Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

PGE Skra Plaża Open już w sierpniu!
Fot.: FIVB

Słońce, dobra zabawa i siatkówka plażowa w roli głównej! 4 sierpnia na boiskach przy Szkole Podstawowej Nr 12 w Bełchatowie odbędzie się turniej siatkówki plażowej „PGE Skra Plaża Open” w kategorii mężczyzn.[PlusLiga]»

Siatkarze Indykpolu AZS wybrali swoje numery
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn wybrali swoje szczęśliwe numery, z którymi zagrają w sezonie 2018/19.[PlusLiga]»

Aluron Virtu Warta Zawiercie zagra w XIV Memoriale Gołasia
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Tuż przed rozpoczęciem drugiego w historii Aluron Virtu sezonu w Plus Lidze nasza drużyna weźmie udział w XIV Memoriale Arka Gołasia. Turniej rozegrany zostanie w Swarzędzu-Zalasewie w dniach 5-7 października.[PlusLiga]»

Pomarańczowi rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 20 sierpnia
Fot.: Elżbieta Wilk

Znana jest już data startu przygotowań naszej drużyny do nowego sezonu. Rozpoczną się one 20 sierpnia.[PlusLiga]»

Michał Mieszko Gogol: Nie mogę doczekać się startu rozgrywek
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Stocznia Szczecin w ostatnich tygodniach dokonała bardzo głośnych i zarazem spektakularnych transferów. Do zespołu z Szczecina dołączył m.in. Łukasz Żygadło, Bartosz Kurek i Matej Kazijski. Dyrektorem sportowym został natomiast Radostin Stojczew. – Nie mogę doczekać się startu rozgrywek – powiedział Michał Mieszko Gogol.[PlusLiga]»

ONICO Warszawa uczestnikiem XIV Memoriału Arka Gołasia
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W dniach 5-7 października drużyna ONICO Warszawa weźmie udział w XIV Memoriale Arka Gołasia. Turniej rozgrywany w Swarzędzu-Zalasewie będzie ostatnim sprawdzianem przed rozpoczęciem nowego sezonu PlusLigi.[PlusLiga]»

Matej Kazijski: Interesują mnie tylko zwycięstwa
Fot.: CEV

Matej Kazijski to jedna z najbardziej rozpoznawalnych siatkarskich postaci na całym świecie. Niegdyś stanowił trzon włoskich klubów i bułgarskiej reprezentacji. Nie bez powodu o jego przejściu do Stoczni Szczecin mówi się jak o hicie transferowym. Bo nie da się opisać w inny sposób niż właśnie takie słowa. Zawodnik ma za sobą pierwszą rozmowę jako nowy siatkarz Stoczni Szczecin.[PlusLiga]»

Jakub Turski zostaje w Jastrzębskim Węglu na kolejny sezon
Fot.: Elżbieta Wilk

Z przyjemnością informujemy, że nasz Klub przedłużył kontrakt z Jakubem Turskim. Nowa umowa z młodym środkowym będzie obowiązywać na najbliższy sezon z możliwością jej prolongaty o kolejny rok.[PlusLiga]»

Aluron Virtu Warta Zawiercie z licencją na sezon 2018/2019
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Decyzją Komisji działającej przy Polskim Związku Piłki Siatkowej, Aluron Virtu Warta Zawiercie otrzymał licencję na start w rozgrywkach sezonu 2018/2019. Nasz klub znalazł się w gronie ośmiu klubów, które w pierwszym terminie otrzymały pozwolenie na udział w rozgrywkach PlusLigi.[PlusLiga]»

Bruno Romanutti: Powrót do Europy to dla mnie duża szansa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po czterech latach Bruno Romanutti wraca do PlusLigi! Z naszym nowym atakującym porozmawialiśmy m.in. o powrocie do Polski, lidze argentyńskiej i znajomości z Guillaume’em Samiką. Zapraszamy do lektury![PlusLiga]»

Małgorzata Ciszewska żegna się z Treflem
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Małgorzata Ciszewska, obecnie prezes spółki Game Time, która obsługuje w zakresie marketingu, komunikacji i sponsoringu kluby Trefl Gdańsk i Trefl Sopot, a wcześniej przez wiele sezonów kierownik marketingu siatkarskiej drużyny, po 10 latach pracy żegna się z Treflem. – Bardzo dziękujemy Gosi za jej wkład w rozwój klubów i zaangażowanie w codzienną pracę. Gosia wprowadziła u nas nowe standardy i sprawiła, że inni chcą się od nas uczyć – mówi Kazimierz Wierzbicki, założyciel firmy Trefl SA oraz klubów Trefl Gdańsk i Trefl Sopot.[PlusLiga]»

[2018-07-09 16:31:15]
Matej Kazijski w Stoczni Szczecin!
Fot.: CEV

Doświadczony Bułgar to kolejny element układanki, z której ma powstać mocny i solidny klub, aspirujący do walki o najwyższe cele. W ubiegłych tygodniach informowaliśmy o tym, że umowy ze Stocznią Szczecin podpisali między innymi Łukasz Żygadło, Bartosz Kurek oraz Simon Van De Voorde, teraz przyszła kolej na 33-letniego Kazijskiego.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane