Najnowsze newsy

Piłka Nożna - Ligi polskie

Patryk Janasik piłkarzem Śląska Wrocław
Nowym zawodnikiem Śląska Wrocław został Patryk Janasik. Prawy defensor na zasadzie transferu definitywnego przeniósł się do WKS-u z Odry Opole. 22-latek przeszedł dziś testy medyczne w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare (Grupa EMC) i podpisał czteroletni kontrakt, obowiązujący do końca sezonu 2023/24.[Ekstraklasa]»

Mateusz Lewandowski piłkarzem Wisły
21- letni Mateusz Lewandowski to kolejny zawodnik, który podpisał kontrakt z Nafciarzami. Umowa obowiązywać będzie przynajmniej przez najbliższe dwa lata. Zawarto w niej również opcję przedłużenia współpracy o rok.[Ekstraklasa]»

Jarosław Skrobacz trenerem Miedzi Legnica
Miedź Legnica ma nowego szkoleniowca. Zespół ze Stadionu im. Orła Białego w nowym sezonie Fortuna 1 Ligi poprowadzi trener Jarosław Skrobacz, który ostatnie 4 sezony spędził w GKS-ie Jastrzębie.[I Liga]»

Macron Sponsorem Technicznym Wisły Kraków
Piłkarze Białej Gwiazdy w sezon 2020/2021 wkroczą z nowym Sponsorem Technicznym, który będzie dostarczał 13-krotnemu mistrzowi Polski sprzęt sportowy oraz oficjalne stroje meczowe. Rozpoczęcie współpracy z istniejącą na rynku od niemal 50 lat włoską marką odzieży sportowej Macron, z którą wiązane są nadzieje na owocną kooperację, stanowić będzie krok w przyszłość na drodze do przywrócenia klubowi dawnego blasku.[Ekstraklasa]»

[2020-07-29 19:46:17]
Sielewski z nowym kontraktem
Kolejnym przedstawicielem Wisły Płock, który podpisał nowy kontrakt z klubem, został kapitan Bartłomiej Sielewski. Oprócz podstawowych obowiązków będzie miał także za zadanie wprowadzanie do kadry pierwszej drużyny młodych zawodników z drugiego zespołu oraz prowadzenie zajęć z utalentowaną młodzieżą z akademii.[Ekstraklasa]»

Kappa oficjalnym partnerem technicznym Jagiellonii Białystok
Jagiellonia Białystok rozpoczyna współpracę z Kappą. Doskonale znana włoska marka pozostanie głównym partnerem technicznym przez najbliższe trzy lata. Produkty treningowe i lifestylowe trafią do wszystkich zespołów począwszy od pierwszej drużyny na zespołach juniorskich kończąc.[Ekstraklasa]»

Filip Lesniak podpisał kontrakt z Wisłą Płock
Nowym zawodnikiem Wisły Płock oficjalnie został Filip Lesniak. 24-letni defensywny pomocnik dołączył do klubu na zasadzie wolnego transferu i podpisał umowę na dwa lata z możliwością przedłużenia o kolejny rok.[Ekstraklasa]»

[2020-07-29 16:04:15]
Marko Roginić z nowym kontraktem
Kontrakt Marko Roginicia został automatycznie przedłużony po awansie Górali do Ekstraklasy. To oznacza że Chorwat Góralem pozostanie przez najbliższe dwa lata.[Ekstraklasa]»

[2020-07-29 15:50:41]
Patryk Bryła wzmacnia Chrobrego
Patryk Bryła został nowym piłkarzem Chrobrego Głogów. Występujący na pozycji bocznego pomocnika zawodnik podpisał z klubem roczny kontrakt.[I Liga]»

[2020-07-29 15:31:31]
Szymon Drewniak przychodzi do Arki
Nowym zawodnikiem Arki zostanie Szymon Drewniak. Umowa wejdzie w życie od 1 sierpnia i obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku.[Ekstraklasa]»

Ireneusz Kościelniak odchodzi z Miedzi
Wygasający z końcem lipca kontrakt trenera Ireneusza Kościelniaka z Miedzią nie zostanie przedłużony.[I Liga]»

[2020-07-29 14:09:33]
Wojciech Szumilas zawodnikiem Wisły
Nowym piłkarzem Wisły Płock oficjalnie został Wojciech Szumilas. 23-letni ofensywny pomocnik dołączył do klubu na zasadzie wolnego transferu i podpisał umowę na dwa lata z możliwością przedłużenia o dwanaście miesięcy.[Ekstraklasa]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane