Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

Hat-trick bramkarza Warty Poznań, czyli
Nie ma drugiego tak skutecznego bramkarza w Fortuna 1 Lidze jak Adrian Lis. Ba, nie znajdziemy drugiego takiego na szczeblu centralnym. Golkiper Warty Poznań w dwóch meczach tego sezonu obronił aż trzy rzuty karne. To żaden przypadek, bowiem w przeszłości zdarzyło mu się regularnie bronić jedenastki.[I Liga]»

Petteri Forsell wypożyczony do HJK Helsinki
Środkowy pomocnik Petteri Forsell do końca roku wypożyczony został z Miedzi Legnica do HJK Helsinki.[I Liga]»

Podsumowanie 2. kolejki Fortuna 1 Ligi
Tylko jeden remis padł podczas 2. kolejki Fortuna 1 Ligi. Pozostałe mecze kończyły się pięcioma wygranymi gości i trzema gospodarzy. Na czele tabeli uplasowały się trzy zespoły z kompletem punktów: Olimpia Grudziądz, Radomiak Radom i Bruk-Bet Termalika.[I Liga]»

[2019-08-02 10:45:30]
Zapowiedź 2. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 2. kolejce Fortuna 1 Ligi na przełamanie szczególnie liczą w Chrobrym Głogów. Czy beniaminkowie dobrą dyspozycję udowodnią także w tej serii gier? Kto zwycięsko wyjdzie z pojedynków w Nowym Sączu, Jastrzębiu i Chojnicach?[I Liga]»

Podsumowanie 1. kolejki Fortuna 1 Ligi
Beniaminkowie poprzez trzy wygrane udowodnili, że mogą odgrywać bardzo ważną rolę w Fortuna 1 Lidze. Trzy punkty na swoje konto zapisały także drużyny Stali Mielec i Bruk-Bet Termaliki. Podziałem punktów zakończyły się z kolei starcia Zagłębia z Podbeskidziem, Miedzi z Odrą i Wigier z Chojniczanką.[I Liga]»

[2019-07-26 10:05:43]
Zapowiedź 1. kolejki Fortuna 1 Ligi
Startuje najlepsza liga świata! Po dwumiesięcznej przerwie do gry powrócą zawodnicy Fortuna 1 Ligi. Najciekawiej zapowiadają się starcia Zagłębia Sosnowiec z Podbeskidziem i Bruk-Bet Termaliki z Sandecją Nowy Sącz.[I Liga]»

Sebastian Olszewski zawodnikiem Warty Poznań
Obrońca Sebastian Olszewski został nowym zawodnikiem Warty Poznań. Kontrakt 17-latka będzie obowiązywał do czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. „Zieloni” wygrali wyścig o wychowanka Rozwoju Katowice m.in. z przedstawicielami ekstraklasy: Górnikiem Zabrze i Pogonią Szczecin.[I Liga]»

Marcin Janicki przewodniczącym rady nadzorczej Warty Poznań S.A.
- Przez ponad 10 lat funkcjonowania w sporcie udało mi się zebrać spore doświadczenie, a teraz chcę się nim podzielić z tak zasłużonym klubem, jakim jest Warta Poznań – mówi Marcin Janicki, który objął stanowisko przewodniczącego rady nadzorczej Warty Poznań S.A.[I Liga]»

Karol Gardzielewicz wypożyczony do Warty Poznań
20-letni pomocnik Karol Gardzielewicz został wypożyczony z Miedzi Legnica do Warty Poznań, z którą podpisał roczny kontrakt. To kolejny młodzieżowiec w kadrze „Zielonych” na nowy sezon Fortuna 1. Ligi.[I Liga]»

Karol Gardzielewicz wypożyczony do Warty Poznań
20-letni pomocnik Karol Gardzielewicz został wypożyczony z Miedzi Legnica do Warty Poznań, z którą podpisał roczny kontrakt. To kolejny młodzieżowiec w kadrze „Zielonych” na nowy sezon Fortuna 1. Ligi.[I Liga]»

Mateusz Kupczak piłkarzem Warty Poznań
Wieloletni kapitan Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, zawodnik z ponad setką występów w ekstraklasie, Mateusz Kupczak został nowym piłkarzem Warty Poznań. 27-letni defensywny pomocnik podpisał kontrakt do czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. Jest siódmym nowym zawodnikiem w ekipie „Zielonych”.[I Liga]»

Marcin Janicki prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej
Marcin Janicki został nowym prezesem Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Na tym stanowisku zastąpił Martynę Pajączek, która została przewodniczącą komisji rewizyjnej. W skład zarządu wszedł także nowy wiceprezes Jacek Orłowski.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane