Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Zapowiedź 24. kolejki Fortuna 1 Ligi
Nadszedł czas na rozpoczęcie 24. rundy Fortuna 1 Ligi. Przed nami kilka ciekawych pojedynków, Radomiak zagra z Termaliką, która na boisku nie pojawiła się od dwóch kolejek, do gry wraca Korona Kielce, swój mecz rozegra ze zmęczoną po półfinale Pucharu Polski Arka, która awansowała do finału, jednakże piłkarze zespołu mają w nogach ponad 120 minut gry.[I Liga]»

Podsumowanie 23. kolejki Fortuna 1 Ligi
Po 23. kolejce Fortuna 1 Ligi nie doszło do zmian w czołówce ligi. Radomiak umocnił się na pozycji barażowej. Zagłębie Sosnowiec wygrało drugi mecz z rzędu i oddaliło się od miejsca spadkowego, na którym znajduje się GKS Bełchatów.[I Liga]»

Zapowiedź 23. kolejki Fortuna 1 Ligi
Na czoło pod względem atrakcyjności w 23. kolejce Fortuna 1 Ligi wysuwają się pojedynki GKS-u Tychy z Arką Gdynia, Miedzi Legnica z Radomiakiem Radom oraz Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Koroną Kielce, chociaż w Sosnowcu czy derbach ziemi łódzkiej z pewności będzie co oglądać. Rozpędzona Sandecja Nowy Sącz zagra w Olsztynie.[I Liga]»

Zapowiedź 21. kolejki Fortuna 1 Ligi
Górnik Łęczna na własnym stadionie zagra z Koroną Kielce, a Miedź Legnica z Arką Gdynia. Lider z Niecieczy pojedzie do Rzeszowa zmierzyć się z Resovią. Przed nami 21. kolejka Fortuna 1 Ligi.[I Liga]»

Nowa piłka Select Brillant Super TB V21 na sezon 2021/2022
Pierwsza Liga Piłkarska we współpracy z firmą SELECT ma przyjemność zaprezentować nową piłkę Fortuna 1 Ligi. Nowa futbolówka na pierwszoligowych boiskach pojawi się od początku sezonu 2021/2022.[I Liga]»

Podsumowanie 20. kolejki Fortuna 1 Ligi
Bruk-Bet Termalica, Górnik Łęczna i ŁKS Łódź oddaliły się od drużyn ze strefy barażowej. Na ostatnie miejsce w ligowej tabeli spadło Zagłębie Sosnowiec, które przegrało z Odrą Opole.[I Liga]»

Zapowiedź 20. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 20. kolejce Fortuna 1 Ligi m.in. Arka Gdynia na własnym stadionie zagra z Górnikiem Łęczna. Tyszanie, którzy wygrali trzy mecze z rzędu, pojadą do Nowego Sącza.[I Liga]»

[2021-03-11 16:42:22]
Maciej Bartoszek odchodzi z Korony
Z dniem 11 marca 2021 roku Maciej Bartoszek przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny Korony Kielce. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.[I Liga]»

Podsumowanie 19. kolejki Fortuna 1 Ligi
Bruk-Bet Termalica ponownie zremisowała po golu w ostatnich minutach. Derby Łodzi również zakończyły się podziałem punktów, co wykorzystał Górnik Łęczna, który wygrał 2:0 z Apklan Resovią.[I Liga]»

Zapowiedź 19. kolejki Fortuna 1 Ligi
Przed nami druga wiosenna kolejka Fortuna 1 Ligi, w której najciekawiej zapowiada się derbowe starcie ŁKS z Widzewem i GKS Tychy z Zagłębiem Sosnowiec. Będzie się działo![I Liga]»

Rafał Leszczyński bramkarzem Chrobrego
Rafał Leszczyński, do tej pory bramkarz m.in. Podbeskidzia Bielsko-Biała, mający na swoim koncie ubiegłoroczne występy w Ekstraklasie, jeden w reprezentacji Polski i niemal 200 na poziomie 1 Ligi zmienia barwy na pomarańczowo-czarne. Z Chrobrym podpisał kontrakt obowiązujący do końca sezonu i zastąpi kontuzjowanych w głogowskiej drużynie Kacpra Bieszczada oraz Adama Makuchowskiego.[I Liga]»

Zakopiańska Oficjalnym Partnerem Fortuna 1 Ligi
Pierwsza Liga Piłkarska ma przyjemność poinformować, że marka Zakopiańska została Oficjalnym Partnerem Fortuna 1 Ligi w zakresie dostarczania wody dla klubów. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2021/2022.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane