Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Podsumowanie 6. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 6. kolejce kibice zobaczyli aż 28 bramek! W hicie kolejki lepszy okazał się Raków Częstochowa, który pokonał GKS Katowice i obronił pozycję lidera. Chojniczanka Chojnice pozostała jedyną niepokonaną drużyną na zapleczu ekstraklasy. Nie był to dzień beniaminków, które w sumie zdobyły zaledwie jeden punkt. Trzecie wyjazdowe zwycięstwo odniosła Bytovia Bytów![I Liga]»

[2018-08-21 10:31:48]
Zapowiedź 6. kolejki Fortuna 1 Ligi
6. kolejka Fortuna 1 Ligi to szybka szansa dla niektórych klubów do rehabilitacji po nieudanych weekendowych meczach. W szczególności podrażnieni mogą być zawodnicy GKS-u Tychy, Bruk-Bet Termaliki, ŁKS-u Łódź i Chojniczanki Chojnice.[I Liga]»

[2018-08-17 12:36:46]
Zapowiedź 5. kolejki Fortuna 1 Ligi
Przed 5. kolejką już tylko dwa zespoły nie mają na swoim koncie porażki. Są nimi Chojniczanka Chojnice i Warta Poznań. Z kolei Garbarnia Kraków i GKS Jastrzębie czekają na pierwsze zwycięstwo. Po raz pierwszy u siebie zagra Stal Mielec. W Niecieczy spotka się dwóch spadkowiczów z ekstraklasy.[I Liga]»

Podsumowanie 4. kolejki Fortuna 1 Ligi
4. kolejka Fortuna 1 Ligi przyniosła zmianę lidera. Na czele tabeli po zwycięstwie nad Odrą znalazła się ekipa Rakowa. Passę bez zwycięstwa przerwali piłkarze Chrobrego Głogów oraz GKS-u Tychy. Bez zwycięstwa nadal beniaminkowie: Garbarnia Kraków i GKS Jastrzębie.[I Liga]»

[2018-08-10 12:16:44]
Zapowiedź 4. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 4. kolejce pozycję lidera będzie bronić Bytovia Bytów. Czy Odra Opole nadal pozostanie niepokonana? Chojniczanka postara się o przełamanie wyjazdowej passy bez zwycięstwa. GKS Tychy, GKS Jastrzębie, Chrobry Głogów, Sandecja Nowy Sącz i Garbarnia Kraków zagrają o pierwsze zwycięstwo w sezonie.[I Liga]»

Podsumowanie 3. kolejki Fortuna 1 Ligi
Nowym liderem Fortuna 1 Ligi po 3. kolejce została Bytovia Bytów. Na zwycięstwo w lidze nadal czekają: Chrobry Głogów, GKS Tychy, GKS Jastrzębie, Sandecja Nowy Sącz i Garbarnia Kraków.[I Liga]»

[2018-08-03 11:34:17]
Zapowiedź 3. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 3. kolejce Fortuna 1 Ligi najciekawiej zapowiada się derbowe starcie GKS-u Katowice z GKS-em Tychy. Ponadto emocji może nie zabraknąć także w starciu Bruk-Bet Termaliki z ŁKS-em Łódź.[I Liga]»

Jak mocno zmieniły się kadry klubów I ligi?
Zawsze przed startem piłkarskiej I ligi mam dwa odczucia. Jedno, że większość zespołów prawie całkowicie zmienia swoje kadry, a drugie, że do tej ligi trafia wielu piłkarzy z klubów ekstraklasowych. Sprawdziłem to analizując 17 meczów, jakie w dwóch pierwszych kolejkach zagrały kluby I ligi. Okazuje się, że w meczach tych zagrało 35% piłkarzy, których wiosną nie było w kadrach swoich obecnych klubów. W spotkaniach tych mogliśmy zobaczyć tylko 11 piłkarzy, którzy na wiosnę reprezentowali w Ekstraklasie inne kluby oraz 3 z innych najwyższych lig państw europejskich.[I Liga]»

[2018-07-27 12:42:22]
Zapowiedź 2. kolejki Fortuna 1 Ligi
Pierwszoligowe zmagania rozpocznie dziś Warta Poznań. Jej rywalem będzie inny beniaminek - Garbarnia Kraków. Warta zajęła w rozgrywkach 2 Ligi zajęła trzecią pozycję. Co ciekawe na własnym terenie przegrała tylko dwa spotkania i straciła zaledwie dziewięć bramek, co było najlepszym wynikiem w całej 2 Lidze. Garbarnia rozpoczęła sezon od porażki przed tygodniem ze Stalą. Teraz czas na pierwszy wyjazd.[I Liga]»

Podsumowanie 1. kolejki Fortuna 1 Ligi
W piątek zainaugurowano nowy sezon Fortuna 1 Ligi. W pierwszej kolejce kibice zobaczyli 22 bramki. Strzelanie rozpoczął Martin Dobrotka ze Stali Mielec, a pierwszym liderem został zespół Rakowa Częstochowa.[I Liga]»

[2018-07-20 12:50:37]
Zapowiedź 1. kolejki Fortuna 1 Ligi
To jest ten moment To jest ta chwila! Już dziś startuje Fortuna 1 Liga! Kto w sezonie 2018/2019 będzie cieszyć się z awansu do ekstraklasy, a kto pożegna się z zapleczem ekstraklasy? Któremu piłkarzowi przypadnie tytuł króla strzelców? Na te i inne pytania poznamy odpowiedzi po 34. kolejce, po 306 spotkaniach! Startujemy![I Liga]»

[2018-07-17 17:52:44]
Procyszyn zawodnikiem Bytovii
22-letni ukraiński boczny obrońca Arsenij Procyszyn został na rok wypożyczony z Cuiavii Inowrocław.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane