskach w Tokio.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane