Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie - I Liga

[2019-05-19 12:39:06]
To był szalony sezon Fortuna 1 Ligi
Sezon 2018/2019 za nami. Kilka tygodni temu awans do najwyższej klasy rozgrywkowej zapewnił sobie Raków Częstochowa i ŁKS Łódź. Walka o utrzymanie trwała natomiast do ostatnich sekund i takiego rozwoju sytuacji nie wymyśliłby nawet Hitchcock.[I Liga]»

Podsumowanie 34. kolejki Fortuna 1 Ligi
Po ogromnych emocjach z Fortuna 1 Ligą żegnają się GKS Katowice i Bytovia Bytów. Bytovia wygrała w Katowicach po golu 96. minucie bramkarza Andrzeja Witana, ale taki wynik spowodował, że obie drużyny spadają z ligi. Wigry natomiast po sensacyjnej wygranej w Częstochowie zachowały ligowy byt. Raków z kolei został mistrzem 1 ligi.[I Liga]»

Zapowiedź 34. kolejki Fortuna 1 Liga
W ostatniej kolejce sezonu dojdzie do rozstrzygnięć w dole tabeli Fortuna 1 Ligi. O pozostanie w lidze walczą trzy zespoły: GKS Katowice, Bytovia Bytów oraz Wigry Suwałki. Z kolei Raków Częstochowa będzie starać się obronić pozycję lidera.[I Liga]»

Zapowiedź 33. kolejki Fortuna 1 Liga
33. kolejka może przynieść nam rozstrzygnięcia w dole tabeli Fortuna 1 Ligi. W walkę o utrzymanie ciągle zamieszanych jest 5 zespołów, z czego po 32. kolejce najlepszą sytuację ma Stomil Olsztyn. W bardzo trudnej sytuacji są natomiast zespoły z Bytowa i Suwałk. Z kolei katowiczanie muszą wygrać na wyjeździe w Poznaniu z tamtejszą Wartą.[I Liga]»

Pierwszoligowi piłkarze na megaboardach
W większości pierwszoligowych miast w maju kibice mijają megaboardy przygotowane przez firmę Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. Piłkarze zamiast czekać na stadionach postanowili wyjść na miasto, aby być na co dzień razem z kibicami.[I Liga]»

[2019-05-04 22:46:28]
ŁKS Łódź z awansem
ŁKS Łódź może świętować awans do ekstraklasy! Łodzianie w sobotę pewnie wygrali z GKS-em Jastrzębie i razem z Rakowem Częstochowa w przyszłym sezonie zagrają w najwyższej klasie rozgrywkowej.[I Liga]»

Zapowiedź 32. kolejki Fortuna 1 Ligi
Sezon 2018/2019 w Fortuna 1 Lidze zbliża się do końca. W ten weekend awans może przypieczętować ŁKS Łódź. Równie ciekawie zapowiadają się spotkania w dolnych rejonach tabeli. Czy ŁKS będzie świętować awans? Kto zbliży się do utrzymania w lidze?[I Liga]»

Podsumowanie 31. kolejki Fortuna 1 Ligi
Po 31. kolejce ŁKS Łódź zachował bezpieczną przewagę nad PGE FKS Stalą Mielec. Do przetasowań doszło w dole tabeli. Szansę na utrzymanie w Fortuna 1 Lidze definitywnie straciła Garbarnia Kraków. Na miejscach spadkowych pozostają Wigry Suwałki i Bytovia Bytów.[I Liga]»

Nowy regulamin rozgrywek Fortuna 1 Ligi na sezon 2019/2020
Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej przyjął regulamin rozgrywek na przyszły sezon Fortuna 1 Ligi. Regulamin uwzględnia m.in. zasady rozgrywania meczów barażowych o awans do ekstraklasy. Do ekstraklasy łącznie awansują 3 drużyny z Fortuna 1 Ligi.[I Liga]»

Zapowiedź 31. kolejki Fortuna 1 Ligi
W 31. kolejce Fortuna 1 Ligi czeka nas wiele emocjonujących pojedynków. W Łodzi wicelider zagra z liderem. Starcie Podbeskidzia z GKS Jastrzębie to także spotkanie sąsiadów z ligowej tabeli. W kontekście utrzymania ważny będzie mecz Garbarni z GKS Katowice.[I Liga]»

Podsumowanie 30. kolejki Fortuna 1 Ligi
Ogromne emocje w 30. kolejce Fortuna 1 Ligi. Raków Częstochowa przypieczętował awans, a PGE Stal Mielec nie wykorzystała potknięcia ŁKS-u Łódź w Suwałkach. W meczu GKS Katowice - Stomil Olsztyn padł remis, który nie zadowala żadnej drużyny.[I Liga]»

[2019-04-24 19:48:36]
Raków Częstochowa z awansem
Raków Częstochowa świętuje awans do ekstraklasy! Podopieczni Marka Papszuna zapewnili sobie grę w najwyższej klasie rozgrywkowe po tym, jak wygrali spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.[I Liga]»

Logowanie

Piłka nożna

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane