Polecamy

Najnowsze newsy

Siatkówka - Ligi polskie - PlusLiga

Eduardo Romero żegna się z PGE Skrą
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Eduardo Romero nie będzie dłużej trenerem przygotowania fizycznego PGE Skry Bełchatów. Kontrakt włoskiego szkoleniowca nie będzie przedłużony.[PlusLiga]»

Piotr Graban: Anastasi da się lubić
W następnym sezonie Piotr Graban będzie asystentem trenera Andrei Anastasiego. O pracy pod okiem takiego fachowca, jego temperamencie, ale też o nowinkach w siatkówce i mentalności zawodników - zapraszamy do lektury pierwszego wywiadu z nowym członkiem sztabu szkoleniowego ONICO.[PlusLiga]»

Pech Michała Szalachy. Kontuzja środkowego naszego klubu
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Niedobre wieści napłynęły do nas z chińskiego Ningbo, gdzie reprezentacja Polski rozgrywa drugi turniej w ramach Ligi Narodów.[PlusLiga]»

Bartosz Kurek odchodzi z ONICO Warszawa
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Bartosz Kurek nie przedłużył wygasającego z końcem maja 2019 roku kontraktu z ONICO Warszawa. Serdecznie dziękujemy Bartkowi za grę w naszej drużynie i życzymy nieustającego powodzenia w dalszej karierze.[PlusLiga]»

Zmiany w zarządzie ONICO Warszawa S.A.
Z dniem 1 czerwca 2019 roku funkcję członka zarządu przestał pełnić Adam Polak. Dotychczasowy wiceprezes pozostaje w Grupie ONICO S.A. i będzie odpowiedzialny za jej komunikację.[PlusLiga]»

Janusz Gałązka nowym środkowym Chemika
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Po Tomaszu Kalembce kolejnym środkowym, który dołącza do naszej drużyny jest Janusz Gałązka. 32-letni zawodnik przenosi się do Bydgoszczy z I-ligowego KPS Siedlce.[PlusLiga]»

[2019-06-07 10:54:54]
Sztab ONICO na sezon 2019/2020
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

W czwartek 6 czerwca Andrea Anastasi został oficjalnie zaprezentowany jako pierwszy trener ONICO Warszawa. Ponadto do kilku zmian doszło też w sztabie szkoleniowym wicemistrzów Polski.[PlusLiga]»

[2019-06-06 20:57:15]
Kapitan zostaje na pokładzie
Fot.: Magdalena Kudzia

Artur Ratajczak w sezonie 2019/2020 będzie pełnił funkcję kapitana będzińskiego MKS-u. - To zawodnik, który oddał kawał serca temu klubowi - podkreślił Jakub Bednaruk, szkoleniowiec naszego zespołu.[PlusLiga]»

Andrea Anastasi podpisał kontrakt z ONICO Warszawa
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Andrea Anastasi podpisał kontrakt z ONICO Warszawa! Włoch będzie trenerem wicemistrzów Polski przez co najmniej dwa lata. Witamy w stolicy![PlusLiga]»

„Wiara w Winiara” – specjalna kolekcja i nowy sklep internetowy Trefla Gdańsk
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

Funkcjonalność, przejrzystość i intuicyjność – ruszyła nowa odsłona sklepu internetowego Trefla Gdańsk. Kibice będą mogli jeszcze łatwiej nabyć klubowe gadżety, dzięki czytelnemu interfejsowi. Data uruchomienia nowego sklepu nie jest przypadkowa – do odwiedzenia strony zachęca okolicznościowa kolekcja „Wiara w Winiara” – Michał Winiarski został dziś bowiem ogłoszony jako pierwszy trener „gdańskich lwów”, a sezon 2019/2020 będzie jego debiutanckim w roli pierwszego szkoleniowca. Za projekt i wykonanie nowej strony sklepu internetowego odpowiada partner Trefla Gdańsk, agencja interaktywna 314.pl. Serdecznie zapraszamy na sklep.treflgdansk.pl.[PlusLiga]»

Nicholas Hoag zamyka skład Asseco Resovii
Fot.: Magdalena Kudzia

Nicolas Hoag został nowym przyjmującym Asseco Resovii Rzeszów. Kanadyjczyk związał się z klubem dwuletnim kontraktem.[PlusLiga]»

Sztab trenerski Trefla Gdańsk w komplecie
Fot.: Magdalena Gajek

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej nowy trener Trefla Gdańsk Michał Winiarski ogłosił kompletny sztab szkoleniowy „gdańskich lwów” na nadchodzący sezon. Drugim szkoleniowcem gdańszczan będzie Włoch Roberto Rotari, a statystykiem Dominik Posmyk. Na stanowisku trenera przygotowania fizycznego pozostaje Wojciech Bańbuła, fizjoterapeutą drużyny nadal będzie Piotr Ślugajski, a kierownikiem zespołu Jacek Rybak.[PlusLiga]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane