Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje - Liga Narodów

Reprezentacja Polski na VNL w Gdańsku
Fot. FIVB

Trener Nikola Grbić podał listę 14 zawodników, którzy rywalizować będą w trzecim tygodniu Siatkarskiej Ligi Narodów podczas turnieju w Gdańsku. Polacy zagrają kolejno z Iranem, Chinami, Holandią i Słowenią. Biało-czerwoni po 10. kolejkach Siatkarskiej Ligi Narodów zajmują drugie miejsce. Mają tyle samo zwycięstw i punktów co prowadząca Francja.[Liga Narodów]»

Reprezentacja Polski kobiet na Siatkarską Ligę Narodów w USA
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Trener Stefano Lavarini podał listę 14 zawodniczek, które rywalizować będą w Siatkarskiej Lidze Narodów w USA. Wraz z ekipą, jako zawodniczka rezerwowa, leci również Weronika Sobiczewska.[Liga Narodów]»

Reprezentacja Polski mężczyzn na Siatkarską Ligę Narodów 2022
Fot. FIVB

Trener Reprezentacji Polski mężczyzn Nikola Grbić w porozumieniu z Pionem Szkolenia PZPS podał skład Reprezentacji Polski na Siatkarską Ligę Narodów 2022.[Liga Narodów]»

Reprezentacja Polski kobiet na Siatkarską Ligę Narodów 2022
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Trener reprezentacji Polski kobiet Stefano Lavarini, w porozumieniu z Pionem Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej podał listę 25 zawodniczek na rozgrywki Siatkarskiej Ligi Narodów 2022.[Liga Narodów]»

Mateusz Poręba: Cieszę się, że trener zauważył moje postępy w grze
Fot. Magdalena Kudzia

- Cieszę się, że Trener zauważył moje postępy w grze. Jedno jest pewne – nie mogę mieć teraz głowy w chmurach, tylko muszę skupić się na treningach. Jest to początek mojej „drogi na szczyt” – mówi Mateusz Poręba przed zgrupowaniem reprezentacji Polski.[Liga Narodów]»

Finały Ligi Narodów w Ankarze i Bolonii
Fot.: Anna Szłapa

Turcja i Włochy będą gospodarzami finałowych turniejów Ligi Narodów w 2022 roku. Zostaną one rozegrane w lipcu.[Liga Narodów]»

VNL M: Brazylia wygrywa Ligę Narodów, Francja z brązem
Fot.: FIVB

W finałowym meczu Ligi Narodów Brazylia pokonała Polskę 3-1 i sięgnęła po złote medale. Brązowe krążki wywalczyli Francuzi, którzy ograli Słoweńców 3-0.[Liga Narodów]»

[2021-06-26 20:52:34]
VNL M: Polacy zagrają w finale
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W półfinale Ligi Narodów Polacy zrewanżowali się Słoweńcom za porażkę z fazy zasadniczej i tym razem to oni schodzili z boiska jako zwycięzcy. W finale turnieju rywalem biało-czerwonych będzie Brazylia.[Liga Narodów]»

[2021-06-26 19:01:09]
VNL M: Brazylia pierwszym finalistą
Fot.: FIVB

W pierwszym meczu półfinałowym Ligi Narodów Brazylia pokonała Francję 3-0 i to ona zagra w jutrzejszym finale. Rywalem "Canarinhos" będzie zwycięzca starcia Polska - Słowenia.[Liga Narodów]»

VNL K: Amerykanki ze złotem, brąz dla Turcji
Fot.: FIVB

W meczu finałowym Ligi Narodów reprezentacja Stanów Zjednoczonych pokonała Brazylię 3-1 i sięgnęła po złote medale. Brązowe krążki przypadły Turczynkom, które w starciu o 3. miejsce ograły Japonię bez straty seta.[Liga Narodów]»

VNL K: Brazylia i Stany Zjednoczone w finale
Fot.: FIVB

W meczach półfinałowych Ligi Narodów zwycięstwa odniosły ekipy Brazylii oraz Stanów Zjednoczonych i to one zmierzą się w jutrzejszym wielkim finale. O brąz zagrają reprezentacje Japonii i Turcji.[Liga Narodów]»

VNL M: Wyniki po 5. części turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W ostatniej części fazy zasadniczej Ligi Narodów Polacy zanotowali dwa zwycięstwa i jedną porażkę, co dało im pewny awans do Final Four. Poza biało-czerwonymi o medale zagrają reprezentacje Francji, Słowenii i Brazylii.[Liga Narodów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane