Najnowsze newsy

Boks - Boks amatorski


W Pniewach niedaleko Poznania odbywają się 80 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w boksie. W środę odbyły się pierwsze pojedynki eliminacyjne w najsilniej obsadzonych kategoriach - półśredniej, średniej, półciężkiej i ciężkiej.[Boks amatorski]»


Jubileuszowe – 80-te – Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów (Elite) w Boksie zapowiadają się bardzo interesująco. Organizatorzy spodziewają się bowiem, że udział w nich weźmie ok. 160 zawodników z 42 klubów. Warto przy tej okazji przypomnieć, że I IMPS, które odbyły się w 1924r., rozegrane zostały w dwóch miastach w Poznaniu i w Warszawie.[Boks amatorski]»


W dniach 25-28.03.2009r. w Hali OSiR-u przy ul. Nowowiejskiej 37 b w Warszawie odbędzie XXVI Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma. Wstęp na wszystkie serie walk jest wolny.[Boks amatorski]»

[2009-02-27 14:20:58]

W Szczecinie w dniach 21-22 lutego rozegrano eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w boksie, których finały odbędą się w marcu w Zawierciu. Organizatorami eliminacji byli ZOZB oraz BKS Skorpion Szczecin. W eliminacjach wzięło udział 9 klubów z naszego województwa. W najniższych kat. wagowych od 48-54kg nie trzeba było rozgrywać walk eliminacyjnych. Najbardziej obstawionymi wagami były 64 kg, 69, 81 oraz +91. Do finałów awansowało 11 zawodników.[Boks amatorski]»


Reprezentacja Polski juniorów w boksie pokonała Białoruś 14:4 i przegrała z Ukrainą 2:18 w turnieju drużynowym, który odbywa się we Lwowie.[Boks amatorski]»


Rafał Kaczor (51 kg), Michał Chudecki (57 kg) i Maciej Adamiak (75 kg) zajęli trzecie miejsca w turnieju bokserskim w Debreczynie na Węgrzech.[Boks amatorski]»


Maciej Adamiak (75 kg) - jako trzeci reprezentant Polski - awansował do półfinału turnieju bokserskiego w Debreczynie. W ćwierćfinale pokonał Mansura Elsajewa (Austria) 9:2.[Boks amatorski]»


Rafał Kaczor (51 kg) i Michał Chudecki (57 kg) awansowali do półfinałów turnieju bokserskiego w Debreczynie.[Boks amatorski]»

[2009-02-17 09:28:24]

Trener bokserskiej reprezentacji Polski ogłosił skład kadry na 53. 53. Turniej Bokserski im. Bocskai'a w węgierskim Debreczynie. W ostatniej chwili ze składu z powodu kontuzji wypadli Michał Żeromski (60 kg) i Krzysztof Sadłoń (81 kg).[Boks amatorski]»


Znany jest już terminarz rozgrywek Międzyokręgowej Ligi Bokserskiej. Podczas spotkania Rady Rozgrywek, które odbyło się w Lubeni k. Rzeszowa, wprowadzono kilka zmian regulaminowych.[Boks amatorski]»


Najlepsi polscy pięściarze rywalizowali w Poznaniu w pierwszej amatorskiej gali. Podczas zawodów oficjalnie karierę amatorską zakończył siedmiokrotny mistrz kraju Krzysztof Szott.[Boks amatorski]»

[2009-01-17 10:04:21]
Będzie liga światowa w boksie
Drużynowa liga światowa - to nowy pomysł władz boksu amatorskiego (AIBA) na uatrakcyjnienie tej dyscypliny sportu. W pierwszej edycji, prawdopodobnie w 2010 roku, ma wziąć udział 12 zespołów z trzech kontynentów. Najlepsze wystąpią w wielkim finale zaplanowanym w Makau.[Boks amatorski]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane