Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie

[2018-07-02 15:32:32]
Trzech piłkarzy żegna Górnika
Mariusz Przybylski, Oleksandr Szeweluchin i Grzegorz Kasprzik ostatniego dnia czerwca przestali być piłkarzami Górnika Zabrze. Wszyscy spędzili na Roosevelta wiele lat swojej piłkarskiej kariery, wiele ich występów na długo pozostanie w pamięci sympatyków Górnika.[Ekstraklasa]»

[2018-07-02 14:19:18]
Pedro Tiba zawodnikiem Lecha
Pedro Tiba został nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Portugalczyk po przejściu testów medycznych, związał się z Kolejorzem na trzy lata.[Ekstraklasa]»

Wisła wypożyczyła Patryka Wieliczkę
Patryk Wieliczko na zasadzie rocznego wypożyczenia przeniósł się z Olimpii Elbląg do Wisły Płock. W umowie czasowego transferu 18-letniego pomocnika Wisła zagwarantowała sobie opcję pierwokupu młodego zawodnika.[Ekstraklasa]»

[2018-07-01 13:03:50]
Ponad połowa przygotowań za Lechem
Piłkarze Lecha Poznań mają już za sobą najważniejszy czas letnich przygotowań do nowego sezonu 2018/2019. Wczoraj Kolejorz zakończył 2-tygodniowy obóz w Opalenicy i wrócił do Poznania. Zawodnicy trenujący od 14 czerwca są już za półmetkiem przygotowań do startu rundy jesiennej, która w przypadku Lecha ruszy 12 lipca.[Ekstraklasa]»

Kamil Sylwestrzak odchodzi z Wisły Płock
Kamil Sylwestrzak nie jest już piłkarzem Wisły Płock. Doświadczony lewy obrońca rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z klubem i od teraz jest wolnym zawodnikiem.[Ekstraklasa]»

[2018-06-29 16:32:14]
Edward Klejndinst odchodzi z Arki
Z dniem 30 czerwca 2018 roku swoją misję na stanowisku dyrektora sportowego Arki zakończy Edward Klejndinst. W Arce pracował od 1 grudnia 2014 roku.[Ekstraklasa]»

Dean Klafurić podsumował zgrupowanie
W piątkowy poranek legioniści wyszli na swój ostatni trening podczas obozu przygotowawczego. Po zakończonej sesji trener Dean Klafurić podsumował minione tygodnie.[Ekstraklasa]»

Zakończenie współpracy między INEA a Lech Poznań i Marcelin Management
30 czerwca dobiega końca umowa, na mocy której INEA została sponsorem tytularnym stadionu przy ulicy Bułgarskiej oraz sponsorem premium KKS Lech Poznań. Dalsza współpraca nie będzie kontynuowana.[Ekstraklasa]»

Jagiellońskie piwo Klubowe wchodzi na rynek
Na rynek FMCG wchodzi kolejny jagielloński produkt, będący przykładem dobrej współpracy Jagiellonii Białystok z firmą Blue Lemon. Tym razem jest on dedykowany osobom pełnoletnim. Na półki trafia żółto-czerwone piwo KLUBOWE.[Ekstraklasa]»

Lukas Klemenz zawodnikiem Jagiellonii
Jagiellonia Białystok dokonała kolejnego wzmocnienia przed sezonem 2018/19. Nowym zawodnikiem Żółto-Czerwonych został Lukas Klemenz, który podpisał z naszym klubem czteroletni kontrakt.[Ekstraklasa]»

[2018-06-29 02:29:07]
Transfer Tiby wyrówna rekord
Transfer pierwszego w historii klubu zawodnika z Portugalii, Pedro Tiby przygotowywanego do gry na pozycji numer „8” pochłonie w okolicach 1 miliona euro. Tak duża suma pieniędzy przeznaczona na zakup jednego zawodnika to nowy rekord obecnego zarządu z Karolem Klimczakiem na czele, który funkcję prezesa Lecha Poznań pełni od jesieni 2011 roku.[Ekstraklasa]»

[2018-06-28 20:00:41]
Sędziowie na nowy sezon
Fot.: Dawid Ćmielewski

W czerwcu Polski Związek Piłki Nożnej zatwierdził listę sędziów Ekstraklasy, I i II-ligi na kolejny sezon 2018/2019. Wśród sędziów ekstraklasowych większych zmian nie ma.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane