Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Timo Tammemaa nowym środkowym Asseco Resovii
Fot.: Anna Jabłczyk

29-letni środkowy bloku Timo Tammemaa będzie w sezonie 2020/2021 reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów. Kontrakt z Estończykiem obowiązuje na jeden sezon.[PlusLiga]»

Bartosz Kwolek wciąż w VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa
Fot.: Magdalena Kudzia

Bartosz Kwolek wciąż będzie siatkarzem VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. Mistrz świata podpisał ze stołecznym klubem nową, dwuletnią umowę.[PlusLiga]»

Wicemistrz Europy opuszcza drużynę Cerrad Enea Czarnych Radom
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Słoweński rozgrywający, Dejan Vincić po sezonie 2019/2020 odchodzi z drużyny Cerrad Enea Czarnych Radom. Po trzech sezonach spędzonych w radomskim klubie, 33-letni zawodnik opuszcza PlusLigę i zagra w lidze niemieckiej. W zespole Wojskowych Dejan Vincić rozegrał łącznie 63 mecze.[PlusLiga]»

[2020-05-23 00:59:28]
Karol Butryn: Dostrzegam same plusy
Fot.: Anna Jabłczyk

Karol Butryn mimo bardzo dobrego sezonu w ekipie Cerradu Czarnych Radom, gdzie był kluczową postacią postanowił zmienić otoczenie i związał się roczną umową z trzynastą w minionych rozgrywkach Asseco Resovią Rzeszów.[PlusLiga]»

Mateusz Malinowski przedłużył kontrakt z Aluron Virtu CMC Zawiercie
fot.: Sylwia Kuś

Mateusz Malinowski nadal Jurajskim Rycerzem! Atakujący przedłużył kontrakt o dwa lata. – To bardzo dobry zawodnik, obdarzony silnym atakiem i piorunującym serwisem. Zwłaszcza regularność jego zagrywki może robić wrażenie na przeciwnikach – chwali Malinowskiego trener Dominik Kwapisiewicz, który pracuje z nim w Zawierciu od dwóch lat[PlusLiga]»

Robert Täht w Asseco Resovii Rzeszów
Fot.: Magdalena Kudzia

Estończyk Robert Täht będzie od nowego sezonu występował w barwach Asseco Resovii Rzeszów. Kontrakt z siatkarzem został podpisany na rok - poinformował klub.[PlusLiga]»

Ǵorǵi Ǵorǵiew w Aluron Virtu CMC Zawiercie
Fot.: Magdalena Kudzia

Reprezentant Macedonii Północnej, rozgrywający Ǵorǵi Ǵorǵiew, został nowym Jurajskim Rycerzem. Były siatkarz Paris Volley podpisał roczny kontrakt.[PlusLiga]»

Karol Butryn w Asseco Resovii Rzeszów
Fot.: Anna Jabłczyk

Karol Butryn został zawodnikiem Asseco Resovii Rzeszów - poinformował klub. Kontrakt został podpisany na jeden sezon. W piątek odejście Butryna ogłosił Cerrad Enea Czarni Radom.[PlusLiga]»

Igor Kolaković trenerem Jurajskich Rycerzy
Fot.: FIVB

Igor Kolaković nowym trenerem Jurajskich Rycerzy! Czarnogórski szkoleniowiec podpisał dwuletni kontrakt z Aluron Virtu CMC Zawiercie i poprowadzi drużynę w sezonie 2020/2021 PlusLigi.[PlusLiga]»

Klemen Cebulj dołącza do Asseco Resovii Rzeszów
Fot.: Anna Jabłczyk

Słoweński przyjmujący Klemen Cebulj będzie nowym graczem Asseco Resovii Rzeszów. Siatkarz podpisał z rzeszowskim klubem roczny kontrakt.[PlusLiga]»

Mateusz Bieniek: Przyszedłem do świetnego klubu
Fot.: Anna Jabłczyk

Mateusz Bieniek oficjalnie został nowym środkowym PGE Skry Bełchatów. - Wierzę, że na koniec sezonu razem będziemy cieszyć się z sukcesów - zapowiada mistrz świata.[PlusLiga]»

Sztab szkoleniowy Jurajskich Rycerzy zostaje w rolach sprzed roku
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dominik Kwapisiewicz, Jakub Gniado i Krzysztof Makaryk nadal będą odpowiadali za przygotowanie techniczne, fizyczne i taktyczne Jurajskich Rycerzy! Wszyscy trzej przedstawiciele sztabu szkoleniowego, którzy pracę w Zawierciu zaczynali jeszcze w czasach I ligi, będą ją kontynuować w sezonie 2020/2021.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane