Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Wisła Płock wypożyczyła Spychałę do Chojniczanki
Maciej Spychała rundę wiosenną spędzi w Chojniczance Chojnice. W umowie półrocznego wypożyczenia środkowego pomocnika Wisły Płock znalazła się opcja transferu definitywnego do pierwszoligowca.[I Liga]»

Marcin Grabowski dołącza do
19-letni lewy obrońca Marcin Grabowski został nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. To wychowanek Polonii Jastrowie. Następnie grał w Sparcie Złotów, Błękitnych Wronki.[I Liga]»

Mateusz Szczepaniak piłkarzem Warty Poznań
Kontrakt ważny do czerwca 2021 roku z opcja przedłużenia o kolejne 12 miesięcy podpisał z Wartą Poznań Mateusz Szczepaniak. Blisko 29-letni napastnik trafił do lidera Fortuna 1 Ligi na zasadzie wolnego transferu po tym, jak rozwiązał swój kontrakt z cypryjskim klubem Enossis Neon Paralimniou.[I Liga]»

Jakub Apolinarski wypożyczony do Warty Poznań
20-letni pomocnik, wychowanek Warty Poznań Jakub Apolinarski będzie zawodnikiem „Zielonych” do końca tego sezonu. Został wypożyczony z Rakowa Częstochowa, dla którego jesienią rozegrał 5 meczów w ekstraklasie.[I Liga]»

Marcin Żewłakow w Bruk-Bet Termalice
Marcin Żewłakow jest od dziś pełnomocnikiem zarządu Bruk-Betu Termaliki Nieciecza ds. sportowych.[I Liga]»

Mariusz Lewandowski w Bruk-Becie Termalica
Nowym szkoleniowcem „Słoni” został Mariusz Lewandowski. Pracę z zawodnikami Bruk-Betu Termaliki rozpocznie 9 stycznia.[I Liga]»

[2020-01-08 14:23:13]
Legniczanie już trenują
Piłkarze Miedzi rozpoczęli dzisiaj przygotowania do rundy wiosennej w Fortuna 1 Lidze. Rano zawodnicy przeszli badania lekarskie, a o godz. 11 spotkali się na pierwszym w 2020 roku treningu.[I Liga]»

[2020-01-07 20:47:09]
Plan przygotowań
9 stycznia przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. W styczniu trenować będą na własnych obiektach. Od 1 do 15 lutego wylecą na zgrupowanie do Turcji.[I Liga]»

[2020-01-07 15:35:03]
Miedź wraca do zajęć
W środę piłkarze Miedzi powrócą do zajęć, rozpoczynając przygotowania do rundy wiosennej. Rano drużynę czekają badania lekarskie, a jeszcze przed południem zawodnicy wybiegną na murawę bocznego boiska przy ul. Hetmańskiej.[I Liga]»

Plan przygotowań piłkarzy Warty Poznań do wiosny w Fortuna 1 Lidze
Siedem sparingów rozegrają piłkarze Warty Poznań w ramach przygotowań do drugiej części sezonu w Fortuna 1 Lidze. Wśród rywali „Zielonych” w meczach kontrolnych są trzy zespoły z ekstraklasy: Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk i Lech Poznań.[I Liga]»

[2019-12-09 20:26:08]
Josip Soljić zagra w Miedzi
To pierwszy z zapowiadanych zimowych ruchów kadrowych Miedzi! Do Legnicy trafił jeden z najlepszych defensywnych pomocników w Fortuna 1 Lidze, który dotychczas występował w Stali Mielec. Chorwat z Miedzią związał się do czerwca 2022 roku.[I Liga]»

Prawdziwy Mikołaj w Poznaniu. WARTO się z nim spotkać
Joulupukki, czyli prawdziwy Mikołaj z Finlandii pojawi się 10 grudnia w centrum stolicy Wielkopolski na zaproszenie Miasta Poznania i Warty Poznań. Nie wierzysz w Mikołaja? Przyjdź i przekonaj się, że on naprawdę istnieje.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane