Najnowsze newsy

Fotorelacje

[2019-01-20 23:04:00]
Fotorelacja z meczu rozegranego w ramach pierwszej ligi koszykówki, WKK Wrocław - AZS AGH Kraków. ·»

W niecodziennej scenerii gdańscy siatkarze rozegrali swój trzeci mecz w Lidze Mistrzów 2018/2019. Na trybunach zabrakło kibiców, którzy mogliby dodać jeszcze więcej energii zawodnikom Andrei Anastasi. Po słabym początku i porażce w pierwszym secie, w trzech kolejnych tryumfowali gospodarze.»

W meczu 1/8 siatkarskiego Pucharu Polski nyska Stal pokonała 3:1 zespół Lechii Tomaszów Mazowiecki, czyli wicelider siatkarskiej I ligi pokonał lidera tych rozgrywek. W nagrodę siatkarze z Nysy podejmą u siebie zespół Onico Warszawa, który jest aktualnym wiceliderem PlusLigi. Do Nysy przyjadą więc dwaj wielcy nysanie, czyli Bartosz Kurek i Piotr Gacek. Ten pierwszy w roli zawodnika, a drugi jako prezes zespołu ze stolicy.»

Fotorelacja z meczu rozegranego w ramach Ligi Siatkówki Kobiet, #VolleyWrocław - Enea PTPS Piła.»

Fotorelacja z meczu rozegranego w ramach pierwszej ligi siatkówki mężczyzn, KS Gwardia Wrocław - Tauron AZS Częstochowa.»

Siatkarze ONICO Warszawa udanie rozpoczęli zmagania w 2019 roku. Podopieczni trenera Stephane'a Antigi pokonali w wypełnionej po brzegi hali Torwar ekipię Asseco Resovii Rzeszów 3-0 i pozostają wiceliderami PlusLigi. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Nikołaj Penczew.»

W meczu ligi kadetów siatkarze AZS-u Nysa pokonali 3:2 drugi zespół MMKS-u Kędzierzyn-Koźle. Sezon zasadniczy wygrały rezerwy MMKS-u, które były lepsze od swojego pierwszego zespołu i które zagrają z Nysą SuperFinał, czyli dodatkowy mecz, który zadecyduje, który zespół będzie reprezentował Opolszczyznę jako ten nr 1.»

Fotorelacja z meczu rozegranego w ramach Ligi Siatkówki Kobiet, #VolleyWrocław - E.Leclerc Radomka Radom.»

[2019-01-09 19:16:00]
Rozegranemu w ostatnią niedzielę meczowi #VolleyWrocław - E.Leclerc Radomka Radom towarzyszyła dodatkowa, ciekawa atrakcja - do hali Orbita zawitał bowiem Puchar Mistrzów Świata za wrześniowe zmagania we Włoszech i Bułgarii.»

Logowanie

Newsletter

Polecane