Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa gotowa na ćwierćfinałowy rewanż z Treflem
Fot. Magdalena Kudzia

Siatkarze VERVY Warszawa ORLEN Paliwa w sobotę 27 marca w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym PlusLigi podejmą w Arenie Ursynów ekipę Trefla Gdańsk. – Musimy wygrać to spotkanie – zapowiadają.[PlusLiga]»

W pierwszym ćwierćfinale VERVA Warszawa ORLEN Paliwa słabsza od Trefla Gdańsk
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w pierwszym meczu ćwierćfinałowym PlusLigi musiała uznać wyższość Trefla Gdańsk. Siatkarze Andrei Anastasiego w Ergo Arenie przegrali 1-3.[PlusLiga]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa rozpoczyna walkę o medale PlusLigi
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa staje przed szansą na awans do strefy medalowej PlusLigi. Stołeczni siatkarze w ćwierćfinale zmierzą się z Treflem Gdańsk.[PlusLiga]»

Jan Król: Jeśli chcemy zdobyć medal, musimy wygrywać z każdym
Fot. Magdalena Kudzia

Najlepszym zawodnikiem VERVY Warszawa ORLEN Paliwa w starciu z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle był Jan Król. Rezerwowy atakujący po kontuzji Michała Superlaka dostał szansę gry w podstawowym składzie i w pełni ją wykorzystał.[PlusLiga]»

Porażka VERVY Warszawa ORLEN Paliwa na koniec fazy zasadniczej
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa, grając w eksperymentalnym składzie, nie dała rady Grupie Azoty ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. Siatkarze trenera Andrei Anastasiego przegrali 0-3 i fazę zasadniczą PlusLigi w sezonie 2020/2021 zakończyli z 45 punktami na koncie.[PlusLiga]»

Na zakończenie fazy zasadniczej PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra z ZAKSĄ
Fot. Magdalena Kudzia

W swoim ostatnim meczu w fazie zasadniczej sezonu 2020/2021 PlusLigi VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra na wyjeździe z mistrzem Polski i świeżo upieczonym półfinalistą CEV Ligi Mistrzów – Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Do potyczki dojdzie w niedzielę 7 marca.[PlusLiga]»

Jastrzębianie bez trzech przyjmujących
Do spotkania z Cuprum Lubin zespół Jastrzębskiego Węgla przystąpi osłabiony personalnie z powodu dwóch kontuzji oraz jednego przeziębienia przyjmujących.[PlusLiga]»

W Lubinie inauguracja ostatniej kolejki fazy zasadniczej
Fot. Magdalena Kudzia

Przed nami już ostatnia 26. kolejka rozgrywek PlusLigi, która zostanie zainaugurowana w piątek w Lubinie (początek 20.30). Na zakończenie fazy zasadniczej Cuprum zmierzy się z wiceliderem tabeli – Jastrzębskim Węglem.[PlusLiga]»

Złote medale PlusLigi rozdamy najpóźniej 21 kwietnia
Fot.: Anna Szłapa

Liga Mistrzów Świata wkracza w decydującą fazę – do końca sezonu zasadniczego została już tylko jedna kolejka. Pomimo dwutygodniowego opóźnienia sezonu zasadniczego, w związku z meczami przekładanymi z powodu pandemii COVID-19, uda się rozegrać niemal całą fazę play-off, którą zakładano przed startem sezonu 2020/2021. To olbrzymi sukces całego środowiska, pokazujący determinację i umiejętność bycia jedną, wielką drużyną.[PlusLiga]»

Dusan Petković: wygraliśmy z silnym rywalem
Fot.: Magdalena Kudzia

- Musimy myśleć pozytywnie. Nie ma czasu na negatywne spostrzeżenia - mówi Dusan Petković, MVP spotkania z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa, który PGE Skra wygrała 3:1.[PlusLiga]»

Przegrana VERVY Warszawa ORLEN Paliwa w Bełchatowie
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w zaległym meczu 17. kolejki PlusLigi musiała uznać wyższość PGE Skry Bełchatów. Siatkarze Andrei Anastasiego na wyjeździe przegrali 1-3.[PlusLiga]»

PlusLiga na finiszu. VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zagra z PGE Skrą Bełchatów
Fot. Magdalena Kudzia

Runda zasadnicza PlusLigi jest już na finiszu. W zaległym meczu siedemnastej kolejki VERVA Warszawa ORLEN Paliwa na wyjeździe zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane