Najnowsze newsy

Siatkówka - Europejskie puchary

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa poznała terminarz CEV Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa poznała harmonogram pierwszego turnieju CEV Ligi Mistrzów 2021. Do rywalizacji dojdzie w połowie grudnia w Belgii.[Liga Mistrzów]»

Kwalifikacje LM: Arcada Galati - Jastrzębski Węgiel 0:3
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Arcada Galati przegrała z Jastrzębskim Węglem 0:3 (18:25, 16:25, 17:25) w meczu kwalifikacji Ligi Mistrzów. Polski zespół awansował do fazy grupowej i zagra z Zenitem Kazań, Berlinem Recycling Volleys i ACH Volley Lublana. Turnieje tej grupy zostaną zorganizowane w Berlinie oraz Kazaniu.[Liga Mistrzów]»

Węgrzy zarażeni koronawirusem i nie zagrają w Lidze Mistrzów.
W dniach 10-12 listopada w rumuńskim Gałaczu zaplanowano turniej 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów z udziałem: gospodarzy – drużyny Arcada Galati, Jastrzębskiego Węgla oraz węgierskiego Fino Kaposvar. Już wiadomo, że Węgrzy nie wezmą udziału w zawodach nad Dunajem z powodu koronawirusa.[Liga Mistrzów]»

ŁKS Commercecon Łódź zorganizuje turniej Ligi Mistrzyń
Fot.: FIVB

Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) w porozumieniu z klubami zdecydowała się na zmianę formuły rozgrywania fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Zamiast pojedynczych spotkań odbędą się dwa turnieje. ŁKS Commercecon Łódź będzie gospodarzem takiego turnieju w grupie C w lutym 2021 roku![Liga Mistrzyń]»

Grupa Azoty Chemik Police zorganizuje turniej Ligi Mistrzyń
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Tegoroczne rozgrywki fazy grupowej Ligi Mistrzyń, ze względu na pandemię koronawirusa, rozegrane zostaną w nowym systemie. Zamiast klasycznych mecz-rewanż, czyli każdy gra z każdym na wyjeździe i w roli gospodarza, Europejska Konfederacja Siatkówki zdecydowała się na rozegranie dwóch turniejów. Organizację drugiego z nich CEV przyznała Grupa Azoty Chemikowi Police. Pierwszy rozegrany zostanie we włoskiej Novarze.[Liga Mistrzyń]»

Eliminacje LM: Jastrzębski Węgiel zagra w Rumunii
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

Europejska Konfederacja Siatkówki CEV podtrzymała swoją decyzję dotyczącą gospodarza turnieju 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. O awans do fazy głównej tych rozgrywek Jastrzębski Węgiel powalczy w Rumunii.[Liga Mistrzów]»

Turnieje Ligi Mistrzów w Kędzierzynie-Koźlu i Bełchatowie
Fot.: FIVB

Zgodnie z decyzją Europejskiej Federacji Siatkówki faza grupowa tegorocznej Ligi Mistrzów zostanie rozegrana w nieco innym systemie niż w ostatnich latach. Gospodarzami będą m.in. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i PGE Skra Bełchatów.[Liga Mistrzów]»

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa chce zorganizować turniej CEV Ligi Mistrzów
Fot. Magdalena Kudzia

Ze względu na pandemię koronawirusa rozgrywki CEV Ligi Mistrzów stanęły pod znakiem zapytania. W jakiej formie się odbędą? Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej przygotowała awaryjny scenariusz.[Liga Mistrzów]»

Wyjazd Jastrzębskiego Węgla do Rumunii odwołany! Powodem koronawirus w Arcadzie Galati
Fot.: Edwin Arturo Vega Aquino

- Jastrzębski Węgiel informuje, że wskutek potwierdzonych przypadków koronawirusa w rumuńskiej drużynie turniej 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów nie dojdzie do skutku w zaplanowanym terminie - taki komunikat możemy przeczytać na oficjalnej stronie klubu z Jastrzębia Zdroju.[Liga Mistrzów]»

Turniej kwalifikacyjny Ligi Mistrzów w Jastrzębiu anulowany
Europejska Konfederacja Siatkarskiej CEV podjęła dzisiaj decyzję o anulowaniu pierwszego z dwóch turniejów 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, który zaplanowano na 13-15 października w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem takiego stanu rzeczy są potwierdzone przypadki koronawirusa w Jastrzębskim Węglu oraz w zespole jednego z rywali. Poniżej pełny komunikat jastrzębskiego klubu.[Liga Mistrzów]»

Dwa turnieje z JW w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów
Fot.: Magdalena Kudzia

Europejska Konfederacja Siatkówki CEV postanowiła, że w 2. rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów w grupie z udziałem śląskiej drużyny rozegrane zostaną dwa turnieje. Jeden z nich odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju w dniach 13-15 października.[Liga Mistrzów]»

Jastrzębski Węgiel w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów
Świetnie spisali się gracze Jastrzębskiego Węgla w pierwszym etapie walki o miejsce w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Bez żadnych problemów pokonali Draisma Dynamo Apeldoorn 3:0 i zwyciężyli w turnieju rozgrywanym we własnej hali.[Liga Mistrzów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane