Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie

Legionisto #zostańwdomu – akcja społeczna Legii Warszawa
W związku z aktualną sytuacją epidemiczną, piłkarze Legii Warszawa uczestniczą w akcji „Legionisto #zostańwdomu”, prowadzonej na stronie Legia.com, w klubowych kanałach social media i nowej aplikacji Legii.[Ekstraklasa]»

Radosław Sobolewski: Jesteśmy w stałym kontakcie
Przez kilka najbliższych dni piłkarze Wisły Płock będą trenować indywidualnie według wytycznych przygotowanych przez sztab szkoleniowy. Decyzja w sprawie dalszych zajęć zostanie podjęta w środę 18 marca.[Ekstraklasa]»

Specjalny plan treningowy piłkarzy KGHM Zagłębia
Z uwagi na szczególną sytuację w kraju związaną z zagrożeniem epidemiologicznym oraz w związku z decyzją Ekstraklasy S.A. o wstrzymaniu rozgrywek, w najbliższym czasie zawodnicy "Miedziowych" będą trenować indywidualnie, według przygotowanych przez sztab szkoleniowy rozpisek.[Ekstraklasa]»

[2020-03-15 12:24:43]
Komunikat Zarządu Klubu
Zarząd Arka Gdynia SSA informuje, że obecnie prowadzone są negocjacje dotyczące transakcji zakupu/sprzedaży większościowego pakietu akcji Klubu i odbywają się one na poziomie właścicielskim.[Ekstraklasa]»

Specjalny tryb treningów piłkarzy Legii
W związku z sytuacją epidemiologiczną i podjęciem decyzji przez Ekstraklasę S.A. o przełożeniu najbliższych kolejek, od poniedziałku piłkarze Legii Warszawa przejdą na specjalny program treningów indywidualnych, nie wymagający ich obecności w klubie.[Ekstraklasa]»

Bogdan Wilk: Decyzja o zawieszeniu rozgrywek była słuszna
- Decyzja o zawieszeniu rozgrywek była słuszna, ale musimy się dostosować do warunków. Trwają jeszcze konsultacje, by ułożyć w szczegółach plan działań. Czekamy na rozwój sytuacji, ale na ten moment we wtorek wracamy do treningów, by być przygotowanym na wznowienie rozgrywek - skomentował ostatnie wydarzenia Bogdan Wilk, dyrektor sportowy Piasta Gliwice.[Ekstraklasa]»

Mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy przełożone
W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy zostały przełożone.[Ekstraklasa]»

Komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej
W nawiązaniu do wczorajszej decyzji Zarządu PZPN w zakresie rozgrywania meczów Ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligi zgodnie z terminarzem rozgrywek, Polski Związek Piłki Nożnej podkreśla, iż zdrowie zawodników i wszystkich uczestników rozgrywek zawsze było i jest dla PZPN najwyższą wartością.[I Liga]»

Zapowiedź 23. kolejki Fortuna 1 Ligi
Wiosną na boiskach Fortuna 1 Ligi padło już łącznie 69 bramek. Czy również i ta seria gier będzie obfita w gole?[I Liga]»

27. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 13 marca, o godzinie 18:00 na stadionie ostatniego ŁKS-u w Łodzi zostanie zainaugurowana 27. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. W tej serii spotkań, która z wiadomych względów zostanie rozegrana przy pustych trybunach, bez udziału mediów i kibiców, hitem będzie sobotni klasyk ligi w którym Lech Poznań zmierzy się przy Bułgarskiej z Legią Warszawa.[Ekstraklasa]»

[2020-03-12 13:10:23]
PZPN podjął decyzję. Gramy dalej
W czwartek, 12 marca odbyło się nadzwyczajne posiedzenie Polskiego Związku Piłki Nożnej w którym udział wzięli przedstawiciele Ekstraklasy SA. Rozgrywki PKO Ekstraklasy będą kontynuowane bez udziału mediów i kibiców, jednak w każdej chwili mogą się zakończyć. Poniżej znajduje się pełna treść dzisiejszego oświadczenia władz polskiej piłki.[Ligi polskie]»

Komunikat Pierwszej Ligi Piłkarskiej
W związku z komunikatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego dotyczącym odwołania imprez masowych oraz mając na uwadze negatywną ocenę stanu bezpieczeństwa związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 ze strony organów administracji publicznej do klubów Fortuna 1 Liga kierowane są rekomendacje dotyczące organizacji imprez sportowych uwzględniającą minimalną liczbę osób przebywających na stadionie w trakcie meczu (tj. osoby funkcyjne wymagane do prawidłowego przeprowadzenia zawodów). Najbliższe spotkania Fortuna 1 Liga odbędą się tym samym bez udziału publiczności.[I Liga]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane