Najnowsze newsy

Siatkówka - Reprezentacje - Liga Narodów

VNL M: Tie-break na korzyść Francuzów
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W ostatnim meczu fazy zasadniczej Ligi Narodów Polacy przegrali z Francją 2-3. Taki wynik daje Trójkolorowym prawo do gry w półfinałach. Biało-czerwoni awans do Final Four zapewnili sobie już wczoraj.[Liga Narodów]»

VNL M: Polska pewna gry w półfinale
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W przedostatnim meczu fazy zasadniczej Ligi Narodów Polacy pokonali Iran 3-0 i zapewnili sobie awans do półfinałów. Jutro przed biało-czerwonymi mecz z Francją.[Liga Narodów]»

[2021-06-21 23:39:39]
VNL M: Polacy pokonują Argentynę
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Ostatnią część fazy zasadniczej Ligi Narodów Polacy rozpoczęli od zwycięstwa. Podopieczni trenera Vitala Heynena pokonali Argentynę 3-0.[Liga Narodów]»

VNL K: Wyniki po 5. części turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Dobiegła końca faza zasadnicza Ligi Narodów Kobiet. Do półfinałów awansowały reprezentacje Stanów Zjednoczonych, Brazylii, Japonii i Turcji. Polki swój udział kończą na 11. miejscu.[Liga Narodów]»

VNL K: Wygrana na koniec Ligi Narodów
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W swoim ostatnim meczu Ligi Narodów reprezentacja Polski pokonała Rosję 3:2. Biało-czerwone kończą zmagania na 11. miejscu z bilansem dziesięciu porażek i pięciu wygranych.[Liga Narodów]»

[2021-06-19 20:04:44]
VNL K: Polki przegrywają z Chinkami
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Biało-czerwone nadal nie najlepiej radzą sobie w rozgrywkach tegorocznej Ligi Narodów. W przedostatnim meczu fazy zasadniczej Polki uległy Chinkom 0-3. Jutro podopieczne trenera Jacka Nawrockiego zmierzą się z Rosjankami.[Liga Narodów]»

VNL K: Kolejny mecz Polek bez punktów
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Po meczu ze Stanami Zjednoczonymi bilans Polek nie uległ poprawie. Biało-czerwone przegrały z ekipą z Ameryki Północnej 0-3 i była to ich dziewiąta porażka w tegorocznej Lidze Narodów.[Liga Narodów]»

VNL M: Wyniki po 4. części turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Po czterech fazach Ligi Narodów Polacy mają na koncie dziesięć zwycięstw i tylko dwie porażki, co nadal plasuje ich na pozycji wiceliderów. Na pierwszym miejscu wciąż jest reprezentacja Brazylii.[Liga Narodów]»

VNL M: Biało-czerwoni wciąż nie do zatrzymania
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

W dwunastym meczu Ligi Narodów Polacy odnieśli pewne zwycięstwo nad Niemcami. Najwięcej punktów dla biało-czerwonych zdobył Bartosz Kurek - 14. Po stronie rywali 11 "oczek" zanotował Christian Fromm.[Liga Narodów]»

VNL M: Komplet punktów w meczu z Japonią
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Po dobrym meczu Polacy pokonali Japonię 3-0. Najwięcej punktów dla biało-czerwonych zanotował Tomasz Fornal - 16. Jutro przed podopiecznymi trenera Vitala Heynena starcie z Niemcami.[Liga Narodów]»

VNL M: Kolejne zwycięstwo biało-czerwonych
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Po zaciętym i wyrównanym meczu Polacy pokonali Kanadę 3-0. Było to ósme zwycięstwo biało-czerwonych w tegorocznej Lidze Narodów.[Liga Narodów]»

VNL K: Wyniki po 4. części turnieju
Fot. pzps.pl/ Piotr Sumara

Po dwunastu meczach Ligi Narodów liderem niezmiennie pozostają zawodniczki ze Stanów Zjednoczonych, które nie przegrały do tej pory ani jednego spotkania. Polki z czterema zwycięstwami i ośmioma porażkami zajmują 11. miejsce. Tabelę zamyka Tajlandia.[Liga Narodów]»

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane