Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

[2020-04-17 00:31:54]
Nikola Grbić zostaje z ZAKSĄ
Fot.: FIVB

Trener Nikola Grbić zostaje z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. – Praktycznie na każdej płaszczyźnie ZAKSA jest bliska perfekcji i to były powody, dla których podjąłem decyzję, aby kontynuować tę przygodę – powiedział szkoleniowiec o argumentach przekonujących do pozostania w tym klubie.[PlusLiga]»

Igor Grobelny zostaje w VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa
Fot.: Magdalena Kudzia

Igor Grobelny wciąż będzie siatkarzem VERVY Warszawa ORLEN Paliwa. Dwudziestosześcioletni przyjmujący podpisał ze stołecznym klubem nowy kontrakt, który obowiązywać będzie do końca sezonu 2021/2022.[PlusLiga]»

Siatkarze PGE Skry w roli trenerów. Ćwiczyć może każdy
Fot. Michał Sobczak

Kto nie marzył o wspólnym treningu z Mariuszem Wlazłym, Karolem Kłosem czy Piotrem Orczykiem? Teraz jest to możliwe. #Ćwiczymy z iSKRĄ to odpowiedź Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i PGE Skry Bełchatów na obowiązujące w Polsce przepisy i hasło #zostańwdomu.[PlusLiga]»

Konrad Piechocki: To trudny czas, ale myślimy o przyszłości
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

- Działamy dalej i choć sezon sportowy zakończył się, PGE Skra będzie nadal aktywna - zapewnia Konrad Piechocki, prezes bełchatowskiego klubu.[PlusLiga]»

Cezary Sapiński zostaje w Ślepsku Malow Suwałki
Fot.: Anna Gumowska

Cezary Sapiński, środkowy Ślepska Malow Suwałki, przedłużył kontrakt z klubem z Suwałk. 26-letni zawodnik swoją przygodę z siatkówką rozpoczynał w MKS MDK Warszawa, gdzie grał w latach 2010-2013. Później przeniósł się do Augustowa. W barwach miejscowego UKS Centrum rozegrał sezony 2013/2014 oraz 2014/2015.[PlusLiga]»

Dawid Konarski opuszcza Jastrzębski Węgiel
Fot.: Anna Jabłczyk

Dawid Konarski poinformował na jednym z portali społecznościowych, że odchodzi z Jastrzębskiego Węgla. - Nie chcieliśmy się rozstawać, ale wirus i jego konsekwencje nas rozłączyły. Moja przygoda w Jastrzębskim Węglu pomału dobiega końca - zdradził atakujący.[PlusLiga]»

Mariusz Wlazły czas poświęca dzieciom i swojej pasji
Fot.: Krzysztof Wilk

Obowiązek pozostania w domu pozwala siatkarzom nie tylko na poświęcenie czasu rodzinie, ale również na realizację pasji, na które brakowało czasu w trakcie sezonu. Tak jest m.in. u Mariusza Wlazłego.[PlusLiga]»

Fot.: Magdalena Kudzia

"Sportowa SIŁA w pomocy" to wspólna akcja Urzędu Miejskiego w Radomiu i przedstawicieli radomskiego sportu, którzy przekazali na licytację wiele cennych pamiątek. Całkowity dochód trafi do Radomskiego Szpitala Specjalistycznego i Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.[PlusLiga]»

Z kart historii AZS Olsztyn. Sezon 1969/1970
Końcówka roku 1969, była dla olsztyńskiego środowiska bardzo bolesna - nieoczekiwanie odszedł prof. Wiktor Wawrzyczek. Jak sezon 69/70, zakończyli akademicy? Tego dowiesz się w kolejnej części z kart historii AZS Olsztyn - sezon 1969/1970.[PlusLiga]»

Bartłomiej Bołądź zostaje w Ślepsku Malow Suwałki
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Bartłomiej Bołądź, atakujący Ślepska Malow Suwałki, pozostaje w klubie na kolejny sezon. 26-letni atakujący trafił do Suwałk z niemieckiego VfB Friedrichshafen, gdzie pracował z Vitalem Heynenem, obecnym szkoleniowcem reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn. W 2019 roku zdobył brązowy medal finału Ligi Narodów, który rozegrano w Chicago (Stany Zjednoczone).[PlusLiga]»

Alberto Giuliani trenerem Asseco Resovii Rzeszów
Fot.: CEV

55-letni Włoch Alberto Giuliani poprowadzi zespół Asseco Resovii Rzeszów w sezonie 2020/2021. Umowa z trenerem podpisana została na jeden sezon.[PlusLiga]»

[2020-04-07 16:59:46]
Nicolas Szerszeń wraca do Rzeszowa
Fot.: Piotr Wolankiewicz

Nicolas Szerszeń, wypożyczony przed sezonem 2019/2020 z Asseco Resovii Rzeszów, wraca do swojego macierzystego klubu. 24-letni przyjmujący może zaliczyć grę w barwach biało-niebieskich do bardzo udanych.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane