Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie

Plan letnich przygotowań Wisły Płock
Treningi na własnych obiektach, obóz w Grodzisku Wielkopolskim i dwa mecze kontrolne. Tak wygląda wstępny plan letnich przygotowań drużyny Nafciarzy przed startem sezonu 2020/2021.[Ekstraklasa]»

Wiślacki plan przygotowań do sezonu 2020/2021
Ligowe zmagania zbliżają się wielkimi krokami. Oznacza to, że niebawem podopieczni trenera Artura Skowronka zakończą urlopy i rozpoczną przygotowania do kolejnej edycji rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy.[Ekstraklasa]»

Ponad 2 miliony kibiców na trybunach w sezonie 2019/20
Ponad 2 miliony kibiców gościło na stadionach podczas rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2019/20, który przejdzie do historii jako najdłużej rozgrywany w polskiej piłce.[Ekstraklasa]»

Koniec wypożyczenia Mikołaja Kwietniewskiego
30 lipca 2020 roku wygaśnie umowa wypożyczenia Mikołaja Kwietniewskiego z Legii Warszawa do Wisły Płock. Po roku pobytu w drużynie Nafciarzy skrzydłowy, posiadający status młodzieżowca, wróci do macierzystego klubu.[Ekstraklasa]»

Jakub Żubrowski zawodnikiem KGHM Zagłębia
28-letni pomocnik Jakub Żubrowski został nowym zawodnikiem KGHM Zagłębia Lubin. Były zawodnik Korony Kielce trafił do Lubina na zasadzie wolnego transferu. Umowa Żubrowskiego będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.[Ekstraklasa]»

[2020-07-22 13:06:39]
Płacheta przechodzi do Norwich City
Skrzydłowy Śląska Wrocław, Przemysław Płacheta, na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do angielskiego Norwich City FC. Polak podpisał czteroletnią umowę.[Ekstraklasa]»

SELECT producentem oficjalnej piłki Fortuna 1 Ligi
Pierwsza Liga Piłkarska ma przyjemność poinformować, że firma SELECT została producentem oficjalnej piłki Fortuna 1 Ligi. Na mocy podpisanej umowy, przez trzy kolejne sezony (licząc od sezonu 2020/2021) wszystkie pierwszoligowe mecze zostaną rozegrane piłką marki Select Brillant Super TB.[I Liga]»

Paweł Żuk nowym zawodnikiem Nafciarzy
Prawy obrońca Paweł Żuk został nowym zawodnikiem Wisły. 19-latek trafi do Płocka na zasadzie transferu definitywnego z Lechii Gdańsk. Podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok.[Ekstraklasa]»

[2020-07-21 13:29:29]
Koniec wypożyczenia Butki
Bohdan Butko nie będzie zawodnikiem Lecha Poznań w nowym sezonie. Wypożyczenie Ukraińca dobiegło końca wraz z ostatnim meczem Kolejorza i nie będzie ono przedłużone. Oznacza to, że prawy obrońca wraca do Szachtara Donieck.[Ekstraklasa]»

Plan przygotowań KGHM Zagłębia Lubin
Podczas przygotowań do sezonu 2020/2021 zawodnicy KGHM Zagłębie Lubin będą trenowali zarówno na własnych obiektach jak i w ośrodku w Opalenicy. W trakcie kilkudniowego obozu "Miedziowi" rozegrają między innymi spotkania kontrolne z przeciwnikami z Polski.[Ekstraklasa]»

[2020-07-21 13:11:09]
Kamil Mazek w Arce
Kontrakt z Arką Gdynia podpisał Kamil Mazek. Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.[I Liga]»

Lukas Haraslin pozostaje w US Sassuolo Calcio na stałe
Lukas Haraslin na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do włoskiego klubu Serie A - US Sassuolo Calcio, gdzie grał na zasadzie wypożyczenia przez ostatnie pół roku.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane