Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie

[2017-09-23 22:31:03]
Korona ponownie lepsza od Wisły
Po triumfie w Pucharze Polski, Żółto-czerwoni okazali się lepsi od „Białej Gwiazdy” także w LOTTO Ekstraklasie. Tym razem gospodarze zwyciężyli na Kolporter Arenie 2:1 (1:1), mimo że to goście trafili do siatki jako pierwsi. Gole dla kielczan zdobyli Maciej Górski oraz Goran Cvijanović.[Ekstraklasa]»

[2017-09-23 21:24:13]
Górnik wygrywa w Szczecinie
Piłkarze zabrzańskiego Górnika wracają z dalekiego Szczecina bogatsi o trzy punkty. Mecz z Pogonią był pełen emocji. Niekwestionowanym bohaterem spotkania został Tomasz Loska, który w pierwszej połowie obronił rzut karny.[Ekstraklasa]»

[2017-09-23 18:20:10]
Zwycięski początek Bartoszka
Lepszego debiutu w roli trenera Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, Maciej Bartoszek nie mógł sobie wyobrazić. W spotkaniu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy jego podopieczni wygrali z Lechią Gdańsk 2:1.[Ekstraklasa]»

[2017-09-22 22:31:56]
Śląsk znów zwycięski
WKS pokonał lidera tabeli - Lecha Poznań - 2:0 i do ośmiu przedłużył serię meczów bez porażki. Twierdza Wrocław świętowała wygraną po golach Picha i Robaka, który dobił swoją byłą drużynę.[Ekstraklasa]»

[2017-09-22 21:06:49]
Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Arki
Po raz pierwszy w tym sezonie zwycięstwo poza Gdynią odnieśli Arkowcy. Po złotym golu Rafała Siemaszki i bardzo skutecznej grze w destrukcji, żółto-niebiescy popsuli debiut trenera Fornalika w roli szkoleniowca Piasta Gliwice.[Ekstraklasa]»

Marcin Baszczyński odchodzi z Bruk-Betu Termaliki
W dniu dzisiejszym Dyrektor ds. Sportu i PR Marcin Baszczyński podjął decyzję o rozstaniu się z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza. W klubie pracował przez ostatnie dwa i pół roku.[Ekstraklasa]»

Marcin Węglewski odchodzi z Bruk-Betu Termaliki
W dniu dzisiejszym sztab szkoleniowy Bruk-Betu Termaliki opuszcza Marcin Węglewski, pełniący ostatnio funkcję asystenta trenera i analityka. Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.[Ekstraklasa]»

10. kolejka LOTTO Ekstraklasy – zapowiedź
Już w piątek, 22 września, o godzinie 18:00 na stadionie w Gliwicach zostanie zainaugurowana 10. kolejka piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/2018. W 10 serii spotkań nie brakuje hitów w tym pojedynków czołowych ekip z zeszłych rozgrywek. Lidera znów będzie bronił Lech Poznań.[Ekstraklasa]»

Maciej Bartoszek trenerem Bruk-Betu Termaliki
40-letni Maciej Bartoszek został nowym trenerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Podpisał kontrakt do końca sezonu.[Ekstraklasa]»

[2017-09-20 13:25:13]
Waldemar Fornalik trenerem Piasta
Nowym trenerem pierwszej drużyny Piasta Gliwice został Waldemar Fornalik. 54-letni szkoleniowiec związał się z Niebiesko-Czerwonymi umową obowiązującą do 30 czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia jej o kolejne 12 miesięcy.[Ekstraklasa]»

Trener Mariusz Rumak zakończył pracę w Bruk-Becie Termalice
W dniu dzisiejszym zakończył pracę w Bruk-Becie Termalice trener Mariusz Rumak. Pomimo wysokich kwalifikacji i doświadczenia trenerskiego zarząd stwierdził, że realizacja wspólnie założonych celów sportowych stała się mało realna.[Ekstraklasa]»

Dariusz Wdowczyk nie jest już trenerem Piasta
Piast Gliwice poinformował, że trenerem pierwszej drużyny nie jest już Dariusz Wdowczyk. Umowa wiążąca szkoleniowca z klubem została rozwiązana za porozumieniem stron z dniem 19.09.2017 r.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane