Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Ramowy terminarz rozgrywek Nice 1 Ligi na sezon 2018/2019
Na posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, które odbyło się 19 kwietnia 2018 roku, zostały przyjęte regulaminy rozgrywek Nice 1 Ligi oraz ramowy terminarz rozgrywek na sezon 2018/2019.[I Liga]»

[2018-04-30 09:53:09]
Podsumowanie 28. kolejki Nice 1 Liga
W 28. kolejce doczekaliśmy się pierwszego hattricku w tym sezonie. Jego autorem okazał się Tomasz Nowak z Zagłębia Sosnowiec. Swoją przewagę w tabeli powiększyła Miedź Legnica. Niepokonani wiosną pozostają Górale. Strefę spadkową opuścili gracze Górnika Łęczna.[I Liga]»

[2018-04-27 10:55:20]
Zapowiedź 28. kolejki Nice 1 Liga
Przed 28. kolejką na czele tabeli znajduje się Miedź Legnica. Tuż za nią plasuje się GKS Katowice. Chętnych do awansu jest jednak wielu, a różnice punktowe minimalne. Równie ciekawie przedstawia się walka na dole tabeli.[I Liga]»

[2018-04-20 09:34:59]
Zapowiedź 27. kolejki Nice 1 Ligi
27. kolejka na pewno będzie wyjątkowa dla GKS-u Tychy i Ruchu Chorzów. Oba zespoły 20 kwietnia obchodzą urodziny. GKS Tychy 47, a "Niebiescy" 98! Spotkanie Chrobrego Głogów z GKS-em Katowice będzie najciekawszym wydarzeniem tej kolejki. Niemniej ciekawie zapowiadają się mecze w Mielcu i Suwałkach.[I Liga]»

Nice 1 Liga - podsumowanie 26. kolejki
Miedź Legnica umocniła się na pozycji lidera. Tempa nie zwalnia Chrobry, który w ostatnich trzech spotkaniach zanotował trzy zwycięstwa. Stal Mielec zakończyła kapitalną serię GKS-u Katowice. Ostatnie miejsce w tabeli opuścił Ruch Chorzów.[I Liga]»

[2018-04-14 10:56:45]
Nice 1 Liga - zapowiedź 26. kolejki
Czy GieKSa wygra po raz piąty z rzędu? Tyszanie przed szansą na przełamanie wyjazdowego fatum. Czy Chojniczanka zastopuje Zagłębie Sosnowiec? Jakie rozstrzygnięcie czeka nas w meczu na dole tabeli, pomiędzy Górnikiem Łęczna a Ruchem Chorzów? Zapraszamy na zapowiedź 26. kolejki.[I Liga]»

Więcej awansów z Nice 1 Ligi do Ekstraklasy
Ekstraklasa ustaliła kształt reformy swoich rozgrywek. Kolejne zmiany mogą dotknąć kluby Nice 1 Ligi.[I Liga]»

Piłkarze GKS Tychy przeprosili kibiców. Pierwsza kampania teaserowa w klubie sportowym
Niespodziewanie pojawili się w różnych punktach miasta wzbudzając ogromne zainteresowanie mieszkańców Tychów. Każdy z innym hasłem, ale wspólnym przesłaniem. Przed dwa ostatnie tygodnie piłkarzy GKS Tychy można było spotkać na bilbordach i plakatach w centralnych punktach miasta. Czarno-białe zdjęcia zawodników z krótkimi cytatami, odnoszącymi się do słabych występów Trójkolorowych w rundzie jesiennej były elementem specjalnej kampanii.[I Liga]»

Kadra Drutex-Bytovii na obóz w Gniewinie
Poznaliśmy kadrę Drutex-Bytovii, która w poniedziałek uda się na obóz przygotowawczy do hotelu Mistral w Gniewinie. "Czarne Wilki" w tym ośrodku treningowym będą przebywać do 16 lutego. Już we wtorek rozegramy sparing ze Stomilem Olsztyn.[I Liga]»

Bartłomiej Poczobut odchodzi z Drutex-Bytovii
Bartłomiej Poczobut na zasadzie transferu definitywnego przenosi się z Drutex-Bytovii do GKS-u Katowice. Oba kluby doszły do porozumienia w sprawie kwoty za transfer.[I Liga]»

Fran Gonzalez odchodzi z Drutex-Bytovii
Fran Gonzalez nie będzie już reprezentować barw Drutex-Bytovii. 28-letni stoper po przerwie zimowej został w Hiszpanii i nie stawił się na żadnym treningu. Obie strony doszły do porozumienia w sprawie rozwiązania kontraktu. – Żałujemy, że tak się stało, ale szanujemy wybór zawodnika – powiedział prezes klubu Janusz Wiczkowski.[I Liga]»

Odra Opole pozyskała Słowaka z pucharową przeszłością
Tomáš Mikinič, to urodzony 22 listopada 1992 roku Słowak, który jesień spędził na zapleczu ekstraklasy swojego kraju. W barwach MFK Lokomotiva Zvolen zanotował 14 występów, strzelając 4 gole i notując 3 asysty. Wcześniej Mikinič grał dla takich klubów jak Spartak Trnava, czeski FK Varnsdorf, Zlate Moravce, Podbrezova i SKF Sered.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane