Najnowsze newsy

Fotorelacje

[2017-04-30 19:32:00]
W meczu. 31. kolejki Lotto Ekstraklasy Kolejorz po golach Darko Jevticia i dwóch Marcina Robaka pokonał Koronę Kielce 3:2. Gole dla gości zdobyli byli lechici Mateusz Możdżeń oraz Jacek Kiełb.»

[2017-04-30 12:43:00]
W meczu Odry Opole, która jest liderem II ligi, z zajmującą III miejsce Puszczą Niepołomice, padł remis 1:1. Wynik ten goście ustalili w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry. Zdobyty punkt przybliżył oba zespoły do awansu.»

Podczas spotkania zakończającego ostatni sezon ligowy zawodnicy LOTOSU Trefla Gdańsk zagrali mecz ze swoimi kibicami. Każdy z setów rozgrywany był do 15 punktu. Zwycięstwo w całym spotkaniu odniosła drużyna, której kapitanem był Mateusz Mika.»

Podczas piątkowej konferencji prasowej LOTOSU Trefla Gdańsk został zaprezentowany Piotr Nowakowski, który jest nowym środkowym gdańskiej ekipy.»

Damian Wojtaszek i Wojciech Włodarczyk ponownie zagrają w barwach stołecznego zespołu. Obaj zawodnicy podpisali dzisiaj umowy podczas oficjalnej konferencji prasowej. Jednocześnie zarząd klubu poinformował o zmianie nazwy drużyny - od teraz nie będzie ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, a ONICO Warszawa.»

Siatkarze Pawła Gradowskiego w pierwszym spotkaniu pokonali na wyjeździe ekipę z Kędzierzyna-Koźla w pięciu setach. W meczu rewanżowym w hali pod Dębowcem gospodarze nie dali szans swoim rywalom, pokonując przyjezdnych w trzech odsłonach. Swoją drużynę do zwycięstwa poprowadził Paweł Gryc, zdobywając 21 punktów. Dzięki temu zwycięstwu bielszczanie uzyskali awans do finałowego turniej o młodzieżowe mistrzostwo Polski U-23, który odbędzie się w Legionowie.»

W ostatnim meczu PlusLigi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała 3:1 Skrę Bełchatów i drugi raz z rzędu została mistrzem Polski. Mecz oglądał nadkomplet widzów, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę. Po tym spotkaniu była dekoracja medalami i wielka feta. Pożegnano trenerów Zaksy, którzy odchodzą do pracy z reprezentacją i Michała Winiarskiego, który zakończył karierę.»

Podczas konferencji prasowej LOTOSU Trefla Gdańsk Mateusz Mika podpisał kolejny roczny kontrakt z klubem.»

[2017-04-23 14:32:00]
Lech Poznań w meczu 30. kolejki LOTTO Ekstraklasy pewnie pokonał Ruch Chorzów i tym samym sezon zasadniczy zakończył na trzecim miejscu w tabeli.»

Logowanie

Newsletter

Polecane