Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

[2017-07-11 13:49:18]
Dawid Plizga wzmocnił GieKSę
Kontrakt z GKS-em Katowice podpisał ofensywny pomocnik Dawid Plizga. Umowa będzie obowiązywała przez rok z opcją przedłużenia na kolejny sezon.[I Liga]»

[2017-07-11 13:14:52]
Rafał Kuliński wraca do GKS-u
We wtorek roczną umową z GKS-em Katowice związał się Rafał Kuliński. Kuliński to 22-letni pomocnik, który już wcześniej bronił barw GKS-u Katowice (2010-2012).[I Liga]»

Tomasz Kafarski nowym trenerem Górnika Łęczna
Nowym szkoleniowcem Górnika Łęczna został Tomasz Kafarski. 42-letni trener poprowadzi pierwszy zespół zielono-czarnych w nadchodzącym sezonie.[I Liga]»

Kadra Drutex-Bytovii na pierwszy obóz przygotowawczy
Poznaliśmy kadrę zawodników, która wyjedzie na obóz przygotowawczy do Bucza koło Leszna. Piłkarze Drutex-Bytovii w ośrodku zameldują się wieczorem w niedzielę i będą tam przebywać do piątku. W sobotę podopieczni Adriana Stawskiego zagrają mecz wyjazdowy rundy wstępnej Pucharu Polski z ŁKS-em Łomża.[I Liga]»

Bartosz Biel zawodnikiem Drutex-Bytovii
Bartosz Biel podpisał roczny kontrakt z Drutex-Bytovią. 23-latek ostatnio był zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg, w której zagrał wiosną 15 spotkań i zdobył jedną bramkę.[I Liga]»

Rafał Augustyniak wypożyczony z Jagiellonii do Miedzi
23-letni Rafał Augustyniak został wypożyczony na rok z Jagiellonii Białystok do Miedzi Legnica. W minionym sezonie ten defensywny pomocnik bronił barw Wigier Suwałki, w których rozegrał 28 meczów ligowych i zdobył jedną bramkę.[I Liga]»

Pedro Almeida na testach w Drutex-Bytovii
Portugalczyk Pedro Almeida będzie testowany przez Drutex-Bytovię. 24-latek jest wychowankiem Benfiki Lizbona.[I Liga]»

Franciszek Smuda nie będzie już trenerem Górnika Łęczna
Franciszek Smuda nie będzie już trenerem Górnika Łęczna. Trener nie chciał przystać na proponowane warunki finansowe.[I Liga]»

Miedź wyjechała na zgrupowanie do Opalenicy
W poniedziałkowe popołudnie zespół Miedzi wyjechał na zgrupowanie do Opalenicy. Trener Dominik Nowak zabrał 20 zawodników, w tym także kilku młodych graczy z Akademii Piłkarskiej Miedzi. Podczas zgrupowania Miedź rozegra dwa sparingi – w środę 5 lipca z Wartą Poznań i w sobotę 8 lipca ze Stilonem Gorzów.[I Liga]»

Jonathan de Amo przedłużył kontrakt z Miedzią
27-letni środkowy obrońca Jonathan de Amo Perez przedłużył kontrakt z Miedzią o rok. Hiszpan w minionym sezonie wystąpił w 19 meczach ligowych Miedzi i był jednym z liderów legnickiej defensywy.[I Liga]»

Mladen Bartulović na dłużej w Miedzi
Mogący występować zarówno na lewym boku obrony, jak i na lewym skrzydle Mladen Bartulović przedłużył na dwa lata kontrakt z Miedzią. Chorwat w rundzie wiosennej minionego sezonu wystąpił w 10 meczach Miedzi.[I Liga]»

Bartłomiej Poczobut zostaje w Drutex-Bytovii
Bartłomiej Poczobut i Drutex-Bytovia osiągnęli porozumienie w sprawie nowego kontraktu. Tym samym defensywny pomocnik w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy „Czarnych Wilków”.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane