Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje - Liga Narodów

[2021-06-14 16:49:10]
VNL K: Niemki za mocne dla Polek
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Czwartą część zmagań w Lidze Narodów Polki kończą niestety porażką. W poniedziałkowym meczu podopieczne trenera Jacka Nawrockiego przegrały z Niemkami 0-3.[Liga Narodów]»

VNL K: Przełamanie biało-czerwonych
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Polki w końcu przełamały złą passę i zanotowały czwarte zwycięstwo w Lidze Narodów. W jedenastej kolejce spotkań biało-czerwone pokonały bez straty seta Tajlandię. W poniedziałek nasze reprezentantki zmierzą się z kadrą Niemiec.[Liga Narodów]»

VNL K: Bez punktów w starciu z Brazylią
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Po meczu z Brazylią biało-czerwone nie poprawiły swojego dorobku punktowego. W dziesiątym spotknaiu Ligi Narodów Polki przegrały z drużyną "Canarinhos" 0-3.[Liga Narodów]»

VNL M: Wyniki po 3. części turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Po dziewięciu meczach Ligi Narodów Polska zajmuje 2. miejsce w klasyfikacji. Liderem jest Brazylia, która do tej pory przegrała tylko jedno spotkanie. Nadal bez zwycięstwa pozostaje Australia.[Liga Narodów]»

VNL M: Brazylia wygrywa w trzech setach
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Dobra passa biało-czerwonych przerwana. W dziewiątym meczu Ligi Narodów podopieczni trenera Vitala Heynena musieli uznać wyższość Brazylii, która wygrała 3-0.[Liga Narodów]»

VNL M: Gładkie zwycięstwo w Holandią
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Kolejny rywal w Lidze Narodów pokonany. W ósmym meczu biało-czerwoni bez żadnych problemów ograli Holandię 3-0. W piątek przed podopiecznymi trenera Vitala Heynena starcie w Brazylią.[Liga Narodów]»

[2021-06-09 21:08:48]
VNL M: Pogrom w meczu z Bułgarią
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Polacy wciąż nie tracą pozycji lidera w Lidze Narodów. W swoim siódmym meczu podopieczni trenera Vitala Heynena pokonali Bułgarię 3-0. Rywale w żadnym z setów nie zdołali przekroczyć granicy dwudziestu "oczek".[Liga Narodów]»

VNL K: Wyniki po 3. części turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Po dziewięciu meczach Ligi Narodów Polki mają na koncie sześć przegranych i trzy zwycięstwa. Taki bilans plasuje je na 11. miejsce w klasyfikacji. Liderem jest ekipa Stanów Zjednoczonych, która do tej pory nie przegrała ani jednego spotkania.[Liga Narodów]»

VNL K: Kolejna porażka po tie-breaku
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Kolejny tie-break za reprezentacją Polski i niestety kolejna porażka. W starciu z Japonią podopieczne trenera Jacka Nawrockiego prowadziły już 2-0, jednak ostatecznie to rywalki cieszyły się ze zwycięstwa w całym spotkaniu.[Liga Narodów]»

VNL K: Biało-czerwone przegrywają po zaciętym boju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Polski mają za sobą kolejny tie-break w rozgrywkach Ligi Narodów. Po wczorajszym triumfie nad Kanadą, dzisiaj podopieczne trenera Jacka Nawrockiego musiały pogodzić się z porażką 2-3 z reprezentacją Holandii. Jutro przed biało-czerwonymi starcie z Japonią.[Liga Narodów]»

VNL K: Polska w tie-breaku lepsza od Kanady
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Po zaciętym meczu podopieczne trenera Jacka Nawrockiego pokonały Kanadę 3-2. Była to trzecia wygrana biało-czerwonych w tegorocznej Lidze Narodów.[Liga Narodów]»

VNL M: Wyniki po 2. części turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Dobiegła końca druga część zmagań Polaków w Lidze Narodów. Po sześciu rozegranych meczach biało-czerwoni mają na koncie pięć wygranych i jedną porażkę, co plasuje ich na pierwszym miejscu w klasyfikacji. Tuż za nimi są zespoły Brazylii i Francji.[Liga Narodów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane