Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Artur Udrys: O aklimatyzację się nie martwię
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Staram się trochę mówić po polsku, ten język nie różni się bardzo od mojego ojczystego, dlatego o aklimatyzację się nie martwię - mówi Artur Udrys, nowy atakujący ONICO Warszawa.[PlusLiga]»

[2019-07-12 10:54:43]
Nowy właściciel. Nowy Prezes
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

CHEMIK BYDGOSZCZ ma nowego właściciela. Akcje prowadzącej go spółki Łuczniczka przejęło Stowarzyszenie Bydgoska Siatkówka.[PlusLiga]»

Reprezentant Grecji w Cerradzie Czarnych Radom
Fot.: Magdalena Kudzia

W sezonie 2019/2020 barw drużyny Cerrad Czarnych Radom bronić będzie Thanasis Protopsaltis! 26-letni grecki siatkarz ostatnie lata swojej sportowej kariery spędził w lidze niemieckiej w barwach drużyny VfB Friedrichshafen.[PlusLiga]»

Nikola Grbić: Fajnie mieć marzenia, ale trzeba też realnie stąpać po ziemi
Fot.: FIVB

Nowy opiekun ZAKSY Kędzierzyn-Koźle to jedna z najbardziej wyrazistych postaci w siatkarskim środowisku - kiedyś jako zawodnik, teraz jako trener. Nigdy nie posługuje się banałem, zawsze broni swoich racji i mówi wprost, nawet o najtrudniejszych sprawach. Czy chodząca legenda z Serbii zawojuje PlusLigę i podbije serca kibiców z Opolszczyzny?[PlusLiga]»

Patryk Czarnowski w Aluronie Virtu Warta Zawiercie
Fot.: Magdalena Kudzia

Trzykrotny mistrz Polski Patryk Czarnowski został nowym zawodnikiem Aluron Virtu Warty Zawiercie. Środkowy związał się dwuletnim kontraktem.[PlusLiga]»

Wojciech Żaliński w Indykpolu AZS-ie Olsztyn
Fot.: Magdalena Kudzia

Doświadczony przyjmujący, dla którego będzie to już czternasty sezon w PlusLidze. Wojciech Żaliński zamyka skład Indykpolu AZS Olsztyn w sezonie 2019/2020![PlusLiga]»

Purya Fayazi: Polscy zawodnicy bardzo ciepło mnie przywitali
Fot.: FIVB

26-letni przyjmujący podpisał niedawno kontrakt z MKS-em Będzin. Dlaczego mistrz Iranu i MVP minionych rozgrywek w tym kraju zdecydował się zasilić ostatni zespół PlusLigi, kto namówił go do popisania kontraktu w Polsce oraz co sądzi o wypowiedzi Michała Kubiaka na temat Irańczyków? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszej rozmowie z przesympatycznym Irańczykiem.[PlusLiga]»

[2019-07-02 21:40:14]
Michał Superlak atakującym MKS-u
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Michał Superlak powalczy z Rafałem Faryną o miejsce w wyjściowym składzie MKS-u Będzin. - Ta para ma nam dać odpowiednią siłę w ataku, a kto z niej będzie grał? Niech rozstrzygnie boisko. Obaj mają czyste karty - podkreślił Jakub Bednaruk, trener naszego zespołu.[PlusLiga]»

Mariusz Wlazły: W PGE Skrze zostawiłem wiele serca
Fot.: Krzysztof Wilk

- W moim sportowym życiu w PGE Skrze było dużo pozytywnych, a czasem negatywnych emocji, ale z perspektywy czasu bym tego nie zamienił - mówi Mariusz Wlazły, który przedłużył swoją umowę z bełchatowskim klubem.[PlusLiga]»

[2019-07-01 14:34:35]
Norbert Huber siatkarzem PGE Skry
Środkowy Norbert Huber został nowym siatkarzem PGE Skry. Transferem 21-letniego zawodnika bełchatowski klub zamknął skład na najbliższy sezon.[PlusLiga]»

PlusLiga wychowuje gwiazdy polskiej reprezentacji
Fot.: Karol Zdyb

W najnowszym badaniu przygotowanym przez Pentagon Research dla Polskiej Ligi Siatkówki aż 98 procent fanów PlusLigi z próby celowe zgadza się się ze stwierdzeniami, że liga ta wychowuje gwiazdy polskiej reprezentacji oraz dostarcza widowisk sportowych na wysokim poziomie.[PlusLiga]»

Rosyjski atakujący opuszcza Cerrad Czarnych Radom
Zespół Cerrad Czarnych Radom po sezonie 2018/2019 opuszcza rosyjski siatkarz Maksim Żygałow. Rosyjski zawodnik w barwach Wojskowych rozegrał łącznie 18 meczów.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane