Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Mistrz Polski rozpoczął przygotowania
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu ligowego. W pierwszym treningu tego zespołu, pracując pod okiem trenerów Michała Chadały, Adama Swaczyny i Piotra Pietrzaka, udział wzięło dziesięciu zawodników.[PlusLiga]»

Beniaminek PlusLigi przygotowuje się do sezonu
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Beniaminek PlusLigi, MKS Ślepsk Malow Suwałki od tygodnia przygotowuje się do rozgrywek sezonu 2019/20. W kadrze trenera Andrzeja Kowala jest czternastu graczy, ośmiu zawodników pozostało z ubiegłorocznego składu, który wywalczył awans. Na początku drużyna integrowała się m. in. na polu golfowym.[PlusLiga]»

Wojciech Włodarczyk zamyka skład Cerradu Czarnych Radom
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W sezonie 2019/2020 w barwach drużyny Cerrad Czarnych Radom występować będzie 29-letni przyjmujący, Wojciech Włodarczyk! Skład drużyny Wojskowych na kolejne rozgrywki w PlusLidze, został skompletowany![PlusLiga]»

Korneliusz Banach i Filip Grygiel dołączyli do ZAKSY
Fot.: Elżbieta Wilk

Po roku przerwy do pierwszego zespołu ZAKSY wraca Korneliusz Banach. Libero może się pochwalić udanymi sezonami w barwach mistrzów Polski. Do składu kędzierzynian dołączy również Filip Grygiel, 19-letni zawodnik ma doświadczenie w grze na przyjęciu i ataku.[PlusLiga]»

W poniedziałek PGE Skra rozpocznie przygotowania do nowego sezonu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Choć siatkarzy i kibiców czeka jeszcze sporo emocji, jeśli chodzi o mecze reprezentacyjne, to kluby PlusLigi powoli rozpoczynają również przygotowania do nowego sezonu. W poniedziałek zajęcia pod wodzą nowego trenera zainaugurują także zawodnicy PGE Skry.[PlusLiga]»

„Gdańskie lwy” wracają pod siatkę. Sezon 2019/2020 z wyjątkowym hasłem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Trefl Gdańsk w poniedziałek 19 sierpnia rozpoczyna okres przygotowawczy do sezonu 2019/2020. Sezonu wyjątkowego, bowiem 15-stego w historii klubu. W identyfikacji wizualnej pojawi się więc więcej złota zaczerpniętego z barw z początków istnienia Trefla Gdańsk z 2005 roku, a drużynie przez cały sezon oprócz hasła „gdańskie lwy” będzie towarzyszyć jeszcze jedno, wyjątkowe, zaczerpnięte z herbu Gdańska „Nec temere, nec timide”, czyli „odważnie, ale z pokorą”. Z taką właśnie postawą drużyna Trefla, w której w sezonie 2019/2020 aż 11 z 14 zawodników to maksymalnie 25-latkowie, ma walczyć na ligowych parkietach.[PlusLiga]»

Mateusz Janikowski zamyka skład Trefla Gdańsk
Trefl Gdańsk skompletował drużynę na sezon 2019/2020. Jako 14-sty gracz, na zasadzie wypożyczenia z ONICO Warszawa, do ekipy „gdańskich lwów” dołączył Mateusz Janikowski. Umowa wypożyczenia młodego przyjmującego została podpisana na dwa sezony, do końca rozgrywek 2020/2021.[PlusLiga]»

Sprzedaż karnetów na sezon 2019/2020 ruszy 30 sierpnia
Sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w sezonie 2019/2020 rozpocznie się 30 sierpnia o godz. 10. W tym momencie ruszy I etap rezerwacji. Drugi, otwarty wystartuje 27 września.[PlusLiga]»

Asseco Resovia rozpoczęła przygotowania do sezonu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dziesięciu siatkarzy Asseco Resovii spotkało się w poniedziałek na pierwszym treningu przed sezonem 2019/2020. Kolejni dołączą do zespołu po zakończeniu obowiązków reprezentacyjnych.[PlusLiga]»

Premierowe spotkanie z nowym składem Trefla Gdańsk na plaży Hotelu Haffner
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Michał Winiarski, nowe twarze „gdańskich lwów”, piękne widoki i świetna zabawa – tak po krótce można opisać to, co będzie się działo w środę 21 sierpnia na plaży Hotelu Haffner! Trefl Gdańsk już tradycyjnie zaprasza wszystkich kibiców na pierwsze spotkanie z nowym składem w nadmorskiej scenerii. Początek atrakcji już o godz. 10:00, a drużyna i sztab szkoleniowy na hotelowej plaży będą od godz. 17:30 do 19 (Sopot, wejście nr 14). Wstęp wolny.[PlusLiga]»

[2019-08-13 11:00:03]
Artur Ratajczak: Tydzień na plus
- Stanowimy nową grupę, która dopiero się poznaje, jednak o atmosferę w szatni jestem spokojny. Ciężko pracujemy, ale mamy też moment na humor - powiedział Artur Ratajczak, kapitan MKS-u.[PlusLiga]»

[2019-08-12 21:12:42]
Resoviacy zaczynają przygotowania
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Badaniami wydolnościowymi na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach siatkarze Asseco Resovii rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/2020. W zespole trenera Piotra Gruszki nie było czterech zawodników, którzy uczestniczyli w olimpijskich kwalifikacjach: Kawiki Shojiego; Tomasa Rousseauxa, Nicholasa Hoaga i Luke Perrego.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane