Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Asseco Resovia rozpoczęła przygotowania do sezonu
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Dziesięciu siatkarzy Asseco Resovii spotkało się w poniedziałek na pierwszym treningu przed sezonem 2019/2020. Kolejni dołączą do zespołu po zakończeniu obowiązków reprezentacyjnych.[PlusLiga]»

Premierowe spotkanie z nowym składem Trefla Gdańsk na plaży Hotelu Haffner
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Michał Winiarski, nowe twarze „gdańskich lwów”, piękne widoki i świetna zabawa – tak po krótce można opisać to, co będzie się działo w środę 21 sierpnia na plaży Hotelu Haffner! Trefl Gdańsk już tradycyjnie zaprasza wszystkich kibiców na pierwsze spotkanie z nowym składem w nadmorskiej scenerii. Początek atrakcji już o godz. 10:00, a drużyna i sztab szkoleniowy na hotelowej plaży będą od godz. 17:30 do 19 (Sopot, wejście nr 14). Wstęp wolny.[PlusLiga]»

[2019-08-13 11:00:03]
Artur Ratajczak: Tydzień na plus
- Stanowimy nową grupę, która dopiero się poznaje, jednak o atmosferę w szatni jestem spokojny. Ciężko pracujemy, ale mamy też moment na humor - powiedział Artur Ratajczak, kapitan MKS-u.[PlusLiga]»

[2019-08-12 21:12:42]
Resoviacy zaczynają przygotowania
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Badaniami wydolnościowymi na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach siatkarze Asseco Resovii rozpoczęli przygotowania do sezonu 2019/2020. W zespole trenera Piotra Gruszki nie było czterech zawodników, którzy uczestniczyli w olimpijskich kwalifikacjach: Kawiki Shojiego; Tomasa Rousseauxa, Nicholasa Hoaga i Luke Perrego.[PlusLiga]»

Karnety na sezon 2019/2020 od poniedziałku
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

13 domowych spotkań w rundzie zasadniczej z wielkimi emocjami i Twoim wsparciem – w poniedziałek 12 sierpnia na stronie www.gdanskielwy.pl ruszy sprzedaż karnetów na mecze Trefla Gdańsk w sezonie 2019/2020 PlusLigi. Wybór całosezonowego abonamentu to gwarancja oszczędności, stałego miejsca na trybunach, a także dodatkowych zniżek w kolejnych rozgrywkach.[PlusLiga]»

[2019-08-09 10:42:46]
Eurotrip Jana Nowakowskiego
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Siatkarska GieKSa czeka na start przygotowań do nowego sezonu, ale jej gracze nie próżnują. Porozmawialiśmy z naszym nowym środkowym Janem Nowakowskim o jego dwutygodniowej podróży kamperem przez 10 krajów Europy.[PlusLiga]»

Wygrać z czasem! Liczy się każdy grosz!
Fot.: Anna Szłapa

- Strach - to uczucie towarzyszy mi nieustannie od momentu, kiedy dowiedziałam się, że mój nienarodzony jeszcze synek ma wadę serca. To był dla mnie i męża cios - napisała Iza Siewiorek, żona Emila, drugiego trenera MKS-u Będzin.[PlusLiga]»

Bonisławski i Cieślik w Chemiku Bydgoszcz!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Libero Tomasz Bonisławski wraca do Bydgoszczy po trzech latach. Młody atakujący Paweł Cieślik już w zeszłym sezonie z powodu problemów kadrowych podpisał kontrakt z naszym klubem, lecz zdołał rozegrać tylko jednego seta. Oboje są wychowankami naszego klubu. Witamy ponownie![PlusLiga]»

[2019-08-06 16:32:03]
Przygotowania rozpoczęte!
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

5 sierpnia MKS Będzin rozpoczął przygotowania do sezonu 2019/2020. Pierwszą jednostkę treningową odbył w Gymeltoro w Sosnowcu. - To idealne miejsce do treningów. Ogromna przestrzeń, dużo stacji wolnostojących i sprzęt najwyższej jakości - mówiła Agnieszka Czura, trener przygotowania fizycznego.[PlusLiga]»

Cerrad Czarni Radom zakontraktowali reprezentanta Słowenii
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Reprezentant Słowenii, Alen Sket w sezonie 2019/2020 reprezentować będzie barwy drużyny Cerrad Czarnych Radom! 31-letni przyjmujący ostatnie lata spędził w lidze tureckiej. Teraz w barwach WKS-u, zadebiutuje w rozgrywkach PlusLigi.[PlusLiga]»

[2019-07-26 09:03:36]
PGE Skra przed sezonem: Piotr ORczyk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Piotr Orczyk to kolejny zawodnik, który będzie walczył o pierwszy skład PGE Skry w najbliższym sezonie. Liczy na to, że pomoże wrócić drużynie w powrocie na podium mistrzostw Polski.[PlusLiga]»

Wyjątkowe wakacje Kacpra Piechockiego
Fot.: Magdalena Gajek

Okres wakacyjny dla Kacpra Piechockiego jest wyjątkowy. Nie tylko spędził urlop w pięknym miejscu, ale zrobił też... ważny życiowy krok. - Zrobiłem poważny krok w życiu i oświadczyłem się Ani. Wszystko wyszło jak najbardziej pozytywnie - przyznał libero bełchatowskiej Skry.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane