Najnowsze newsy

Siatkówka - Mistrzostwa Świata Mężczyzn

Wyróżnienie dla polskich siatkarzy i Vitala Heynena
Fot.: FIVB

Już po raz 84 odbywa się Gala Mistrzów Sportu. Tym razem wybierano najlepszych sportowców, trenera i drużynę za 2018 rok. Trzeba przyznać, że ostatnie dwanaście miesięcy obfitowało w wiele sukcesów, nie tylko na siatkarskich parkietach.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Damian Schulz: Takie mecze potrzebne jak tlen
Fot.: Anna Jabłczyk

W przerwie między sezonami Damian Schulz zmienił klubowe barwy i przeniósł się z Gdańska do Rzeszowa. Od początku sezonu gra Asseco Resovii Rzeszów nie układała się tak, jakby życzyli sobie sami zawodnicy, ale i kibice. Po kilkunastu słabszych występach przyszedł czas na kolejną niespodziankę. Podopieczni Gheorgha'a Cretu pokonali Sadę Cruzeiro. Co do powiedzenia po niespodziewanym zwycięstwie miał Damian Schulz?[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

[2018-11-15 21:07:18]
MŚ 2022 w Rosji
Fot.: FIVB

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej mężczyzn w 2022 roku zostaną rozegrane w Rosji. Taką decyzję podjął obradujący w Meksyku Kongres Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB).[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Katar, Meksyk i Rosja chcą organizować MŚ 2022
Fot.: FIVB

Minister sportu Rosji Paweł Kołobkow potwierdził, że jego kraj zgłosił się do organizacji mistrzostw świata mężczyzn w 2022 roku.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Vital Heynen: Polska zasługuje na taką reprezentację
Fot.: Anna Jabłczyk

Mija dokładnie miesiąc od obrony mistrzostwa świata przez biało-czerwonych. Nie tak dawne emocje i pierwszy sezon pracy z reprezentacją Polski podsumował jej trener Vital Heynen, patrząc już na nadchodzące wyzwania.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Michał Kubiak: Każde spotkanie MŚ miało swoje znaczenie
Fot.: FIVB

To już miesiąc od kiedy polscy siatkarze obronili tytuł mistrzów świata. W czempionacie nie brakowało emocji i spektakularnych powrotów, a biało-czerwoni po raz kolejny udowodnili, że walczą do samego końca - Gdyby nie mecz z Argentyną nie było tego sukcesu – przyznał Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Mistrzowie świata z PGE Skry uhonorowani przez prezydenta RP
Fot.: Anna Jabłczyk

Po zdobyciu mistrzostwa świata polscy siatkarze we wtorkowy poranek spotkali się z prezydentem RP Andrzejem Dudą. Zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego PGE Skry również zostali nagrodzeni przez głowę państwa.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

„Wasz sukces pokazuje, że Polacy są wielcy, że potrafią zwyciężać”
Fot.: Anna Jabłczyk

– Wasz sukces wlewa nadzieję w serca, pokazuje, że Polacy są wielcy, że potrafią zwyciężać – mówił Prezydent do Mistrzów Świata w Piłce Siatkowej 2018.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Mistrzowie świata spotkali się z premierem
Fot.: Anna Jabłczyk

W poniedziałek wieczorem mistrzowie świata 2018 udali się do Kancelarii Prezesa Rady ministrów na spotkanie z premierem rządu Mateuszem Morawieckim. Kapitan Michał Kubiak wręczył politykowi pamiątkową koszulkę z czempionatu globu.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

[2018-10-01 14:50:35]
MŚ: Nagrody Indywidualne
Fot.: Anna Jabłczyk

Bartosz Kurek został wybrany MVP Mistrzostw Świata 2018. Michał Kubiak, Piotr Nowakowski i Paweł Zatorski także sięgnęli po indywidualne nagrody.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Bartosz Kurek: jesteśmy dumni, bo nasze zwycięstwo było zasłużone
Fot.: Karol Zdyb

Polska w świetnym stylu pokonała w wielkim finale mistrzostw świata Brazylię 3:0 i obroniła tytuł wywalczony przed czterema laty w katowickim Spodku. Biało-czerwonych do zwycięstwa poprowadził Bartosz Kurek, który zostały wybrany MVP całego turnieju. - Jesteśmy dumni, bo nasze zwycięstwo było zasłużone - powiedział atakujący polskiej drużyny.[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Michał Kubiak: sekretem tej grupy była jedność i wspólny cel
Fot.: Karol Zdyb

Polska została mistrzem świata 2018! Biało-czerwoni w finale pokonali Brazylię 3:0 i po raz drugi z rzędu wywalczyli złoty medal. - Sekretem tej grupy była jedność i wspólny cel - powiedział Michał Kubiak, kapitan złotej drużyny i najlepszy przymujący mistrzostw świata 2018 .[Mistrzostwa Świata Mężczyzn]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane