Najnowsze newsy

Żużel - Turnieje

Finał IM Ligi Juniorów: Złoty medal i rekord toru Drabika
Zwycięstwem Maksyma Drabika zakończył się finał Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów w sezonie 2015. Zawodnik Betard Sparty Wrocław wywalczył dziś komplet punktów, a ponadto w dwóch biegach (5,14) ustanawiał nowy rekord toru. Ostatecznie wynosi on 64,18 i wraca w ręce "Torresa". Podium uzupełnili: Oskar Fajfer oraz Bartosz Smektała.[Turnieje]»

Kacper Woryna zwycięzcą Srebrnego Kasku
Fot.: Lech Ćmielewski

Kacper Woryna zwyciężył w zawodach Srebrnego Kasku jakie w niedzielne popołudnie rozegrano na torze przy Bydgoskiej. W biegu dodatkowym pokonał on Maksyma Drabika, który zwycięstwo stracił przez defekt motocykla. Trzeci był Adrian Cyfer, a reprezentant Polonii - Arkadiusz Pawlak uplasował się dopiero na czternastej pozycji.[Turnieje]»

Trzech muszkieterów -  Antonio Lindbaeck
W tegorocznym cyklu Speedway European Championships w każdym z finałów wystartowali trzej zawodnicy: Emil Sajfutdinow, Nicki Pedersen oraz Antonio Lindbaeck. Nic więc dziwnego, że to właśnie ta trójka zdominowała tegoroczne mistrzostwa. Przyjrzyjmy się bliżej pierwszemu z nich.[Turnieje]»

[2015-08-28 21:27:30]
Znamy listę startową MIM Nice PLŻ
W piątek poznaliśmy listę startową Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Nice Polskiej Ligi Żużlowej O Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski.[Turnieje]»

Patryk Dudek wystąpi w Turnieju Chrobrego
Patryk Dudek przyjął zaproszenie organizatorów MIM Nice PLŻ o Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski. „Duzers” wystartuje w tych zawodach z „dziką kartą”.[Turnieje]»

Wybierz uczestnika Turnieju Chrobrego
Dzisiaj o godzinie 12:00 wystartował plebiscyt na piętnastego uczestnika Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Nice Polskiej Ligi Żużlowej O Koronę Bolesława Chrobrego – Pierwszego Króla Polski. Kibice mogą wybrać zawodnika poprzez głosowanie SMS-owe.[Turnieje]»

Na Smoczyku poznamy Mistrza Wielkopolski
We wtorek o godzinie 16:00 na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbędzie się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Biletem wstępu na turniej będzie program zawodów w cenie 3 złotych. Kasy i bramy stadionu czynne będą od godziny 15:00.[Turnieje]»

PGE IMME: Grigorij Łaguta najlepszy w Lesznie
Grigorij Łaguta wywalczył tytuł Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza Ekstraligi. Zawodnik KS Toruń do półfinału awansował z zaledwie siedmioma punktami. Rosjanin w dwóch ostatnich wyścigach tego wieczoru, w pięknym stylu pokonał swoich rywali. Wicemistrzem Ekstraligi został reprezentant leszczyńskiej Unii, Piotr Pawlicki. Na najniższym stopniu podium stanął natomiast, aktualny Mistrz Świata, Greg Hancock.[Turnieje]»

PSB: Żużlowa Reprezentacja Polski - Byłe Gwiazdy Wybrzeża 50:40
Reprezentacja Polski w trzeciej rundzie Polish Speedway Battle pokonała Byłe Gwiazdy Wybrzeża 50:40. W drużynie Marka Cieślaka liderem był aktualny Indywidualny Mistrz Polski, Maciej Janowski. Popularny "Magic" zapisał na swoim koncie 11 punktów. W ekipie prowadzonej przez Marvyna Coxa najlepszy był Australijczyk Darcy Ward, zdobywca 11 "oczek". Kolejna, ostatnia runda PSB odbędzie się 10 października w Lublinie.[Turnieje]»

1/2 Srebrnego Kasku: Wygrana Czai, rekord toru Drabika
Zwycięstwem Artura Czai zakończył się półfinał Srebrnego Kasku w Krośnie. Drugie miejsce wywalczył Maksym Drabik, który ustanowił nowy rekord krośnieńskiego toru. Cztery okrążenia pokonał w 68,44.[Turnieje]»

1/2 Srebrnego Kasku: Niespodziewany triumfator w Bydgoszczy
Dominik Kossakowski został dosyć niespodziewanym zwycięzcą półfinału Srebrnego Kasku w Bydgoszczy. Tuz za nim na podium uplasowali się zawodnicy z PGE Ekstraligi. Drugie miejsce zajął Adrian Cyfer, a trzecie Paweł Przedpełski. Jedyny startujący Polonista Patryk Rydlewski nie liczył się w stawce silniejszych rywali.[Turnieje]»

PGE IMME: Zagar zastąpi Protasiewicza
PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi odbędą się 2 sierpnia na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie. Po kontuzji Piotra Protasiewicza w stawce zawodniczej dojdzie do zmiany. Żużlowca SPAR Falubazu zastąpi Matej Zagar z MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów.[Turnieje]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane