Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Kadra Drutex-Bytovii na pierwszy obóz przygotowawczy
Poznaliśmy kadrę zawodników, która wyjedzie na obóz przygotowawczy do Bucza koło Leszna. Piłkarze Drutex-Bytovii w ośrodku zameldują się wieczorem w niedzielę i będą tam przebywać do piątku. W sobotę podopieczni Adriana Stawskiego zagrają mecz wyjazdowy rundy wstępnej Pucharu Polski z ŁKS-em Łomża.[I Liga]»

Bartosz Biel zawodnikiem Drutex-Bytovii
Bartosz Biel podpisał roczny kontrakt z Drutex-Bytovią. 23-latek ostatnio był zawodnikiem Kotwicy Kołobrzeg, w której zagrał wiosną 15 spotkań i zdobył jedną bramkę.[I Liga]»

Rafał Augustyniak wypożyczony z Jagiellonii do Miedzi
23-letni Rafał Augustyniak został wypożyczony na rok z Jagiellonii Białystok do Miedzi Legnica. W minionym sezonie ten defensywny pomocnik bronił barw Wigier Suwałki, w których rozegrał 28 meczów ligowych i zdobył jedną bramkę.[I Liga]»

Pedro Almeida na testach w Drutex-Bytovii
Portugalczyk Pedro Almeida będzie testowany przez Drutex-Bytovię. 24-latek jest wychowankiem Benfiki Lizbona.[I Liga]»

Franciszek Smuda nie będzie już trenerem Górnika Łęczna
Franciszek Smuda nie będzie już trenerem Górnika Łęczna. Trener nie chciał przystać na proponowane warunki finansowe.[I Liga]»

Miedź wyjechała na zgrupowanie do Opalenicy
W poniedziałkowe popołudnie zespół Miedzi wyjechał na zgrupowanie do Opalenicy. Trener Dominik Nowak zabrał 20 zawodników, w tym także kilku młodych graczy z Akademii Piłkarskiej Miedzi. Podczas zgrupowania Miedź rozegra dwa sparingi – w środę 5 lipca z Wartą Poznań i w sobotę 8 lipca ze Stilonem Gorzów.[I Liga]»

Jonathan de Amo przedłużył kontrakt z Miedzią
27-letni środkowy obrońca Jonathan de Amo Perez przedłużył kontrakt z Miedzią o rok. Hiszpan w minionym sezonie wystąpił w 19 meczach ligowych Miedzi i był jednym z liderów legnickiej defensywy.[I Liga]»

Mladen Bartulović na dłużej w Miedzi
Mogący występować zarówno na lewym boku obrony, jak i na lewym skrzydle Mladen Bartulović przedłużył na dwa lata kontrakt z Miedzią. Chorwat w rundzie wiosennej minionego sezonu wystąpił w 10 meczach Miedzi.[I Liga]»

Bartłomiej Poczobut zostaje w Drutex-Bytovii
Bartłomiej Poczobut i Drutex-Bytovia osiągnęli porozumienie w sprawie nowego kontraktu. Tym samym defensywny pomocnik w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy „Czarnych Wilków”.[I Liga]»

[2017-06-30 15:57:37]
Frank Adu Kwame zawodnikiem Miedzi
Frank Adu Kwame pozytywnie przeszedł badania medyczne i podpisał roczny kontrakt z Miedzią Legnica. Szybki lewy obrońca przez trzy sezony występował w Ekstraklasie w Podbeskidziu Bielsko-Biała, a w ostatnim sezonie reprezentował barwy Wigier Suwałki.[I Liga]»

[2017-06-30 15:49:32]
Tomislav Bożić zawodnikiem Miedzi
29-letni Chorwat Tomislav Bożić przeszedł pomyślnie badania medyczne i podpisał 3-letni kontrakt z Miedzią Legnica. Ten obrońca ostatnie trzy sezony spędził w polskiej Ekstraklasie – przez dwa lata bronił barw Górnika Łęczna, a w minionym sezonie grał w Wiśle Płock. W Ekstraklasie rozegrał 79 meczów i strzelił jedną bramkę.[I Liga]»

Kamil Wacławczyk przedłużył kontrakt
Kamil Wacławczyk, który występuje w Drutex-Bytovii od początku 2016 roku, przedłużył kontrakt o kolejny rok. – To kolejny zawodnik, który zwłaszcza w końcówce sezonu udowodnił swoją wartość – podkreśla menadżer Rafał Gierszewski.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane