Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Espadon Szczecin zwycięzcą Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni - Kozienice 2017
Fot.: Anna Jabłczyk

Espadon Szczecin pokonał Dafi Społem Kielce 3:1 w ostatnim meczu Turnieju Partnerstwa Regionalnego Czarni - Kozienice 2017 i zakończył rywalizację na pierwszym miejscu. Kolejne lokaty zajął Cerrad Czarni Radom, Dafi Społem Kielce i Aluron Virtu Warta Zawiercie.[PlusLiga]»

Zapraszamy na mecz pokazowy z francuskim Tours Volley-Bal
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Podobnie jak w latach poprzednich, zapraszamy kibiców Asseco Resovii Rzeszów na "sportową" prezentację naszej drużyny, czyli tradycyjny przedsezonowy mecz pokazowy. W tym roku naszym przeciwnikiem będzie zwycięzca Pucharu CEV 2017 - Tours Volley-Ball.[PlusLiga]»

BBTS Bielsko-Biała zwycięzcą Turnieju o Puchar Rektora SPU Nitra
Fot.: Anna Jabłczyk

BBTS Bielsko-Biała pokonał VKP Bystrina SPU Nitra 3:2 w finałowym meczu Turnieju o Puchar Rektora SPU Nitra. MVP został wybrany Jarosław Macionczyk. Bielszczanie zostali zwycięzcą Turnieju o Puchar Rektora SPU Nitra. Zawodnicy z Bielska-Biała w piątek pokonali w półfinale HYPO TIROL AlpenVolleys 3:2. W sobotę rozegrali kolejne, zacięte pięciosetowe spotkanie tym razem przeciwko gospodarzom turnieju i również wygrali 3:2.[PlusLiga]»

Lokomotiw Charków wygrywa w Krośnie
Fot.: FIVB

Zwycięstwem mistrza Ukrainy Lokomotiwu Charków zakończył się X Międzynarodowy Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Drugie miejsca zajął włoski zespół GI Group Monza, trzecie Asseco Resovia, a czwarte UPCN San Juan. Ekipa z Ukrainy wygrała też przed 10 laty pierwsza edycje turnieju w Krośnie.[PlusLiga]»

Łuczniczka Bydgoszcz na 5. miejscu Memoriału Zdzisława Ambrozi
Fot.: Anna Jabłczyk

Naszym przeciwnikiem w meczu o 5. miejsce Memoriału Zdzisława Ambroziaka był GKS Katowice. Po wyrównanym spotkaniu pokonaliśmy rywali, zwyciężając w tie-breaku.[PlusLiga]»

„doLEWamy do pełna” – Trefl Gdańsk ruszył z akcją crowdfundingową!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Kwota: 150 tysięcy. Czas: do pierwszego meczu „gdańskich lwów” w nowym sezonie. Zrealizowanie tego celu ma pomóc Treflowi Gdańsk w zbilansowaniu budżetu w pierwszej fazie rozgrywek i wystartowaniu w PlusLidze. By spełnić założenia potrzebni są kibice, partnerzy, sponsorzy, a także cała społeczność, która przez ostatnie dwa tygodnie okazywała „gdańskim lwom” ogromne wsparcie. Teraz żółto-czarnym „doLEWamy do pełna” przez fans4club.com, by z pełnym bakiem ruszyli w nowy sezon![PlusLiga]»

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Cuprum Lubin
W sobotę 16.09.2017 r. rusza sprzedaż karnetów na mecze Cuprum Lubin w sezonie 2017/2018.[PlusLiga]»

Asystenci Stelio DeRocco trenowali z klasą siatkarską
Fot.: FIVB

W czwartek Rafał Murczkiewicz i Emil Siewiorek poprowadzili poranne zajęcia z klasą siatkarską, utworzoną w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Będzinie. Pod okiem asystentów Stelio DeRocco trenowały dwie grupy młodzieżowe będzińskiego klubu: kadetki i kadeci.[PlusLiga]»

Bilety na Superpuchar już w sprzedaży!
Fot.: FIVB

Informujemy, że rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz o Superpuchar pomiędzy PGE Skrą i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który 23 września (start godz. 19:00) odbędzie się w bełchatowskiej hali Energia! Pojedynek dwóch najlepszych ekip minionego sezonu PlusLigi otworzy inne wielkie wydarzenie - VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów.[PlusLiga]»

Komunikat na temat obecnej sytuacji w klubie Trefl Gdańsk
Po tygodniu działań nad ciężką sytuacją, w jakiej znalazł się Trefl Gdańsk SA, Zarząd klubu pragnie poinformować wszystkich kibiców oraz całą otaczającą społeczność na temat obecnej sytuacji spółki.[PlusLiga]»

[2017-09-15 15:11:48]
Startuje XII Memoriał Ambroziaka
Fot.: FIVB

Od piątku do niedzieli (15–17 września) sześć drużyn z PlusLigi będzie rywalizowało w jednym z najbardziej prestiżowych towarzyskich turniejów siatkarskich w Polsce – XII Memoriale Zdzisława Ambroziaka.[PlusLiga]»

Grzegorz Pająk: qualita non la quantita, czyli jakość, nie ilość
- Jestem przekonany, że nawet dla trzydziestoletniego siatkarza jeszcze nie wszystko jest stracone i nie należy zamykać się w pudełku z napisem „drugi rozgrywający na wieczność”, ale trzeba wciąż szukać, próbować swoich sił - mówi siatkarz Aluronu Virtu Warta Zawiercie, tłumacząc dlaczego zrezygnował z gry w drużynie mistrza Polski.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane