Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje - Liga Narodów

VNL M: Brazylia wygrywa Ligę Narodów, Francja z brązem
Fot.: FIVB

W finałowym meczu Ligi Narodów Brazylia pokonała Polskę 3-1 i sięgnęła po złote medale. Brązowe krążki wywalczyli Francuzi, którzy ograli Słoweńców 3-0.[Liga Narodów]»

[2021-06-26 20:52:34]
VNL M: Polacy zagrają w finale
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W półfinale Ligi Narodów Polacy zrewanżowali się Słoweńcom za porażkę z fazy zasadniczej i tym razem to oni schodzili z boiska jako zwycięzcy. W finale turnieju rywalem biało-czerwonych będzie Brazylia.[Liga Narodów]»

[2021-06-26 19:01:09]
VNL M: Brazylia pierwszym finalistą
Fot.: FIVB

W pierwszym meczu półfinałowym Ligi Narodów Brazylia pokonała Francję 3-0 i to ona zagra w jutrzejszym finale. Rywalem "Canarinhos" będzie zwycięzca starcia Polska - Słowenia.[Liga Narodów]»

VNL K: Amerykanki ze złotem, brąz dla Turcji
Fot.: FIVB

W meczu finałowym Ligi Narodów reprezentacja Stanów Zjednoczonych pokonała Brazylię 3-1 i sięgnęła po złote medale. Brązowe krążki przypadły Turczynkom, które w starciu o 3. miejsce ograły Japonię bez straty seta.[Liga Narodów]»

VNL K: Brazylia i Stany Zjednoczone w finale
Fot.: FIVB

W meczach półfinałowych Ligi Narodów zwycięstwa odniosły ekipy Brazylii oraz Stanów Zjednoczonych i to one zmierzą się w jutrzejszym wielkim finale. O brąz zagrają reprezentacje Japonii i Turcji.[Liga Narodów]»

VNL M: Wyniki po 5. części turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W ostatniej części fazy zasadniczej Ligi Narodów Polacy zanotowali dwa zwycięstwa i jedną porażkę, co dało im pewny awans do Final Four. Poza biało-czerwonymi o medale zagrają reprezentacje Francji, Słowenii i Brazylii.[Liga Narodów]»

VNL M: Tie-break na korzyść Francuzów
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W ostatnim meczu fazy zasadniczej Ligi Narodów Polacy przegrali z Francją 2-3. Taki wynik daje Trójkolorowym prawo do gry w półfinałach. Biało-czerwoni awans do Final Four zapewnili sobie już wczoraj.[Liga Narodów]»

VNL M: Polska pewna gry w półfinale
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W przedostatnim meczu fazy zasadniczej Ligi Narodów Polacy pokonali Iran 3-0 i zapewnili sobie awans do półfinałów. Jutro przed biało-czerwonymi mecz z Francją.[Liga Narodów]»

[2021-06-21 23:39:39]
VNL M: Polacy pokonują Argentynę
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Ostatnią część fazy zasadniczej Ligi Narodów Polacy rozpoczęli od zwycięstwa. Podopieczni trenera Vitala Heynena pokonali Argentynę 3-0.[Liga Narodów]»

VNL K: Wyniki po 5. części turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Dobiegła końca faza zasadnicza Ligi Narodów Kobiet. Do półfinałów awansowały reprezentacje Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Japonii i Turcji. Polki swój udział kończą na 11. miejscu.[Liga Narodów]»

VNL K: Wygrana na koniec Ligi Narodów
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W swoim ostatnim meczu Ligi Narodów reprezentacja Polski pokonała Rosję 3:2. Biało-czerwone kończą zmagania na 11. miejscu z bilansem dziesięciu porażek i pięciu wygranych.[Liga Narodów]»

[2021-06-19 20:04:44]
VNL K: Polki przegrywają z Chinkami
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Biało-czerwone nadal nie najlepiej radzą sobie w rozgrywkach tegorocznej Ligi Narodów. W przedostatnim meczu fazy zasadniczej Polki uległy Chinkom 0-3. Jutro podopieczne trenera Jacka Nawrockiego zmierzą się z Rosjankami.[Liga Narodów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane