Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Marcin Janicki prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej
Marcin Janicki został nowym prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Na tym stanowisku zastąpił Martynę Pajączek, która została przewodniczącą komisji rewizyjnej. W skład zarządu wszedł także nowy wiceprezes Jacek Orłowski.[I Liga]»

[2019-07-13 12:49:09]
Artur Pikk dalej w Miedzi
Defensor Artur Pikk podpisał nowy kontrakt z Miedzią. Reprezentant Estonii po sezonie otrzymał oferty z zagranicznych klubów i wydawało się, że z nich skorzysta. Ostatecznie zdecydował się jednak na dalsze reprezentowanie zielono-niebiesko-czerwonych barw.[I Liga]»

Roko Mišlov wzmacnia środek pola Miedzi
Doświadczony defensywny pomocnik Roko Mišlov zasilił Miedź. Chorwacki piłkarz w ostatnim sezonie grał w austriackim klubie SKN St. Pölten. W Legnicy występować ma przez najbliższe dwa sezony.[I Liga]»

[2019-07-11 14:37:45]
Aboubacar Sidiki Condé w Miedzi
Utalentowany środkowy pomocnik Aboubacar Sidiki Condé związał się z Miedzią Legnica. 18-latek występował ostatnio w zespole UKS-u SMS Łódź. Z legnickim klubem podpisał trzyletnią umowę.[I Liga]»

Mariusz Rybicki nowym piłkarzem Warty Poznań
Ponad 200 spotkań w ekstraklasie i na jej zapleczu ma na koncie Mariusz Rybicki, 26-letni skrzydłowy, który podpisał kontrakt z Wartą Poznań. Jest piątym nowym zawodnikiem w ekipie „Zielonych”.[I Liga]»

[2019-07-09 16:53:40]
Marcel Ziemann w Chrobrym
Marcel Ziemann dołączył do Chrobrego Głogów na nowy sezon. 24-letni zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem.[I Liga]»

Aleks Ławniczak podpisał kontrakt z Wartą Poznań
- Od najmłodszych lat marzyłem o tym, żeby trafić do pierwszej drużyny Warty Poznań – podkreśla Aleks Ławniczak, 20-letni stoper, wychowanek „Zielonych”, który podpisał właśnie 2-letni kontrakt z poznańskim pierwszoligowcem.[I Liga]»

Gerard Artigas wzmocnił ofensywę Chrobrego
Gerard Artigas wzmocnił ofensywę Chrobrego Głogów. 24-letni hiszpański napastnik podpisał roczny kontrakt z głogowskim klubem.[I Liga]»

[2019-07-04 22:12:58]
Łukasz Załuska bramkarzem Miedzi
Doświadczony golkiper Łukasz Załuska w nowym sezonie bronił będzie barw Miedzi Legnica. Ostatnie dwa sezony bramkarz spędził w szczecińskiej Pogoni, będąc podstawowym graczem siódmej drużyny minionych rozgrywek Ekstraklasy.[I Liga]»

Jakub Kuzdra trzecim letnim wzmocnieniem Warty Poznań
Były młodzieżowy reprezentant Polski, blisko 22-letni obrońca Jakub Kuzdra podpisał 2-letni kontrakt z Wartą Poznań i trafił do "Zielonych" na zasadzie transferu definitywnego. To trzeci nowy zawodnik w zespole trenera Piotra Tworka.[I Liga]»

Król strzelców Fortuna 1 ligi zagra w Miedzi
Valerijs Sabala został nowym zawodnikiem Miedzi! 24-letni napastnik, który regularnie trafia do bramki rywalki, w minionym sezonie w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała wywalczył tytuł króla strzelców Fortuna 1 Ligi. Łotysz związał się z Miedzią roczną umową, z opcją przedłużenia o kolejny dwa lata.[I Liga]»

Gracjan Jaroch zawodnikiem Warty Poznań
21-letni napastnik Gracjan Jaroch podpisał kontrakt z Wartą Poznań do czerwca 2021 roku. Jest drugim zawodnikiem, który tego lata wzmocnił zespół „Zielonych”.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane