Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie

Aleksandar Rogić nowym trenerem Arki Gdynia
Serb Aleksandar Rogić objął stanowisko pierwszego trenera Arki Gdynia. Kontrakt został zawarty do końca sezonu 2020/21. Ostatnim klubem jakim prowadził była estońska FC Levadia Tallinn, z którą w 2018 roku zdobył Superpuchar oraz Puchar kraju.[Ekstraklasa]»

[2019-10-10 11:34:36]
Adam Ratajczyk na dłużej z Łks-em
Adam Ratajczyk przedłużył o rok umowę z Łódzkim Klubem Sportowym. Oznacza to, że kontrakt z „Rycerzami Wiosny” urodzonego w Warszawie piłkarza będzie obowiązywał do końca czerwca 2022 roku, czyli przez najbliższe trzy lata.[Ekstraklasa]»

Zieliński przestał pełnić obowiązki I szkoleniowca Arki
Decyzją właściciela większościowego Klubu Dominika Midaka, Trener Jacek Zieliński z dniem 8 października przestał pełnić obowiązki I szkoleniowca Arki. Tymczasowo, jego obowiązki przejął II trener Daniel Myśliwiec.[Ekstraklasa]»

Podsumowanie 12. kolejki Fortuna 1 Ligi
29 bramek padło podczas 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. Samodzielnym liderem rozgrywek został Radomiak Radom. Po szalonym meczu trzy punkty do swojego dorobku dopisali gracze Bruk-Bet Termaliki, a pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zanotowali piłkarze Odry Opole. Warto zauważyć także bardzo dobrą serię Olimpii Grudziądz, która nie przegrała meczu od 24 sierpnia.[I Liga]»

11. kolejka PKO Ekstraklasy – podsumowanie
Za nami już 11. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. W ostatniej serii spotkań przed drugą tej jesieni październikową przerwą na kadrę u siebie wysokim zwycięstwem przełamał się Lech Poznań i ostatni Łódzki Klub Sportowy. Mimo porażki w Szczecinie nadal liderem jest Pogoń, a Legia Warszawa po porażce na Górnym Śląsku wypadła z grupy mistrzowskiej.[Ekstraklasa]»

Zapowiedź 12. kolejki Fortuna 1 Ligi
12. kolejka Fortuna 1 Ligi będzie wyjątkowa nie tylko ze względu na wydarzenia piłkarskie. Spodziewać się można, że mecz Bruk-Betu z GKS-em Tychy przyniesie wiele emocji. W tej serii gier odbędzie się jednak akcja #FortunaGdyPelnaTrybuna podczas której sponsor tytularny za każdego kibica przekaże złotówkę na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat.[I Liga]»

Nowa rada nadzorcza Ekstraklasy i rekordowe przychody
Ekstraklasa S.A. wypracowała w minionym sezonie 2018/2019 przychody na poziomie 197,3 mln zł. To najwyższe obroty w historii spółki. Akcjonariusze spółki zarządzającej rozgrywkami – przedstawiciele 16 klubów oraz PZPN – jednogłośnie zatwierdzili podczas walnego zgromadzenia sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności za miniony rok obrotowy.[Ekstraklasa]»

11. kolejka PKO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 4 października, o godzinie 18:00 na stadionie Wisły w Płocku zostanie zainaugurowana 11. kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/2020. W ostatniej serii spotkań przed drugą tej jesieni październikową przerwą na kadrę czeka nas kilka ciekawych meczów, których wyniki mogą mocno namieszać w ligowej tabeli. Na pewno na dnie nadal będzie Łódzki Klub Sportowy.[Ekstraklasa]»

Arka ukarana przez Komisję Ligi za mecz z Piastem
Komisja Ligi Ekstraklasy SA w związku ze zdarzeniami podczas meczu Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia – Piast Gliwice, opisanymi w raporcie delegata meczowego, postanowiła nałożyć na klub Arka Gdynia karę pieniężną w wysokości 5.000 (pięć tysięcy złotych).[Ekstraklasa]»

Terminarz 14. i 15. kolejki PKO Ekstraklasy
Pierwsza listopadowa kolejka zostanie rozegrana od soboty do poniedziałku, druga od piątku do niedzieli. Tym samym znamy już terminy wszystkich meczów pierwszej połowy rundy zasadniczej 2019/2020.[Ekstraklasa]»

Daniel Wojtasz dołączył do sztabu Korony
37-latek przeniósł się do kieleckiego klubu ze Stali Mielec. Będzie pełnił rolę drugiego asystenta.[Ekstraklasa]»

[2019-10-01 18:12:11]
Zmiany w Radzie Nadzorczej Piasta
We wtorek 1 października bieżącego roku odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Gliwickiego Klubu Sportowego „Piast” SA. Mocą podjętych uchwał dokonano zmian w składzie Rady Nadzorczej Spółki.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane