Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Sprzedaż karnetów na mecze PGE Skry już od piątku. Gdzie i kiedy będzie można je kupić?
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Na ten moment czeka wielu wiernych kibiców PGE Skry Bełchatów. Od piątku (21 września) klub rozpocznie sprzedaż karnetów. Gdzie i kiedy będzie można nabyć swoją nową stałą wejściówkę?[PlusLiga]»

Roberto Piazza: Mamy dobrą pozycję startową
Fot.: CEV

PGE Skra Bełchatów wygrała turniej w Gostycynie, który był pierwszy sprawdzianem w okresie przygotowawczym do sezonu Polskiej Ligi Siatkówki. Mistrzowie Polski pokonali najpierw Trefla Gdańsk 3:1, a w finale wygrali po tie-breaku z niemieckim Netzhoppers KW.[PlusLiga]»

Roberto Piazza:
PGE Skra Bełchatów wygrała turniej w Gostycynie, który był pierwszy sprawdzianem w okresie przygotowawczym do sezonu Polskiej Ligi Siatkówki. Trener Roberto Piazza podkreśla, że zespół wciąż musi ciężko pracować.[PlusLiga]»

Rafael Redwitz: Nigdy nie jest za późno na powrót
Fot.: Emilia Kowalkowska

Na parkiety rzeszowskiej hali Podpromie powrócił urodzony w Kurytybie Rafael REdwitz. Brazylijczyk z francuskim paszportem, który bronił barw Asseco w sezonie 2009/2010, cieszy się na powrót do polskiej ligi oraz drużyny ze stolicy Podkarpacia. - Jestem w miejscu, w którym doskonale się czuję. Mamy świetny zespół, który stać jest na walkę o mistrzostwo Polski. Dla mnie to wspaniała sprawa, że mogłem wrócić do Asseco Resovii i zrobię wszystko, żeby pomóc drużynie w osiągnięciu najwyższych celów - przyznał Rafael Redwitz.[PlusLiga]»

PGE Skra wygrała turniej w Gostycynie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarze PGE Skry zanotowali drugie zwycięstwo podczas turnieju towarzyskiego w Gostycynie. Dzięki wygranej z Netzhoppers KW (3:2) zwyciężyli również w całych zawodach.[PlusLiga]»

[2018-09-15 22:42:20]
MKS i ZAKSA zagrali dla Oli
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Sobotnim sparingiem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle siatkarze MKS-u zakończyli piąty tydzień przygotowań do nowego sezonu. W meczu charytatywnym w Mysłowicach będzinianie ulegli wicemistrzowi Polski.[PlusLiga]»

Kolejny sprawdzian przed siatkarzami Chemika Bydgoszcz
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Wrześniowy kalendarz bydgoskich siatkarzy jest bogato wypełniony turniejami. W poprzedni weekend zagrali we Włoszczowej, a już dziś kolejny sprawdzian przed, startującym za miesiąc, nowym sezonem PlusLigi.[PlusLiga]»

[2018-09-13 18:00:49]
Czas na pierwsze sparingi
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W dniach 14-15 września siatkarze ONICO Warszawa rozegrają pierwsze sparingi przed nowym sezonem. W Rypinie stołeczna ekipa zmierzy się z Indykpolem AZS Olsztyn.[PlusLiga]»

Van De Voorde: Tęskniłem za PlusLigą
Fot.: FIVB

Simon Van De Voorde w sezonie 2013/2014 miał już przyjemność grać w naszym kraju. Po roku spędzonym w Jastrzębskim Węglu Belg przeniósł się do Włoch. Teraz mierzący 208 cm środkowy wraca do Polski i najbliższy sezon rozegra w barwach Stoczni Szczecin.[PlusLiga]»

PGE Skra testuje siatkarza z Czarnogóry
Fot.: CEV

Od kilku dni na zajęciach siatkarzy PGE Skry Bełchatów przygotowujących się do sezonu Polskiej Ligi Siatkówki można spotkać nową twarz. Mistrzowie Polski testują zawodnika z Czarnogóry.[PlusLiga]»

ONICO Warszawa partnerem 30. Biegu Niepodległości
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

ONICO Warszawa zostało oficjalnym partnerem 30. Biegu Niepodległości w Warszawie. 11 listopada na uczestników imprezy będzie czekało wiele atrakcji przygotowanych przez stołeczny klub i Aktywną Warszawę.[PlusLiga]»

[2018-09-12 18:43:51]
Ruben Schott już w Gdańsku
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W poniedziałek wieczorem do Gdańska przyjechał nowy zawodnik Trefla Gdańsk, Ruben Schott. Przyjmujący do tej pory do sezonu 2018/2019 przygotowywał się z reprezentacją Niemiec. – Po poprzednim sezonie ligowym praktycznie prosto z Włoch udałem się na zgrupowanie kadry, z którą walczyłem w Lidze Narodów, więc moje lato było mocno siatkarskie – mówi przyjmujący.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane