Najnowsze newsy

Boks - Boks amatorski

[2010-08-09 18:53:38]

W decydujących o tytułach mistrzowskich pojedynkach finałowych, zakończonych w węgierskim Keszthely V-tych Mistrzostwach Unii Europejskiej Kobiet, wystąpiły dwie nasze reprezentantki, które ostatecznie wywalczyły jeden złoty i jeden srebrny medal.[Boks amatorski]»

[2010-08-03 22:05:19]

W węgierskiej miejscowości Keszthely startuje tegoroczna – V-ta – edycja Mistrzostw Unii Europejskiej Kobiet. A zatem turniej ten doczekał się swojego pierwszego jubileuszu. Zawody rozegrane zostaną w dniach: 3-8.08.2010r.[Boks amatorski]»

[2009-08-14 09:25:53]
Nurowski zaskoczony wyborem boksu
Fot.: Magdalena Kudzia

Boks kobiet został włączony do programu igrzysk w Londynie w 2012 roku. Decyzja podjęta przez Komitet Wykonawczy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego zaskoczyła prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego Piotra Nurowskiego.[Boks amatorski]»


Boks kobiet został włączony do programu igrzysk w Londynie w 2012 roku - zdecydował obradujący w Berlinie Komitet Wykonawczy Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl). Komitet zarekomendował golf i rugby 7-osobowe jako nowe dyscypliny, które wejdą do programu igrzysk w 2016 roku. Ostateczna decyzja w tej sprawie będzie podjęta w październiku podczas posiedzenia MKOl w Kopenhadze.[Boks amatorski]»


Powołano zawodniczki juniorki na zgrupowanie Kadry Narodowej w boksie kobiecym w Grudziądzu, który odbędzie się w dniach 16.07-30.07.2009r.[Boks amatorski]»

[2009-05-30 10:32:06]

Trener żeńskiej reprezentacji Polski w boksie powołał na zgrupowanie w Karpaczu 16 zawodniczek podało w oficjalnym komunikacie biuro prasowe Polskiego Związku Bokserskiego.[Boks amatorski]»

Sprostowanie: Rybakowska kontra Guzowska
Fot.: Wojciech Szymański

Portal PrzegladLigowy.com powołując się na informacje zawarte w serwisie Chojnice24.pl w dniu 27 kwietnia 2009 r. w artykule „Rybakowska kontra Guzowska” podał nieprawdziwą informację, jakoby Pani Iwona Guzowska miała stoczyć walkę bokserską 31 maja 2009 roku o godzinie 16:00 w małej hali Parku Wodnego w Chojnicach.[Boks amatorski]»

Rybakowska: najbliższy cel to mistrzostwa Europy
Fot.: Wiesław Rybakowski

- Sportem tym zaraziłam się od mojego Taty, który zresztą też był bokserem. Najpierw zaraził boksem mojego brata, na którego walki zawsze chodziłam. Spodobało mi się to aż tak że za zgodą mojego Taty poszłam z koleżanką na pierwszy trening - powiedziała dla serwisu "BoxingNews.pl" Sandra Rybakowska, pytana o początki związane z pięściarstwem.[Boks amatorski]»

[2009-04-20 20:25:52]

Ponad 40 zawodników z 8 klubów i 3 województw brało udział w "Sobocie Bokserskiej". Kolejny raz Skorpion stanął na wysokości zadania.[Boks amatorski]»

IV Ogólnopolski Turniej Pięściarski im. Aleksego Antkiewicza od piątku w Słupsku
Fot.: Wiesław Rybakowski

Aż 30 walk zobaczą fani pięściarstwa, którzy pofatygują się w piątek do hali przy ul. Ogrodowej w Słupsku. Rozpocznie się tam najważniejsza impreza organizowana w roku przez Czarnych Słupsk - IV Ogólnopolski Turniej Pięściarski im. Aleksego Antkiewicza.[Boks amatorski]»


Trzech Polaków stanęło na najwyższym podium triumfując podczas 26. Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma. Sukces sprzed roku powtórzyli Michał Chudecki uznany za najlepszego zawodnika turnieju) oraz Krzysztof Zimnoch.[Boks amatorski]»


Aż siedmiu polskich pięściarzy zakwalifikowało się do finałów rozgrywanego w Warszawie 26. Międzynarodowego Turnieju im. Feliksa Stamma. Przed szansą na złoty medal staną Piotr Gudel (48 kg), Rafał Kaczor (51), Michał Chudecki (57), Michał Żeromiński (60), Krzysztof Sadłoń (81), Krzysztof Zimnoch (91) i Michał Towarnicki (+91).[Boks amatorski]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane