Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

[2019-06-14 12:22:56]
Powrót Lipińskiego
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Piotr Lipiński, który w latach 2008-2013 reprezentował barwy naszego klubu wraca do drużyny Chemika Bydgoszcz![PlusLiga]»

Patryk Czarnowski żegna się z PGE Skrą Bełchatów
Fot.: Magdalena Kudzia

Patryk Czarnowski nie będzie w przyszłym sezonie występował w PGE Skrze Bełchatów. Kontrakt środkowego nie zostanie przedłużony.[PlusLiga]»

[2019-06-13 12:19:33]
Artur Udrys wzmacnia ONICO
Artur Udrys dołącza do zespołu ONICO Warszawa! Białoruski atakujący jest ostatnim letnim nabytkiem wicemistrzów Polski. Z klubem podpisał roczny kontrakt.[PlusLiga]»


- Gdy otrzymałem ofertę z ONICO, nie zastanawiałem się nawet chwili, nie miałem żadnych wątpliwości, że to dla mnie odpowiednie rozwiązanie - mówi Bram van den Dries, nowy atakujący wicemistrzów Polski.[PlusLiga]»

Paweł Halaba przyjmującym Trefla Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Brązowy medalista Bundesligi, Paweł Halaba, w przyszłym sezonie będzie reprezentować żółto-czarne barwy. 23-letni przyjmujący wraca do PlusLigi po dwóch sezonach za granicą, a z Treflem Gdańsk związał się rocznym kontraktem.[PlusLiga]»

Gonzalo Quiroga wzmacnia szeregi naszego zespołu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Kontrakt z naszym klubem podpisał Gonzalo Quiroga. Przez ostatnie dwa lata reprezentował katowicki GKS.[PlusLiga]»

[2019-06-12 16:53:07]
Dušan Petković w PGE Skrze
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dušan Petković, 27-letni serbski atakujący, który z powodzeniem występował w ostatnim sezonie w lidze włoskiej, będzie graczem PGE Skry Bełchatów. – Obserwowaliśmy tego gracza od dłuższego czasu i wierzymy, że będzie dużym wzmocnieniem – mówi prezes Skry Konrad Piechocki.[PlusLiga]»

[2019-06-12 14:51:53]
Środkowi Cuprum Lubin w komplecie
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Kolejnym zawodnikiem, który zasili szeregi Miedziowych w nowym sezonie rozgrywek PlusLiga jest Maksim Marozau.[PlusLiga]»

[2019-06-12 12:50:13]
Igor Grobelny w ONICO Warszawa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Igor Grobelny został nowym zawodnikiem ONICO Warszawa. Belgijski przyjmujący polskiego pochodzenia związał się ze stołecznym klubem rocznym kontraktem z możliwością przedłużenia o kolejny rok.[PlusLiga]»

Bram van den Dries nowym zawodnikiem ONICO
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Bram van den Dries to kolejny nowy nabytek ONICO Warszawa przed sezonem 2019/2020. Belgijski atakujący związał się z wicemistrzami Polski rocznym kontraktem.[PlusLiga]»

Igor Grobelny: Przyszedłem do ONICO, bo marzę o medalach
- Bardzo chciałbym wywalczyć medal PlusLigi i jestem przekonany, że z tą drużyną to nie tylko odległe marzenie, ale bardzo realny cel - mówi Igor Grobelny, nowy przyjmujący ONICO Warszawa.[PlusLiga]»

Znamy system rozgrywek PlusLigi w sezonie 2019/2020
Fot.: FIVB

Przedstawiciele klubów PlusLigi jednogłośnie postanowili, że w sezonie 2019/2020 w rozgrywkach Ligi Mistrzów Świata wraca system z fazą play-off, w której o mistrzostwo Polski walczyć będzie osiem drużyn.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane