Najnowsze newsy

Żużel - Turnieje

[2016-02-14 18:12:34]
Finał Ligi Światowej w Berlinie
Fot.: Lech Ćmielewski

Finał World Speedway League 23 kwietnia w Berlinie. Zawody zostaną zorganizowane na torze Wolfslake. Początkowo zastanawiano się nad zorganizowaniem finału na Wyspach. W rachubę wchodziły King’s Lynn, Leicester i Glasgow. Ostatecznie zwyciężyła opcja niemiecka, bo zawodnikom, którzy pojadą w WSL łatwiej będzie dostać się na zawody ligowe. Poza tym w Niemczech jest ciśnienie na dobry żużel i duże nazwiska. Rok temu, na imprezę, w której jechał Nicki Pedersen przyszło 4000 widzów.[Turnieje]»

Artur Czaja zwycięzcą częstochowskiej Gali Lodowej
Fot.: Lech Ćmielewski

XIV odsłonę żużlowej Gali Lodowej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy wygrał wychowanek częstochowskiego Włókniarza, Artur Czaja. Na drugim stopniu podium stanął Mateusz Kowalczyk, a na trzecim Ronny Weis.[Turnieje]»

Pierwsze nazwiska na mecz charytatywny dla Warda
Fot.: Lech Ćmielewski

W czwartek w siedzibie toruńskiego Klubu odbyła się konferencja prasowa, podczas której Prezes Ilona Termińska podzieliła się pierwszymi informacjami na temat Meczu Charytatywnego. Ponadto Adrian Miedziński przedstawił wzór kevlaru, w którym "Anioły" będą występować w sezonie 2016.[Turnieje]»

Memoriał Alfreda Smoczyka przełożony
Fot.: Lech Ćmielewski

Zaplanowany na najbliższą niedzielę 65. Memoriał Alfreda Smoczyka nie odbędzie się. W związku z niesprzyjającą aurą w tym tygodniu i deszczową pogodą zapowiadaną na weekend turniej został przełożony na następny weekend 24-25 października. Data rozegrania zawodów zostanie przekazana w przyszłym tygodniu, ponieważ wszystko uzależnione będzie od warunków atmosferycznych.[Turnieje]»

Lista startowa 65. Memoriału Alfreda Smoczyka
Fot.: Dawid Ćmielewski

Znamy już listę startową 65 Memoriału Alfreda Smoczyka,który odbędzie się 18 października na leszczyńskim stadionie. Od wczoraj trwa sprzedaż biletów na niedzielny turniej. Wejściówki można kupować za pośrednictwem serwisu biletowego www.bilety.ksul.pl[Turnieje]»

[2015-10-12 17:06:39]
Łańcuch Herbowy 25 października
W niedzielę (25 października) odbędzie się 63. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa. Znani już są pierwsi uczestnicy tych tradycyjnych zawodów. Kompletną listę startową, godzinę rozpoczęcia zmagań, a także ceny biletów poznamy w najbliższych dniach[Turnieje]»

W sobotę w Lublinie ostatnia odsłona Polish Speedway Battle
Fot.: Lech Ćmielewski

Mecz Polska – Reszta Świata to będą ostatnie tegoroczne zawody z cyklu Polish Speedway Battle. Tym razem reprezentacja Polski pojawi się w Lublinie.[Turnieje]»

Zmiana daty Memoriału Alfreda Smoczyka
Fot.: Lech Ćmielewski

Memoriał Alfreda Smoczyka nie odbędzie się 17 października - nastąpiła zmiana terminu turnieju ku pamięci "Wielkiego Freda". Nowa data rozegrania tych prestiżowych zawodów to 18 października (niedziela). Memoriałowe zmagania rozpoczną się o godzinie 15:00.[Turnieje]»

[2015-10-05 17:13:06]
Puchar Prezydenta w rękach Dudka
Fot.: Lech Ćmielewski

Nie było mocnego na Patryka Dudka w niedzielne popołudnie na Arenie Częstochowa. Zielonogórzanin bez większych problemów triumfował w rundzie zasadniczej oraz także w biegu finałowym III Międzynarodowego Turnieju Indywidualnego o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy - Krzysztofa Matyjaszczyka. Na podium stanęli także Przemysław Pawlicki i Leon Madsen.[Turnieje]»

III turniej Lotto Poznań Speedway Cup
Już w najbliższą sobotę na poznańskim Golęcinie odbędzie się finałowy turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Ostatnia impreza z tegorocznego cyklu odbędzie się już bez ograniczenia liczby sprzedanych biletów. Największa z bolączek klubu Lechma Oskar PSŻ Poznań została więc rozwiązana.[Turnieje]»

„Herbie” i „Pająk” ponownie u Nielsena
Fot.: Lech Ćmielewski

10 października w Lublinie odbędzie się czwarty w tym roku mecz z serii „Polish Speedway Battle”. W Lublinie zmierzą się Reprezentacja Polski oraz drużyna prowadzona przez legendę – Hansa Nielsena. Były zawodnik m.in. Motoru Lublin powołał na to spotkanie już 4 zawodników.[Turnieje]»

Trzech muszkieterów - Nicki Pedersen
Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu Speedway European Championships i strata dziewięciu punktów do prowadzącego Emila Sajfutdinowa. Tak obecnie wygląda sytuacja Nickiego Pedersena, który marzenia o złotym medalu będzie musiał najprawdopodobniej odłożyć na przyszły rok.[Turnieje]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane