Najnowsze newsy

Siatkówka - Igrzyska Olimpijskie

IO: Jordan Larson MVP turnieju siatkarek
Fot. FIVB

Przyjmująca Jordan Larson została wybrana MVP turnieju olimpijskiego siatkarek w Tokio. Amerykanka poprowadziła swoją drużynę do wywalczenia złotego medalu.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Złote Amerykanki, Brazylijki ze srebrem
Fot. FIVB

Reprezentantki Stanów Zjednoczonych zostały mistrzyniami olimpijskimi. W meczu o złote medale Amerykanki pokonały Brazylijki 3-0. Brązowe krążki wywalczyły Serbki.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-08-08 08:16:26]
IO: Serbki brązowymi medalistkami
Fot. FIVB

W meczu 3. miejsce turnieju kobiet podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 reprezentacja Serbii bez żadnych problemów pokonała Koreę Południową 3-0 i sięgnęła po brązowe medale. Doskonałe zawody rozegrała Tijana Boskovic, która zapisała na swoim koncie aż 33 punkty![Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Earvin Ngapeth MVP turnieju siatkarzy
Fot.: FIVB

Earvin Ngapeth, który poprowadził reprezentację Francji do historycznego triumfu podczas Igrzysk Olimpijskich, został wybrany MVP turnieju. W finałowym meczu przyjmujący zdobył aż 26 punktów.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-08-07 17:19:14]
IO: Francja mistrzem olimpijskim!
Fot. FIVB

Po niesamowitym i pełnym zwrotów akcji spotkaniu Francja pokonała Rosyjski Komitet Olimpijski 3-2 i została mistrzem olimpijskim! To pierwszy medal Trójkolorowych na Igrzyskach Olimpijskich.[Igrzyska Olimpijskie]»

Marcelo Mendez: Dla nas to nie brąz, tylko złoto
Fot. FIVB

Po wygranym 3:2 meczu z Brazylią w konferencji prasowej na terenie Ariake Areny wzięli udział nieudekorowani jeszcze brązowi medaliści, przedstawiciele reprezentacji Argentyny: trener Marcelo Mendez i zawodnicy Luciano de Cecco oraz Facundo Conte. Trener "Albicelestes" przyznał, że dla jego ekipy ten medal jest jak złoto.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-08-07 12:32:16]
IO: Argentyna z brązowym medalem!
Fot. FIVB

Reprezentacja Argentyny wywalczyła brązowe medale podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020! W meczu o 3. miejsce gracze "Albicelestes" pokonali Brazylijczyków 3-2.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Brazylijki powalczą o złote medale
Fot. FIVB

W drugim meczu półfinałowym turnieju kobiet podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 Brazylijki pewnie pokonały rywalki z Korei Południowej 3-0 i to one zmierzą się z Amerykankami w wielkim finale. Koreanki o brąz zagrają z Serbkami.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-08-06 14:43:47]
IO: Amerykanki z awansem do finału
Fot. FIVB

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych zagra o złoty medal Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. W meczu półfinałowym Amerykanki pokonały Serbki 3-0.[Igrzyska Olimpijskie]»

[2021-08-05 17:19:20]
IO: Historyczny sukces Francuzów
Fot. FIVB

Reprezentacja Francji została drugim finalistą turnieju siatkarzy podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. W półfinale Trójkolorowi pokonali Argentynę 3-0. Ich rywalem w walce o złote medale będzie Rosyjski Komitet Olimpijski.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Rosyjski Komitet Olimpijski pierwszym finalistą
Fot. FIVB

Rosyjski Komitet Olimpijski jako pierwszy melduje się w finale turnieju mężczyzn podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. W meczy półfinałowym podopieczni trenera Tuomasa Sammelvuo pokonali Brazylię 3-1.[Igrzyska Olimpijskie]»

IO: Wyniki meczów ćwierćfinałowych (K)
Fot. FIVB

Serbia, Stany Zjednoczone, Brazylia i Korea Południowa - oto komplet półfinalistów turnieju kobiet podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Największą niespodzianką jest brak Turcji, która odpada z walki o medale po porażce 2-3 z Koreą Południową.[Igrzyska Olimpijskie]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane