Najnowsze newsy

Fotorelacje

Fotorelacja z wręczenia nagród kolejnej edycji Memoriału Petrusewicza.»

Fotorelacja z drugiego dnia zmagań w ramach Memoriału Petrusewicza.»

Fotorelacja z pierwszego dnia zmagań w ramach Memoriału Petrusewicza.»

W meczu kończącym jesienną rundę w opolskiej IV lidze Polonia Nysa pokonała 1:0 Piasta Strzelce Opolskie. Jedyną bramkę zdobyła w ostatnich minutach meczu po pięknym strzale z dystansu. Dzięki temu zwycięstwu Polonia umocniła się na II miejscu. Traci 3 punkty do lidera, którym jest Agroplon Głuszyna. Piast ma 9 punktów mniej od zespołu z Nysy i zajmuje IX miejsce.»

[2017-11-18 19:15:00]
W meczu na szczycie opolskiej ligi okręgowej, Pogoń Prudnik, który jest liderem tabeli, a zarazem spadkowiczem z IV ligi, podejmował wicelidera, który jest beniaminkiem z Głuchołaz. Gospodarze wygrali pewnie 3:1. Piłkarze Pogoni zmarnowali kilka znakomitych sytuacji. Mecz oglądało około 300 widzów, w tym grupa kibiców gospodarzy, którzy prowadzili doping.»

15 listopada wielu mieszkańców Nysy mogli pierwszy raz zobaczyć wnętrze nowo wybudowanej hali sportowej. Okazją stał się pierwszy otwarty dla publiczności trening siatkarzy Stali. Wzbudził on duże zainteresowanie. Na trybunach słychać było, że Hala Nysa jest niezwykłej urody.»

Fotorelacja z meczu rozegranego w ramach Ligi Siatkówki Kobiet, który odbył się w hali Orbita. Impel Wrocław zmierzył się w nim z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i zwyciężył po pięciosetowej walce.»

[2017-11-13 21:28:00]
W ostatniej jesiennej kolejce Nice 1 Ligi Olimpia Grudziądz uległa u siebie Odrze Opole 0:2. Bramki dla opolan zdobyli dwaj jej najskuteczniejsi gracze, czyli Marcin Wodecki i Szymon Skrzypczak. Odra zakończyła rundę na wysokim, jak na beniaminka, III miejscu. Olimpia jest trzecia, ale od końca.»

Siatkarze Piotra Gruszki w kolejnej ligowej potyczce zmierzyli się w derbach Śląska z drużyną ze stolicy Podbeskidzia. Przyjezdni zapisali na swoim koncie cenne zwycięstwo, dzięki czemu utrzymali wysoką pozycję w tabeli. Nagroda dla MVP tej rywalizacji powędrowała w ręce pochodzącego z Argentyny Gonzalo Quirogi.»

Logowanie

Newsletter

Polecane