Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Arka Gdynia wyjechała na zgrupowanie
Po rozegraniu sparingu z Odrą Opole Arkowcy wyjechali na zgrupowanie do Kleszczowa. Tam zespół w ramach przygotowań do rundy wiosennej trenować będzie na obiektach Solpark.[I Liga]»

Luis Valcarce odchodzi z przyczyn osobistych
Kontrakt Luisa Valcarce został rozwiązany z przyczyn osobistych za porozumieniem stron.[I Liga]»

Jak pandemia wpłynęła na odpowiedzialność społeczną klubów Fortuny 1 Ligi?
Fundacja Institute for Sport Governance przeprowadziła analizę odpowiedzialności społecznej klubów Fortuny 1 Ligi za sezon 2020/21. Badanie dotyczyło okresu pandemii a celem było w nim zrozumienie, jak zmieniła się odpowiedzialność klubów w tym specyficznym okresie.[I Liga]»

Jesień Fortuna 1 Ligi w raporcie InStat
Kolejny już raz, firma InStat, z którą współpracują kluby Fortuna 1 Ligi przygotowała raport za drugie półrocze 2021 roku.[I Liga]»

[2021-12-06 16:55:22]
Adam Danch odchodzi z Arki Gdynia
Po 4,5 roku z Arką Gdynia żegna się Adam Danch. Kontrakt z obrońcą został rozwiązany za porozumieniem stron.[I Liga]»

Zapowiedź 20. kolejki Fortuna 1 Ligi
Rozpoczynamy ostatnią w tym roku kolejkę Fortuna 1 Ligi. Po niej piłkarze udadzą się na zasłużony odpoczynek do swoich domów. Nie ma co jednak myśleć o ciepłym barszczu i karpiu na stole – do rozegrania pozostaje jeszcze jeden, ważny pojedynek.[I Liga]»

Kamil Biliński piłkarzem listopada w F1L
Kamil Biliński znowu to zrobił! Napastnik Podbeskidzia Bielsko-Biała wygrał drugi raz z rzędu nagrodę piłkarza miesiąca. Laureat nagrody wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.[I Liga]»

Zapowiedź 18. kolejki Fortuna 1 Ligi
Rywalizacja w Fortuna 1 Lidze nabiera tempa. W najbliższy weekend rozpoczniemy – niestety w niepełnym składzie – rundę rewanżową. Ze względu na epidemię koronawirusa w rzeszowskiej Resovii nie odbędzie się mecz tej ekipy przeciwko GKS-owi Katowice.[I Liga]»

Piłkarz Października zdecydował – Fortuna wesprze panią Karolinę
Przed rozpoczęciem rozegranego w minioną sobotę starcia pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała a Widzewem Łódź napastnik bielszczan Kamil Biliński odebrał z rąk przedstawicieli sponsora tytularnego rozgrywek oraz władz Pierwszej Ligi Piłkarskiej statuetkę dla Piłkarza Października i symboliczny czek na kwotę 10 000 zł, która przekazana zostanie przez Fortunę na wskazany przez zawodnika cel charytatywny. Kamil Biliński postanowił wspomóc panią Karolinę, mamę małego sportowca, zmagającą się ze złośliwym nowotworem wątroby.[I Liga]»

Zapowiedź 17. kolejki Fortuna 1 Ligi
17. kolejka Fortuna 1 Ligi – jak to zwykle bywa podczas okienka reprezentacyjnego – odbędzie się z pewnymi brakami. Przełożone zostały spotkania drużyn, których młodzieżowcy udali się na zgrupowania kadry. Szczęśliwie jednak emocji nie zabraknie, a większość rundy rozegrana zostanie zgodnie z planem.[I Liga]»

Kamil Biliński piłkarzem października Fortuna 1 Ligi
Druga w historii Fortuna 1 Ligi nagroda piłkarza miesiąca trafi do Kamila Bilińskiego, piłkarza Podbeskidzia Bielsko-Biała. Laureat nagrody wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.[I Liga]»

Fortuna 1 Liga wybiera Piłkarza Października
Fortuna 1 Liga kontynuuje plebiscyt na Piłkarza Miesiąca, który wyłoniony zostanie w drodze głosowania kibiców i panelu ekspertów. Laureat nagrody będzie mógł wskazać cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek przekaże 10 000 zł. Wśród nominowanych znaleźli się piłkarze Arki Gdynia, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Sandecji Nowy Sącz, Miedzi Legnica oraz Widzewa Łódź.​[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane