Najnowsze newsy

Fotorelacje

We wrześniu we Wrocławiu rozegrany został I Memoriał Adama Wójcika FutureNet Cup 2018. Przed meczem FutureNet Śląsk Wrocław - Elektrobud-Investement ZB Pruszków miała miejsce oficjalna prezentacja dolnośląskiej drużyny.»

Fotorelacja z meczu rozegranego w ramach I Memoriału Adama Wójcika FutureNet Cup 2018, FutureNet Śląsk Wrocław - Elektrobud-Investement ZB Pruszków.»

Fotorelacja z meczu rozegranego w ramach I Memoriału Adama Wójcika FutureNet Cup 2018, WKK Wrocław - Biofarm Basket Poznań.»

[2018-09-20 23:10:00]
W Nysie spotkanie sparingowe rozegrały dwa zespoły z siatkarskiej I ligi. Stal Nysa, to drużyna, która nie kryje swoich plusligowych aspiracji, a Gwardia Wrocław, to beniaminek tych rozgrywek. Stal wygrała 3:1, ale tylko w pierwszej partii miała taką przewagę, na jaką liczyli jej sympatycy. W drugiej, ku zaskoczeniu nielicznie zgromadzonych kibiców, przegrała.»

W Nysie zorganizowano Memoriał im. Zdzisława Kiczyńskiego. W jego finale Stal Nysa zagrała z Lechią Tomaszów Mazowiecki i choć już przegrywała 1:2, to ostatecznie wygrała 3:2. MVP całego turnieju został pozyskany przez Stal, Moustapha M"Baye.»

[2018-09-16 23:24:00]
Fotorelacja z przedsezonowego treningu medialnego drużyny #VolleyWrocław, który odbył się w hali przy ulicy Wietrznej.»

Fotogaleria z drugiego sobotniego meczu w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Siatkarskiego „Gwardia wraca do I ligi”, w którym ekipa z Kluczborka spotkała się z graczami z Wrześni.»

Fotogaleria z pierwszego sobotniego meczu w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Siatkarskiego „Gwardia wraca do I ligi”, w którym Gwardia Wrocław zmierzyła się z siatkarzami Olimpii Sulęcin.»

W meczu wałbrzyskiej klasy B spotkały się dwa zespoły, które nie wygrały swoich dwóch pierwszych meczów i które były w dolnych rejonach tabeli. Powiedzenie "do trzech razy sztuka" sprawdziło się Przedborowiance, która wygrała ze Zniczem 5:2. Do przerwy było tylko 2:1. Spotkanie to oglądało do 25 widzów.»

Logowanie

Newsletter

Polecane