Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

PlusLIga: Bełchatowianie z kompletem punktów
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Gospodarze dzisiejszego spotkania dobrze weszli w rywalizację, ale inicjatywę błyskawicznie zaczęli przejmować bełchatowianie i to oni zapisali pierwszą partię na swoją korzyść. Podcięło to nieco skrzydła będzinianom, którzy nie zdołali już przeciwstawić się sile rozpędzonych rywali. W ekipie przyjezdnych z Bełchatowa najwięcej oczek na swoim koncie po ostatnim gwizdku sędziego miał Karol kłos, który przyniósł ich swojej ekipie aż 15. Po stronie gospodarzy najczęściej punktował Lincoln Williams (18).[PlusLiga]»

Piotr Gruszka: Przed nami ważne spotkania
Fot.: Magdalena Kudzia

W rundzie rewanżowej GKS Katowice rozegra dziewięć spotkań przed własną publicznością. - Liczymy, że doping kibiców pozwoli nam zdobyć jak najwięcej punktów - powiedział Piotr Gruszka podczas konferencji prasowej w katowickiej restauracji „Stare i Nowe”.[PlusLiga]»

Michał Winiarski: Przed nami ważny mecz
Fot.: CEV

Siatkarze PGE Skry już w czwartek wyjechali na południe Polski, gdzie czeka ich pierwsze spotkanie PlusLigi w Nowym Roku. Ich rywalem będzie MKS Będzin.[PlusLiga]»

[2019-01-11 12:20:15]
Pięć setów z ZAKSĄ w Gliwicach
Fot.: Elżbieta Wilk

W rozegranym w Gliwicach sparingu nasz zespół uległ po tie-breaku ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.[PlusLiga]»

Jak dobrze Andrea Anastasi zna się na… piwie?
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W środę 16 stycznia o godz. 18:00 „gdańskie lwy” podejmą w ERGO ARENIE mistrza Belgii, Greenyard Maaseik. Trefl Gdańsk przed tym spotkaniem nawiązuje w swoich działaniach marketingowych do belgijskich symboli. Dzień przed meczem trener Andrea Anastasi wraz z Treflikiem będą rozdawać mieszkańcom Gdańska belgijskie czekoladki, podczas meczu zostanie wybrany w ERGO ARENIE najgłośniejszy rząd i kibice zajmujący w nim miejsca otrzymają zaproszenia na frytki belgijskie od „Belgijek”, a trener Andrea Anastasi ma za sobą także… test piwa! Trefl Gdańsk razem ze Starym Browarem Kościerzyna sprawdził u byłego szkoleniowca kadry Belgii znajomość różnych gatunków tego trunku. Jak poradził sobie Anastasi?[PlusLiga]»

Brenden Sander na testach w Jastrzębskim Węglu
Fot.: Elżbieta Wilk

Od tego tygodnia z naszym Klubem trenuje reprezentant Stanów Zjednoczonych Brenden Sander. Amerykanin jest testowany przez trenera Roberto Santilliego pod kątem przydatności do drużyny.[PlusLiga]»

„Siatkarz z klasą”: kolejna lwia lekcja WF-u w ERGO ARENIE
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Trener Piotr Graban, kapitan Trefla Gdańsk Wojciech Grzyb oraz środkowy Patryk Niemiec mieli przyjemność prowadzić we wtorek lekcję WF-u dla uczniów, którzy najliczniej stawili się w ERGO ARENIE w grudniu podczas meczu z Cerradem Czarnymi Radom w ramach projektu „Siatkarz z klasą”. Była to już druga „lwia lekcja WF-u” w tym sezonie, a przed nami jeszcze trzy konkursowe mecze, podczas których to inne klasy mogą zagwarantować sobie godzinę aktywności siatkarskich, połączoną ze zwiedzaniem hali na granicy Gdańska i Sopotu. Najbliższa okazja do wygrania lekcji już w niedzielę 20 stycznia podczas meczu z PGE Skrą Bełchatów. Zgłoszenia grup szkolnych (bilety dla uczniów po 5 zł) przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com.[PlusLiga]»

Oświadczenie Zarządu ONICO Warszawa
Odnosząc się do spekulacji prasowych, oświadczamy, że nie mamy podpisanej umowy o współpracy z trenerem Andreą Anastasim.[PlusLiga]»

[2019-01-09 16:58:14]
Sparing w Bełchatowie dla ONICO
Fot.: Magdalena Kudzia

Siatkarze ONICO Warszawa pokonali w meczu towarzyskim PGE Skrę Bełchatów 4:1. Spotkanie w hali Energia odbywało się jednak na nietypowych zasadach. Poniżej nasza relacja z rywalizacji z Mistrzami Polski.[PlusLiga]»

[2019-01-09 14:52:14]
Krótka przerwa Bartosza Kwolka
Fot.: Magdalena Kudzia

Podczas sobotniego treningu drobnego urazu nabawił się przyjmujący ONICO Warszawa, Bartosz Kwolek. Zawodnik ma stłuczoną łąkotkę i do zajęć powróci za ok. 7-10 dni.[PlusLiga]»

Pomarańczowi lepsi w sparingu od ZAKSY
Fot.: Elżbieta Wilk

W rozegranym w Niemodlinie sparingu nasz zespół pokonał aktualnego lidera PlusLigi ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:20, 22:25, 21:25, 24:26).[PlusLiga]»

Michał Winiarski: Druga runda musi być dla nas lepsza
W poniedziałek PGE Skra rozegrała spotkanie sparingowe z ONICO Warszawa. - Zależało nam na tym, by po przerwie świątecznej zagrać z kimś innym, niż tylko wewnętrznie - mówi Michał Winiarski, asystent trenera mistrzów Polski.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane