Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie

Podsumowanie 19. kolejki Fortuna 1 Ligi
W pojedynku beniaminków lepsza okazała się Garbarnia. Stomil prowadził po 45 minutach 3:0. Niewiele brakowało jednak, by mecz z Bytovią zakończył się remisem. Wyjazdową niemoc w Głogowie przełamał GKS Tychy. Prymat w lidze potwierdził Raków Częstochowa.[I Liga]»

Zapowiedź 19. kolejki Fortuna 1 Ligi
W najbliższy weekend w związku z powołaniami zawodników z Fortuna 1 Ligi do kadr narodowych, rozegrane zostaną cztery spotkania. Na brak emocji nie powinniśmy jednak narzekać. Czy lider z Częstochowy przedłuży serię do 16 meczów bez porażki?[I Liga]»

[2018-11-14 11:12:45]
Piast ponownie w akcji Movember
Piast Gliwice kolejny rok z rzędu wspiera akcję Movember. Tym razem Gerard Badia i Jorge Felix przypominają o niej występując w dedykowanym spocie wideo, a logotyp akcji jest widoczny w klubowych social media. Klub wspiera także zbiórkę pieniędzy dla kibica cierpiącego na raka jądra.[Ekstraklasa]»

Koszulka meczowa na 100-lecie Powstania
Rokrocznie Lech Poznań uczestnicy w obchodach wybuchu Powstania Wielkopolskiego. W tym roku przypada 100 lat od zimowych wydarzeń z przełomu 1918 i 1919 roku. Kolejorz, jako klub, który pielęgnuje pamięć historyczną całego regionu, już od meczu z Wisłą Płock rozpocznie tegoroczne, jubileuszowe upamiętnienie tych ważnych dla historii Polski zajść.[Ekstraklasa]»

Terminy zgrupowań Legii w przerwie zimowej
Legia Warszawa odbędzie dwa zgrupowania w przerwie zimowej. Miejscem przygotowań do rundy wiosennej będzie ośrodek ONETROIA Jose Mourinho Training Center w Troia Peninsula (Portugalia), położony ok. 100 km na południe od Lizbony.[Ekstraklasa]»

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy – podsumowanie
W piątek, 8 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Zabrzu została zainaugurowana 15. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W ostatniej serii spotkań przed 3 tej jesieni listopadową przerwą na kadrę nie dojdzie do zmiany lidera ligowej tabeli. Natomiast niedzielny hit 15. kolejki pomiędzy Jagiellonią Białystok, a pogrążonym w kryzysie Lechem Poznań zakończył się remisem 2:2.[Ekstraklasa]»

Podsumowanie 18. kolejki Fortuna 1 Ligi
Od zwycięstw zaczęły drugą część sezonu zespoły z czołówki Fortuna 1 Ligi. Przełamał się GKS Katowice, który wygrał z Podbeskidziem. Pierwsze zwycięstwo od września zanotował także GKS Tychy. Aż 6:1 wygrali piłkarze PGE FKS Stal Mielec.[I Liga]»

Zapowiedź 18. kolejki Fortuna 1 Ligi
Pora na drugą część rozgrywek na zapleczu ekstraklasy. Czy Raków i ŁKS obronią miejsca premiowane awansem? Jak zmieni się sytuacja w dolnych rejonach tabeli? Przed pierwszoligowcami jeszcze cztery kolejki w tym roku.[Ekstraklasa]»

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
W piątek, 8 listopada, o godzinie 18:00 meczem na stadionie w Zabrzu zostanie zainaugurowana 15. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/2019. W ostatniej serii spotkań przed 3 tej jesieni listopadową przerwą na kadrę znów może dojść do zmiany lidera ligowej tabeli. Hitem 15. kolejki będzie niedzielne starcie Jagiellonii z pogrążonym w kryzysie Lechem.[Ekstraklasa]»

[2018-11-08 16:57:29]
Półmetek Fortuna 1 Ligi w liczbach
Przed nami liczbowe podsumowanie 17 kolejek w Fortuna 1 Lidze. Dowiecie się w której kolejce zobaczyliśmy najwięcej goli, a także jaki wynik pojawiał się najczęściej na półmetku rozgrywek.[I Liga]»

Dzień Świętego Marcina również w Białymstoku
11 listopada, niedzielne popołudnie. W całej Polsce to Święto Niepodległości. W stolicy Wielkopolski jednak ma ono zapach i smak cukierniczego arcydzieła. Chodzi o polukrowany i obsypany orzechami wypiek z ciasta półfrancuskiego ze znakomitym farszem z białego maku i bakalii. Detale? Receptury? Oj, co to... to nie! Te poznańscy cukiernicy trzymają w najlepiej zabezpieczonych skrytkach.[Ekstraklasa]»

[2018-11-05 21:23:26]
Półmetek Fortuna 1 Ligi
17. kolejek sezonu 2018/2019 za nami. Kto zrobił krok w kierunku awansu, a kto musi w drugiej części sezonu lepiej punktować? Podsumowujemy rundę w wykonaniu pierwszoligowców.[I Liga]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane