Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Bruno Romanutti nowym zawodnikiem ONICO!
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Argentyński atakujący Bruno Romanutti został nowym siatkarzem ONICO Warszawa. 29-letni zawodnik związał się ze stołecznym klubem rocznym kontraktem. W Warszawie będzie występował z numerem 16.[PlusLiga]»

Janusz Gałązka zostaje w Szczecinie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

31-letni środkowy przedłużył kontrakt ze Stocznią i w nadchodzącym sezonie nadal będzie grał w ekipie ze stolicy Pomorza Zachodniego.[PlusLiga]»

Cuprum zamyka skład asem...prosto z Japonii
Masahiro Yanagida wzmocni przyjęcie Miedziowych w zbliżającym się sezonie rozgrywek PlusLigi![PlusLiga]»

Ruben Schott przyjmującym Trefla Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Wicemistrz Europy i mistrz Niemiec z sezonu 2016/2017, Ruben Schott, w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy Trefla Gdańsk. Zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem.[PlusLiga]»

Michał Ostrowski: Moja odpowiedzialność za wynik była większa
Fot.: Kamil Krawczyk

Wraz z drużyną RCS Czarnych Radom wywalczył awans do I ligi, a następnie do siatkarskiej ekstraklasy. W PlusLidze w barwach radomskiego zespołu zaliczył już swój piąty sezon. Mowa oczywiście o wychowanku Czarnych Radom - Michale Ostrowskim. O ostatnim sezonie, zrealizowanych celach, a także planach na kolejny rok z zawodnikiem rozmawiał Adam Kurasiewicz.[PlusLiga]»

[2018-07-06 11:44:14]
Plan przygotowań zespołu do sezonu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Z kim, gdzie i kiedy zagramy w okresie przygotowawczym? Sprawdź, gdzie zawitają olsztyńscy akademicy podczas gier sparingowych.[PlusLiga]»

Skład siatkarskiej GieKSy skompletowany
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

21-letni środkowy Dawid Woch dołączył do GKS-u Katowice. Tym samym zakończyła się budowa naszej drużyny na sezon 2018/19.[PlusLiga]»

[2018-07-04 16:57:39]
Nikolay Penchev odchodzi z PGE Skry
Fot.: Magdalena Kudzia

Po dwóch sezonach Nikolay Penchev odchodzi z PGE Skry. Z bełchatowskim klubem zdobył mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski oraz Superpuchar Polski.[PlusLiga]»

Siatkarze PGE Skry rozpoczną przygotowania 16 sierpnia
Fot.: Kamil Krawczyk

Znamy datę rozpoczęcia przygotowań zespołu PGE Skry do nowego sezonu. Bełchatowianie spotkają się na pierwszym treningu w hali Energia 16 sierpnia.[PlusLiga]»

[2018-07-04 12:22:06]
PGE Skra zagra z VfB Friedrichshafen
Fot.: FIVB

Szykuje nam się kolejny pojedynek polsko-niemiecki. Podczas IX Międzynarodowego Turnieju Charytatywnego Wielton Giganci Siatkówki, który w dniach 5-7 października 2018 odbędzie się w Wieluniu, PGE Skra zmierzy się z VfB Friedrichshafen.[PlusLiga]»

[2018-07-03 12:01:20]
Następne wzmocnienie Stoczni
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Simon Van De Voorde to kolejny zawodnik, który przed rozpoczęciem sezonu 2018/2019 dołącza do ekipy Stoczni Szczecin. 28-letni Belg występuje na pozycji środkowego.[PlusLiga]»

Michał Gogol: Jesteśmy waleczni i ambitni
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Już w najbliższą środę rozpocznie się turniej Final Six Ligi Narodów siatkarzy, w którym weźmie udział reprezentacja Polski. W ekipie trenera Vitala Heynena znalazły się dwie osoby, związane z naszym klubem – asystent selekcjonera Michał Gogol oraz nowy zawodnik KPS Stocznia Szczecin, Bartosz Kurek.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane