Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary

Wyniki losowania fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń
Fot. Magdalena Kudzia

Dzisiaj w Lublanie rozlosowano zespoły do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Polskę reprezentować będzie pięć drużyn: Projekt Warszawa, Jastrzębski Węgiel, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Developres Rzeszów i Grupa Azoty Chemik Police.[Europejskie puchary]»

Projekt Warszawa poznał rywali w fazie grupowej Ligi Mistrzów CEV
Fot. Magdalena Kudzia

Projekt Warszawa zmierzy się z Dinamem Moskwa (Rosja), Ziraatem Bankasi Ankara (Turcja) oraz VC Greenyard Maaseik (Belgia) w grupie B Ligi Mistrzów CEV.[Liga Mistrzów]»

Znamy potencjalnych rywali PGE Skry w Pucharze CEV
Fot. Magdalena Kudzia

W sezonie 2022 PGE Skra zagra w Pucharze CEV. Znamy już potencjalnych rywali bełchatowian w 1/32 tego turnieju.[CEV Cup]»

Łukasz Kaczmarek: zakończyło się najpiękniejszym z możliwych scenariuszy
Fot.: Agnieszka Kaźmierska

– Dla mnie osobiście to był sezon, w którym chciałem wrócić od gry i swojej jak najlepszej dyspozycji, a zakończyło się najpiękniejszym z możliwych scenariuszy – po wygranym finale mówił atakujący zespołu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Łukasz Kaczmarek.[Liga Mistrzów]»

Wyjątkowo bolesna przegrana VERVY Warszawa ORLEN Paliwa z Kuzbassem Kemerowo
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa swój udział w CEV Lidze Mistrzów zakończyła na fazie grupowej. W ostatnim meczu przegrała 2-3 z Kuzbassem Kemerowo. Do awansu do ćwierćfinału stołecznej ekipie zabrakło... 4 małych punktów.[Liga Mistrzów]»

Modena pokonana! VERVA Warszawa ORLEN Paliwa o krok od ćwierćfinału CEV Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa jest tylko o krok od ćwierćfinału CEV Ligi Mistrzów! W meczu 5. kolejki grupy D stołeczni siatkarze sprawili dużą niespodziankę i w świetnym stylu pokonali po tie-breaku Leo Shoes Modena.[Liga Mistrzów]»

Knack Roeselare znów bez szans! VERVA Warszawa ORLEN Paliwa dobrze rozpoczęła turniej w Modenie
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa na inaugurację drugiego turnieju grupy D CEV Ligi Mistrzów w Modenie ograła Knack Roeselare. Dzięki wygranej z Belgami stołeczna ekipa zrobiła krok w kierunku ćwierćfinału tych prestiżowych rozgrywek.[Liga Mistrzów]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa walczy o ćwierćfinał CEV Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa stoi przed historyczną szansą wywalczenia awansu do ćwierćfinału CEV Ligi Mistrzów. Stołeczni siatkarze przed drugim turniejem grupy D, który w dniach 9-11 lutego rozegrany zostanie w Modenie, mają wszystko w swoich rękach.[Liga Mistrzów]»

Jastrzębianie żegnają się z Ligą Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

W związku z wykrytymi przypadkami koronawirusa w ekipie Jastrzębskiego Węgla, team prowadzony przez Andreę Gardiniego został zmuszony do wycofania się z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W związku z powyższym klub wydał stosowny komunikat.[Liga Mistrzów]»

Spektakularne zwycięstwo VERVY Warszawa ORLEN Paliwa! Kuzbass Kemerowo na kolanach!
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w swoim ostatnim meczu w turnieju grupy D CEV Ligi Mistrzów 2021 nie dała żadnych szans Kuzbassowi Kemerowo! Warszawianie dominowali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i pewnie wygrali 3-0.[Liga Mistrzów]»

Polsko-rosyjskie starcie na zakończenie turnieju w Roeselare
Fot. Magdalena Kudzia

Przed VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa ostatni mecz pierwszego turnieju grupy D CEV Ligi Mistrzów 2021. W czwartek 17 grudnia siatkarze Andrei Anastasiego zmierzą się z bardzo silną rosyjską ekipą – Kuzbassem Kemerowo.[Liga Mistrzów]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nie sprostała Leo Shoes Modena
Fot. Magdalena Kudzia

W drugim meczu w CEV Lidze Mistrzów 2021 VERVA Warszawa ORLEN Paliwa nie sprostała Leo Shoes Modena. Siatkarze Andrei Anastasiego przegrali z utytułowaną włoską ekipą 0-3.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane