Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Zapowiedź 31. kolejki Fortuna 1 Ligi
Od 10 do 19 lipca rozegramy aż 27 meczów. W tym czasie z pewnością poznamy sporo rozstrzygnięć, ale nie będzie to koniec emocji w Fortuna 1 Lidze, bowiem czekać na nas będą kolejne spotkania. Na razie startujemy z 31. kolejką, która również może dać kilka odpowiedzi w kontekście przyszłego sezonu.[I Liga]»

Podsumowanie 30. kolejki Fortuna 1 Ligi
Gracze Podbeskidzia Bielsko-Biała wrócili na fotel lidera Fortuna 1 Ligi. Znowu porażkę zanotowała Warta Poznań, która traci już 5 punktów do miejsca dającego bezpośredni awans.[I Liga]»

Mecze barażowe przy wsparciu systemu VAR
W ostatnim tygodniu lipca rozegrane zostaną mecze barażowe o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wezmą w nich udział zespoły, które na finiszu rozgrywek Fortuna 1 Ligi zajmą w tabeli miejsca od trzeciego do szóstego. Decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej, wszystkie mecze w walce o awans odbędą się przy wsparciu systemu VAR.[I Liga]»

Zapowiedź 30. kolejki Fortuna 1 Ligi
W weekend kończymy kolejny maraton Fortuna 1 Ligi. Najciekawiej zapowiada się spotkanie Podbeskidzia z Radomiakiem, ale emocji z pewnością nie zabraknie podczas pozostałych spotkań.[I Liga]»

Podsumowanie 29. kolejki Fortuna 1 Ligi
PGE Stal Mielec awansowała na pozycję lidera Fortuna 1 Ligi po zwycięstwie nad GKS Jastrzębie. W czwartek poznaliśmy pierwszego spadkowicza. Z Fortuna 1 Ligą na pewno w przyszłym sezonie nie zagrają zawodnicy Wigier Suwałki.[I Liga]»

Zapowiedź 29. kolejki Fortuna 1 Ligi
Rozpoczynamy kolejny maraton w Fortuna 1 Lidze. Będziemy grać codziennie od wtorku do niedzieli. Na start 29. kolejka, podczas której możemy poznać pierwsze ostateczne rozstrzygnięcia na dole tabeli.​[I Liga]»

Podsumowanie 28. kolejki Fortuna 1 Ligi
Podbeskidzie Bielsko-Biała odparło atak Stali Mielec i nadal jest liderem Fortuna 1 Ligi. Bardzo ciasno jest w całej tabeli. Chrobry Głogów, który jest w strefie spadkowej traci tylko... 5 punktów do strefy barażowej o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.[I Liga]»

Zapowiedź 28. kolejki Fortuna 1 Ligi
Po kilkudniowej przerwie powraca Fortuna 1 Liga. Będzie działo się w Legnicy, gdzie tamtejsza Miedź zagra z Wartą. O wygrane modlą się w Chojnicach i Suwałkach, gdzie sytuacja w kontekście utrzymania jest już bardzo trudna.[I Liga]»

Nowy projekt klubu - wystartowała Liga Osiedlowa
Padający deszcz nie przeszkodził w inauguracji. 12 drużyn rozpoczęło w środę rywalizację w Lidze Osiedlowej Chrobrego Głogów. Zasadnicza część rozgrywek dla dzieci i młodzieży potrwa przez całe wakacje, w ten sposób aktywnie wypełniając im wolny czas.[I Liga]»

Fortuna 1 Liga na jedno kliknięcie w telefonie
Dzięki wspólnemu projektowi Fortuna 1 Ligi i Fundacji Kibica powstał unikatowy na skalę kraju, a nawet Europy produkt - oficjalna aplikacja ligowa. Stwarza ona wiele możliwości, w tym jeszcze bardziej zacieśnia kontakty między klubem i jego kibicami.[I Liga]»

Ireneusz Kościelniak trenerem Miedzi
Nowym trenerem Miedzi został 46-letni Ireneusz Kościelniak. Jego asystentem będzie związany z Miedzią od 2012 roku Wojciech Łobodziński.[I Liga]»

Dominik Nowak nie jest już trenerem Miedzi
Sobotni mecz z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza był ostatnim na ławce trenerskiej Miedzi dla Dominika Nowaka. Kontrakt ze szkoleniowcem został rozwiązany za porozumieniem stron. Nazwisko nowego trenera Miedzi poznamy w ciągu najbliższych godzin.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane