Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Sebastian Szerszeń i Michał Suchanek w Górniku Łęczna
Michał Suchanek został wypożyczony na rok z Legii Warszawa i w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Górnika Łęczna.[I Liga]»

[2017-07-28 15:15:14]
Terminarz 1. kolejki Nice 1 Liga
Przed nami inauguracja sezonu Nice 1 Liga 2017/2018. Przedstawiamy zestaw par 1. kolejki.[I Liga]»

Osiedle Zalesie sponsorem głównym GKS-u Katowice
W nowym sezonie Nice 1 ligi piłkarze GKS-u Katowice na koszulkach będą reklamowali Osiedle Zalesie.[I Liga]»

[2017-07-26 16:47:55]
SALLER partnerem technicznym Miedzi
Od startu nowego sezonu Nice 1 Ligi piłkarzy Miedzi ubierze niemiecka firma SALLER, której główny oficjalny dystrybutor w Polsce ma siedzibę w Legnicy. W przyszłości w strojach marki SALLER swoje mecze rozgrywać będą także zespoły z Akademii Piłkarskiej Miedzi.[I Liga]»

[2017-07-26 13:45:57]
Ruch ma nowego kapitana
Przed dzisiejszym treningiem piłkarze Ruchu wybrali nowego kapitana zespołu. Przygniatającą większością głosów zwyciężył Maciej Urbańczyk.[I Liga]»

Miedź wykupiła Kornela Osyrę z Piasta Gliwice
Miedź wykupiła z ekstraklasowego Piasta Gliwice Kornela Osyrę. 24-letni środkowy obrońca podpisał 3-letni kontrakt z legnickim klubem. W minionym sezonie mierzący 190 cm zawodnik rozegrał 31 meczów i zdobył 2 bramki w rozgrywkach Ekstraklasy w barwach Bruk-Betu Termaliki Niecieczy, gdzie był wypożyczony z Gliwic.[I Liga]»

[2017-07-24 09:14:26]
Tomczyk wypożyczony do Podbeskidzia
Paweł Tomczyk najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu. 19-latek będzie reprezentował barwy pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. Poznański klub posiada opcję skrócenia wypożyczenia w przerwie między rundami.[I Liga]»

[2017-07-19 20:45:21]
Paweł Wojciechowski w Odrze Opole
Kontrakt z Odrą podpisał Paweł Wojciechowski, 27-letni napastnik, który ostatnie dwa sezony spędził w Chrobrym Głogów.[I Liga]»

Veljko Nikitović nowym prezesem Górnika Łęczna SA
Na dzisiejszym posiedzeniu Rada Nadzorcza podjęła decyzję o zmianach w zarządzie spółki. Z dniem 17 lipca 2017 roku pan Artur Kapelko przestał pełnić funkcję prezesa zarządu. Rada Nadzorcza zdecydowała o powołaniu na stanowisko prezesa zarządu pana Veljko Nikitovicia, dotychczasowego członka zarządu spółki.[I Liga]»

[2017-07-17 11:20:21]
Hunter Gorskie odchodzi z Miedzi
Hunter Gorskie nie jest już zawodnikiem Miedzi. Legnicki klub rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z bocznym obrońcą.[I Liga]»

Grzegorz Bonin przedłużył kontrakt z Górnikiem
Grzegorz Bonin przedłużył kontrakt z Górnikiem Łęczna. Nowa umowa została podpisana na dwa lata.[I Liga]»

Maksymilian Hebel wypożyczony do Drutex-Bytovii
Maksymilian Hebel w czwartkowe popołudnie podpisał kontrakt z Drutex-Bytovią na mocy którego będzie mógł występować w Bytovii w przyszłym sezonie.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane