Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Świata Mężczyzn

[2018-08-17 18:12:50]
MŚ 2022 mężczyzn w Rosji?
Fot.: FIVB

Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) zaproponowała Rosji zorganizowanie mistrzostw świata mężczyzn w 2022 roku - piszą o tym rosyjskie media.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Za 30 dni rozpoczną się MŚ we Włoszech i Bułgarii
Fot.: Anna Szłapa

Za równe 30 dni rozpoczną się XIX FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018, których gospodarzem są Włochy oraz Bułgaria. Po raz pierwszy w historii organizatorem mistrzostw świata są dwa kraje. Przez 21 dni dwadzieścia cztery zespoły będą walczyć o medale w dziewięciu miastach - sześciu włoskich: Rzymie, Florencji, Bari, Mediolanie, Bolonii, Turynie oraz trzech bułgarskich: Warnie, Ruse i Sofii. Tytułu wywalczonego przed czterema laty bronić będzie Polska.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Kadra Francji na MŚ: w składzie aż sześciu zawodników związanych z PlusLigą
Fot.: FIVB

Laurent Tillie powołał 14-osobowy skład na FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018. Wśród powołanych znalazło się aż sześciu zawodników, którzy związani są z plusligowymi drużynami.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie w Zakopanem
Fot.: Anna Jabłczyk

Reprezentacja Polski rozpoczęła zgrupowanie w COS OPO Zakopanem przed FIVB Mistrzostwami Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018, które w dniach 9-30 września zostaną rozegrane w Bułgarii i Włoszech. W pierwszej części przygotowań udział bierze 15 zawodników. Wspólnie z kadrą Polski gościnnie trenować będzie Wilfredo Leon.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

[2018-07-29 15:22:21]
Kadra Serbii na MŚ
Fot.: FIVB

Nikola Grbić ogłosił 19-osobowy skład reprezentacji Serbii na zbliżające się FIVB Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018, które w dniach 9-30 września zostaną rozegrane w Bułgarii i Włoszech. Wśród powołanych znalazło się aż pięciu zawodników, którzy mieli okazję występować w PlusLidze.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Kadra Bułgarii rozpoczęła przygotowania do MŚ
Fot.: FIVB

Kadra Bułgarii, jeden z gospodarzy FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018 rozpoczęła już przygotowania do wrześniowego siatkarskiego mundialu. Plamen Konstantinow na zgrupowanie powołał 21 zawodników. Wśród powołanych znaleźli się dobrze znani z plusligowych parkietów bracia Penczew – Nikołaj oraz Rozalin. Do rozpoczęcia mistrzostw świata zostało 45 dni.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

[2018-04-06 20:13:51]
KMŚ 2018 w Polsce
Fot.: FIVB

Klubowe Mistrzostwa Świata rozegrane zostaną w Polsce od 25 listopada do 2 grudnia - poinformowała Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Szczegółowy terminarz I fazy Mistrzostw Świata mężczyzn – Bułgaria/ Włochy 2018
Fot.: FIVB

Organizatorzy FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn – Bułgaria/Włochy 2018 podali szczegółowy terminarz I fazy turnieju.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Nikolay Penchev i Milad Ebadipour skomentowali losowanie MŚ
Fot.: FIVB

Bułgaria, Polska, Iran, Kuba, Finlandia i Portoryko - to stawka grupy D Mistrzostw Świata. Losowanie skomentowali siatkarze PGE Skry Nikolay Penchev i Milad Ebadipour.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

MŚ 2018: Polska poznała grupowych rywali
Fot.: Anna Jabłczyk

W czwartek we Florencji w Palazzo Vecchio, w słynnej "Sali Pięciuset" odbyła się uroczysta ceremonia losowania grup Mistrzostw Świata 2018. Polska w grupie D zmierzy się z Bułgarią, Iranem, Kubą, Finlandią i Portoryko. Turniej odbędzie się we Włoszech i Bułgarii w terminie 10-30 września.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Podstawowe zasady losowania MŚ 2018 mężczyzn
Fot.: Anna Jabłczyk

Poznaliśmy podstawowe zasady czwartkowego losowania Mistrzostw Świata 2018 siatkarzy. Polacy, którzy będą bronić tytułu znaleźli się w grupie drużyn rozstawionych i rozpoczną mistrzostwa w Warnie, z Bułgarią (grupa D).[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

MŚ 2018: Losowanie grup już w czwartek
Fot.: Anna Szłapa

Już w najbliższy czwartek, 30 listopada, odbędzie się losowanie grup Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2018, których gospodarzami są Włochy i Bułgaria. Ceremonia odbędzie się we Florencji w zabytkowym Palazzo Vecchio.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane