Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Nowy atakujący drużyny Cerrad Czarnych Radom
Od sezonu 2019/2020 w barwach Cerrad Czarnych Radom, na pozycji atakującego zakontraktowany został Karol Butryn! Nowy nabytek Wojskowych do klubu z Radomia, przychodzi po czterech latach gry w barwach GKS-u Katowice.[PlusLiga]»

Reprezentant Niemiec przyjmującym MKS-u
David Sossenheimer dołączył do będzińskiego MKS-u. - David jest uznaną marką w Niemczech, więc jego transfer do Będzina to wielka sprawa - tak skomentował pozyskanie przyjmującego Jakub Bednaruk, szkoleniowiec zespołu.[PlusLiga]»

Dominik Depowski zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Jastrzębski Węgiel podpisał kontrakt z 24-letnim przyjmującym Dominikiem Depowskim. Umowa będzie obowiązywać na najbliższy sezon z opcją przedłużenia o kolejny sezon.[PlusLiga]»

Brązowy medalista Mistrzostw Świata środkowym Indykpolu AZS Olsztyn
Brązowy medalista Mistrzostw Świata w 2018 roku, amerykański środkowy Taylor Averill będzie bronił biało-zielonych barw w sezonie 2019/2020.[PlusLiga]»

Patryk Szwaradzki przedłużył umowę z MKS Ślepsk Malow
Fot.: Anna Szłapa

Patryk Szwaradzki przedłużył kontrakt z MKS Ślepsk Malow Suwałki. Atakujący wspólnie z drużyną wywalczył awans do PlusLigi. W meczach o złoty medal 1. Ligi Mężczyzn suwalczanie pokonali Stal Nysę.[PlusLiga]»

Bartosz Mariański: Wszyscy wiemy jaką marką jest Asseco Resovia
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W poniedziałkowe przedpołudnie w siedzibie klubu Asseco Resovii odbyła się konferencja prasowa z udziałem nowych zawodników. Do rzeszowskiego zespołu dołączyli Grzegorz Kosok, Bartłomiej Krulicki i Bartosz Mariański.[PlusLiga]»

[2019-05-27 16:06:24]
Grzegorz Kosok wraca do Rzeszowa
Fot.: Anna Jabłczyk

Powracający do Asseco Resovii, Grzegorz Kosok został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany rzeszowskim kibicom. Umowa z środkowym obowiązywać będzie przez dwa najbliższe sezony.[PlusLiga]»

[2019-05-27 15:10:16]
Nowy libero Asseco Resovii
Nowym libero Asseco Resovii Rzeszów został Bartosz Mariański. Zawodnik w rzeszowskim zespole o miejsce w składzie rywalizował będzie z Luke`m Perry`m.[PlusLiga]»

Bartłomiej Krulicki środkowym Asseco Resovii
Fot.: Anna Szłapa

Bartosz Krulicki od przyszłego sezonu reprezentował będzie barwy Asseco Resovii Rzeszów. Środkowy zamyka skład rzeszowian na tej pozycji.[PlusLiga]»

Walka o Superpuchar Polski 2019 w Gliwicach! Rusza przedsprzedaż biletów
Fot.: FIVB

Na kibiców wybierających się na sobotni mecz towarzyski reprezentacji siatkarzy Polska-Niemcy, poza debiutem biało-czerwonych w Arenie Gliwice, czeka dodatkowa atrakcja. Będą mogli skorzystać z wyjątkowej przedsprzedaży biletów na październikowy mecz o Superpuchar Polski 2019 w piłce siatkowej mężczyzn. Bilety będą dostępne w wyjątkowych cenach, zaczynających się już od 19 złotych! Sobotnie starcie biało-czerwonych jest dopiero zwiastunem fantastycznej sportowej jesieni w Arenie Gliwice.[PlusLiga]»

[2019-05-24 19:28:35]
Superpuchar Polski 2019 w Gliwicach!
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Walka o pierwsze trofeum sezonu 2019/2020 rozegrana będzie w Arenie Gliwice. O Superpuchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn 2019 powalczą ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i ONICO Warszawa.[PlusLiga]»

„Serwuj dla Hospicjum” – charytatywny turniej siatkarski
Fot.: FIVB

Charytatywny turniej dla ośmiu zespołów, mecz z drużyną Przyjaciół Wojciecha Grzyba dla zwycięskiej ekipy, oryginalna statuetka MVP PlusLigi dla najlepszego gracza całych zmagań, animacje dla najmłodszych i konkursy z nagrodami dla całych rodzin, a przede wszystkim wsparcie Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci – tak będzie wyglądała niedziela 9 czerwca w hali Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ul. Kołobrzeskiej! Na trybuny zapraszamy całe rodzinny, a drużyny, które chciałyby zagrać w turnieju, czas na zgłoszenia mają do końca maja.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane