Najnowsze newsy

Fotorelacje

[2017-11-30 16:48:00]
Lech Poznań wygrał w meczu 17. kolejki ekstraklasy z Wisłą Płock 2:1. Bramki dla lechitów zdobywali Maciej Makuszewski i Christian Gytkjaer.»

Fotorelacja z meczu rozegranego w ramach Ligi Siatkówki Kobiet, w którym Impel Wrocław rywalizował z zespołem Grot Budowlani Łódź - nową ekipą Agnieszki Kąkolewskiej.»

W meczu 11. kolejki PlusLigi zespół ONICO Warszawa w doskonałym stylu pokonał na Torwarze Jastrzębski Węgiel 3-0. MVP spotkania wybrany został przyjmujący gospodarzy, Bartosz Kwolek.»

Fotorelacja z wręczenia nagród kolejnej edycji Memoriału Petrusewicza.»

Fotorelacja z drugiego dnia zmagań w ramach Memoriału Petrusewicza.»

Fotorelacja z pierwszego dnia zmagań w ramach Memoriału Petrusewicza.»

W meczu kończącym jesienną rundę w opolskiej IV lidze Polonia Nysa pokonała 1:0 Piasta Strzelce Opolskie. Jedyną bramkę zdobyła w ostatnich minutach meczu po pięknym strzale z dystansu. Dzięki temu zwycięstwu Polonia umocniła się na II miejscu. Traci 3 punkty do lidera, którym jest Agroplon Głuszyna. Piast ma 9 punktów mniej od zespołu z Nysy i zajmuje IX miejsce.»

[2017-11-18 19:15:00]
W meczu na szczycie opolskiej ligi okręgowej, Pogoń Prudnik, który jest liderem tabeli, a zarazem spadkowiczem z IV ligi, podejmował wicelidera, który jest beniaminkiem z Głuchołaz. Gospodarze wygrali pewnie 3:1. Piłkarze Pogoni zmarnowali kilka znakomitych sytuacji. Mecz oglądało około 300 widzów, w tym grupa kibiców gospodarzy, którzy prowadzili doping.»

15 listopada wielu mieszkańców Nysy mogli pierwszy raz zobaczyć wnętrze nowo wybudowanej hali sportowej. Okazją stał się pierwszy otwarty dla publiczności trening siatkarzy Stali. Wzbudził on duże zainteresowanie. Na trybunach słychać było, że Hala Nysa jest niezwykłej urody.»

Logowanie

Newsletter

Polecane