Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

[2017-07-19 20:45:21]
Paweł Wojciechowski w Odrze Opole
Kontrakt z Odrą podpisał Paweł Wojciechowski, 27-letni napastnik, który ostatnie dwa sezony spędził w Chrobrym Głogów.[I Liga]»

Veljko Nikitović nowym prezesem Górnika Łęczna SA
Na dzisiejszym posiedzeniu Rada Nadzorcza podjęła decyzję o zmianach w zarządzie spółki. Z dniem 17 lipca 2017 roku pan Artur Kapelko przestał pełnić funkcję prezesa zarządu. Rada Nadzorcza zdecydowała o powołaniu na stanowisko prezesa zarządu pana Veljko Nikitovicia, dotychczasowego członka zarządu spółki.[I Liga]»

[2017-07-17 11:20:21]
Hunter Gorskie odchodzi z Miedzi
Hunter Gorskie nie jest już zawodnikiem Miedzi. Legnicki klub rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z bocznym obrońcą.[I Liga]»

Grzegorz Bonin przedłużył kontrakt z Górnikiem
Grzegorz Bonin przedłużył kontrakt z Górnikiem Łęczna. Nowa umowa została podpisana na dwa lata.[I Liga]»

Maksymilian Hebel wypożyczony do Drutex-Bytovii
Maksymilian Hebel w czwartkowe popołudnie podpisał kontrakt z Drutex-Bytovią na mocy którego będzie mógł występować w Bytovii w przyszłym sezonie.[I Liga]»

Tamas Egerszegi nowym zawodnikiem Miedzi
26-letni defensywny pomocnik Tamas Egerszegi podpisał w środę dwuletni kontrakt z Miedzią. W minionym sezonie ten zawodnik występował w dziewiątym zespole węgierskiej ekstraklasy Mezokovesd Zsory, w którym rozegrał 27 spotkań.[I Liga]»

[2017-07-11 17:26:32]
Radosław Pruchnik wraca do Górnika
Radosław Pruchnik podpisał nową umowę i w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Górnika Łęczna. Występujący na pozycji środkowego pomocnika zawodnik ostatnią rundę spędził na wypożyczeniu w GKS Tychy.[I Liga]»

[2017-07-11 13:49:18]
Dawid Plizga wzmocnił GieKSę
Kontrakt z GKS-em Katowice podpisał ofensywny pomocnik Dawid Plizga. Umowa będzie obowiązywała przez rok z opcją przedłużenia na kolejny sezon.[I Liga]»

[2017-07-11 13:14:52]
Rafał Kuliński wraca do GKS-u
We wtorek roczną umową z GKS-em Katowice związał się Rafał Kuliński. Kuliński to 22-letni pomocnik, który już wcześniej bronił barw GKS-u Katowice (2010-2012).[I Liga]»

Tomasz Kafarski nowym trenerem Górnika Łęczna
Nowym szkoleniowcem Górnika Łęczna został Tomasz Kafarski. 42-letni trener poprowadzi pierwszy zespół zielono-czarnych w nadchodzącym sezonie.[I Liga]»

Kadra Drutex-Bytovii na pierwszy obóz przygotowawczy
Poznaliśmy kadrę zawodników, która wyjedzie na obóz przygotowawczy do Bucza koło Leszna. Piłkarze Drutex-Bytovii w ośrodku zameldują się wieczorem w niedzielę i będą tam przebywać do piątku. W sobotę podopieczni Adriana Stawskiego zagrają mecz wyjazdowy rundy wstępnej Pucharu Polski z ŁKS-em Łomża.[I Liga]»

Bartosz Biel zawodnikiem Drutex-Bytovii
Bartosz Biel podpisał roczny kontrakt z Drutex-Bytovią. 23-latek ostatnio był zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg, w której zagrał wiosną 15 spotkań i zdobył jedną bramkę.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane