Najnowsze newsy

Boks - Boks amatorski

Mistrzostwa UE w boksie: 7 Polaków w półfinałach
Siedmiu reprezentantów Polski zakwalifikowało się do czwartkowych półfinałów mistrzostw Europy Unii Europejskiej w boksie, które odbywają się we Władysławowie. Jako ostatni z "biało-czerwonych" przynajmniej brązowy medal zapewnił sobie Michał Chudecki.[Boks amatorski]»


Karolina Michalczuk triumfowała w kategorii 54 kg w turnieju bokserskim "Ahmet Comert", który zakończył się w sobotę w Stambule. W finale pokonała Chinkę Zhang Ozin 8:2.[Boks amatorski]»


Aż w trzech wagach walkowerami zakończyły się walki finałowe zawodów z cyklu Pucharu PZB Grand Prix w boksie, które w sobotę odbyły się w Białymstoku.[Boks amatorski]»

[2008-05-22 22:00:43]

Z powodu kłopotów wizowych rywalek odwołany został zaplanowany na 24 maja w Rzeszowie mecz Polska - Rosja w boksie kobiet - poinformował trener reprezentacji Leszek Piotrowski.[Boks amatorski]»


Reprezentacja Polski zremisowała w Donegal z Irlandią 6:6 w towarzyskim meczu bokserskim. Walki wygrali: Łukasz Maszczyk (48 kg), Michał Syrowatka (57 kg) i Krzysztof Szot (60 kg).[Boks amatorski]»

[2008-05-16 10:04:34]
Mecz Polska-Rosja kobiet w Rzeszowie
24 maja o godz. 18.00 w Regionalnym Centrum Widowiskowo Sportowym "Podpromie" w Rzeszowie odbędzie się mecz bokserski kobiecych reprezentacji Polski i Rosji. Organizatorem meczu jest Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski.[Boks amatorski]»


Reprezentacja Polski przegrała z Irlandią 6:10 w towarzyskim meczu bokserskim, który odbył się w środę wieczorem w miejscowości Buncrana. Rewanż zaplanowany jest na 16 maja w Donegal.[Boks amatorski]»


Bokserzy Zagłębia Konin zdobyli trzy złote medale 14. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Po dwa tytuły przypadły zawodnikom Sokoła Piła i Polonii Świdnica. Turniej odbył się w Świdnicy.[Boks amatorski]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane