Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Bramkarz Paweł Kapsa zostaje w Miedzi na kolejny sezon
Miedź przedłużyła o rok kontrakt z Pawłem Kapsą. Doświadczony bramkarz w minionym sezonie Nice 1 Ligi miał ogromny udział w tym, że Miedź straciła najmniej bramek spośród wszystkich drużyn uczestniczących w rozgrywkach.[I Liga]»

Orlande Kpassa zawodnikiem Drutex-Bytovii
19-letni napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej Wybrzeża Kości Słoniowej Lago Liade Orlande Kpassa podpisał roczny kontrakt z Drutex-Bytovią.[I Liga]»

Miedź nie przedłużyła kontraktu z Tomaszem Midzierskim
Miedź Legnica nie przedłużyła wygasającego w czerwcu kontraktu z Tomaszem Midzierskim. Rosły obrońca występował w Miedzi od 2013 roku.[I Liga]»

Miedź przedłużyła umowę z doświadczonym bramkarzem
Łukasz Sapela zostanie w Miedzi na kolejny sezon. Doświadczony bramkarz przedłużył swój kontrakt o rok. W minionym sezonie Sapela był zmiennikiem Pawła Kapsy – zagrał w trzech meczach Nice 1 Ligi (wszystkie wygrane przez Miedź) i dwukrotnie zachował czyste konto.[I Liga]»

Bartosz Nowak przechodzi z Miedzi do Ruchu Chorzów
Ruch Chorzów skorzystał z prawa pierwokupu i wykupił z Miedzi pomocnika Bartosza Nowaka. Zawodnik w minionym sezonie występował w drużynie z Chorzowa na zasadzie wypożyczenia. Zagrał w 17 meczach Ekstraklasy i zdobył jedną bramkę.[I Liga]»

Paweł Zieliński pierwszym wzmocnieniem Miedzi
26-letni obrońca Paweł Zieliński podpisał dwuletni kontrakt z Miedzią. Przez ostatnie cztery sezony zawodnik pochodzący z Ząbkowic Śląskich występował w Śląsku Wrocław, w którym rozegrał 82 mecze w Ekstraklasie i strzelił jedną bramkę.[I Liga]»

Piotr Mandrysz trenerem GKS-u Katowice
Posadę pierwszego trenera GKS-u Katowice objął Piotr Mandrysz. Umowa z nowym szkoleniowcem będzie obowiązywała przez dwa lata.[I Liga]»

[2017-06-14 09:08:55]
Zmiany w kadrze Podbeskidzia
Zapadły pierwsze decyzje personalne dotyczące kadry Podbeskidzia na sezon 2017/18.[I Liga]»

Jan Furlepa nie poprowadzi Odry Opole w I lidze
Jan Furlepa, który w dwóch ostatnich sezonach poprowadził Odrę Opole z III ligi do I, stracił stanowisko pierwszego trenera. Zastąpił go Mirosław Smyła. Trener ten ostatnio pracował w Rozwoju Katowice.[I Liga]»

[2017-06-12 16:42:10]
Letnie sparingi TSP
Zanim Podbeskidzie przystąpi do rozgrywek Nice 1 Ligi rozegra sześć meczów sparingowych oraz jeden mecz w Pucharze Polski.[I Liga]»

Grzegorz Bartczak na dłużej w Miedzi
Prawy obrońca Grzegorz Bartczak zostaje w Miedzi na kolejny sezon. – Rozmawiałem już z trenerem Nowakiem i zapewniłem go, że może na mnie liczyć. Cieszę się, że zostaję w Legnicy – powiedział Bartczak.[I Liga]»

Łobodziński przedłużył kontrakt z Miedzią
Po zatrudnieniu trenera Dominika Nowaka ruszyło kompletowanie składu drużyny Miedzi. Jako pierwszy kontrakt na nowy sezon podpisał kapitan Wojciech Łobodziński. Jest to roczna umowa z opcją przedłużenia o kolejny rok.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane