Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Świata Mężczyzn

Damian Schulz: Takie mecze potrzebne jak tlen
Fot.: Anna Jabłczyk

W przerwie między sezonami Damian Schulz zmienił klubowe barwy i przeniósł się z Gdańska do Rzeszowa. Od początku sezonu gra Asseco Resovii Rzeszów nie układała się tak, jakby życzyli sobie sami zawodnicy, ale i kibice. Po kilkunastu słabszych występach przyszedł czas na kolejną niespodziankę. Podopieczni Gheorgha'a Cretu pokonali Sadę Cruzeiro. Co do powiedzenia po niespodziewanym zwycięstwie miał Damian Schulz?[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

[2018-11-15 21:07:18]
MŚ 2022 w Rosji
Fot.: FIVB

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn w 2022 roku zostaną rozegrane w Rosji. Taką decyzję podjął obradujący w Meksyku Kongres Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB).[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Katar, Meksyk i Rosja chcą organizować MŚ 2022
Fot.: FIVB

Minister sportu Rosji Paweł Kołobkow potwierdził, że jego kraj zgłosił się do organizacji mistrzostw świata mężczyzn w 2022 roku.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Vital Heynen: Polska zasługuje na taką reprezentację
Fot.: Anna Jabłczyk

Mija dokładnie miesiąc od obrony mistrzostwa świata przez biało-czerwonych. Nie tak dawne emocje i pierwszy sezon pracy z reprezentacją Polski podsumował jej trener Vital Heynen, patrząc już na nadchodzące wyzwania.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Michał Kubiak: Każde spotkanie MŚ miało swoje znaczenie
Fot.: FIVB

To już miesiąc od kiedy polscy siatkarze obronili tytuł mistrzów świata. W czempionacie nie brakowało emocji i spektakularnych powrotów, a biało-czerwoni po raz kolejny udowodnili, że walczą do samego końca - Gdyby nie mecz z Argentyną nie było tego sukcesu – przyznał Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Mistrzowie świata z PGE Skry uhonorowani przez prezydenta RP
Fot.: Anna Jabłczyk

Po zdobyciu mistrzostwa świata polscy siatkarze we wtorkowy poranek spotkali się z prezydentem RP Andrzejem Dudą. Zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego PGE Skry również zostali nagrodzeni przez głowę państwa.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

„Wasz sukces pokazuje, że Polacy są wielcy, że potrafią zwyciężać”
Fot.: Anna Jabłczyk

– Wasz sukces wlewa nadzieję w serca, pokazuje, że Polacy są wielcy, że potrafią zwyciężać – mówił Prezydent do Mistrzów Świata w Piłce Siatkowej 2018.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Mistrzowie świata spotkali się z premierem
Fot.: Anna Jabłczyk

W poniedziałek wieczorem mistrzowie świata 2018 udali się do Kancelarii Prezesa Rady ministrów na spotkanie z premierem rządu Mateuszem Morawieckim. Kapitan Michał Kubiak wręczył politykowi pamiątkową koszulkę z czempionatu globu.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

[2018-10-01 14:50:35]
MŚ: Nagrody Indywidualne
Fot.: Anna Jabłczyk

Bartosz Kurek został wybrany MVP Mistrzostw Świata 2018. Michał Kubiak, Piotr Nowakowski i Paweł Zatorski także sięgnęli po indywidualne nagrody.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Bartosz Kurek: jesteśmy dumni, bo nasze zwycięstwo było zasłużone
Fot.: Karol Zdyb

Polska w świetnym stylu pokonała w wielkim finale mistrzostw świata Brazylię 3:0 i obroniła tytuł wywalczony przed czterema laty w katowickim Spodku. Biało-czerwonych do zwycięstwa poprowadził Bartosz Kurek, który zostały wybrany MVP całego turnieju. - Jesteśmy dumni, bo nasze zwycięstwo było zasłużone - powiedział atakujący polskiej drużyny.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Michał Kubiak: sekretem tej grupy była jedność i wspólny cel
Fot.: Karol Zdyb

Polska została mistrzem świata 2018! Biało-czerwoni w finale pokonali Brazylię 3:0 i po raz drugi z rzędu wywalczyli złoty medal. - Sekretem tej grupy była jedność i wspólny cel - powiedział Michał Kubiak, kapitan złotej drużyny i najlepszy przymujący mistrzostw świata 2018 .[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

MŚ: Złoci giganci światowej siatkówki!
Fot.: Anna Jabłczyk

Złoty Turyn! Polski team dokonał niemożliwego i po czterech latach obronił tytuł mistrza świata! Jako, że historia lubi się powtarzać, podobnie jak w Katowicach, tak dziś w Turynie po drugiej stronie siatki stanęła reprezentacja Brazylii. Tym razem jednak Polakom wystarczyły trzy partie, by wznieść w górę ręce w geście triumfu. Niekwestionowanym liderem biało-czerwonych był Bartosz Kurek, którego bez kompleksów można nadać przydomek Wielki, gdyż to, co pokazywał na boisku nieraz miało kosmiczny wymiar. Nie do opisania słowami zdaje się być wyczyn podopiecznych trenera Heynena, zatem od słów należy przejść do czynów i delektować się sukcesem polskich gladiatorów.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane