Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Współpraca z Centrum Medycznym Gamma przedłużona
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

ONICO Warszawa i Centrum Medyczne Gamma przedłużają współpracę. CM Gamma będzie dbała o zdrowie stołecznych siatkarzy do końca sezonu 2018/2019.[PlusLiga]»

W piątek Andreę Anastasiego usłyszycie w… tramwajach i autobusach… i to po polsku
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

„Tym tramwajem dojedziesz do ERGO ARENY. Dziś o godz. 18 gramy tam mecz. Zapraszam, Andrea Anastasi” – taki komunikat usłyszą w piątek 16 listopada pasażerowie gdańskich tramwajów linii 2, 5, 6 i 8 oraz analogiczny w autobusach linii 117, 122, 148 i 227. To akcja promocyjna Trefla Gdańsk przed meczem z Asseco Resovią Reszów.[PlusLiga]»

Jake Langlois wraca do optymalnej formy
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Jake Langlois powraca do pełnej sprawności. Amerykanin, po przerwie spowodowanej kontuzją pleców, pojawił się na boisku w starciu z ONICO Warszawa. - Wznowiłem treningi dzień przed meczem - przyznał brązowy medalista mistrzostw świata.[PlusLiga]»

Rafael Araujo najlepszym zawodnikiem października w warszawskiej ekipie
Fot.: Magdalena Kudzia

Głosami kibiców ONICO, MPV października został wybrany atakujący stołecznych, Rafael Araujo. Drugie miejsce w głosowaniu na najlepszego siatkarza miesiąca zajął Andrzej Wrona, a trzecie ex aequo Piotr Łukasik i Graham Vigrass.[PlusLiga]»

Ferdinando De Giorgi: Najważniejsze będą play offy
Fot.: Magdalena Kudzia

Szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla odpowiada na trudne pytania, m.in. dotyczące Salvadora Oliwy i jego roli w drużynie. Mówi też o przyczynach porażki z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle oraz o tym, dlaczego kibice powinni wierzyć w jego zespół i w walkę o medale.[PlusLiga]»

Pierwsza taka zmiana w historii klubu – w piątek sztab Trefla Gdańsk na biało-czerwono
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W piątek 16 listopada o godz. 18 Trefl Gdańsk podejmie w ERGO ARENIE drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Starcie to będzie miało wyjątkową, niepodległościową oprawę. W hali na granicy Gdańska i Sopotu w siatkarskiej atmosferze uczczone zostanie bowiem 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z wyjątkowych elementów będą stroje sztabu szkoleniowego Trefla Gdańsk. Po raz pierwszy w historii klubu trener Andrea Anastasi wraz z całym swoim zespołem trenersko-medycznym ubrani będą bowiem w biało-czerwone koszulki polo, nawiązujące do barw narodowych. Jakie atrakcje czekają na kibiców?[PlusLiga]»

[2018-11-14 16:22:31]
Spłaca kredyt zaufania
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Na porównania i ostateczną ocenę przyjdzie jeszcze pora, ale dotychczasowe spotkania pokazały, że Rafael Araujo doczekał się w Będzinie godnego następcy. Lincoln Williams z każdym kolejnym meczem spłaca, otrzymany latem, kredyt zaufania.[PlusLiga]»

Tydzień spokojnych przygotowań. W niedzielę gramy z Indykpolem AZS Olsztyn
Fot.: Elżbieta Wilk

Po starciach z trzema medalistami z poprzedniego sezonu teraz Pomarańczowych czeka konfrontacja z czwartą ekipą minionych rozgrywek, Indykpolem AZS Olsztyn.[PlusLiga]»

Milad Ebadipour: Przed nami trudna droga
Fot.: CEV

Milad Ebadipour to jeden z zawodników PGE Skry, który od początku sezonu prezentuje się dobrze. Irański przyjmujący podkreśla, że bełchatowianie jako mistrzowie Polski będą mieli trudną drogę w tym sezonie.[PlusLiga]»

Kibicuj z klasą podczas meczu z Asseco Resovią Rzeszów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Mecz z Asseco Resovią Rzeszów, który Trefl Gdańsk rozegra w ERGO ARENIE w piątek 16 listopada o godz. 18 to pierwsze starcie w tym sezonie objęte programem „Siatkarz z klasą”. Kibicując podczas tego spotkania „gdańskim lwom” z trybun hali na granicy Gdańska i Sopotu wraz z grupą ze szkoły, można bowiem zafundować swoim podopiecznym lekcję WF-u z siatkarzami Trefla Gdańsk! Zapraszamy wszystkich chętnych nauczycieli i uczniów![PlusLiga]»

Jakub Bednaruk: czasami podejmujemy złe decyzje
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Chemik Bydgoszcz, pomimo walki przegrał na wyjeździe z Indykpolem AZS Olsztyn 1:3, notując piątą porażkę z rzędu. - Cały czas jest blisko, nie gramy złej siatkówki, musimy się utrzymać w lidze i taki jest cel - podkreśla szkoleniowiec bydgoszczan, Jakub Bednaruk.[PlusLiga]»

Wydarzenie 7. kolejki: niespodzianki, niespodzianki
Fot.: Anna Szłapa

Od pierwszej kolejki PlusLigi zaskakujące wyniki sypią się jak z rękawa. Sporo czasu poświęciliśmy negatywnym rezultatom, dziś pora na pozytywnych bohaterów, wśród których, po spektakularnym zwycięstwie 3:0 nad Stocznią Szczecin na czoło wysunął się Aluron Virtu Warta Zawiercie.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane