Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Podsumowanie 13. kolejki Fortuna 1 Ligi
Dziesiąty z rzędu mecz bez porażki zanotował Raków Częstochowa. Niemoc u siebie przerwał ŁKS Łódź. Kapitalny gol Żaka dał zwycięstwo beniaminkowi z Jastrzębia. Po siedmiu spotkaniach bez zwycięstwa przełamali się gracze GKS-u Katowice.[I Liga]»

Zapowiedź 13. kolejki Fortuna 1 Ligi
Przed nami 13. kolejka Fortuna 1 Ligi. Lider jedzie do Bielska-Białej. W Tychach dojdzie do meczu przyjaźni. Z kolei ŁKS postara się o długo wyczekiwane zwycięstwo u siebie.[I Liga]»

Podsumowanie 12. kolejki Fortuna 1 Ligi
Już sześć punktów przewagi nad drugą drużyną ma Raków Częstochowa. Efektownie przełamało się Podbeskidzie. Trwa niemoc GKS-u Katowice. Gry w przewadze nie wykorzystała u siebie Chojniczanka Chojnice. Podsumowanie 12. kolejki Fortuna 1 Ligi.[I Liga]»

Zapowiedź 12. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 12. kolejce Fortuna 1 Ligi lider - Raków Częstochowa zagra z drużyną numer dwa - Bytovią Bytów. W Katowice dojdzie do pojedynku zespołów znajdują w dole tabeli. W Niepołomicach, GKS Tychy postara się o pierwszą, wyjazdową wygraną w tym sezonie.[I Liga]»

Podsumowanie 11. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 11. kolejce na własne stadiony wróciły ekipy Warty Poznań i Stomilu Olsztyn. Lider z Częstochowy powiększył przewagę nad drugą Bytovią Bytów i trzecią Sandecją Nowy Sącz do czterech punktów. Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo zanotowała Chojniczanka Chojnice, pozostająca w grupie pościgowej.[I Liga]»

Podsumowanie niedzielnych meczów 11. kolejki Fortuna 1 Ligi
Sandecja Nowy Sącz zremisowała z Podbeskidziem Bielsko-Biała i z tego faktu najbardziej zadowoleni będą... zawodnicy Rakowa Częstochowa, którzy mają 4 punkty przewagi nad drugim zespołem.[I Liga]»

Podsumowanie sobotnich meczów 11. kolejki Fortuna 1 Ligi
To była sobota pełna emocji w Fortuna 1 Lidze. Na pozycji lidera umocnił się Raków Częstochowa, a Stomil powrót do Olsztyna świętował po zdobyciu trzech punktów.[I Liga]»

Zapowiedź 11. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 11. kolejce Fortuna 1 Ligi kibice mogą oczekiwać wyrównanych pojedynków, w których ciężko wskazać faworytów. Lider Raków Częstochowa po ostatnich dwóch remisach musi uważać, aby nie stracić przewagi nad Bytovią i Sandecją.[I Liga]»

Podsumowanie zaległej 9. kolejki Fortuna 1 Ligi
W Niecieczy zadziałał efekt "nowej miotły". Termalica Bruk-Bet Nieciecza opuściła ostatnią pozycję w tabeli. Trwa kapitalna seria wyjazdowa ŁKS-u Łódź. Piaty kolejny mecz bez zwycięstwa zanotował GKS Katowice. Podsumowanie zaległych spotkań 9. kolejki Fortuna 1 Ligi.[I Liga]»

Zapowiedź zaległej 9. kolejki Fortuna 1 Ligi
Czas na odrobienie zaległości! W środę zostanie rozegrana zaległa 9. kolejka spotkań Fortuna 1 Ligi. Czy doczekamy się w niej przełamania Bruk-Bet Termaliki i GKS-u Katowice, które znajdują się na dnie tabeli?[I Liga]»

Podsumowanie 10. kolejki Fortuna 1 Ligi
Raków Częstochowa pozostał liderem Fortuna 1 Ligi z przewagą dwóch punktów nad Sandecją i Bytovią. Dystans do lidera zmniejszyła Chojniczanka. W dole tabeli Stomil, GKS Katowice i Bruk-Bet Nieciecza.[I Liga]»

Zapowiedź 10. kolejki Fortuna 1 Ligi
Przed nami bardzo ciekawa kolejka Fortuna 1 Ligi. W meczu na szczycie Sandecja Nowy Sącz zagra z Bytovią Bytów. Emocji nie powinno zabraknąć także w starciu GKS-u Tychy z Podbeskidziem i Rakowa ze Stalą Mielec.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane