Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

[2018-07-02 13:55:54]
Bartosz Krzysiek w GKS-ie Katowice
Fot.: Krzystof Wilk

Klub z Katowic poinformował dzisiaj, że nowym siatkarzem GKS-u został Bartosz Krzysiek. 28-letni doświadczony zawodnik wzmacnia formację ataku GieKSy.[PlusLiga]»

[2018-07-02 12:01:22]
PGE Skra ma nowego rozgrywającego
Fot.: Magdalena Kudzia

Utalentowany rozgrywający młodego pokolenia Kamil Droszyński siatkarzem PGE Skry. Z bełchatowskim klubem związał się dwuletnim kontraktem.[PlusLiga]»

[2018-07-02 10:53:13]
Gdzie ja, tam PGE Skra - edycja VII
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Wraz z początkiem wakacji rusza tak lubiany przez naszych kibiców konkurs "Gdzie ja, tam PGE Skra"! To już siódma edycja, która w tym roku, z okazji obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę odbędzie się z połączonym motywem PGE Skry i Polski.[PlusLiga]»

[2018-06-30 18:58:12]
PGE Skra zagra z mistrzem Niemiec
Fot.: FIVB

Na zakończenie okresu przygotowawczego do nowego sezonu PGE Skra Bełchatów zmierzy się z Berlin Recycling Volleys. Do rywalizacji aktualnych mistrzów Polski i Niemiec dojdzie podczas IX Międzynarodowego Turnieju Charytatywnego Wielton Giganci Siatkówki, który w dniach 5-7 października 2018 odbędzie się w Wieluniu.[PlusLiga]»

Aleksander Śliwka: Wiem, że stworzymy zgraną i mocną drużynę
Fot.: Magdalena Kudzia

- ZAKSA jest profesjonalnym klubem, z bardzo dobrym trenerem, z wysokimi aspiracjami i czuję, że jestem gotowy pomóc tej drużynie w walce o najwyższe cele – o swoich ambicjach i potencjale zespołu mówi nasz nowy przyjmujący.[PlusLiga]»

Drugi sezon Rafała Faryny w Będzinie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W nowym sezonie PlusLigi sztab trenerski MKS-u będzie dysponował australijsko-polsko duetem atakujących. Lincoln Williams, o miejsce w wyjściowym składzie drużyny z Będzina, powalczy z Rafałem Faryną.[PlusLiga]»

[2018-06-29 12:29:05]
Legenda siatkówki w Szczecinie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Radostin Stojczew, niezwykle ceniony i doświadczony szkoleniowiec, objął funkcję dyrektora sportowego KPS Stocznia Szczecin. Bułgar będzie odpowiedzialny przede wszystkim za długoletni projekt budowy nowego i mocnego klubu, bazującego na solidnych i sprawdzonych strukturach.[PlusLiga]»

PGE Skra tematem rozprawy doktorskiej
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Na co dzień o naszym klubie piszą serwisy internetowe i najpopularniejsze gazety ogólnopolskie. Od niedawna dzięki Pani Karolinie Kosek, można o nas przeczytać także w publikacjach naukowych. Z radością przyjęliśmy informację, że 13 czerwca 2018 roku na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego została obroniona rozprawa doktorska na temat „Zarządzanie wizerunkiem wybranych organizacji sportowych". Jednym z czterech badanych klubów była PGE Skra Bełchatów. Ze świeżo obronioną Panią Doktor porozmawialiśmy o kulisach powstania jej rozprawy.[PlusLiga]»

Reprezentant Australii atakującym MKS-u
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Lincoln Alexander Williams zajmie miejsce Rafaela Araujo na pozycji atakującego w zespole z Będzina. MKS będzie już piątym europejskim klubem w karierze 25-letniego reprezentanta Australii.[PlusLiga]»

Dawid Murek i Bartosz Gawryszewski: Dziękujemy!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W tym okienku transferowym z naszym klubem żegnają się między innymi Dawid Murek oraz Bartosz Gawryszewski – dwie wielkie postaci polskiej siatkówki. Obu zawodnikom należą się serdeczne podziękowania za zaangażowanie, postawę i czas spędzony w Stoczni Szczecin. W tym także ten, który poświęcali klubowi poza treningami czy meczami. Zawsze chętni do współpracy, pełni pasji, uśmiechnięci i otwarci. Dawid i Bartek rozstali się z klubem w wyjątkowo przyjaznej atmosferze i w stolicy Pomorza Zachodniego zawsze będą witani z należną serdecznością.[PlusLiga]»

Łukasz Żygadło zawodnikiem Stoczni
Fot.: CEV

Miło nam poinformować, że w nadchodzącym sezonie barwy Stoczni Szczecin reprezentował będzie Łukasz Żygadło. 38-letni rozgrywający jest trzecim zawodnikiem, który zasila nasz klub i będzie decydował o sile drużyny w rozgrywkach PlusLigi - taką informację możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu ze Szczecina.[PlusLiga]»

Wojciech Sibiga: Musimy ciągnąć wózek w jedną stronę
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

– Ludzie przychodzą na mecze i oczekują określonego poziomu sportowego, a to możemy zagwarantować tylko wtedy, gdy zawodnicy są zdrowi i w odpowiedniej formie – mówi nowy trener przygotowania fizycznego ONICO Warszawa, Wojciech Sibiga.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane